Biuro rachunkowe - które polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-16, 14:54   #1
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490

Biuro rachunkowe - które polecacie?


Hej wszystkim...jestem w trakcie zakładania działalności. Ponieważ pracuję na etacie i się uczę to nie bardzo mam czas sama prowadzic swoją księgowośc. I stąd mam pytanie...czy możecie polecic z doświadczenia swojego lub znajomych jakieś biuro rachunkowe w Otwocku, Karczewie, Wawrze lub na Ursynowie?
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:09   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Księga przychodow i rozchodow czy pelna ksiegowosc?
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 15:23   #3
onlythebest
Raczkowanie
 
Avatar onlythebest
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 490
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

KPiR
onlythebest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 11:52   #4
Alicja z Krainy Czarow
Raczkowanie
 
Avatar Alicja z Krainy Czarow
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 360
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

mam się komuś zapytać to pytam biuro w krakowie na ul.cieplińskiego. kto ma google albo mieszka w okolicy to wie o które chodzi. czy te ceny (z netowej strony) są atrakcyjne czy szukać innego bo promocja dla nowych jest tylko z nazwy?"
Księga przychodów i rozchodów bez VAT (już od 100zł netto)
kadry i płace (już od 35zł netto/os.).
"polecacie jakieś?czy między biurami w waszych miastach byla duża różnica cen?(co osób ktore zmieniały). zwykle ceny sa około, uzależnione od konretnych przypadków i dokładna cenę podają dopiero na spotaniu więc cieżko dostać dokładne info od wielu biur przed podjęciem decyzji.
Alicja z Krainy Czarow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 17:34   #5
Kana 1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Witaj,
obecnie prowadzę malutkie biuro rachunkowe na"Ługach" i zmiłą chęcią poprowadzę twoją księgowosć. Nie jestem z tych biur co mają po 50 firm na osobę i z miesiąca na miesiąc pracują jak mrówki i boją się czy zdążą i zastanawiają się czy wszystko jest ok. U mnie możesz dać dokumenty do godz. 19.00, ponieważ robię to w domu. Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać na gg 7153200. lub kana.biuro@vp.pl
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Kana 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:10   #6
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Cytat:
Napisane przez Kana 1 Pokaż wiadomość
Witaj,
obecnie prowadzę malutkie biuro rachunkowe na"Ługach" i zmiłą chęcią poprowadzę twoją księgowosć. Nie jestem z tych biur co mają po 50 firm na osobę i z miesiąca na miesiąc pracują jak mrówki i boją się czy zdążą i zastanawiają się czy wszystko jest ok. U mnie możesz dać dokumenty do godz. 19.00, ponieważ robię to w domu. Jeśli jesteś zainteresowana to daj znać na gg 7153200. lub kana.biuro@vp.pl
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
nie robię promocji nikomu, ale z doświadczenia znajomych wiem, że takie księgowe są najlepsze.
pracują na własny rachunek, zawsze dostępne i kojarzą Cię nie tylko z nip-u a z twarzy i imienia
pozdrawiam.
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:45   #7
rekrut_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 272
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Rzeczywiście takie małe firemki są najlepsze bo wszystkiego dopilnują i można spać spokojnie. Nie to co w dużych firmach gdzie pracownicy robią każdą deklarację bez zastanowienia a potem korekta za korektą.
__________________
Non est beatus, esse se qui non putat
rekrut_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 18:23   #8
pimboLowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 281
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

moja mama akurat skorzystała z dotacji z UE, otworzyła działalność i zmieniała księgową dwa razy właśnie z powodu tych zawirowań związanych z nadmiarem pracy. Teraz księgowość prowadzi jej miła babeczka przed 30 jest, ale naprawdę sumienna dziewczyna. Sporo czyta gdzie co można jeszcze wcisnąć w koszty, o jakie ulgi można się starać. Naprawdę z doświadczenia wiem, że akurat mama sobie chwali, zapewne są i wyjątki, ale zazwyczaj takie jednoosobowe biura mają tyle pracy ile mogą wziąć na swoje barki i sumiennie wywiązać się ze swojej pracy. Dziewczyna zawsze 3dni wcześniej dzwoni, przypomina o wszystkich płatnościach, dokumenty zawsze na czas ma wypełnione i cenowo jest dużo tańsza niż biuro z ładnymi biurkami .
pimboLowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 08:49   #9
dolbianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Wcale nie uważam, że tylko małe biura rachunkowe są skuteczne i kompetentne. Od 2 lat korzystam z usług trochę większego biura rachunkowego ( konkretnie to tego: http://www.ckdhetman.pl/ ) i nie mogę narzekać. Prowadzą mi KPiR i przez ten czas ani razu nie wpędzili mnie w karę skarbową, a chyba to jest najważniejsze. Nie zdarzyło się do tej pory żeby nie mieli dla mnie czasu, jeśli dzwonię z jakąś sprawą to zawsze uzyskam pomoc.
dolbianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 09:35   #10
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

to czy firma jest dobra to zależy ile firm przypada na jednego pracownika.. pracowałam w Warszawie w jednym niby małym biurze co miało z 50 firm a mnie zatrudnili żeby im zaległości robić .. z niczym nie nadążały i siedziały do 23 często... dlatego warto iść na takie spotkanie informacyjne i podpytać ile państwo firm obsługuje ile pracowników
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 16:02   #11
Rozrywkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
biuro rachunkowe w okolicach Pruszcza Gdańskiego

Poszukuje jakiegoś sprawdzonego biura rachunkowe, ponieważ praktycznie zaraz otwieram firmę a nie mam w ogóle żadnej księgowej. Może macie jakąś sprawdzoną księgową lub biuro rachunkowe
Rozrywkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 09:27   #12
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Od blisko 6 lat korzystam z pomocy www.wiol.com.pl - obsługują też firmy spoza Łodzi (mój brat prowadzący działalność w Warszawie) również sobie ich chwali.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 00:41   #13
Tomaszz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Pamiętajcie ze chytry płaci 2 razy
__________________
podpis zawierał nieopłaconą reklamę
Tomaszz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 18:55   #14
ewabonczyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Polecam kancelarię Agnieszki Radwan www.ksiegowosc.pl.tl
Miły kontakt, doradzi w razie potrzeby, papierki wypieszczone
ewabonczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 09:48   #15
Niunia777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Witam,
Poszukuję biura rachunkowego w Krakowie. Najlepiej okolice Krowodrzy, Prądnika Czerwonego lub Białego oraz Mistrzejowice. Firma do działalność z jednym pracownikiem (wkrótce będzie drugi). Interesują nas rozliczenia KPiR, ogólne doradztwo a także kadry i płace. Sprawa jest dość pilna.
Z góry dziękuję za pomoc
Niunia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 14:09   #16
Madzia79_1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Moją firmę rozliczają od dwóch lat, jestem zadowolona, nie są najtańsi w rejonie (ul. Łukasiewicza 1), bo sprawdzałam, ale zawsze służą poradą. Współwłaścicielem jest doradca podatkowy, tak że zawsze jest na bieżąco z przepisami, jak chcesz kontakt do nich wyślij wiadomość na PW. Jak jeszcze nie byłaś w US czy ZUS to podejdź do nich podpisz pełnomocnictwo i one wszystko prześlą elektronicznie, ja tak zrobiłam i nie chodziłam po urzędach, wygodnie.

Edytowane przez Madzia79_1979
Czas edycji: 2014-03-12 o 11:19 Powód: wykreślenie linku
Madzia79_1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 12:35   #17
Malwina259
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

jeśli można to ja polecam biuro Grakon - więcej można znaleźć na grakon.com.pl - pamiętajcie, że przy wyborze najbardziej liczy się zaufanie ;-)
Malwina259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 14:39   #18
kowalskanataliapl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Ja korzystam z usług biura księgowego ACCF
Otrzymuję wsparcie i consulting nie tylko w zakresie księgowości ale także takich obszarów jak obsługa kadrowo-płacowa czy doradztwo podatkowe.
Wszystkie usługi są bardzo kompleksowe i fachowe.
W końcu znalazłem biuro które jest terminowe!
Szczerze mogę je polecić.
kowalskanataliapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 08:18   #19
mama001
Raczkowanie
 
Avatar mama001
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 284
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Hej, właśnie zakładam działalność i szukam biura zewnętrznego, które pomoże mi ze sprawami księgowości. Dużo osób pisze o internetowym dostępie do księgowości, więc postanowiłam poszukać i rzeczywiście jest trochę takich firm (na przykład biuro dwa plus jeden – można od nich ze strony dzwonić w razie czego z pytaniami i jeszcze aplikację do fakturowania gratis). Ogólnie zauważyłam, że cenowo bardziej się opłaca skorzystać z tego rozwiązania internetowego, co myślicie? Korzysta ktoś naprawdę z takich usług? Mam niby znajomą, która mogłaby mi pomóc z fakturowaniem, ale może lepiej zlecić to firmie. Będę wdzięczna za wskazówki – biznes jest mały, więc płaciłabym niecałe sto złotych…
mama001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-23, 13:57   #20
weronikawroblewska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Ja korzystam z pomocy biura Contables. Według mnie to najlepsi fachowcy w obrębie województwa łódzkiego. Rzetelni i uczciwi, a to przy finansach się liczy jako priorytet.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-09 o 12:37 Powód: Link.
weronikawroblewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-10, 14:41   #21
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Ja mogę tylko polecić biuro OmniTax z Warszawy , ale skontaktuj sie z nimi, być może prowadzą też działalność on-line? Tutaj jest ich numer: 518 806 936. Powodzenia w prowadzeniu firmy!
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 13:41   #22
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

A co myślicie na temat księgowości online? Coraz więcej firm wychodzi z takimi ofertami na rynek
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 08:17   #23
agaklimek
Raczkowanie
 
Avatar agaklimek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 135
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Cytat:
Napisane przez Moni_qka Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat księgowości online? Coraz więcej firm wychodzi z takimi ofertami na rynek
Są takie, właśnie ta, która wspomniałam we wcześniejszym poście też zajmuje się księgowością on-line. Chyba, że masz na myśli mozliwość fakturowania przez sieć. Z tego co kojarzę, to można przez efakturka.pl bezpłatnie faktury wystawiać.
__________________
Ludzie tęsknią za całkowitą odmianą, a jednocześnie pragną, by wszystko pozostało takie jak dawniej.
agaklimek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 06:43   #24
Moni_qka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 24
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Cytat:
Napisane przez agaklimek Pokaż wiadomość
Są takie, właśnie ta, która wspomniałam we wcześniejszym poście też zajmuje się księgowością on-line. Chyba, że masz na myśli mozliwość fakturowania przez sieć. Z tego co kojarzę, to można przez efakturka.pl bezpłatnie faktury wystawiać.
Miałam na myśli taką pełną księgowość online
Moni_qka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 21:24   #25
miotkAgata
Przyczajenie
 
Avatar miotkAgata
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 13
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Mnie nie przekonuje księgowość on-line, osobiście zdałam się na biuro rachunkowe w Poznaniu xxx ponieważ tam właśnie mieszkam. Jak wiadomo czasami zdarzają się jakieś niedomówienia albo komplikacje, wtedy można szybko podjechać do biura i rozwiązać wszelkie wątpliwości.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-23 o 19:44 Powód: Reklama.
miotkAgata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-30, 19:11   #26
annika7
Raczkowanie
 
Avatar annika7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 44
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Cytat:
Napisane przez Niunia777 Pokaż wiadomość
Witam,
Poszukuję biura rachunkowego w Krakowie. Najlepiej okolice Krowodrzy, Prądnika Czerwonego lub Białego oraz Mistrzejowice. Firma do działalność z jednym pracownikiem (wkrótce będzie drugi). Interesują nas rozliczenia KPiR, ogólne doradztwo a także kadry i płace.
Z góry dziękuję za pomoc
W Krakowie bardzo solidne jest Biuro Rachunkowe Finanse i Rachunkowość Katarzyna Kłyś xxx - nie jest to duże biuro, więc można liczyć na dobrą obsługę. Jesteś szanowanym klientem, a nie anonimowym gościem jednym z wielu tysięcy. Bardzo rzetelna firma, a przy tym naprawdę sympatyczni pracownicy, co dla mnie ma dość duże znaczenie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-28 o 19:56 Powód: Link.
annika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 08:01   #27
mariannna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Ja korzystałam z usług paru biur rachunkowych i tylko jedno z nich jest godne polecenia. Abak http://abak.com.pl/O_Abak.html, oferuje kompleksową obsługę księgowo-finansową, kadrowo-płacową, a także doradztwo podatkowe. Są bardzo rzetelni i nigdy mnie nie zawiedli.
mariannna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 14:14   #28
sabinna76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Moim zdaniem księgowość onlline jest pożyteczna, szczególnie dla małych firm. Jest stosunkowo tania i wygodna. Można zaoszczędzić sporo czasu. Prowadziłam kiedyś małą firmę i Superksięgowa robiła mi księgowość onlline. Sprawa była bardzo wygodna, ponieważ wystarczyło, że wysłałam im dokumenty, a oni zajmowali się resztą.
sabinna76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 21:49   #29
wenika33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 11
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

A może firma /nazwa/? Moja kuzynka od jakiegoś czasu korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolona. Zresztą w sieci też widziałam same pozytywne opinie, także warto sprawdzić.

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-03-10 o 15:52 Powód: reklama
wenika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 08:38   #30
Konstantyna_wielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3
Dot.: Biuro rachunkowe - które polecacie?

Dołączam się do pytania, ale je trochę skonkretyzuję do mojego przypadku. Mianowicie chcę założyć firmę w Rzeszowie. Jedno z biur ma opcję założenia jej za darmo, jak się weźmie u nich księgowość. Dokładniej to wyjaśniają tutaj http://www.defacto-rzeszow.pl/zakladanie-spolek.html . Co o tym myślicie? Czy to jest opłacalne, czy lepiej to jednak podzielić? Dzięki z góry za szybką odpowiedź.
Konstantyna_wielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-18 23:03:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.