jak pozbyc sie czarnego koloru??jak rozjasnic wlosy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-26, 14:38   #1
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385

jak pozbyc sie czarnego koloru??jak rozjasnic wlosy??


posluchalam rady.Poszlam do fryzjera by zrobil mi pasemka w naturalnym kolorze.Fryzjerka stwierdzila iz nie da sie tego zrobic.zrobila mi probe rozjasniaczem (od spodu wlosow)-robila mi rozjasniaczem 15.-nakladala go kilka razy trzymalam go z 1h-tam gdzie mialam odrosty kolor wyszedl bialy potem zszedl na zolty nastepnie pomaranczowy czarny sie nie rozjasnil -efekt mi sie bardzo niepodobal wiec zrezygnowalam z pasemek.Dekoloryzacje mi stanowczo odradzala(wlosy sa wysuszone a co dopiero po dekoloryzacji by bylo).Poradzila plukanki z cytryny itp-juz takie robilam przez 2 tyg. i jedynie minimalnie sie rozjasnily.Poradzila bym sciela wlosy bo innego wyjscia nie ma. Juz nie wiem co robic???(mialam wlosy do pasa i scielam je do ramion)Czy jest jakis sposob pozbycia sie tego koloru??Nie chce czekac az wlosy odrosna, poniewaz odrosty sa koszmarne.
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-26, 14:48   #2
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Re: jak pozbyc sie czarnego koloru??jak rozjasnic wlosy??

Powiem tak: zawsze jest sposób (jesli jestes naprawde w desperacji ), chociaż fryzjerzy mogą utrzymywać, że czarnego się nie rozjaśni.
Ja osobiście musiałam wyjść z prawie-czarnego (kolor niechciany, wyszedł przypadkiem po farbie Safira Orientalna czekolada )
Jednak sposób może być ryzykowny jeśli nie wiesz, jak zachwowają sie twoje włosy po wielkokrotnym rozjaśnianiu (akurat u mnie włosy w ogóle się nie zniszczły, ale zaznaczam, że wszystko zalezy od struktury włosów)
Więc zaopatrzasz się w sklepie w 3,4 superjasne blondy rozjaśniające o 4-6 tonów (palette intensywny rozjaśniacz, loreal feria itd) po czym oczywiścnie nakładasz najjaśniejsza z nich. Włosy rozjaśnią sie o 1-2 tony. Powtarzasz rozjaśnianie superblondem (ale odczekaj conajmniej 3-4 dni miedzy 1 a 2 farbowaniem)aż do otrzymania odp. dla ciebie koloru- ja np. zastopowałam gdy moje włoski zrobiły się jasnoczekoladowe ze złotym połyskiem (całośc takiego zabiegu rozłożyłam na 3 tyg. zużyłam w tym czasie 4 superblondy :P )
Podkreslam jeszcze raz: nie rob tego, gdy twoje włosy sa zniszczone lub latwo się niszcza od rozjaśniania.
Polecam też farbe nordycki blond Schwarzkopf Brillance. Dobre farby poznasz po tym, że przy zmywaniu włosy sa miekkie a nie sztywne (jak przy @#$%^&&* Safirze)
zycze powodzenia
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.