Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-16, 18:02   #3451
mell002
Zadomowienie
 
Avatar mell002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 489
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez nielubiegrzybow Pokaż wiadomość
Ja myślałam, że jestem królową syfu bo naczynia stoją u mnie w zlewie cały dzień, bo nie chce mi się ruszyć, ale czy one ponad pół roku nie myły tej lodówki? Oddaję koronę
Też mnie to zastanowiło. Potem pomyślałam, że moze robili jak moja była współlokatorka - myła tylko swoje półki, a jak skończyła, ja myłam swoje.
__________________



mell002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:04   #3452
Podmuch_Wiosny
Zadomowienie
 
Avatar Podmuch_Wiosny
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 1 260
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Moje 'przygody' ze współlokatorami chyba nigdy się nie skończą -.-
para, oboje po studiach. jestem w kuchni, oni u siebie (przez ścianę) słyszę jak on BEK A najgłośniej jak się da, jego luba nie powiedziała na to ani słowa <mur>
Oni wprowadzili się pierwsi (wynajęliśmy razem całe mieszkanie), gdy ja i reszta lokatorów przyjechliśmy (3 osoby) lodówka była CAŁA zajęta. A nie jest mała. Kilka kilogramów kiełbasy (część zamrożona, część nie), kilka kilokramowych opakowań sera, mnóstwo jajek, 7 opakowań tego samego twarożka, 5 opakowań keczupu (to wszystko na 2 osoby). Nie wiem czy oni przygotowywali się na atak jądrowy, ale ja butelki wody mineralnej nie miałam gdzie włożyć. Inna sytuacja: zauważyłam podczas sprzątania że na zlewie leży..hm.. ciężko to nazwać. Coś a'la druciak do szorowania garów, ale tak porwany i brudny (kiedyś był chyba żółty, teraz w 90% czarny), że ze zgrozą wrzuciłam go do śmieci. Na następny dzień pozostali lokatorzy mówili mi że B. pytała wszystkich gdzie jest jej druciak, bo ona nie ma jak umyć garnka! Po 2 dniach, ten sam druciak znowu leżał na zlewie (wygrzebała go ze śmieci...) zaznaczam, że kosztuje on 50 gr.
Kolejna schiza - mają WSZYSTKO osobne, swój płyn do naczyń po użyciu skrzętnie chowają pod zlew (mimo że drugi - nasz stoi cały czas na zlewie i nikt jej nie podbiera :P), przywiozłam z domu suszarkę do naczyń i powiedziałam że mogą jej oczywiście używać, mimo tego nie używają jej i mają na stole rozłożony wielki ręcznik który służy im za suszarkę... Mieszkamy razem dopiero miesiąc, coś czuję że będę się tu często wypowiadać...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=764220

WYMIENIAM SIĘ ---> CZERWIEC
Podmuch_Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 20:32   #3453
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Ja bym powiedziala, ze nie chce miec z nia wspolnych naczyn jesli tym druciakiem zmywa. Fuuuu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 15:13   #3454
Nomi_
Raczkowanie
 
Avatar Nomi_
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 216
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Też mam takiego współlokatora, który jak przyjeżdża z domu, to zajmuje swoimi rosołkami, mrożonymi kiełbasami, bigosami itp. całą lodówkę. Ale to jest najmniejszy minus mieszkania obok niego... Właściwie to mieszkam z trzema facetami, ze swoim własnym w pokoju dwuosobowym + 2 typków w pokojach pojedynczych. I ci dwaj to są niestety tragiczne brudasy. Na jednego nawet zaczęliśmy (po cichu) mówić Śmierdziel, bo z jego pokoju kiedy choć trochę otworzy drzwi, dolatuje tak straszny zapach... Na szczęście choć trochę zauważył nasze uwagi, bo zaczął myć się częściej i prać ubrania (wcześniej woził je tylko na święta do domu, żeby mama mu uprała), bo inaczej umarlibyśmy tu. Ale ubrania i tak najwyraźniej oszczędza, bo kiedy jest cały dzień w domu to chodzi przez cały czas w ogromnym niebieskim szlafroku, który nazwaliśmy "Szlafrokiem Ridża z Mody na sukces". Ja staram się w ogóle nie zwracać na niego uwagi, gdy ma na sobie ten szlafrok, bo wygląda na to, że ubiera go na gołe ciało... Pamiętam jak raz przylazł do kuchni, gdy zamiatałam i zapytał czy widać, że mu stopa spuchła, wyciągając nogę jak najbardziej w przód, zza połów tego szlafroka. Brrr
__________________
I was trained to turn loneliness into laziness.
Nomi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 16:53   #3455
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Nie rozumiem, co to za problem, że ktoś chce mieć oddzielne rzeczy. To chyba znacznie lepsze rozwiązanie, niż nierównomierne zużywanie wspólnych i wieczne pretensje.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-20, 17:10   #3456
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Mileva_ Pokaż wiadomość
Nie rozumiem, co to za problem, że ktoś chce mieć oddzielne rzeczy. To chyba znacznie lepsze rozwiązanie, niż nierównomierne zużywanie wspólnych i wieczne pretensje.
Wg mnie to zależy jakie.

Bo wszyscy się kąpią, s*ają, itd itp, jeden będzie biedronkowym płynem do mycia naczyń WSZYSTKO bo mu szkoda grosza na środki czystości a drugi ma wydawać więcej kasy na środki czystości bo nie chce żyć w brudzie? To też nie fair.

Ileż to razy miałam własne środki czystości, byłam sama w mieszkaniu, posprzątałam sobie - np. wyszorowałam wannę do czysta, wyskoczyłam na chwilę do sklepu, a w międzyczasie wróciła współlokatorka, wykąpała się w wannie, brud po pianie, włosy w odpływie i ona nie widzi problemu - przecież mogę sobie drugi raz posprzątać... a ona dokładać się do tego nigdy nie zamierzała
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 10:21   #3457
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 10:31   #3458
kleineKrokodil
Zadomowienie
 
Avatar kleineKrokodil
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1 609
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
kleineKrokodil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 10:36   #3459
sleepaway
Przyczajenie
 
Avatar sleepaway
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 21
Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
Obrzydliwe, jak tak mozna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sleepaway jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 11:20   #3460
neskarta
Raczkowanie
 
Avatar neskarta
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
w jaki sposób ustaliły, że to sperma?
__________________
neskarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 11:26   #3461
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neskarta Pokaż wiadomość
w jaki sposób ustaliły, że to sperma?

Też właśnie nasunęło mi się to pytanie
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-21, 11:38   #3462
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
Gratulacje grzebać w nie swoich szafkach .
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 12:00   #3463
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez neska1412 Pokaż wiadomość
Moja siostra mieszkała w 3 pokojowym mieszkaniu. Każdy miał swój pokój. Były dwie dziewczyny i jeden chłopak. Ogólnie o mieszkanie każdy dbał. Współlokator wydawał sie fajny chłopak. Dobrze zarabiający,umyty, ogarnięty. Normalny facet. No ale dziewczyny od jakiegoś czasu czuły dziwny smrodek . Smrodek sie bardzo nasilał i tak zaczeły szukac przyczyny. Stwierdziły, że to od gostka z pokoju. Wchodzą tam no i szukają źródła. Otwierają szafkę a tam stoją szklanki i leża zużyte chusteczki. A w szklankach sperma. Chłopak masturbował się w pokoju i kończył do szklanek.... I składował te swoje zdobycze w szafce Oczywiście korzystał z szklanek ogólnodostępnych...
Jeśli to prawda, to jest obrzydliwe, aczkolwiek szczerze mówiac nie pochwalam zaglądania komuś do szafek, powinny były załatwić to z tym chłopakiem tzn. powiedzieć mu "Słuchaj, coś w mieszkaniu śmierdzi, taki dziwny zapaszek się roznosi, patrzyłyśmy wszędzie i wydaje nam się, że to z twojego pokoju. Może zapomniałeś o czymś i ci się zepsuło? Zerknij, proszę".
To by dało gościowi szansę wyjścia z twarzą z całej tej sytuacji.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 12:08   #3464
mell002
Zadomowienie
 
Avatar mell002
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 489
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

No, już myślałam, że tylko mnie to uderzyło. Sperma w szklankach Was oburza (rozumiem to), ale grzebanie w cudzych szafkach już nie?
__________________



mell002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 20:58   #3465
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Trofea
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:43   #3466
201708160922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 10 444
Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Reakcja TZta: to co on nie wie, ze takie rzeczy trzyma sie w lodowce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201708160922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:47   #3467
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Jeśli to prawda, to jest obrzydliwe, aczkolwiek szczerze mówiac nie pochwalam zaglądania komuś do szafek, powinny były załatwić to z tym chłopakiem tzn. powiedzieć mu "Słuchaj, coś w mieszkaniu śmierdzi, taki dziwny zapaszek się roznosi, patrzyłyśmy wszędzie i wydaje nam się, że to z twojego pokoju. Może zapomniałeś o czymś i ci się zepsuło? Zerknij, proszę".
To by dało gościowi szansę wyjścia z twarzą z całej tej sytuacji.
No , ale nie dały mu wyjść z twarzą, bo prawdopodobnie wylały jego "trofea" i koleś zauważył, że ktoś mu grzebał w szafkach.
Hahaha strach mieszkać z takim laskami , nie przewietrzysz pokoju to będą przeszukiwać pokój Chociaż trochę nie mogę tego pojąć , że koleś mieszkał i mu nie śmierdziało we własnym pokoju , a one wyniuchały z korytarza smrodek . Może tylko pretekst szukał i go znalazły.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Reakcja TZta: to co on nie wie, ze takie rzeczy trzyma sie w lodowce?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahahah boskie
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 21:51   #3468
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez mell002 Pokaż wiadomość
No, już myślałam, że tylko mnie to uderzyło. Sperma w szklankach Was oburza (rozumiem to), ale grzebanie w cudzych szafkach już nie?
Hm no fakt troszkę dziwne, ale ta sperma jednak wciąż u mnie góruje.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-21, 23:15   #3469
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Chałupnicze in vitro
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-23, 08:54   #3470
niepoprawnaoptymistka
Raczkowanie
 
Avatar niepoprawnaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 130
Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Ja na takich ciekawskich współlokatorów miałam sposób sciągnełam z neta program do nagrywania z kamery w laptopie, czarną taśmą zakleiłam diodę od kamery (u mnie się świeci jak nagrywa) ustawiłam program, wygasiłam ekran i czekałam ale akurat mi nikt w pokoju nigdy nie grzebał a przynajmniej nie wtedy kiedy nagrywałam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Jestem...
niepoprawnaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 09:15   #3471
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Do mnie w sobotę wprowadzili się nowi współlokatorzy. Przeraziły mnie na sam początek ich głośniki, które sięgają mi do pępka Poprzedni takich nie mieli, a imprezy i tak były głośne - no ale zobaczymy, może Ci będą respektowali zasady dzielenia mieszkania z innymi.

Zjechaliśmy z TŻ-em do domów na weekend, TŻ wczoraj wrócił jednak do mieszkania i zastał je przemeblowane w części wspólnej - czyli w kuchni i przedpokoju. W przedpokoju w miejscu gdzie wieszaliśmy kurtki oni wymyślili sobie ścianę zegarów i na miejscu kurtek wisi 5 zegarów Pierwotnie nad kurtkami wisiał już jeden zegar, widać to za mało

W kuchni też zrobili małą zamianę, ale chyba nie są świadomi, że mieszkając w 5 osób będzie po prostu za mało miejsca i szybko wrócą do wcześniejszego układu szafek...
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 10:30   #3472
thediamondgirl
Zakorzenienie
 
Avatar thediamondgirl
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 5 078
Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Do mnie w sobotę wprowadzili się nowi współlokatorzy. Przeraziły mnie na sam początek ich głośniki, które sięgają mi do pępka Poprzedni takich nie mieli, a imprezy i tak były głośne - no ale zobaczymy, może Ci będą respektowali zasady dzielenia mieszkania z innymi.

Zjechaliśmy z TŻ-em do domów na weekend, TŻ wczoraj wrócił jednak do mieszkania i zastał je przemeblowane w części wspólnej - czyli w kuchni i przedpokoju. W przedpokoju w miejscu gdzie wieszaliśmy kurtki oni wymyślili sobie ścianę zegarów i na miejscu kurtek wisi 5 zegarów Pierwotnie nad kurtkami wisiał już jeden zegar, widać to za mało

W kuchni też zrobili małą zamianę, ale chyba nie są świadomi, że mieszkając w 5 osób będzie po prostu za mało miejsca i szybko wrócą do wcześniejszego układu szafek...
Ja osobiscie nie lubie takiego rzadzenia sie i nie patrzenia czy innym to pasuje co oni chca zrobic Ja jak chcialam cos przestawic, zawsze sie pytalam wspolokatorow czy im to pasuje i na wstepie zaznaczylam zeby mowili szczerze, bo ja sie przeciez nie obraze i zeby jak maja jakies pomysly zeby tez o nich nam mowili, oszczywiscie chodzi mi o pomieszczenia wspolne, bo to co robia w swoim pokoju malo mnie to obchodzi.

Co do grzebania w szafkach to tez jestem na nie. Ja osobiscie nigdy takich rzeczy nie robilam. Ba nawet do pokoju im nie wchodzilam, chociaz np. byly mi potrzebne nozyczki, a wiedzialam ze sa u nich, bo widzialam jak je zabierali.
Podchodze do tego tak, ze ja sama tez bym nie chciala, zeby ktos mi do szafek zagladal, a nawet bym sie niezle wkurzyla
__________________
.
.

Jeżeli co jest prawdziwe to nic i nikt tego nie złamie.

thediamondgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 11:34   #3473
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Moi współlokatorzy zrobili wczoraj zakupy i leżą one nierozpakowane nadal na stole..
Najśmieszniejsze jest to, że to praktycznie same warzywa i owoce, które co jak co nie powinny leżeć w szczelnie zawiniętych woreczkach foliowych zwłaszcza pieczarki itp.
Współlokatorka łaziła po domu, ale jakoś nie miała czasu tego pochować, tak więc cały stół zawalony ;]
Dodatkowo wkurza mnie, że ich pranie suszy się na suszarce w kuchni... Ja wiem, że kuchnia jest duża i jest miejsce na ta suszarkę. Ale swoich gaci, staników itp. nie rozwiesiłabym w kuchni, no ludzie.. Dodam, że mają duży pokój i balkon. Ale zaciemniona kuchnia jak widać najlepsza do suszenia w pokoju wysuszyłoby im się w pół dnia, w kuchni wisi 2 dni...
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 16:00   #3474
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez thediamondgirl Pokaż wiadomość
Ja osobiscie nie lubie takiego rzadzenia sie i nie patrzenia czy innym to pasuje co oni chca zrobic Ja jak chcialam cos przestawic, zawsze sie pytalam wspolokatorow czy im to pasuje i na wstepie zaznaczylam zeby mowili szczerze, bo ja sie przeciez nie obraze i zeby jak maja jakies pomysly zeby tez o nich nam mowili, oszczywiscie chodzi mi o pomieszczenia wspolne, bo to co robia w swoim pokoju malo mnie to obchodzi.

Ja również nie lubię. Moi współlokatorzy kiedyś wywalili moje buty z szafki w przedpokoju, bo stwierdzili, że mają mało miejsca, a moje buty mogą sobie postać na zewnątrz Opieprzyłam ich, mówiąc, że szafa jest wspólna i nie obchodzi mnie to, że on jest sportowcem i ma miliard par adidasów. Niech sobie je trzymają we własnej szafie w pokoju, na balkonie, byle nie zawalał nimi części wspólnej, bo 1/3 szafki na buty jest moja.

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Dodatkowo wkurza mnie, że ich pranie suszy się na suszarce w kuchni... Ja wiem, że kuchnia jest duża i jest miejsce na ta suszarkę. Ale swoich gaci, staników itp. nie rozwiesiłabym w kuchni, no ludzie.. Dodam, że mają duży pokój i balkon. Ale zaciemniona kuchnia jak widać najlepsza do suszenia w pokoju wysuszyłoby im się w pół dnia, w kuchni wisi 2 dni...
Ja suszę pranie w kuchni Nie mam jakoś bardzo małego pokoju, ale w tym ustawieniu mebli jakbym jeszcze suszarkę wstawiła, to bym się nie mogła do czegoś dostać, albo do szafy, albo toaletki, albo łóżka Jedyne co robię, to bieliznę wieszam na takiej małej suszareczce z klipsami i chowam ją tak jakby za stół, żeby na wejście [kuchnie mamy na wprost drzwi głownych] gości nie witały moje majtasy . Im też zdarzyło się rozstawić pranie w kuchni, więc akurat o to się nie sprzeczamy.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 21:36   #3475
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Nie przesiąkają wam ubrania tymi kuchennymi zapachami np. smażenia placków ziemniaczanych?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 00:13   #3476
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie przesiąkają wam ubrania tymi kuchennymi zapachami np. smażenia placków ziemniaczanych?
Jak czesto robisz placki ziemniaczane na obiad? :P ja przez 4 lata studiow robilam RAZ.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 00:22   #3477
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie przesiąkają wam ubrania tymi kuchennymi zapachami np. smażenia placków ziemniaczanych?
Nie, w lecie ubrania schną raz dwa, bo jest ciepło, w zimie - bo grzeją, a obok grzejnika stawiam suszarkę, więc pranie suche jest na drugi dzień - zazwyczaj wywieszam na noc. Stoi dłużej tylko wtedy, kiedy nie ma wspóli
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:12   #3478
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Jak czesto robisz placki ziemniaczane na obiad? :P ja przez 4 lata studiow robilam RAZ.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chyba chodziło ogólnie, że obiadem
Moi poprzedni współlokatorzy wystarczy, że robili popcorn (tak, czasem na obiad) to czułam go w zamkniętym moim pokoju, a co dopiero by było z praniem Mięso lubili przypalone, więc tez byłby zapaszek
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 10:55   #3479
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Odp: Dot.: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Jak czesto robisz placki ziemniaczane na obiad? :P ja przez 4 lata studiow robilam RAZ.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bardzo lubię, więc dość często Jakie to ma znaczenie jak często ja robię, skoro wspołlokatorów może być kilku i każdy lubi raz na jakiś czas np. smażyć sobie ryby czy frytki

Nie byłabym zbytnio zadowolona, gdyby moje świeżo wyprane pranie pachniało rybim smażeniem, a ja nawet się nie najadałam

Ja swoje pranie suszyłam zawsze w pokoju, jeżeli nie było suszarni albo salonu, nawet miejsca w przedpokoju. Niezawygodne to było, ale przecież prania nie robi się raczej codziennie. Wpółlokatorzy czasem robili tak dziwnie pachnące obiady, że do kuchni bym prania w życiu nie wstawiła
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 11:01   #3480
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Odp: Dziwni współlokatorzy i ich nawyki- wątek ku śmiechowi

No widzisz... To u mnie w sumie przez 5 lat studiow (sie machnelam w obliczeniach) wspollokatorzy nigdy nie smazyli plackow ziemniaczanych/z jablkami czy ryby :P ani frytek...
Ale jedna wspollokatorka odsmazala kotlety i smierdzialo pozniej w calym mieszkaniu. Blee
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 16:24:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.