Czym u was pachnie jesień i zima 2005? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-27, 09:46   #1
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Wink

Czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)


Były już watki o nowościach, wybierałyśmy hity i antyhity, ale teraz spróbujmy podsumować swoje preferencje zapachowe w tym sezonie. Proponuję, żebyście po prostu dokończyły zdania...

najczęściej używam ...

moim największym odkryciem tego sezonu jest ...

nic mi tak nie poprawia humoru jak ...

najlepiej ogrzewa mnie ...

zupełnie straciłam apetyt na ...

ciekawa jestem waszych typów
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:24   #2
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Wink Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Cytat:
Napisane przez hybris
Były już watki o nowościach, wybierałyśmy hity i antyhity, ale teraz spróbujmy podsumować swoje preferencje zapachowe w tym sezonie. Proponuję, żebyście po prostu dokończyły zdania...

najczęściej używam ...

moim największym odkryciem tego sezonu jest ...

nic mi tak nie poprawia humoru jak ...

najlepiej ogrzewa mnie ...

zupełnie straciłam apetyt na ...

ciekawa jestem waszych typów
To może ja zacznę

najczęściej używam ...Lolity Lempickiej(świetny z niej "ogrzewacz")

moim największym odkryciem tego sezonu jest Sicily i Addict

nic mi tak nie poprawia humoru jak Baby Doll

najlepiej ogrzewa mnie jak w pierwszym Lolita Lempicka a także Tresor i Addict

zupełnie straciłam apetyt na Vanillę z Body Shopu ostatnio jakoś zupełnie zaprzestałam używania,postanowiłam się jej więc pozbyć
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:30   #3
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Hypnotic Poison, czyli waniliowy aromat do ciasta w czystej formie

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... ku własnemu zdziwieniu Narciso Rodriguez i Angel Lily, czy ja aby napewno kiedyś nie lubiłam perfum z kwiatową nutą? oraz jeszcze Sensi Armaniego- może nie odkrywczy, popularny na potęge i kiedyś z tego powodu go omijałam, teraz podoba mi się bardzo

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Angel of course


najlepiej ogrzewa mnie ... tu taj znowu Hypnotic Poison, idealnie pasuje do grubych swetrów, które teraz nosze non stop.


zupełnie straciłam apetyt na ... generalnie to w tym roku zupełnie nie mam ochoty na używanie typowych świeżaków w chłodne dni, kiedyś tego typu zapachów używałam niezależnie od pogody. Poza tym straciłam chyba apetyt na Prade i Addicta

Hybris, a gdzie twoje typy??!!
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 10:51   #4
mermaid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 46
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Witam

najczęściej używam - alien thierrego muglera
moim największym odkryciem tego sezonu jest - belle de minuit i alien
nic mi tak nie poprawia humoru jak - pivoniowa woda marki sephora
najlepiej ogrzewa mnie - organza indecence ,szczególnie jeśli przedtem wykąpie się w żelu do kąpieli z tej linii ,wtedy robi mi się tak przyjemnie ,cieplutko
zupełnie straciłam apetyt na - casmir pink (już mnie głowa od niego boli )
mermaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:22   #5
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Tumulte i Desnuda

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Tumulte, Oriental Summer, Gloria, Alchimie... duzo ich, bo mi gust ewoluowal w strone ciepla i nagle caly swiat cieplych, slodkich i ciezkich zapachow stanal przede mna otworem

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Tumulte, Gloria, Asja i Theorema

najlepiej ogrzewa mnie ... na razie Tumulte i Desnuda, ale na najwieksze mrozy wiele obiecuje sobie po In Black i Casmir

zupełnie straciłam apetyt na ... mimo odkrycia dla siebie swiata woni ciezkich nadal kocham wszystkie swoje swieze i lekkie zapachy

Bardzom ciekawa, jak bedzie wygladala ta lista za miesiac, kiedy sciagna pod moj dach juz zamowione a jeszcze nie obnoszone, ukochane na razie wirtualnie, nabytki
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 11:48   #6
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam Neonatury Coocon i Angel Innocent

moim największym odkryciem tego sezonu jest Narciso... Jak może być inaczej

nic mi tak nie poprawia humoru jak Miracle so Magic, bo przypominają mi ciepłe kwietniowo-majowe dni

najlepiej ogrzewa mnie Neonatura Coocon, wybitnie zimowa jest moim skromnym zdaniem

zupełnie straciłam apetyt na Amor Amor. Na mnie pachnie źle.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:05   #7
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Fajny wątek

najczęściej używam ... Organzy Indecence i Manii (tej ostatniej od niedawna, ale czuję, że to będzie trwać

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Angel le Lys i Violette oraz, generalnie, słodkie zapachy, takie jak Wish, czy The Parfum Jourdana (tylko testowane), pomarańczowy sweterek Rykiel. I jeszcze Ambre Sultan - o tym marzę

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... widok wszystkich moich skarbów ustawionych razem w jednej szafeczce (wreszcie) , a jeśli chodzi o zapach - czerwona DG

najlepiej ogrzewa mnie ... Organza Indecence i Cinnabar

zupełnie straciłam apetyt na ... Słonika Kenzo (mam nadzieję, że to przejściowe) i Cinnabar (z tym czekam na ostrą zimę )
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 12:44   #8
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Ostatnimi czasy ocenę nieco utrudniają moje alergie, ale nos jednak lubujący się w woniach, swoje preferencje nadal potrafi określić.

Do niedawna naczęściej używałam Deci Deli, później dość monotonnie pachniałam niestety Lolitą, której piękny flakon niebawem otuli pewnie kurz z racji pojawienia się moich nowych faworytów.

Największym odkryciem tego sezonu zaś jest cała seria Gardens of Stars- zapowiadam mu wielką karierę i szerokie grono wielbicielek ze mną włącznie- wszystkich nie zakupię, ale na pewno Lilie omotały mnie na tyle, bym mogła je wpisać na listę absolutnie godnych posiadania.
Odkryłam właśnie, ze niezwykle optymizmem napawa mnie Belle de Minuit / Hybrisku, znowu /, ale to przez te Pierniki i słodycz , nie wiem, czy to czasem nie bedą pierwsze moje chomicze perfumy / jeśli się uda/.

Najlepiej ogrzewa mnie Helmut Lang, co dziwne, dość mocno wibruje taka specyficzna nuta /pieprz? nie mam pojecia/, która nieodmiennie kojarzy się ze świeżą pościelą, co w połączeniu z dość wyczuwalną wanilią przywołuje obraz rozgrzanego łoża / rozgrzanych ciał w łożu? nie, to byłoby zbyt nachalne/.

Moim największym rozczarowaniem jest Casmir, niestety. Z przykrością muszę przyznać, że pierwszy raz zdarzyło się, by zapach o takim ciepłym składzie przyprawił mnie o migrenę i tak jednotorowo się wyłaniał na mojej skórze. Nic tylko ostra, jednoznaczna i nawet niezbyt słodka wanilia gdzie te mroczne, tajemnicze kadzidła? jaka szkoda...
Dodam jeszcze do listy wielkich rozczarowań migdałową Ninę Ricci- niestety nie czuję nawet przez chwile migdałów, miałam nadzieję, że to zapach z tej grupy ciepłych, otulających i zmysłowych / to amour jest mylące wielce/- nic z tego- nietrwałość, rześkość charakterystyczna wręcz dla spirytusowych woni i brak jakiegokolwiek bukietu, absolutnie się nie rozwija ten zapach- to ze mną coś nie tak?
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 12:53   #9
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Najczesciej uzywam: tego, co ostatnio kupilam, czyli Extraoprdinary Avonu
Moim najwiekszym odkryciem tego sezonu jest: chyba Lalique EDP, ale nie ja nie uzywam, tylko mama, tak czy siak bardzo cenie, poza tym na nowo odkrylam Coco Chanel, z nowosci nic mi sie nie podoba, moze Tumulte
Nic mi tak nie poprawia humoru jak: O oui Lancome, ale to o kazdej porze roku
Najlepiej ogrzewa mnie: Tresor EDP
Zupelnie stracilam apetyt na: Envy - mdli mnie
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:21   #10
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Cytat:
Napisane przez sitc
Hybris, a gdzie twoje typy??!!
hehe, może trudno to sobie wyobrazić, ale postanowiłam po raz pierwszy nie wpychać się na pierwszy post... Ale skoro pytasz...

najczęściej używam Casmiru, Sotto Voce, Escady Collection - czyli zapachów słodkich i przytulnych. Do tego ukochane Le Feu i Poison klasyk, na który wreszcie nadeszła pora

moim największym odkryciem tego sezonu jest Casmir - niby taki niepozorny słodziak a opętał mnie bez reszty. Z nowości nic nie rzuciło mnie na kolana, o Narciso tu nie wspominam, bo poznałam ten zapach znacznie wcześniej. Dodatkowo Cinnabar za co serdeczne dzięki Totkowi - nie myślałam, że urzeknie mnie cynamon w takim wydaniu, oraz niewątpliwie Asja

nic mi tak nie poprawia humoru jak Sotto Voce na nadgarstku, bez względu na to, jaki zapach noszę "globalnie" plus, jak napisała Edytka - widok mojej kolekcji

najlepiej ogrzewa mnie wspomniany już Casmir. Otula, ogrzewa, nawet, jak trzeba wyjść z domu przed 8 rano, czego nienawidzę serdecznie Poza tym jak od lat - Poison - względem niego moje uczucia są niezmiennie ciepłe

zupełnie straciłam apetyt na Angela. Jest to o tyle dziwne, że to jeden z moich ukochanych zapachów, ale jakoś ostatnio po prostu nie mam odruchu sięgnięcia po niego. Tak samo Lilly Angel. Stronię też od mojej ukochanej Stelli i aż ciekawa jestem, czy chetniej sięgnę po Stellę Rose Absolute, czy moje ukochane różyczki opatulę chochołami, żeby sobie spokojnie przezimowały i poczekały na wiosnę Stronię też od zapachów, które są dla mnie typowo letnie, ale to typowy objaw
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 14:43   #11
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam Escady Collection

moim największym odkryciem tego sezonu jest Theorema

nic mi tak nie poprawia humoru jak Belle de Minuit

najlepiej ogrzewa mnie Organza Indecence

zupełnie straciłam apetyt na D & G red
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 15:05   #12
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Still - ostatnio napadło mnie na zapachy z nutami herbacianymi oraz na świeżaki

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Obsession Night

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Eau des Merveilles - szkoda,ze tylko z próbki

najlepiej ogrzewa mnie ... ostatnio nabyte Desire - wprowadza mnie w świąteczny klimat za sprawą mirry

zupełnie straciłam apetyt na ... Wish, Pure Wish - to nie ta bajka,nie pasujemy do siebie,nie współgra ze mną,nie grzeje...obrzydły mi niemożliwie...
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 15:51   #13
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Smile Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)


najczęściej używam zdecydowanie Cristobala (patrzę z niepokojem jak go ubywa), następnie Angela i z ogromną przyjemnością, ale coraz rzadziej Kingdom - malutko go zostało

moim największym odkryciem tego sezonu jest Narciso Rodriguez, Le Baiser du Dragon, Scent

nic mi tak nie poprawia humoru jak Les Belles Delice d'Epices, Oui-Non Kookai

najlepiej ogrzewa mnie Hypnotic Poison i Organza Indecence - niestety żadnego z nich nie mam

zupełnie straciłam apetyt na Envy, które kupiłam "na lato", a nawet gdy było cieplutko nieczęsto używałam i Noa - zapach, który kiedyś bardzo polubiłam, wydawał mi się szalenie kobiecy - taki subtelny i mleczny, a teraz bym do niego raczej nie wróciła


demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:00   #14
wolk
Przyczajenie
 
Avatar wolk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

jesienią mam ostatnio taki absurdalny męski zapach, który moim zdaniem wcae nie jest męski, pachnie trochę zbutwiałymi liścimi, trochę piżmem, nazywa się Grey Flannel Geoffrey'a Beena, a z klasyki - już damski - sahara RL (wcale nie jest letni, pachnie kurzem, bardzo jesienny nastrój) na zime nieastąpiony Hipnotic Poison bo latem człowiek by sie od tego udusił i zawsze doskonały Addict CD
__________________
cierpliwość i wyrozumiałość to cnoty brzydkich kobiet
wolk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:04   #15
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ...Eternity Moment
moim największym odkryciem tego sezonu jest ...Promesse Cacharel

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Apparition Ugando

najlepiej ogrzewa mnie ... Essential A.Schlesser

zupełnie straciłam apetyt na ...Tommy Hilfiger True Star
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:09   #16
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam Celine Oriental Summer, Slonika, klasycznej Organzy, troszke rzadziej Sotto Voce, Deci Deli.

moim największym odkryciem tego sezonu jest stare dobre Poeme - dzieki Pixie odkrylam w nich te sama urocza, bijaca po nosie tuberoze, co w Organzie, w innej aranzacji, ale tak samo wymagajaca temperatury ponizej zera Z nowosci nic mnie nie zachwycilo.

nic mi tak nie poprawia humoru jak testowanie roznosci, a oprocz tego ogladanie calej kolekcji, ustawianie buteleczek wedlug wzrostu, koloru, rodziny zapachowej, daty wlaczenia do zbiorow i jakie tam jeszcze kryterium mi przyjdzie do glowy

najlepiej ogrzewa mnie
cieply szalik pachnacy Sloniem lub Organza

zupełnie straciłam apetyt na na nic nie stracilam apetytu, nie ma mowy, ale niektorymi zapachowymi specjalami wole delektowac sie w domowym zaciszu, wachajac nadgarstek lub koreczek i wspominajac lato
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:15   #17
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęsciej używam.....In love again

moim największym odkryciem tego sezonu jest...FLOWERBOMB(dziękuj e E)

nic mi tak nie poprawia humoru jak....Angel violett

najlepiej ogrzewa mnie...Mira bai(ogrzewa otula koi moje zmysły)

zupełnie straciłam apetyt na......Ultraviolet Paco Rabane(uwielbiałam zimową porą ten zapach,mam już drugą flaszke,balsam i puder i nie pociaga mnie już)

Co do apetytu na inne zapachy to forum perfumy napewno zaostrzyl mój zmysł i wzrósł mi apetyt na te ciężko dostępne zapachy.Ciekawią mnie i kuszą.
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 16:17   #18
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Ostatnio Hypnotic Poison, Le Feu, Organza Indecence i... Lavande Velours AA, moja najnowsza zdobycz Wspomaga dietę, bo jest ziołowa i chłodna, żadne tam słodkości-pyszności

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Madness, Organza Indecence, Cinnabar i Theorema (dwóch ostatnich ciągle nie mam, chlip, chlip) oraz... Chanel 19 i Magie Noire (dzięki Smoczuni ).

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Le Feu

najlepiej ogrzewa mnie ... Hypnotic Poison, zdecydowanie.

zupełnie straciłam apetyt na ... Tempore Donna Laury Biagiotti (krótki to był romans), Opium Fleur de Shanghai (nie znajduję wielu okazji, w których mam ochotę go nosić) i ... Safari. Nie mam pojęcia dlaczego, przecież tak pragnęłam go mieć w swojej kolekcji



Cytat:
Napisane przez wolk
a z klasyki - już damski - sahara RL (wcale nie jest letni, pachnie kurzem, bardzo jesienny nastrój)
Wolk, nie chodziło Ci przypadkiem o Safari?
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:13   #19
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Casmir (dzięki inspiracji Beliczka )

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Helmut Lang i Angel (dzięki wspaniałym wizażankom), Obsession Sheer, Couture Moschino

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Alchimie

najlepiej ogrzewa mnie ... Casmir

zupełnie straciłam apetyt na ... Miss Dior Cherie (na mnie to takie sfermentowane truskawki)
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."





Edytowane przez _Bjeata_
Czas edycji: 2005-11-28 o 07:28
_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-27, 19:25   #20
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Moje typy :
najczęściej używam : Słonia

moim największym odkryciem tego sezonu jest : Fendi Theorema


nic mi tak nie poprawia humoru jak :Słoń, Theorema, Fedi Fanstasia

najlepiej ogrzewa mnie : Słoń, Innocent

zupełnie straciłam apetyt na : Le Feu, Escadę Collection
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 19:26   #21
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Najczęściej używam - ostatnie 3 dni Pocałunek Smoka, poza tym Organza Nieprzyzwoita, Black Cashmere,

Moim największym odkryciem tego sezonu są "syskie tsy" w/w

Nic mi tak nie poprawia humoru jak - j/w

Najlepiej ogrzewa mnie - jednak Organza I.

Zupełnie straciłam apetyt na - masę innych, na Słonika, na Tygrysa, a szczególnie odrzuciło mnie od Coco czarnej - nie wiedzieć czemu...
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:11   #22
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam Theorema, Gucci EDP, Escada Collection,

moim największym odkryciem tego sezonu jest Theorema, LL Midnight, Sicily, Prada, Alchimie oraz ku mojemu własnemu zaskoczeniu Tumulte (dzięki próbce od Szumak

nic mi tak nie poprawia humoru jak Gucci EDP i Premier Figuier choć to nie ta pora roku

najlepiej ogrzewa mnie Sicily, Theorema, Angel Lily, Mauboussin, Alchimie, Sensations

zupełnie straciłam apetyt na Hypnotic Poison (do pozbycia się) Angel klasyk, Shalimar, Flowerbomb - chyba mam za duzo nowości do noszenia
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-27, 20:23   #23
Mighty Mike
Raczkowanie
 
Avatar Mighty Mike
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Moje męskie typy:

- najczęściej używam Opium, Tumulte, Rive Gauche, Gucci Pour Homme,

- moim największym odkryciem tego sezonu jest Gaiac,

- nic mi tak nie poprawia humoru jak Opium , a w naprawdę dobry nastrój wprawiłaby mnie Escada Casual Friday (już nie produkowana, ale dostępna jeszcze gdzieniegdzie w Internecie),

- najlepiej rozgrzewa mnie herbata z rumem i niektóre damskie pachnidła na bliskiej sercu kobiecie (najbardziej Angel i Kingdom),

- zupełnie straciłem apetyt na Kenzo for Men, a przed laty był to jeden z moich ulubionych zapachów.
Mighty Mike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 07:46   #24
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam Nature Millenaire YR i Cocon (coraz bardziej mi się podoba)

moim największym odkryciem tego sezonu jest ciągle Black Cashmere i odkryłam wreszcie Angela (dołączam się do grona wielbicielek)

nic mi tak nie poprawia humoru jak Cerruti Image i Miracle Lancome (czuję się jak w zielonym maju), myśl o świętach i wiośnie i regularne obwąchiwanie mojej kolekcji

najlepiej ogrzewa mnie Nature Millenaire

zupełnie straciłam apetyt na ...hmmm w dalszym ciągu wszystko jest dla mnie smakowite. Nawet te świeższe zapachy w zimowy, bieluśki, słoneczny dzień świetnie leżą.

Wysyłam ten post chyba po raz trzeci, cały czas mnie wywalało. Może się uda nareszcie?
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 08:37   #25
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ...Poisonow, ostatnio dosc czesto klasyka

moim największym odkryciem tego sezonu jest ...Stella Rose Absolute i klasyczny Poison- kiedys uzywany tylko z racji tego -ze byl- teraz chyba troszke z nim czasami przesadzam- sadzac po spojrzeniach mojego TZ kiedy np wsiadam do samochodu..ale jest taki wytrawny jak dobre czerwone wino

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... wtulenie sie w miekki szal pachnacy Poisonem i innymi ..

najlepiej ogrzewa mnie ...Hypnotic Poison,

zupełnie straciłam apetyt na ...wszystkie zapachy Choparda...niestety ta slodycz zaczyna mnie draznic ...Gucci EDP
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 09:38   #26
Jeanette
Raczkowanie
 
Avatar Jeanette
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 344
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Typuję po jednym:

najczęściej używam: Flower Kenzo, z dziką satysfakcją skończyłam drugą setkę, teraz będzie jeszcze wersja Oriental.
moim największym odkryciem tego sezonu jest: Narciso Rodriguez For Her, oczywiście.
nic mi tak nie poprawia humoru jak: hm trudno mi coś wymyślić, ale siły dodaje mi Poison - w dowolnej wersji
najlepiej ogrzewa mnie: zdecydowanie Samsara
zupełnie straciłam apetyt na: Noa - lubiłam, ale chyba mi się przejadł
Jeanette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 12:57   #27
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Z dniem dzisiejszym powinnam dodać do kategorii najlepiej ogrzewa mnie Hiver M.Micallef - otulacz niesamowity, taki miękki i pudrowy mniammmm
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-28, 22:16   #28
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... no ja osobiście teraz to próbek a tak ogólnie pozapróbkowo - Scent i Scent Intense, Tygrys, Le Baiser du Dragon i ostatnio Organza klasyczna!

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Angel Lily - moja miłość od pierwszego niuchnięcia, mój zapach w stu procentach odkrycie sprzed wielu już miesięcy - Ambre Sultan S. Lutensa - po prostu wielki zapach, oszałamia swoim bogactwem i mocą! Oraz klasyczny Chaumet - to żadna nowość, ale kiedyś tak bardzo mi się podobał - piękna, czysta kwiatowa nuta - kupiłam je wreszcie i się nimi rozkoszuję

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... Dolce Vita, zawsze! Narciso Rodriguez (jest taki radosny) i Wish Pink Diamond - i tu już do głosu dochodzą emocje, bo dostałam ten zapach od bardzo bliskiej mi osoby, w tym okropnie ciężkim okresie, kiedy umierała moja psina... było mi tak strasznie ciężko, serce mi pękało, oddałabym wszystkie moje flakony zeby Bubie przedłużyć zycie choć o rok... i wtedy ten ktoś mi tak strasznie pomógł, zwykłą rozmową, troską, ludzką życzliwością. Jak mój pies odszedł, nie mogłam niczego używać... aż w końcu sięgnęłam po Pink Diamond, słodką różyczkę, optymistyczną, przypomina mi o tym, że zycie choć strasznie teraz puste musi się toczyć dalej, że mam fajne przyjaciółki, na które zawsze mogę liczyć

najlepiej ogrzewa mnie ... Organza Indecence
, Kenzo Jungle Słoń i Tygrys, The Parfum Ch. Jourdana, Black Cashmere, Shalimar, Desnuda, BE 21 Orlane

zupełnie straciłam apetyt na ... EnJoy Patou - obrzydł zupełnie ale też niefajnie na mnie pachnie, szkoda (na szczęście został wymieniony i w dobre ręce poszedł!), Lempicka Midnight - za klasycznymi wariantami LL nie przepadam, jakoś tak na mnie nie pachną. Midnight oszłomiła mnie rok temu, ale mój przyjaciel skutecznie mi ją wybił z głowy
I jeszcze może Prada - zapach mi się podoba wąchany z fiolki, na mnie mam wrażenie taki trochę wykastrowany Angel
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:17   #29
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

najczęściej używam ... Scent Intense, Le Feu, Narciso Rodriguez w wersji Perfume, Ambre Sultan, AA Winter Delice, Angel klasyczny.

moim największym odkryciem tego sezonu jest ... Le Feu, które przypomniała mi Smoczyca, i które mną zawładnęło. Z rzeczywistych nowości Narciso Rodriguez, choć dobrze pachną na mnie tylko czyste perfumy. Podoba mi sie tez Prada.

nic mi tak nie poprawia humoru jak ... AA Pamplelune. Powiew lata pośród szarości i smutku przedzimia... a na noc, do pachnącej pościeli jeszcze bardziej pachnący Angel - słodkie sny murowane

najlepiej ogrzewa mnie ... Paradoksalnie Narciso nie wiem, coś takiego ciepło-bezpiecznego w sobie ma. No i oczywiście Słonik Kenzo, jeśli już go użyję.

zupełnie straciłam apetyt na ... właśnie na Słonika Kenzo, ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, i wiem, że minie. Nie mogę ostatnio się przekonać do Black Cashmere, buteleczka zapada się coraz głębiej w koszu... OI również jakoś mnie odrzuca, wydaje mi się za słodka (choć wiem, że to złudzenie). W ogóle straciłam ostatnio tolerancję na wiele zapachów, ale to normalne w moim stanie

elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 12:47   #30
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: czym u was pachnie jesień i zima 2005? :)

Cytat:
Napisane przez elve
W ogóle straciłam ostatnio tolerancję na wiele zapachów, ale to normalne w moim stanie
"W moim stanie"... Czy to oznacza, że mamy gratulować?
demonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.