kremy pod oczy H. Rubinstein - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-09-24, 09:10   #1
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35

kremy pod oczy H. Rubinstein


Właśnie. Czytam sobie opinie i ogólnie są bardzo dobre, zastanawiam się nad kupnem jakiegoś, ale nie wiem czy te kremy są odpowiednie dla osoby której bliżej niż dalej do 30-tki, ale zmarszczek jeszcze nie ma. Z opini raczej wynika, ze to bogate kremy raczej dla starszych ode mnie osób. Poza tym czy te kremy nadają się tylko i wyłącznie na dolną powiekę czy można zasmarowac całe oczko? Jest to akurat dla mnie bardzo ważne. Czy nie uczylają, bo słyszałam, ze Heleny produkty są bardzo "chemiczne". Czy mają filtry? Bardzo proszę o odpowiedź dziewczyny, które używają lub używały.
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:02   #2
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

Uwielbiam HR i dlatego odpowiadam .
Ja mam 23 latka i stosowałam
- Force C Premium - kremo żel z dodatkiem witaminki C jest dobry i raczej dla młodych ale zdecydowanie nawilza najmniej z kremów pod oczy HR jakie miałam
- Prodigy to mój ideał bo można po niego sięgnąć juz około 25 roku zycia - jest to krem zapobiegający 5 procesom starzenia się skóry czyli taki anti-agening - zdecydowanie ładnie nawilża i jest dobry i na rano i na wieczór , tylko droższy od pozostałych kremów pod oczy tej marki
- Uzywałam też Power A ( który podbierałam mamie ) ale jest on dla skór dojrzałych i na zmarszczki więc ja go stosowałam może z dwa tygodnie - jest lekko tłusty ale ładnie nawilża , wygładza skórę i nawilża i szybko się wchłania - uff bardzo wydajny .
- Collagenistu pod oczy nie stosowałam

Nie mam problemów z cieniami pod oczami i podpuchniętymi oczkami więc się nie wypowiadam .Ja z kremami HR mam miłe doświadczenia i ta chemia to raczej wysoka technologia i inne składniki . Ja uzywam Helenki i jestem zadowolona - kremy pod oczy tej marki są bardzo wydajne i skuteczne ale nie polecam smarować powiek - ja też czasem ładuję kremik na całe oczy ale HR na całe oko u mnie powodowała z rana oczy misia pandy . Moim skromnym zdaniem to jedne z lepszych kremów pod oczy z wyższej półki . A uzywałam kremów pod oczy multum pa
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:07   #3
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

aha - a wizazankom bliżej niz dalej do 30 to chyba zdecydowanie bardziej będą słuzyć Collagenist i Własnie Power A niż pozostałe .A warto kupic dobry kremik pod oczęta bo technologia w kosmetyce tak pędzi na maxa do przodu że będzie na rynku mnóstwo innych preparatów przeciwzmarszczkowych . No - już znikam
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:14   #4
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

Dzięki dzięki!!! A ja właśnie po opiniach stwierdziłam, że Power A najbardziej nadaje się dla młodej skóry...hmmm...
Muszę się jeszcze troszkę pozastanawiać nad tymi kremikami, bo ten, który najbardziej polecasz jest najdroższy i dla mnie nie jest to kwota bagatelna, więc musiałby ten krem być naprawde super. Poza tym smucą mnie te "oczka misia pandy" , bo dla mnie krem pod oczy musi byc też jednoczesnie na oczy .
Tak więc nadal mam dylemat...
Bardzo dziekuję za odpowiedź!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:43   #5
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

diorek! a jak z filtrami w tych kremikach?????
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 10:57   #6
diorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 296
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

lolik - ty wiesz , że ja się nad tym nie zastanawiałam ? Powiem szczerze z łapką na sercu że żaden z tych kremów które wymieniłam nie ma mowy o filtrach a np. na opakowaniu Power A pisze żeby uzywać go raczej na noc a na dzień uzywać SPF 10 . Ale wiesz co ? Ja nie spotykam sie często z tym żeby w kremach pod oczy były filtry tzn . nie ma tam jak wół napisane że krem X ma filtr X . No chyba że mają jakieś ukryte filtry . Tak więc moja odpowiedź brzmi - nie nie mają . Aha a ja na smierć zapomniałam że jest jeszcze taki krem HR eye sculptor - moja mama go używała przeszło dwa lata temu bo to taki liftingujący ale okropnie wysuszał skórę pod oczami - i w mojej ocenie był na 1 gwiazdkę - więc akurat przy tym kremie koniecznie wywalcz próbkę jakby co . cmoki
diorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-09-24, 11:04   #7
lolik2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 35
Re: kremy pod oczy H. Rubinstein

dzięki papa!
lolik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.