Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-23, 15:52   #3331
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:24   #3332
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Jezu jaki hejt sie wylewa na tego chlopaka, zeby to nie doprowadzilo do jakiejs tragedi.
Też tak myślę. Weszłam na jego isnta i czysty hejt. W życiu bym komuś nie pisała takich rzeczy Ludzie zapominają, że to tylko show w TV.

Nie widzę nic złego w tym co Krzychu napisał. Zapomniałyście jak śmialiśmy się tu zawsze z tej grupki złamanych serc, jak Martyna umizgiwała się do Krzyśka na imprezce, jak rozbijali mu związek z Pauliną? On nie zapomniał, bo to jego życie. Jaki cyrk odstawiali rok temu, w trakcie emisji Ślubu? A jeśli chodzi o Agatę to taka typiara, że Maciej to powinien co dzień się cieszyć, że nie wyszło Jak tylu ludzi z różnych edycji z różnymi charakterami może tworzyć taką zgraną paczkę? Aga i Wojtek są otwarci na każdego, takie charaktery. Ale super Anita z życiem na pokaz? Dajcie spokój Wszystko pod publiczkę. Krzysiu i Paulina są naturalni i najbardziej przekonywający dla mnie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W ogóle ludzie w życiu codziennym nadużywają słowa przyjaźń. Dopiero się poznali, posiedzieli w idealnym mieszkaniu idealnych Anitki i Adriana, obejrzeli idealny finał i już wielka przyjaźń na całe życie wg Asi xD Szkoda pisać.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:30   #3333
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Weszłam na jego isnta i czysty hejt. W życiu bym komuś nie pisała takich rzeczy Ludzie zapominają, że to tylko show w TV.

Nie widzę nic złego w tym co Krzychu napisał. Zapomniałyście jak śmialiśmy się tu zawsze z tej grupki złamanych serc, jak Martyna umizgiwała się do Krzyśka na imprezce, jak rozbijali mu związek z Pauliną? On nie zapomniał, bo to jego życie. Jaki cyrk odstawiali rok temu, w trakcie emisji Ślubu? A jeśli chodzi o Agatę to taka typiara, że Maciej to powinien co dzień się cieszyć, że nie wyszło Jak tylu ludzi z różnych edycji z różnymi charakterami może tworzyć taką zgraną paczkę? Aga i Wojtek są otwarci na każdego, takie charaktery. Ale super Anita z życiem na pokaz? Dajcie spokój Wszystko pod publiczkę. Krzysiu i Paulina są naturalni i najbardziej przekonywający dla mnie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W ogóle ludzie w życiu codziennym nadużywają słowa przyjaźń. Dopiero się poznali, posiedzieli w idealnym mieszkaniu idealnych Anitki i Adriana, obejrzeli idealny finał i już wielka przyjaźń na całe życie wg Asi xD Szkoda pisać.
Skąd wiesz że teraz się poznali? Pewnie od roku się znają

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:32   #3334
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ale masz rację,od sie odciał od grupy bo miał powód (pamietam jak Jacuś publicznie jeżdził po Paulinie) ale myślałam ze on już wrzucił na luz i go ten temat nie interesuje, a tu niby potępiając hejt w stronę Adama nawiazuje znów do nich, dla mnie to nawiazanie do nich mógł juz sobie darowac. Już Jacuś na grupie podnieta i "nie wie o co mu chodzi" Moim zdaniem najlepiej nie okazywać zainteresowania,a nie nakręcać.

@smerfetk_a te wywiady co sa gdzie na necie z Agą i Wojtkiem nagrywane były w zeszłym tygodniu, padło pytanie o Asie i Adama i powiedzieli ze wiedza tyle ile widzowie, nie znają sie osobicie.

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2020-05-23 o 17:34
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:32   #3335
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja też rozumiem wypowiedź Krzyśka bardziej w sensie, że istnieje te kółko wzajemnej adoracji i potrafi nieźle namieszać. Co już było widać niejednokrotnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:34   #3336
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Skąd wiesz że teraz się poznali? Pewnie od roku się znają

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
Aga i Wojtek na pomponie powiedzieli, że nie znają Asi i Adama, więc pewnie to jakaś świeża akcja. Nawet jeśli znają się chwilę dłużej, to już przyjaźń? E, ludzie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:41   #3337
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Też tak myślę. Weszłam na jego isnta i czysty hejt. W życiu bym komuś nie pisała takich rzeczy Ludzie zapominają, że to tylko show w TV.

Nie widzę nic złego w tym co Krzychu napisał. Zapomniałyście jak śmialiśmy się tu zawsze z tej grupki złamanych serc, jak Martyna umizgiwała się do Krzyśka na imprezce, jak rozbijali mu związek z Pauliną? On nie zapomniał, bo to jego życie. Jaki cyrk odstawiali rok temu, w trakcie emisji Ślubu? A jeśli chodzi o Agatę to taka typiara, że Maciej to powinien co dzień się cieszyć, że nie wyszło Jak tylu ludzi z różnych edycji z różnymi charakterami może tworzyć taką zgraną paczkę? Aga i Wojtek są otwarci na każdego, takie charaktery. Ale super Anita z życiem na pokaz? Dajcie spokój Wszystko pod publiczkę. Krzysiu i Paulina są naturalni i najbardziej przekonywający dla mnie

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

W ogóle ludzie w życiu codziennym nadużywają słowa przyjaźń. Dopiero się poznali, posiedzieli w idealnym mieszkaniu idealnych Anitki i Adriana, obejrzeli idealny finał i już wielka przyjaźń na całe życie wg Asi xD Szkoda pisać.
Według Asi? Nie tylko Asia tak pisała , a poza tym mogła rozmawiać np. z Martyną przez komunikator, miały podobne doświadczenia, może znalazły nić porozumienia; albo z innymi uczestnikami.

A co do Adama:
- hejt oczywiście jest obrzydliwy i ludzie powinni się nad sobą zastanowić,
- ale... Adam nic nie zrobił, żeby ten hejt zatrzymać. Wystarczyłoby po prostu przeprosić i napisać, że głupio zrobił, a on nadal obwinia wszystkich dookoła,
- partnerka Adama mogła nie publikować tych zdjęć i wszystko mogli po prostu zostawić dla siebie, a nie urządzać te śmieszne pyskówki i pokazówki przed finałem;
- dlaczego Adam powiedział o tym miesiącu? Pogrążył się strasznie. Mógł powiedzieć "nie" i do widzenia. TVN go nie mógł zmusić do tego miesiąca;
- Krzysiu jest śmieszny ze swoimi zarzutami trochę. Montaż montażem, ale finał jest mniej montowany plus niektórych zachowań Adama nie da się usprawiedliwić montażem. Gdyby Asia miała go jak obronić, to pewnie by coś napisała, a ona stwierdziła, że wszystko widać. Także dla mnie Krzyś traci, że broni Adama - przed hejtem ok, ale że próbuje się z nim jakoś "solidaryzować".

A że ludzie się obgadują - Eureka. Wszędzie się ludzie obgadują. Jakoś jak z nimi trzymał, to mu to nie przeszkadzało.
Z całej gamy emocji, jaką można darzyć Adama, zazdrość byłaby na samym końcu.

Jak lubię Paulinę i Krzysia, to ich związek jest po prostu trochę toksyczny i to widać. Montaż - ok, ale co, nie kłócili się? Nie kłócą się? On nie mówi, że co jakiś czas wyjeżdża i wraca? Jest chemia i miło się na nich patrzy, ale jakby taki związek byłby opisany w dziale Intymne, to wszyscy doradzaliby rozstanie.

W ogóle Oliwia i Łukasz - w materiałach po programie jak niebo i ziemia. To chyba najlepiej dobrana para ze wszystkich edycji. W telewizji wyglądali sztucznie, bo kamery, ale widać prawdziwą chemię, miłość, motylki w brzuchu i tym podobne między nimi. Naprawdę super.

Edytowane przez sublips
Czas edycji: 2020-05-23 o 17:44
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 17:44   #3338
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mnie dziwi, ze z nimi trzymają tym co sie udało.
Zawsze miałam wrażenie, ze to ci niepocieszeni sie trzymają

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Ja muszę nadrobić wszystkie odcinki. Bo obejrzałam tylko pierwszy

Ale fajnie sobie jest tu czytać.


Dla mnie bardziej żałosne jest to, ze Krzys teraz tak nadaje ale jak z nimi trzymał to widocznie mu sie podobało
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 17:58   #3339
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
partnerka Adama mogła nie publikować tych zdjęć i wszystko mogli po prostu zostawić dla siebie, a nie urządzać te śmieszne pyskówki i pokazówki przed finałem
Mi to smierdzi strasznie. Po niezbyt emocjonujacym sezonie ma nastapic wybitnie przewidywalny final, ktory ludzie obejrza wlasciwie tylko sila rozpedu. I nagle kilka dni przed nim magicznie pojawia sie w sieci zdjecie, ktore rozpala wszystkie fora do czerwonosci. Wystarczy miec IQ50, zeby przewidziec czym sie skonczy publikacja takiej foty i ze emocje jakie wywola nie sa czyms, na co chcialaby sie pisac kobieta w ciazy, a ona mimo to sie na to zdecydowala. Pachnie mi to "kontrolowanym wyciekiem" zainicjowanym przez stacje.

Edytowane przez schaboszczak
Czas edycji: 2020-05-23 o 18:00
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:07   #3340
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Według Asi? Nie tylko Asia tak pisała , a poza tym mogła rozmawiać np. z Martyną przez komunikator, miały podobne doświadczenia, może znalazły nić porozumienia; albo z innymi uczestnikami.

A co do Adama:
- hejt oczywiście jest obrzydliwy i ludzie powinni się nad sobą zastanowić,
- ale... Adam nic nie zrobił, żeby ten hejt zatrzymać. Wystarczyłoby po prostu przeprosić i napisać, że głupio zrobił, a on nadal obwinia wszystkich dookoła,
- partnerka Adama mogła nie publikować tych zdjęć i wszystko mogli po prostu zostawić dla siebie, a nie urządzać te śmieszne pyskówki i pokazówki przed finałem;
- dlaczego Adam powiedział o tym miesiącu? Pogrążył się strasznie. Mógł powiedzieć "nie" i do widzenia. TVN go nie mógł zmusić do tego miesiąca;
- Krzysiu jest śmieszny ze swoimi zarzutami trochę. Montaż montażem, ale finał jest mniej montowany plus niektórych zachowań Adama nie da się usprawiedliwić montażem. Gdyby Asia miała go jak obronić, to pewnie by coś napisała, a ona stwierdziła, że wszystko widać. Także dla mnie Krzyś traci, że broni Adama - przed hejtem ok, ale że próbuje się z nim jakoś "solidaryzować".

A że ludzie się obgadują - Eureka. Wszędzie się ludzie obgadują. Jakoś jak z nimi trzymał, to mu to nie przeszkadzało.
Z całej gamy emocji, jaką można darzyć Adama, zazdrość byłaby na samym końcu.

Jak lubię Paulinę i Krzysia, to ich związek jest po prostu trochę toksyczny i to widać. Montaż - ok, ale co, nie kłócili się? Nie kłócą się? On nie mówi, że co jakiś czas wyjeżdża i wraca? Jest chemia i miło się na nich patrzy, ale jakby taki związek byłby opisany w dziale Intymne, to wszyscy doradzaliby rozstanie.

W ogóle Oliwia i Łukasz - w materiałach po programie jak niebo i ziemia. To chyba najlepiej dobrana para ze wszystkich edycji. W telewizji wyglądali sztucznie, bo kamery, ale widać prawdziwą chemię, miłość, motylki w brzuchu i tym podobne między nimi. Naprawdę super.
Ja mam w drugą stronę, nawet o bliskich mi osobach ciężko mi stwierdzić czy to przyjaciółki, czy bliskie koleżanki, dlatego nie rozumiem takich hurra przyjaźni, a znam takie akcje z realu i wiem jak się to kończy Asia wydaje mi się bardzo stonowaną osobą, dlatego zaskoczyło mnie to. O Martynie i Agacie swoje zdanie mam.

Dokładnie tak, uważam, że obelżywe słowa na plotkarskich serwisach i komentarze na Insta są żenujące. Mnie się takie akcje obsmarowywania kogoś nie podobają, ludzie gorsze rzeczy robią w zaciszu domowym i nikt ich nie obsmarowuje, a że w TV koleś wystąpił to mieszają go z błotem. Nie jest pedofilem, gwałcicielem, czy zbrodniarzem, żeby go tak hejtować Bronić też nie ma go sensu, ot jest jaki jest.

Jeżeli jest prawdą to co tu sugerowały dziewczyny, to obawiam się, że łatwo nim manipulować i TV miała z niego niezłą używkę.

Nadal uważam, że spoko jest to co Krzysiu napisał, pomyślmy jak Adam się czuje i sam prosił o dobre słowo na priv, więc jeśli ten drobny gest wsparcia od osoby, która zna ten program od środka, mógł mu dać siłę, żeby wstać z łóżka, albo się nie załamać, to naprawdę fajnie. Krzysiu był w programie, wie jak tam jest; był w kółku adoracji, wie jak tam jest; to co napisał wydaje się szczere z jego strony - ma prawo do swojego zdania i odczuć
Mnie Adam w ogóle się nie podoba i jego zachowanie w programie było mega słabe, ale niszczenie człowieka to co innego (zwł, że nie wiemy wszystkiego i różnie mogło być).

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mi to smierdzi strasznie. Po niezbyt emocjonujacym sezonie ma nastapic wybitnie przewidywalny final, ktory ludzie obejrza wlasciwie tylko sila rozpedu. I nagle kilka dni przed nim magicznie pojawia sie w sieci zdjecie, ktore rozpala wszystkie fora do czerwonosci. Wystarczy miec IQ50, zeby przewidziec czym sie skonczy publikacja takiej foty i ze emocje jakie wywola nie sa czyms, na co chcialaby sie pisac kobieta w ciazy, a ona mimo to sie na to zdecydowala. Pachnie mi to "kontrolowanym wyciekiem" zainicjowanym przez stacje.
To też jest możliwe, dlatego wstrzymuję konie z tym hejtem na Adama. Jako osoba niezdecydowana, mało rozgarnięta, może nawet z pewnymi problemami, mógł być mega zmanipulowany. Zresztą jego szwagierka tak twierdziła na FB, że to spoko facet, tylko ktoś nim ostatnio ostro manipuluje.

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
No nie bronię psychologów, bo czasami dają plamę, ale nie sadze, żeby pani blondynka tak powiedziała, a Mosak też wątpię. Może chodziło im o coś innego, a Adam nie jest zbyt światły i zrozumiał, ze chodzi o seks.

Poza tym on w telewizji powiedział, że nie jest gotowy na kontakt fizyczny z Asią, w domyśle seks, jakby nie wiem, była jakaś napalona.
On nic nie pisał o seksie. Równie dobrze mogło chodzić o jakąkolwiek inną manipulację kosztem Asi - udawanie prawdziwego związku, zgoda na zostanie razem, a potem cichaczem rozstanie itp. Widać było, że był mocno podenerwowany na tej decyzji.

Skoro z jego problemami dopuścili go do eksperymentu, to niestety. On sam pisze, że nie wie dlaczego go dopuścili. Łatwo z perspektywy pewnej siebie osoby napisać "ja to bym załatwił tak i tak", a właśnie problem polega na tym, że on ma taką osobowość, że nie dał rady z presją TV i ekspertów, myślę, że mogli mu niezłe pranie mózgu zrobić, zastraszyć itp, a wsparcie może miał jedynie w rodzicach w tej sytuacji.

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

A dobra, napisał na FB jakie obelżywe teksty miały lecieć ze strony ekspertów, więc jednak o seksie xD

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

*Na Insta, tylko wklejone na grupie na FB, sorry.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Haha ale sie wpasowala czasowo! Czad!!


Adam wystosowal oswiadczenie na instagramie.
Szwagier Oliwki pisze, że jeszcze nie urodziła.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-05-23 o 18:45
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:22   #3341
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Szczerze, to ja nie wiem co muszą mieć w głowach te hejtujące osoby. Mam instagram, obserwuję, rzadko kiedy komentuję. Nie mogę komuś personalnie wytykać błędów, równać go z ziemią nie znając go ani nie wiedzieć w sumie jak było naprawdę.

Mogę nie pochwalać jego zachowania, na tyle ile zostało ono przedstawione, mogę nie przepadać za nim. Ale wtedy po prostu go nie obserwuję, nie słucham i nie odczuwam żadnej potrzeby, żeby po nim jechać.

Hejt w sieci jest okropny, jak słucham jak niektórym osobom ludzie przez neta życzą śmierci, choroby czy takich innych rzeczy, to serio? Jak może to komuś w ogóle przejść przez usta ? ( sorry, klawiaturę ) . Mam dziwne wrażenia że ci hejterzy to głównie rozpuszczone, niedowartościowane szczeniaki, prawdopodobnie 13-18 letnie.

No dobra, ale to nie o tym wątek
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 19:26   #3342
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja nie wiem co muszą mieć w głowach te hejtujące osoby. Mam instagram, obserwuję, rzadko kiedy komentuję. Nie mogę komuś personalnie wytykać błędów, równać go z ziemią nie znając go ani nie wiedzieć w sumie jak było naprawdę.

Mogę nie pochwalać jego zachowania, na tyle ile zostało ono przedstawione, mogę nie przepadać za nim. Ale wtedy po prostu go nie obserwuję, nie słucham i nie odczuwam żadnej potrzeby, żeby po nim jechać.

Hejt w sieci jest okropny, jak słucham jak niektórym osobom ludzie przez neta życzą śmierci, choroby czy takich innych rzeczy, to serio? Jak może to komuś w ogóle przejść przez usta ? ( sorry, klawiaturę ) . Mam dziwne wrażenia że ci hejterzy to głównie rozpuszczone, niedowartościowane szczeniaki, prawdopodobnie 13-18 letnie.

No dobra, ale to nie o tym wątek

Zgadzam sie. Mnie tez dotknął kiedyś hejt i nikomu nie życzę.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:27   #3343
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Szczerze, to ja nie wiem co muszą mieć w głowach te hejtujące osoby. Mam instagram, obserwuję, rzadko kiedy komentuję. Nie mogę komuś personalnie wytykać błędów, równać go z ziemią nie znając go ani nie wiedzieć w sumie jak było naprawdę.

Mogę nie pochwalać jego zachowania, na tyle ile zostało ono przedstawione, mogę nie przepadać za nim. Ale wtedy po prostu go nie obserwuję, nie słucham i nie odczuwam żadnej potrzeby, żeby po nim jechać.

Hejt w sieci jest okropny, jak słucham jak niektórym osobom ludzie przez neta życzą śmierci, choroby czy takich innych rzeczy, to serio? Jak może to komuś w ogóle przejść przez usta ? ( sorry, klawiaturę ) . Mam dziwne wrażenia że ci hejterzy to głównie rozpuszczone, niedowartościowane szczeniaki, prawdopodobnie 13-18 letnie.

No dobra, ale to nie o tym wątek
Jak najbardziej o tym! Ludzie tu dyskutują na temat długości czyiś rzęs czy innych bzdetów, a problem hejtu to bardzo ważny temat Ja czy kogoś znam czy nie, nigdy bym nie hejtowała na jego profilu na FB czy Insta. Niestety, ludzie tak robią, żal i tyle.

BTW, sorki, że taka wielka kobyła mi wyszła w tym poprzednim wpisie, niestety posty się sumują, hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:33   #3344
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ja mam w drugą stronę, nawet o bliskich mi osobach ciężko mi stwierdzić czy to przyjaciółki, czy bliskie koleżanki, dlatego nie rozumiem takich hurra przyjaźni, a znam takie akcje z realu i wiem jak się to kończy Asia wydaje mi się bardzo stonowaną osobą, dlatego zaskoczyło mnie to. O Martynie i Agacie swoje zdanie mam.
Mam podobnie jak Ty; czasami byłam zaskoczona, bo ktoś nazywał mnie przyjaciółką, a ja tej relacji nie postrzegałam jako przyjaźni.

A co jest złego w Martynie ? Jak dla mnie, to ona była bardzo miła dla Przemka, biorąc pod uwagę, że jej się nie podobał. A to, że ją Krzysiek podrywał po pijaku, no to tak samo wina i jej, i Krzyśka.

Poza tym w tej ekipie też jest np. Ania, którą odbieram jako bardzo miłą osobę, Martynę też lubię, Adrian i Anita - co by nie powiedzieć, to raczej ich związek nie jest toksyczny. Marcina też lubiłam, zanim zaczął odstawiać chryje . A Paulina i Krzysiek - lubię ich, ale nie wierzę, że w normalnym związku facet pisze takie rzeczy o partnerce i musi wyjeżdżać na kilka dni "odpocząć".
Cytat:
Dokładnie tak, uważam, że obelżywe słowa na plotkarskich serwisach i komentarze na Insta są żenujące. Mnie się takie akcje obsmarowywania kogoś nie podobają, ludzie gorsze rzeczy robią w zaciszu domowym i nikt ich nie obsmarowuje, a że w TV koleś wystąpił to mieszają go z błotem. Nie jest pedofilem, gwałcicielem, czy zbrodniarzem, żeby go tak hejtować Bronić też nie ma go sensu, ot jest jaki jest.
To racja, ale sam się trochę o to prosił. Zamiast powiedzieć, że coś z d.... wyszło i nie jest ch..., to mógłby powiedzieć no przepraszam, źle postąpiłem, moja wina. I tyle . Nie trzeba tutaj być znawcą PR'u. Pewnie niektórzy nadal by go krytykowali, ale części zabrakłoby argumentów, skoro on sam przyznaje, że zawalił.

Cytat:
Jeżeli jest prawdą to co tu sugerowały dziewczyny, to obawiam się, że łatwo nim manipulować i TV miała z niego niezłą używkę.
Nie wiem, w końcu nie dał się zmanipulować do seksu .

Cytat:
Nadal uważam, że spoko jest to co Krzysiu napisał, pomyślmy jak Adam się czuje i sam prosił o dobre słowo na priv, więc jeśli ten drobny gest wsparcia od osoby, która zna ten program od środka, mógł mu dać siłę, żeby wstać z łóżka, albo się nie załamać, to naprawdę fajnie. Krzysiu był w programie, wie jak tam jest; był w kółku adoracji, wie jak tam jest; to co napisał wydaje się szczere z jego strony - ma prawo do swojego zdania i odczuć
Mnie Adam w ogóle się nie podoba i jego zachowanie w programie było mega słabe, ale niszczenie człowieka to co innego (zwł, że nie wiemy wszystkiego i różnie mogło być).
Ludzie przeginają, ale czy Adam np. okazał choć raz Asi empatię podczas programu? Czy zrobił cokolwiek na swoją, tak zwaną, obronę? Według mnie nie. Ręki jej nie podał na końcu nawet. No burak. Nawet Grzesix Ani przyniósł jakiś taki średniawy obraz, ale chociaż jakikolwiek gest. A tutaj? No facet potraktował ją strasznie, kobieta ma na koncie rozwód.
Nie powinni go grać do programu, to jasna sprawa; ale on się nie powinien do niego zgłaszać. Jego siostra czy cokolwiek mogliby mu to odradzić.

Jeśli rzeczywiście byłby upośledzony umysłowo, no to wtedy byłabym w stanie bardziej przełknąć jego zachowanie; albo nawet jakby powiedział, że był w finale pijany, to chyba nadal lepiej niż miałby popisać się znajomością jakichś 30 słów maks.
Współczuję mu śmierci bliskiej osoby i w sumie tyle. Każdy uczestnik programu spotyka się z hejtem. Natalia do tej pory, a nie zasłużyła na niego. Na hejt Adam nie zasłużył, ale na krytykę - owszem.
Mógłby przeprosić i nie udawać, że nie zachował się okropnie.
Cytat:
Napisane przez schaboszczak Pokaż wiadomość
Mi to smierdzi strasznie. Po niezbyt emocjonujacym sezonie ma nastapic wybitnie przewidywalny final, ktory ludzie obejrza wlasciwie tylko sila rozpedu. I nagle kilka dni przed nim magicznie pojawia sie w sieci zdjecie, ktore rozpala wszystkie fora do czerwonosci. Wystarczy miec IQ50, zeby przewidziec czym sie skonczy publikacja takiej foty i ze emocje jakie wywola nie sa czyms, na co chcialaby sie pisac kobieta w ciazy, a ona mimo to sie na to zdecydowala. Pachnie mi to "kontrolowanym wyciekiem" zainicjowanym przez stacje.
Ciekawa i całkiem prawdopodobne teoria; TVN mógłby nawet zaoferować im zapłatę czy coś.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 19:44   #3345
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wsparcie od Krzysia dla ... Adasia
Ma trochę racji. Najwięcej do powiedzenia do Adama może mieć Asia. Ona powstrzymała się. A obcy ujadają jak wściekle psy. Broniłam Adama dopóki nie wyszla syt z dziewczyną nie wyszła na jaw. Myślałam, że Asia mi się nie podoba. Adam też człowiek i może mieć oczekiwania. Wyszło jak wyszło. Największy zawód dla Asi. Może chciała zostać w tym małżeństwie, bo chciała wierzyć, że się uda. Jednak wylewanie pomyj na Adama to po prostu za dużo. Jeśli TVN wyciągnie konsekwencje będzie, to sprawiedliwe, ale niech ludzie odpuszcza. Ta dziewczyna jego jest w ciąży. Sytuacja napewno jej nie służy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:09   #3346
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A i ten komentarz Adama o obciąganiu - obrzydliwe i pokazuje poziom tego człowieka; nie wiem, czy jakiś "ekspert" tak powiedział, ale Asia jakoś milczy. Dlaczego on nie może? Pogrąża się jeszcze bardziej i w sumie poniża też ją, dając do zrozumienia, że nie miał ochoty na seks z nią.

A i co do tego, że każdy może mieć swoje wymagania. No może. Tyle że Adam jest z 10 lig niżej niż Joanna, w każdym obszarze.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:10   #3347
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Ma trochę racji. Najwięcej do powiedzenia do Adama może mieć Asia. Ona powstrzymała się. A obcy ujadają jak wściekle psy. Broniłam Adama dopóki nie wyszla syt z dziewczyną nie wyszła na jaw. Myślałam, że Asia mi się nie podoba. Adam też człowiek i może mieć oczekiwania. Wyszło jak wyszło. Największy zawód dla Asi. Może chciała zostać w tym małżeństwie, bo chciała wierzyć, że się uda. Jednak wylewanie pomyj na Adama to po prostu za dużo. Jeśli TVN wyciągnie konsekwencje będzie, to sprawiedliwe, ale niech ludzie odpuszcza. Ta dziewczyna jego jest w ciąży. Sytuacja napewno jej nie służy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno nie służy, jednak jakby nie patrzeć to wszystko zaczeło się własnie od tej dziewczyny i tego ze zaczeła sie udzielać na grupie, broniła zawziecie Adama, i ludzie zaczeli dochodzić kim jest i czemu tak broni.
A jeśli TVN wyciągnie jakiekolwiek konsekwencje wobec Adama to mam nadzieje ze bedzie jakieś oświadczenie w tej sprawie, własnie po to zeby kolejnych takich jak Adam odstraszyło. Niestety produkcja Rolnika zbagatelizowała kilka akcja na boku różnych i jest już stale robiona w bambuko i przez Rolników i przez kandydatów, przez co program duzo stracił, oby ze Ślubami tak nie było. A tak byłby przykład probował oszukac zagrał nie fer dostał karę , więc kolejnych takich cwaniaków nie będzie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:15   #3348
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A co jest złego w Martynie ? Jak dla mnie, to ona była bardzo miła dla Przemka, biorąc pod uwagę, że jej się nie podobał. A to, że ją Krzysiek podrywał po pijaku, no to tak samo wina i jej, i Krzyśka.

Poza tym w tej ekipie też jest np. Ania, którą odbieram jako bardzo miłą osobę, Martynę też lubię, Adrian i Anita - co by nie powiedzieć, to raczej ich związek nie jest toksyczny. Marcina też lubiłam, zanim zaczął odstawiać chryje
. A Paulina i Krzysiek - lubię ich, ale nie wierzę, że w normalnym związku facet pisze takie rzeczy o partnerce i musi wyjeżdżać na kilka dni "odpocząć".

To racja, ale sam się trochę o to prosił. Zamiast powiedzieć, że coś z d.... wyszło i nie jest ch..., to mógłby powiedzieć no przepraszam, źle postąpiłem, moja wina. I tyle . Nie trzeba tutaj być znawcą PR'u. Pewnie niektórzy nadal by go krytykowali, ale części zabrakłoby argumentów, skoro on sam przyznaje, że zawalił.


Nie wiem, w końcu nie dał się zmanipulować do seksu .


Ludzie przeginają, ale czy Adam np. okazał choć raz Asi empatię podczas programu? Czy zrobił cokolwiek na swoją, tak zwaną, obronę? Według mnie nie. Ręki jej nie podał na końcu nawet. No burak. Nawet Grzesix Ani przyniósł jakiś taki średniawy obraz, ale chociaż jakikolwiek gest. A tutaj? No facet potraktował ją strasznie, kobieta ma na koncie rozwód.
Nie powinni go grać do programu, to jasna sprawa; ale on się nie powinien do niego zgłaszać. Jego siostra czy cokolwiek mogliby mu to odradzić.

Jeśli rzeczywiście byłby upośledzony umysłowo, no to wtedy byłabym w stanie bardziej przełknąć jego zachowanie; albo nawet jakby powiedział, że był w finale pijany, to chyba nadal lepiej niż miałby popisać się znajomością jakichś 30 słów maks.
Współczuję mu śmierci bliskiej osoby i w sumie tyle. Każdy uczestnik programu spotyka się z hejtem. Natalia do tej pory, a nie zasłużyła na niego. Na hejt Adam nie zasłużył, ale na krytykę - owszem.
Mógłby przeprosić i nie udawać, że nie zachował się okropnie.


Ciekawa i całkiem prawdopodobne teoria; TVN mógłby nawet zaoferować im zapłatę czy coś.
Mnie się to towarzystwo nie podoba, nie widzą swoich wad i nie biorą odpowiedzialności za swoją część rozpadu małżeństwa, hejtują wiecznie byłych. Już tu były rozkminy nt. toksyczności Ani, Agaty, czy Jacka. Akcje Marcina też żenujące. Martyna nie podoba mi się jako osoba. Sztuczni są, udają celebrytów i tyle samo w nich szczerości. Mnie się podoba najbardziej postawa Macieja, ogólnie spoko facet, taki normalny, wesoły

No ale w tym sęk, że jeżeli on ma jakieś problemy intelektualne to nie wysłowi się i nie będzie umiał zachować, bo to go przerasta, tak jak osoby z Aspergerem. Od początku tak było. Siostra nie zauważy problemu, bo na co dzień go ma. Eksperci powinni w pierwszej rozmowie, a szli w zaparte. Może nawet pisali mu te wypowiedzi do gadających głów.
Nic by nie dało jakby przeprosił, zresztą on może naprawdę nie rozumieć co złego zrobił Nie mamy też dowodów na to, że był z inną dziewczyną podczas programu, może faktycznie sprawa się zaczęła po decyzji o rozwodzie.

Na FB ktoś zasugerował, że może celowo Adama dali, aby zrobić dramę, że potrafią specjalnie ludzi tak wybrać do programu TV, aby pełnili określone role.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:17   #3349
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mam podobnie jak Ty; czasami byłam zaskoczona, bo ktoś nazywał mnie przyjaciółką, a ja tej relacji nie postrzegałam jako przyjaźni.

A co jest złego w Martynie ? Jak dla mnie, to ona była bardzo miła dla Przemka, biorąc pod uwagę, że jej się nie podobał. A to, że ją Krzysiek podrywał po pijaku, no to tak samo wina i jej, i Krzyśka.

Poza tym w tej ekipie też jest np. Ania, którą odbieram jako bardzo miłą osobę, Martynę też lubię, Adrian i Anita - co by nie powiedzieć, to raczej ich związek nie jest toksyczny. Marcina też lubiłam, zanim zaczął odstawiać chryje . A Paulina i Krzysiek - lubię ich, ale nie wierzę, że w normalnym związku facet pisze takie rzeczy o partnerce i musi wyjeżdżać na kilka dni "odpocząć".

To racja, ale sam się trochę o to prosił. Zamiast powiedzieć, że coś z d.... wyszło i nie jest ch..., to mógłby powiedzieć no przepraszam, źle postąpiłem, moja wina. I tyle . Nie trzeba tutaj być znawcą PR'u. Pewnie niektórzy nadal by go krytykowali, ale części zabrakłoby argumentów, skoro on sam przyznaje, że zawalił.


Nie wiem, w końcu nie dał się zmanipulować do seksu .


Ludzie przeginają, ale czy Adam np. okazał choć raz Asi empatię podczas programu? Czy zrobił cokolwiek na swoją, tak zwaną, obronę? Według mnie nie. Ręki jej nie podał na końcu nawet. No burak. Nawet Grzesix Ani przyniósł jakiś taki średniawy obraz, ale chociaż jakikolwiek gest. A tutaj? No facet potraktował ją strasznie, kobieta ma na koncie rozwód.
Nie powinni go grać do programu, to jasna sprawa; ale on się nie powinien do niego zgłaszać. Jego siostra czy cokolwiek mogliby mu to odradzić.

Jeśli rzeczywiście byłby upośledzony umysłowo, no to wtedy byłabym w stanie bardziej przełknąć jego zachowanie; albo nawet jakby powiedział, że był w finale pijany, to chyba nadal lepiej niż miałby popisać się znajomością jakichś 30 słów maks.
Współczuję mu śmierci bliskiej osoby i w sumie tyle. Każdy uczestnik programu spotyka się z hejtem. Natalia do tej pory, a nie zasłużyła na niego. Na hejt Adam nie zasłużył, ale na krytykę - owszem.
Mógłby przeprosić i nie udawać, że nie zachował się okropnie.


Ciekawa i całkiem prawdopodobne teoria; TVN mógłby nawet zaoferować im zapłatę czy coś.
Kto zmarł Adamowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-23, 20:19   #3350
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Kto zmarł Adamowi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 20:29   #3351
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A i ten komentarz Adama o obciąganiu - obrzydliwe i pokazuje poziom tego człowieka; nie wiem, czy jakiś "ekspert" tak powiedział, ale Asia jakoś milczy. Dlaczego on nie może? Pogrąża się jeszcze bardziej i w sumie poniża też ją, dając do zrozumienia, że nie miał ochoty na seks z nią.

A i co do tego, że każdy może mieć swoje wymagania. No może. Tyle że Adam jest z 10 lig niżej niż Joanna, w każdym obszarze.
Jeżeli ekspert użył takiego słownictwa to tylko on powinien się wstydzić. Asia nie może wiedzieć o tym co mu radzili eksperci na osobności.

Przecież to oczywiste, że oni pasują do siebie w 1%. Sorry, ale jakby Asia chciała mieć takiego partnera to zgadałaby sobie kogoś z bloku, albo z osiedlowego monopolowego, ew. do klubu poszła, to nie jest żadna sztuka wyrwać takiego imprezowicza Dawała mu szansę, bo myślała, że to tylko maska, ale tak nie jest. Asia jest kierowniczką sieci, ma własne duże mieszkanie, wykształcona, kulturalna osoba z klasą, nie klnie, bardzo dobrze się ubiera... no gdzie Adam do niej, nawet jakby był szczery i dobry, i tak byłoby z czasem ciężko, taka prawda Gdyby zaiskrzyło między nimi, pojechaliby na chemii kilka miesięcy, ale potem nie mieliby na czym budować życia, bo nie mają nic wspólnego. Asia wierzyła, że eksperci faktycznie dobrali osobę pasującą do niej, dlatego była pełna nadziei, że wystarczy go lepiej poznać Ale w tym człowieku już niestety wiele do poznania dla niej nie było...

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Na pewno nie służy, jednak jakby nie patrzeć to wszystko zaczeło się własnie od tej dziewczyny i tego ze zaczeła sie udzielać na grupie, broniła zawziecie Adama, i ludzie zaczeli dochodzić kim jest i czemu tak broni.
A jeśli TVN wyciągnie jakiekolwiek konsekwencje wobec Adama to mam nadzieje ze bedzie jakieś oświadczenie w tej sprawie, własnie po to zeby kolejnych takich jak Adam odstraszyło. Niestety produkcja Rolnika zbagatelizowała kilka akcja na boku różnych i jest już stale robiona w bambuko i przez Rolników i przez kandydatów, przez co program duzo stracił, oby ze Ślubami tak nie było. A tak byłby przykład probował oszukac zagrał nie fer dostał karę , więc kolejnych takich cwaniaków nie będzie.
O ile to wszystko nie jest akcja produkcji.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Oliwia ma lepszy kolor włosów.

Video z DDTVN Łukasze i Wojtki

https://dziendobry.tvn.pl/a/slub-od-...oLi-ERH3Do7eKw
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 21:50   #3352
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Ja mam wrażenie, że Asia za bardzo uwierzyła że ktoś ich wg czegoś dobrał i chyba nie przyjęła do własnej wiadomości że między nimi nie ma nawet trochę chemii. Ja nie mówię o rzucaniu się na siebie i dziki seks, ale po prostu to się widzi/czuje jak komuś zależy... Druga sprawa jest taka, że on chyba nie miał szans poczuć się przy niej facetem - zaradna, z dobra praca, mieszkanie, pasją... A on taki chłopek roztropek...jak mi by takiego wybrali to wiem na bank, że bym się zamknęła w sobie... A Aśka dzielnie walczyła do końca, a on konsekwetnie pozostał byle jaki... Oby się jej ułożyło życie, oby wyciągnęła z tego lekcję i było tylko lepiej....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:08   #3353
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A i ten komentarz Adama o obciąganiu - obrzydliwe i pokazuje poziom tego człowieka; nie wiem, czy jakiś "ekspert" tak powiedział, ale Asia jakoś milczy. Dlaczego on nie może? Pogrąża się jeszcze bardziej i w sumie poniża też ją, dając do zrozumienia, że nie miał ochoty na seks z nią.

A i co do tego, że każdy może mieć swoje wymagania. No może. Tyle że Adam jest z 10 lig niżej niż Joanna, w każdym obszarze.
Gdzie byl taki komentarz? Dasz linka?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:25   #3354
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Adam napisał na instagramie, że jeden z ekspertów poradził mu "przetestować" żonę i dopiero potem zadecydować skąd oni wzięli tych psychologów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się domyślam już, kto to mógł zasugerować!
A psychologów z łapanki z ulicy wzięli, nic innego nie przychodzi mi do głowy
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:31   #3355
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Ja się domyślam już, kto to mógł zasugerować!
A psychologów z łapanki z ulicy wzięli, nic innego nie przychodzi mi do głowy
Mosak?

Adam już to usunął, screeny chodzą po FB.

W ogóle nie ma pewności, że te konta Adama są prawdziwe, niestety.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:36   #3356
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;87873020]Wrzucam z instagrama Adama Załącznik 7717186

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Adam na insta napisał, ze jednego z ekspertów poznał dopiero w dniu decyzji. Czyli na pewno nie Mosaka, bo on go informował, że mają dla niego żonę. Wychodzi na to, że albo Panią Blondynkę albo Antropologa. Więc może te ankiety, badania itd to jedna wielka ściema, w sensie że one są, ale nikt nie bierze tego na poważnie. Dlatego do programu trafiają osoby, które nie powinny w ogóle brać udziału, bo się zwyczajnie nie nadają.
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:38   #3357
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Adam na insta napisał, ze jednego z ekspertów poznał dopiero w dniu decyzji. Czyli na pewno nie Mosaka, bo on go informował, że mają dla niego żonę. Wychodzi na to, że albo Panią Blondynkę albo Antropologa. Więc może te ankiety, badania itd to jedna wielka ściema, w sensie że one są, ale nikt nie bierze tego na poważnie. Dlatego do programu trafiają osoby, które nie powinny w ogóle brać udziału, bo się zwyczajnie nie nadają.
No, ale kogo obstawiasz z tą poradą? Mosaka? Blondynka chyba też u nich była?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:41   #3358
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Co do opisu Adama, że Asia takiego faceta mogłaby poznać przed blokiem, to zgadzam się bardzo.

A co do komentarza, mam naprawdę średnie zdanie o Mosaku, ale nie. Nie wierzę, że udzieliłby takiej porady i to takim językiem.

A Adam nie widział antropologa, przecież blondynka u niego była. I nie dziwota, bo antropolog jest tam, żeby oceniać wyglad. A więc dla picu
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:41   #3359
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Mosak?

Adam już to usunął, screeny chodzą po FB.

W ogóle nie ma pewności, że te konta Adama są prawdziwe, niestety.
Ja obstawiam Mosaka, ale strzelam w ciemno, bo to przecież psycholog i pomimo szaleństwa w sugestiach jest mało realne, żeby tak mówił.
Do Pani Blondynki to mi zupełnie nie pasuje, wg mnie to taka dobra dusza, ona by prędzej przedobrzyła niż zaszkodziła.

Edytowane przez Natka_a
Czas edycji: 2020-05-25 o 15:04 Powód: zmiana
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-23, 23:43   #3360
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Gdzie byl taki komentarz? Dasz linka?
Proszę, choć ostrzegam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 2BB963CF-D220-446D-B256-3E8D3BA7967A.jpeg (40,9 KB, 282 załadowań)
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.