Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 15:18   #3451
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87875557]Nie wierzę, że śluby odbędą się na jesień 2020. Teraz sezon ślubny w miesiącach kwiecień-czerwiec zamarł, wszyscy poprzekładali terminy na jesień. Ciężko będzie znaleźć wolną salę i obsługę wesela typu foto.

Wszystkie programy i seriale mają opóźnienia przez wirusa. Nie wierzę, że się wyrobią na wiosnę 2021... I bez wirusa obecna edycja była bardzo późno. A jeszcze czekają na dokończenie sezony programów z wiosny 2020 przerwane przez wirus, typu Milionerzy, kuchenne itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Wyrobią sie spokojnie, mówię jesli znów sie to badziewie nie powtórzy (a są obawy że jesienią moze być druga fala) A Milionerów czy Kuchenne Rewolucje robią zupełnie inni producenci. A patrzac na profil earlgrey_film to jedyny ich program jaki w tej chwili robią dla TV
A przesuniecie tej edycji na wiosnę nie było spowodowane wirusem, no błagam jesienią 2019 nikt o tym nawet nie wspominał. U chinczyków chyba w grudniu to sie zaczeło (no moze w listopadzie)
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:20   #3452
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jacuś jest na posterunku na grupie, kazdy komentarz filtruje
Na straży, na straży Jacuś jest! Powinni go zrobić moderatorem 2.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam o tych rzekomych radach, jakie Adam otrzymał od ekspertów. Nie wierzę, że ktoś z nich użył takich słów. W ogóle nie wiem kto ich używa poza garstką napalonych licealistów i żulami spod sklepu. Możliwe, że ktoś zasugerował jakąś "bliskość fizyczną", natomiast nie wyobrażam sobie Mosaka czy blondyny mówiących "daj sobie obciągnąć, a potem ją wyruchaj" No litości
A ja się spotykam bardzo często z takim słownictwem, nawet wśród ludzi po doktoratach (nie, że mi to imponuje, że ktoś ma drat czy coś, tyle, że to na pewno żadne żule czy napalone licealisty)

Gwoli ścisłości miało być na odwrót niż piszesz, wg Adasia
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:44   #3453
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Jejku, jaki ten Jacek jest żenujący sam jest naczelnym hejterem, Natalię wszyscy hejtują już od kilku lat. Niech on sobie ułoży życie i przestanie w końcu biadolić.

Post Mosaka - nie sądziłam, że to napiszę - z klasą.

Do pełni dramy brakuje mi jakiejś wypowiedzi siostry Adama, w końcu w programie wydawała się kibicować Asi i bratu , choć nieźle go pogrążyła w tej scenie w pokoju.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:22   #3454
Natka_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=sublips;87874281]Mosak ma kontrowersyjne teksty, ale raczej nie mówi tak do uczestników, bo ktoś wcześniej by o tym wspomniał plus mocno naraziłby swoją „karierę”. Poza tym na ławce było widać, że jest zniesmaczony językiem Adama.

Znam historię osoby, która poszła do psychologa ( nie mówię tutaj o Mosaku czy Blondynce, tylko ogólnie psycholog) i usłyszała, że najlepszym sposobem na jej problem jest palenie marihuany. Więc takie głupie sugestie się zdarzają i tamten psycholog też się nie bał,że naraża "karierę", bo powtarzał to jeszcze kilka razy.

My tak naprawdę nie wiemy, jak wyglądają rozmowy uczestników z ekspertami, a w trakcie rozmowy na ławeczce Mosak był zniesmaczony, bo może nie lubi słowa c**j
Natka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:23   #3455
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jejku, jaki ten Jacek jest żenujący sam jest naczelnym hejterem, Natalię wszyscy hejtują już od kilku lat. Niech on sobie ułoży życie i przestanie w końcu biadolić.

Post Mosaka - nie sądziłam, że to napiszę - z klasą.

Do pełni dramy brakuje mi jakiejś wypowiedzi siostry Adama, w końcu w programie wydawała się kibicować Asi i bratu , choć nieźle go pogrążyła w tej scenie w pokoju.
Ktoś na FB: "To zaczyna wyglądać na bardzo dziwną sytuację. Uczestnik pisze publicznie na fb, że był przez eksperta programu ŚoPW nakłaniany do wykorzystania seksualnego uczestniczki, która była z nim w parze, cytuje dosłownie jakie czynności seksualne kazał mu ekspert wykonać, a jeden z ekspertów w luzacki sposób tłumaczy tego uczestnika twierdząc, że jego wypowiedź była spowodowana zdenerwowaniem. To zaczyna wyglądać ma mechanizm ,,ręka rękę myje". Do tej pory broniłam eksperta uważałam, że Adam powinien ponosić konsekwencje pomówień wobec specjalisty. Obecnie uważam, że pan ekspert dąży do niewyjaśnienia sprawy. Przypuszcza też, że to może inni eksperci lub ktoś z ekipy tworzącej program namawiał do tych czynów . To wszystko jest coraz dziwniejsze".
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:29   #3456
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wyrobią sie spokojnie, mówię jesli znów sie to badziewie nie powtórzy (a są obawy że jesienią moze być druga fala) A Milionerów czy Kuchenne Rewolucje robią zupełnie inni producenci. A patrzac na profil earlgrey_film to jedyny ich program jaki w tej chwili robią dla TV
A przesuniecie tej edycji na wiosnę nie było spowodowane wirusem, no błagam jesienią 2019 nikt o tym nawet nie wspominał. U chinczyków chyba w grudniu to sie zaczeło (no moze w listopadzie)
Przecież napisałam, ze nawet i BEZ wirusa obecna edycja miała olbrzymie opóźnienie. A więc zakładam, że jak doszedł jeszcze i wirus teraz, to nie spodziewam się edycji na wiosnę 2021.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:34   #3457
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87876001]Przecież napisałam, ze nawet i BEZ wirusa obecna edycja miała olbrzymie opóźnienie. A więc zakładam, że jak doszedł jeszcze i wirus teraz, to nie spodziewam się edycji na wiosnę 2021.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Obecna edycja była nagrana i gotowa na jesień 2019 (ostatnie nagrania maj2019) żadnych opóźnień nie mieli, to że nie TVN nie dał jej do jesiennej ramowki to zupełnie coś innego. Na bank wiosną 2021 kolejna edycja, program miał swietne wyniki wiec będą starali się go utrzymac w tym paśmie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 17:35   #3458
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Obecna edycja była nagrana i gotowa na jesień 2019 (ostatnie nagrania maj2019) żadnych opóźnień nie mieli, to że nie TVN nie dał jej do jesiennej ramowki to zupełnie coś innego. Na bank wiosną 2021 kolejna edycja, program miał swietne wyniki wiec będą starali się go utrzymac w tym paśmie
Miał świetne wyniki, bo dwóm parom się wiodło, a Adam podkręcał na koniec atmosferę, hehe
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 17:39   #3459
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ktoś na FB: "To zaczyna wyglądać na bardzo dziwną sytuację. Uczestnik pisze publicznie na fb, że był przez eksperta programu ŚoPW nakłaniany do wykorzystania seksualnego uczestniczki, która była z nim w parze, cytuje dosłownie jakie czynności seksualne kazał mu ekspert wykonać, a jeden z ekspertów w luzacki sposób tłumaczy tego uczestnika twierdząc, że jego wypowiedź była spowodowana zdenerwowaniem. To zaczyna wyglądać ma mechanizm ,,ręka rękę myje". Do tej pory broniłam eksperta uważałam, że Adam powinien ponosić konsekwencje pomówień wobec specjalisty. Obecnie uważam, że pan ekspert dąży do niewyjaśnienia sprawy. Przypuszcza też, że to może inni eksperci lub ktoś z ekipy tworzącej program namawiał do tych czynów . To wszystko jest coraz dziwniejsze".
Nie odpowiedział na luzie, tylko odpowiedział spokojnie i z klasą, w sposób wyważony. W końcu facet jest - wątpliwej jakości oceniając po po materiale z TV, ale jednak - psychologiem, więc w swojej karierze miał pewnie gorsze sytuacje. Co, miałby się wdawać w pyskówki?
I tak, też słyszałam o terapeutach polecających zioło albo wódeczkę, ale to raczej wyjątki.

Tak po tej edycji, to sadze, że psychologowie podpisują podobną umowę co uczestnicy, ich wypowiedzi są też nieco montowane, powycinane, a wszystkie ich spotkania nagrywane. Mosak czy pani blondynka nie mogą zdradzać szczegółów.
Przy okazji cieszę się, że panią seksuolog zamienili blondynką; tamta wydawała się antypatyczna.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:08   #3460
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A ja zaczynam myślec, ze Adaś chce odciągnąć uwagę od siebie zrzucając wine na ekspertów.

Tez jestem przeciwna hejtowania. No ale słowa krytyki w jego stronę jak najbardziej zasłużone.

Tym bardziej po jego słowach na samym koncu...
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:24   #3461
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=Natka_a;87875980]
Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Mosak ma kontrowersyjne teksty, ale raczej nie mówi tak do uczestników, bo ktoś wcześniej by o tym wspomniał plus mocno naraziłby swoją „karierę”. Poza tym na ławce było widać, że jest zniesmaczony językiem Adama.

Znam historię osoby, która poszła do psychologa ( nie mówię tutaj o Mosaku czy Blondynce, tylko ogólnie psycholog) i usłyszała, że najlepszym sposobem na jej problem jest palenie marihuany. Więc takie głupie sugestie się zdarzają i tamten psycholog też się nie bał,że naraża "karierę", bo powtarzał to jeszcze kilka razy.

My tak naprawdę nie wiemy, jak wyglądają rozmowy uczestników z ekspertami, a w trakcie rozmowy na ławeczce Mosak był zniesmaczony, bo może nie lubi słowa c**j
Słyszałam od terapeuty kiedyś bliskiej mi osoby, że mam ją okłamać, że przeżyłam coś podobnego co ona. A to była gruba sprawa. Niby mniejsze zło. Więc nie zdziwiłabym się takiej porady dla Adama od eksperta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Nie odpowiedział na luzie, tylko odpowiedział spokojnie i z klasą, w sposób wyważony. W końcu facet jest - wątpliwej jakości oceniając po po materiale z TV, ale jednak - psychologiem, więc w swojej karierze miał pewnie gorsze sytuacje. Co, miałby się wdawać w pyskówki?
I tak, też słyszałam o terapeutach polecających zioło albo wódeczkę, ale to raczej wyjątki.

Tak po tej edycji, to sadze, że psychologowie podpisują podobną umowę co uczestnicy, ich wypowiedzi są też nieco montowane, powycinane, a wszystkie ich spotkania nagrywane. Mosak czy pani blondynka nie mogą zdradzać szczegółów.
Przy okazji cieszę się, że panią seksuolog zamienili blondynką; tamta wydawała się antypatyczna.
Mnie się ta z pierwszej edycji bardziej podobała (psycholog) konkretną babka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 18:26   #3462
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=NinaSimone;87876130]
Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Słyszałam od terapeuty kiedyś bliskiej mi osoby, że mam ją okłamać, że przeżyłam coś podobnego co ona. A to była gruba sprawa. Niby mniejsze zło. Więc nie zdziwiłabym się takiej porady dla Adama od eksperta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Mnie się ta z pierwszej edycji bardziej podobała (psycholog) konkretną babka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No żartujesz chyba. Scena, w której ta seksuolog przyjeżdża do Magdy i Krystiana z miłosnymi kostkami dla wzbogacenia ich życia seksualnego to pierwszej klasy ciary żenady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:37   #3463
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

A zarowno Mosak, jak i tamta seksuolozka robia nadal kariere w tvn style


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Pani gadzet erotycznie zaprosila tych ekspertow do siebie do programu Mosak opowiadal chyba o tym, jak wybaczyc zdrade i zyc dalej, cos w ten desen.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 18:47   #3464
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=NinaSimone;87876130]
Cytat:
Napisane przez Natka_a Pokaż wiadomość
Słyszałam od terapeuty kiedyś bliskiej mi osoby, że mam ją okłamać, że przeżyłam coś podobnego co ona. A to była gruba sprawa. Niby mniejsze zło. Więc nie zdziwiłabym się takiej porady dla Adama od eksperta.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Mnie się ta z pierwszej edycji bardziej podobała (psycholog) konkretną babka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Konkretna?
Magdalena i Krystian - jakim zwierzęciem jesteś w seksie. Ewa i Darek - zupełnie wykpiła jej obawy co do seksu. Ewie zresztą też się oberwało, a ja miałabym takie same obawy jak ona.
Do Pauliny - stara panna z kotami.

Jak na program telewizyjny, lubię tą nową panią psycholog. Przeważnie zgadzam się z tym, co mówi plus jest bardzo sympatyczna, pracuje w nurcie poznawczo-behawioralny, według mnie jedyny sensowny nurt (oczywiście to moja opinia).
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:11   #3465
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[QUOTE=sublips;87876233]
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Konkretna?
Magdalena i Krystian - jakim zwierzęciem jesteś w seksie. Ewa i Darek - zupełnie wykpiła jej obawy co do seksu. Ewie zresztą też się oberwało, a ja miałabym takie same obawy jak ona.
Do Pauliny - stara panna z kotami.

Jak na program telewizyjny, lubię tą nową panią psycholog. Przeważnie zgadzam się z tym, co mówi plus jest bardzo sympatyczna, pracuje w nurcie poznawczo-behawioralny, według mnie jedyny sensowny nurt (oczywiście to moja opinia).
W odbiorze wolałam P Staruch. Obecna Pani Blondynka jest dla mnie nudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

[QUOTE=invisible_01;878761 44]
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
No żartujesz chyba. Scena, w której ta seksuolog przyjeżdża do Magdy i Krystiana z miłosnymi kostkami dla wzbogacenia ich życia seksualnego to pierwszej klasy ciary żenady.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie twierdzę, że wszystko co było jej udziałem w tv show mi się podobało. Ale widziałam panele dyskusyjne z jej udziałem i była dość rzeczową. Poza tym z edycji na edycję program się trochę zmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:29   #3466
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Ja wiem, że w takich programach dostaje się coś takiego jak zwrot kosztów - taką rekompensatę/ekwiwalent za to, że musisz wziąć urlop na przykład na czas ślubu czy wyjazdu.
Może bezrobotny Adam nawet na coś takiego by się połasił. I tak nie miał nic do stracenia to chociaż na dobrą zabawę liczył
jeden z uczestników jest kolegą mojej koleżanki. I z tego co wiem, dostał 10 tyś za udział.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 19:58   #3467
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Myśle ze Adam się coraz bardziej pogrąża i żeby się to zle dla niego nie skończyło .Nie mówię tu tylko o hejcie ale tez o jakimś potencjalnym pozwie ze strony TVN .Ktos powinien mu odłączyć internet .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:05   #3468
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Myśle ze Adam się coraz bardziej pogrąża i żeby się to zle dla niego nie skończyło .Nie mówię tu tylko o hejcie ale tez o jakimś potencjalnym pozwie ze strony TVN .Ktos powinien mu odłączyć internet .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co się znowu stało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:10   #3469
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O ile naiwność uczestników 1. edycji rozumiałam doskonale, 2. jeszcze też byłam w stanie, o tyle idąc do 3. i 4. chyba już trzeba mieć świadomość, że to jest program telewizyjny, który ma mieć oglądalność. Jestem pewna, że uczestnicy podpisują umowy, w których dają TVN zgodę na dowolny montaż i pokazywanie wybranych przez siebie fragmentów. Szkoda, że Adamowi nikt nie doradził, aby po emisji zwyczajnie się zamknął. Z tak wielką telewizją się nie wygra, a już na pewno nie takim słownictwem i tuż po tym, jak pokazał się jak osoba zupełnie niepoważna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 20:17   #3470
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
O ile naiwność uczestników 1. edycji rozumiałam doskonale, 2. jeszcze też byłam w stanie, o tyle idąc do 3. i 4. chyba już trzeba mieć świadomość, że to jest program telewizyjny, który ma mieć oglądalność. Jestem pewna, że uczestnicy podpisują umowy, w których dają TVN zgodę na dowolny montaż i pokazywanie wybranych przez siebie fragmentów. Szkoda, że Adamowi nikt nie doradził, aby po emisji zwyczajnie się zamknął. Z tak wielką telewizją się nie wygra, a już na pewno nie takim słownictwem i tuż po tym, jak pokazał się jak osoba zupełnie niepoważna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie; jedyne, co ja stwierdziłam po tej edycji, że eksperci mają mniejszą rolę niż myślałam, bardziej się liczy wizja producenta.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:28   #3471
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Co się znowu stało?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no teraz chyba nic .Mialam na myśli ta akcje z namawianiem przez eksperta do seksu z Asia .A wcześniej te zdjęcia które wrzucała ta jego dziewczyna ,jego komentarze na grupie na fb.W sumie sam na siebie ten hejt nakręca ,powinienem już zamilknąć .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:35   #3472
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O rany, chwilę nie interesowałam się finałem (z powodu obejrzenia go wcześniej) a tu takie kwiatki

Adam dokonał pięknego samozaorania, co bardzo mnie cieszy. Lubię, gdy paskudni ludzie pogrążają się sami, bez udziału osób trzecich. Poziom hejtu jest oczywiście niewspółmierny do wagi całego tego programiku i napędzany chyba po prostu nudą związaną z kwarantanną, ale bitwa Adam-Mosak jest ekstra Obu uważam za szowinistów, obu nie lubię, ale kibicuję oczywiście inteligentniejszemu Mosakowi, a nie wiewiórowi-oszustowi.

Wyobrażam sobie, jak bardzo musiał się wściec Mosak na widok tego wpisu Adama, jak uruchomiła się gorąca linia z produkcją i może działem prawnym TVN, bo na ile znam się na mediach, to oświadczenie Mosaka ktoś napisał za niego w taki sposób, żeby było politycznie poprawne i wyważone.

Chcę wierzyć, ze Adam wyssał sobie te chore teksty z palca (czy czegoś tam:P) ale bez trudu umiem sobie wyobrazić, ze Mosak bierze go na bok po nagraniu i zachęca do hmm... odwagi? kroku naprzód? przełamania lodów? Może powiedział: "Adam, musicie przełamać lody", a Adam zrozumiał: daj jej obciągnąć

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-05-24 o 20:36
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:37   #3473
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II



No Adam taki bystry jak woda w klozecie wiec faktycznie mogło tak być
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:40   #3474
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876616]

No Adam taki bystry jak woda w klozecie wiec faktycznie mogło tak być [/QUOTE]

Już tak nie kopmy leżącego
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:43   #3475
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Już tak nie kopmy leżącego

Czyli jak nie leży to juz mozna?
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 20:45   #3476
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876616]

No Adam taki bystry jak woda w klozecie wiec faktycznie mogło tak być [/QUOTE]Są ludzie bardziej inteligentni i wyrachowani od Adama. I być może dlatego mam poczucie, że jest ziarno prawdy w tym co mówi. A nawet przekaz jest taki jak sam go przedstawia. To, że ktoś jest inteligentny i wykształcony nie znaczy, że nie może być prostakiem. I manipulatorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 21:04   #3477
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
O rany, chwilę nie interesowałam się finałem (z powodu obejrzenia go wcześniej) a tu takie kwiatki

Adam dokonał pięknego samozaorania, co bardzo mnie cieszy. Lubię, gdy paskudni ludzie pogrążają się sami, bez udziału osób trzecich. Poziom hejtu jest oczywiście niewspółmierny do wagi całego tego programiku i napędzany chyba po prostu nudą związaną z kwarantanną, ale bitwa Adam-Mosak jest ekstra Obu uważam za szowinistów, obu nie lubię, ale kibicuję oczywiście inteligentniejszemu Mosakowi, a nie wiewiórowi-oszustowi.

Wyobrażam sobie, jak bardzo musiał się wściec Mosak na widok tego wpisu Adama, jak uruchomiła się gorąca linia z produkcją i może działem prawnym TVN, bo na ile znam się na mediach, to oświadczenie Mosaka ktoś napisał za niego w taki sposób, żeby było politycznie poprawne i wyważone.

Chcę wierzyć, ze Adam wyssał sobie te chore teksty z palca (czy czegoś tam:P) ale bez trudu umiem sobie wyobrazić, ze Mosak bierze go na bok po nagraniu i zachęca do hmm... odwagi? kroku naprzód? przełamania lodów? Może powiedział: "Adam, musicie przełamać lody", a Adam zrozumiał: daj jej obciągnąć
Idealne podsumowanie .
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 21:20   #3478
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Są ludzie bardziej inteligentni i wyrachowani od Adama. I być może dlatego mam poczucie, że jest ziarno prawdy w tym co mówi. A nawet przekaz jest taki jak sam go przedstawia. To, że ktoś jest inteligentny i wykształcony nie znaczy, że nie może być prostakiem. I manipulatorem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie ciężko stwierdzić jak było
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 21:21   #3479
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87876647]Czyli jak nie leży to juz mozna?[/QUOTE]

leży, leży.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 22:12   #3480
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
leży, leży.

To nie jest odpowiedz na pytanie
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.