Wątek plotkowy perfumowy część 3 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-13, 06:32   #151
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy chciałabyś, żeby ktoś w innych wątkach wywlekał ile to perfum nie kupujesz. Sądziłam, że jest to zaufane grono, ale jak widać -nie.
Perfumoholizm to trudne dla zrozumienia dla "śmiertelnika"(zwykłe go użytkownika) hobby - ja to niestety przeżywam to w rodzinie jak ośmielę się powiedzieć (albo i przypomnieć jak chcę z kimś podyskutować o węchu i perfumach), że mam więcej niz 3 flakony perfum...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:02   #152
Dajemka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja to z perfumami jak z butami pełna szafa a ciągle mi mało
Dajemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:13   #153
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy chciałabyś, żeby ktoś w innych wątkach wywlekał ile to perfum nie kupujesz. Sądziłam, że jest to zaufane grono, ale jak widać -nie.

To, że rozmawiasz tutaj z "zaufanymi" osobami, nie oznacza, że inni nie mogą przeczytać tego wszystkiego. Każdy może. To otwarte forum I nie masz wpływu, kto czyta to, co piszesz. Nie wiem, skąd to zdziwienie.

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Perfumoholizm to trudne dla zrozumienia dla "śmiertelnika"(zwykłe go użytkownika) hobby - ja to niestety przeżywam to w rodzinie jak ośmielę się powiedzieć (albo i przypomnieć jak chcę z kimś podyskutować o węchu i perfumach), że mam więcej niz 3 flakony perfum...
Też się spotykam z taka reakcją, że przeciez mam perfumy, po co mi kolejne i po co zamawiam tyle próbek/odlewek, przecież w sephorze można sprawdzić zapach.
Zauważyłam, że większość osób ma albo jedną flaszką, albo góra 2-3 (na wiosnę/lato, na jesień/zimę i "wyjściowe")
Ale mama mi troche pozazdrościła i ciut powiększyła sobie kolekcję. No i czasem zamawiam tez dla niej odlewki, ona sobie szykuje listę tego, co chciałaby wypróbować, a ja jej kupuję
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 07:31   #154
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Nie cierpię zaglądania ludziom do portfela-to moje(albo męża-nikomu nic do tego) ciężko zarobione pieniądze i mogę sobie wydawać na co chcę, o
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 09:45   #155
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Nie cierpię zaglądania ludziom do portfela-to moje(albo męża-nikomu nic do tego) ciężko zarobione pieniądze i mogę sobie wydawać na co chcę, o
Ja mam tak samo. Czyjeś pieniądze, niech je wydaje jak chce. No chyba że nakradł somsiad.
Ale zawsze znajdą się ludzie, którzy szukają sensacji wszędzie, gdzie się da, i bardzo interesuje ich cudze życie. Tu na forum nie da się tego uniknąć (można jak najmniej pisać o sobie co najzwyżej), ale na szczęście w życiu mogę po prostu ograniczyć kontakty z takimi osobami i tak staram się robić, bo nie widzę potrzeby otaczania się ludźmi, którzy wywęszą każdy drobiazg z mojego życia, żeby później wokół rozpowiadać i robić z tego "wielkie halo".
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 11:32   #156
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 12:30   #157
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Dajemka Pokaż wiadomość
Ja to z perfumami jak z butami pełna szafa a ciągle mi mało
Ojesuu, mam tak samo Juz nawet nie wchodze na eobuwie, bo jeszcze cos zamowie
Z perfumami troche gorzej, ale sie trzymam

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To, że rozmawiasz tutaj z "zaufanymi" osobami, nie oznacza, że inni nie mogą przeczytać tego wszystkiego. Każdy może. To otwarte forum I nie masz wpływu, kto czyta to, co piszesz. Nie wiem, skąd to zdziwienie.
No to niech czytaja i na tym sie konczy, a nie potem wywlekaja przy innej sprawie.
Podpadalo by to pod punkt 6 regulaminu forum (netykieta). Ale podejrzewam, ze ktos rzucil haslo, a nie cytowal.

6. Za atak na innego Użytkownika, w szczególności stosowanie wobec niego zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, jak również za cytowanie postów z innych wątków niezwiązanych z tematem w celu zdeprecjonowania, wyszydzenia czy ośmieszenia Autora cytowanej wiadomości, Moderator może przyznać upomnienie lub punkty karne.

Sorry za eot.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 12:51   #158
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ojesuu, mam tak samo Juz nawet nie wchodze na eobuwie, bo jeszcze cos zamowie
Z perfumami troche gorzej, ale sie trzymam


No to niech czytaja i na tym sie konczy, a nie potem wywlekaja przy innej sprawie.
Podpadalo by to pod punkt 6 regulaminu forum (netykieta). Ale podejrzewam, ze ktos rzucil haslo, a nie cytowal.

6. Za atak na innego Użytkownika, w szczególności stosowanie wobec niego zwrotów powszechnie uważanych za obraźliwe, jak również za cytowanie postów z innych wątków niezwiązanych z tematem w celu zdeprecjonowania, wyszydzenia czy ośmieszenia Autora cytowanej wiadomości, Moderator może przyznać upomnienie lub punkty karne.

Sorry za eot.
Ja nie wiem, co tam się działo. Odniosłam się tylko do stwierdzenia, że dziewczyna sądziła, że ma tutaj zaufane grono, z którym może się dzielić swoimi sprawami. Więc napisałam, że może i tak, ale czytają to wszyscy, którzy tylko mają taka ochotę.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 16:06   #159
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Potrzebuję się wyżalić, bo wtopiłam z zapachem kupionym w ciemno... Mam świadomość tego, że kupowanie w ciemno perfum tak może się skończyć, to jakoś tak smutno A bardzo chciałam, żeby mi się spodobał A mowa o Carven Le parfum EDP. Na początku miało być 30 ml L'eau de toilette, które totalnie mnie oczarowało Dzień później zdecydowałam się kliknąć i... wymiotło 30-tki ze wszystkich sklepów internetowych No to ryzyk fizyk, wzięłam najmniejszą pojemność EDP. Dzień później wymiotło i małe EDP No co się dzieje? Ale wracając do zapachu, te opinie, w których opisywane są męskie nuty w Le Parfum potwierdzam. Tyle, ze na mojej skórze jest męski od początku do samego końca

Będąc w S odświeżyłam sobie w pamięci Kenzo Le Monde est Beau I to jest to, czego szukam, bardzo w klimacie Givenchy Extravagance Do tego łodyżki, liście i szypułki pomidora na wstępie, wyczuwalne gniecione liście czarnej porzeczki przewijające się w trakcie

Któraś z Was polecała Eau de Sisley jako zapach w klimacie świeżo-zielono-szamponowym Ponieważ w D zapomniałam, który to miał być numer, 1 czy 2, to psiknęłam oba. I zielono-świeżo-szamponowa jest w moim odczuciu 2. W 1 czuć wyraźnie jałowiec, który daje na mojej skórze dziwny efekt, jakby naftaliny? Przypomina mi też jakąś bardzo dawną męską wodę kolońską.

Czy można gdzieś stacjonarnie przetestować Peace, Love and Juicy Couture EDP?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 18:07   #160
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To, że rozmawiasz tutaj z "zaufanymi" osobami, nie oznacza, że inni nie mogą przeczytać tego wszystkiego. Każdy może. To otwarte forum I nie masz wpływu, kto czyta to, co piszesz. Nie wiem, skąd to zdziwienie.


Też się spotykam z taka reakcją, że przeciez mam perfumy, po co mi kolejne i po co zamawiam tyle próbek/odlewek, przecież w sephorze można sprawdzić zapach.
Zauważyłam, że większość osób ma albo jedną flaszką, albo góra 2-3 (na wiosnę/lato, na jesień/zimę i "wyjściowe")
Ale mama mi troche pozazdrościła i ciut powiększyła sobie kolekcję. No i czasem zamawiam tez dla niej odlewki, ona sobie szykuje listę tego, co chciałaby wypróbować, a ja jej kupuję
Może jestem starej daty, ale nie uważam za eleganckie wywlekanie takich ,,sensacyjek'', insynuowanie, że jedna z drugą wizażanką muszą mnie sponsorować(ubaw:brzyda l. Dla mnie jest to żałosne i nieeleganckie, ale niektórzy,widocznie, muszę się jeszcze sporo nauczyć.
Na szczęście widzę, że jest tu więcej osób z takimi poglądami, więc odetchnęłam z ulgą

Już planuję kolejne, uzależniające, zakupy perfumowe. Dziś po raz enty testowałam Light Blue Intense i Versace Versense i chyba będą moje, bo myślę, ze będą świetne w temperaturach 30+. Poza tym myślę o Mon Paris i Mon Florale
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 19:19   #161
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Potrzebuję się wyżalić, bo wtopiłam z zapachem kupionym w ciemno... Mam świadomość tego, że kupowanie w ciemno perfum tak może się skończyć, to jakoś tak smutno A bardzo chciałam, żeby mi się spodobał A mowa o Carven Le parfum EDP. Na początku miało być 30 ml L'eau de toilette, które totalnie mnie oczarowało Dzień później zdecydowałam się kliknąć i... wymiotło 30-tki ze wszystkich sklepów internetowych No to ryzyk fizyk, wzięłam najmniejszą pojemność EDP. Dzień później wymiotło i małe EDP No co się dzieje? Ale wracając do zapachu, te opinie, w których opisywane są męskie nuty w Le Parfum potwierdzam. Tyle, ze na mojej skórze jest męski od początku do samego końca
Miałam ostatnio to samo Nakręciłam się na Amethyst Lalique, mając nadzieję na podobieństwo do Enchanted Forest, które jest na mnie skandalicznie nietrwałe Kupiłam setkę... No i jest podobne, przez pierwsze 3 sekundy a im dalej tym mniej mi się podoba niestety, no i trwałość też taka sobie... a już sobie tyle razy obiecywałam - nic w ciemno, bo nigdy nie trafiam, więc nie dziwi mnie porażka i tym razem
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-13, 20:39   #162
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Potrzebuję się wyżalić, bo wtopiłam z zapachem kupionym w ciemno... Mam świadomość tego, że kupowanie w ciemno perfum tak może się skończyć, to jakoś tak smutno A bardzo chciałam, żeby mi się spodobał A mowa o Carven Le parfum EDP. Na początku miało być 30 ml L'eau de toilette, które totalnie mnie oczarowało Dzień później zdecydowałam się kliknąć i... wymiotło 30-tki ze wszystkich sklepów internetowych No to ryzyk fizyk, wzięłam najmniejszą pojemność EDP. Dzień później wymiotło i małe EDP No co się dzieje? Ale wracając do zapachu, te opinie, w których opisywane są męskie nuty w Le Parfum potwierdzam. Tyle, ze na mojej skórze jest męski od początku do samego końca

Będąc w S odświeżyłam sobie w pamięci Kenzo Le Monde est Beau I to jest to, czego szukam, bardzo w klimacie Givenchy Extravagance Do tego łodyżki, liście i szypułki pomidora na wstępie, wyczuwalne gniecione liście czarnej porzeczki przewijające się w trakcie

Któraś z Was polecała Eau de Sisley jako zapach w klimacie świeżo-zielono-szamponowym Ponieważ w D zapomniałam, który to miał być numer, 1 czy 2, to psiknęłam oba. I zielono-świeżo-szamponowa jest w moim odczuciu 2. W 1 czuć wyraźnie jałowiec, który daje na mojej skórze dziwny efekt, jakby naftaliny? Przypomina mi też jakąś bardzo dawną męską wodę kolońską.

Czy można gdzieś stacjonarnie przetestować Peace, Love and Juicy Couture EDP?

Zdarza sie niestety... moze spodoba Ci sie w lecie albo w mrozie bardziej? Mam tak z czescia zapachow, ze mi sie podobaja w danej porze roku/pogodzie. Moze uda sie sprzedac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 20:55   #163
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

A co wątek sądzi o Addict na wiosnę/lato?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 21:39   #164
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A co wątek sądzi o Addict na wiosnę/lato?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ktorym Addicie piszesz?
Ja mam wersje Eau Sensuelle na wiosne i lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 21:43   #165
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Miałam ostatnio to samo Nakręciłam się na Amethyst Lalique, mając nadzieję na podobieństwo do Enchanted Forest, które jest na mnie skandalicznie nietrwałe Kupiłam setkę... No i jest podobne, przez pierwsze 3 sekundy a im dalej tym mniej mi się podoba niestety, no i trwałość też taka sobie... a już sobie tyle razy obiecywałam - nic w ciemno, bo nigdy nie trafiam, więc nie dziwi mnie porażka i tym razem


U mnie z kolei zdecydowana większość strzałów w ciemno była udana np. My Glow JLo, L'air Niny Ricci, Esprit d'Oscar, de la Renty czy L'eau en Blanc Łempickiej, ostatnio Just Percious La Perli... niektóre wręcz okazały się miłością jak Ivoire Balmain
Wiadomo, ze podobają mi się z różną intensywnością ale nie mogę powiedzieć, że się nie podobają. Do tej pory jedyną wtopą okazało się Si EDT Łempickiej Więc nie jest chyba tak źle

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość

Zdarza sie niestety... moze spodoba Ci sie w lecie albo w mrozie bardziej? Mam tak z czescia zapachow, ze mi sie podobaja w danej porze roku/pogodzie. Moze uda sie sprzedac
Dam mu szansę oczywiście Czuję jakoś tak podskórnie, ze w niskich temperaturach (zimą/na mrozie?) te męskie nuty zanikną. W każdym razie, bardzo bym tego chciała, żeby zniknęły

Podczas testów Carven w D akurat tester le Parfum był uszkodzony - atomizer został wyrwany z butelki Więc nie dało się dobrać do zawartości A wersja L'eau naprawdę mnie urzekła Przypomina mi mocno Champs Elysee z dodatkiem rześkich, soczystych kwaskowatych (nie kwaśnych) owoców, pigwa + ananas Cudne! No to pomyślałam, że skoro EDT jest tak piękne, to EDP nie może być gorsze I jeszcze jak dziwnym trafem poznikały 30-tki EDT, akurat wtedy jak chciałam kliknąć, no to same rozumiecie
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-13, 23:05   #166
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
O ktorym Addicie piszesz?
Ja mam wersje Eau Sensuelle na wiosne i lato

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dior Addict EDP

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 13:35   #167
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Może jestem starej daty, ale nie uważam za eleganckie wywlekanie takich ,,sensacyjek'', insynuowanie, że jedna z drugą wizażanką muszą mnie sponsorować(ubaw:brzyda l. Dla mnie jest to żałosne i nieeleganckie, ale niektórzy,widocznie, muszę się jeszcze sporo nauczyć.
Na szczęście widzę, że jest tu więcej osób z takimi poglądami, więc odetchnęłam z ulgą

Już planuję kolejne, uzależniające, zakupy perfumowe. Dziś po raz enty testowałam Light Blue Intense i Versace Versense i chyba będą moje, bo myślę, ze będą świetne w temperaturach 30+. Poza tym myślę o Mon Paris i Mon Florale
Moim zdaniem nie ma co brać do siebie, bo ile osób tyle opinii a szkoda czasu na nerwy po przeczytaniu opinii osoby która nic o nas nie wie a się "wymóndrza". Odnośnie Versense to mogę polecić bo na upały świetny i sama dumam nad kupnem bo miałam już dwa razy. Słyszałam że są w klimacie Chance eau fraiche ale wstyd mówić bo ich nie znam dojrzewam również do Light Blue ale jeśli kupię to raczej jeden z nich bo mam kilka zapachów na lato a zużywanie idzie mi jak krew z nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 13:41   #168
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Dior Addict EDP

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja schowalam na kolejna zime mi najpiekniej pachna w mrozy ale ciekawe jak sie rozwijaja w lecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 15:51   #169
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja schowalam na kolejna zime mi najpiekniej pachna w mrozy ale ciekawe jak sie rozwijaja w lecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam na nie ochotę właśnie, ale boję się żeby nie zabijały...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-04-14, 18:16   #170
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez madziullka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie ma co brać do siebie, bo ile osób tyle opinii a szkoda czasu na nerwy po przeczytaniu opinii osoby która nic o nas nie wie a się "wymóndrza". Odnośnie Versense to mogę polecić bo na upały świetny i sama dumam nad kupnem bo miałam już dwa razy. Słyszałam że są w klimacie Chance eau fraiche ale wstyd mówić bo ich nie znam dojrzewam również do Light Blue ale jeśli kupię to raczej jeden z nich bo mam kilka zapachów na lato a zużywanie idzie mi jak krew z nosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację, ale ograniczenie i głupota zawsze mnie mocno irytują.

Dziś znów zapodałam Chanel Coco M. Intense i raczej nie będę sprzedawać dodatkowej flaszki, bo to cudowny zapach i na pewno zapas się przyda
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 19:39   #171
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Nie cierpię zaglądania ludziom do portfela-to moje(albo męża-nikomu nic do tego) ciężko zarobione pieniądze i mogę sobie wydawać na co chcę, o
Dokładnie. Tak jak ludzie psioczą na celebrytów/żony sportowców itd. - jakbym miała tyle kasy też bym sobie latała prywatnymi samolotami i kąpała się w perfumach, czy coś tam I w końcu bym spełniła swoje marzenia o bungee, locie balonem, lataniu w wojskowym helikopterze bez drzwi, spadochronach, szybkich samochodach i takie tam...

Podjęłam jedną z ważniejszych decyzji w życiu Postanowiłam zredukować kolekcję i przed chwilą spisałam 35 flakonów i odlewek, które chcę sprzedać. Najgorzej z obfoceniem (bo mi się nie chce) i z wyceną (bo to czasochłonne i nie wiadomo czy być pazernym czy sprzedać za bezcen, byleby poszło ).
Myślę jeszcze nad sprzedażą któregoś Narciso, ale nie potrafię podjąć decyzji.

Ogólnie mam ochotę pozbyć się połowy kolekcji, ale ciężko.

Edytowane przez Fenris
Czas edycji: 2018-04-14 o 19:40
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:13   #172
jewerly
Zadomowienie
 
Avatar jewerly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 031
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Postanowiłam zredukować kolekcję i przed chwilą spisałam 35 flakonów i odlewek, które chcę sprzedać.

Ogólnie mam ochotę pozbyć się połowy kolekcji, ale ciężko.
Dasz radę, jesteśmy z Tobą!

Zrobisz miejsce na nowe flaszki
__________________
mój post wymiankowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282602
jewerly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:21   #173
malutka100
Zakorzenienie
 
Avatar malutka100
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: zawsze tam gdzie Ty...
Wiadomości: 8 638
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

cześć dziewczyny
dawno mnie tu nie było


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja schowalam na kolejna zime mi najpiekniej pachna w mrozy ale ciekawe jak sie rozwijaja w lecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Mam na nie ochotę właśnie, ale boję się żeby nie zabijały...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
posiadam Addicta edp i używałam go zarówno zimą jak i latem
potwierdzam jednak słowa liv- te perfumy najpiękniej rozwijają się zimą


Fenris, a dlaczego chcesz się pozbyć aż tylu flakonów??
Znudziły Ci się te zapachy, przestały podobać czy przytłacza Cię ilość?
malutka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 20:53   #174
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak jak ludzie psioczą na celebrytów/żony sportowców itd. - jakbym miała tyle kasy też bym sobie latała prywatnymi samolotami i kąpała się w perfumach, czy coś tam I w końcu bym spełniła swoje marzenia o bungee, locie balonem, lataniu w wojskowym helikopterze bez drzwi, spadochronach, szybkich samochodach i takie tam...

Podjęłam jedną z ważniejszych decyzji w życiu Postanowiłam zredukować kolekcję i przed chwilą spisałam 35 flakonów i odlewek, które chcę sprzedać. Najgorzej z obfoceniem (bo mi się nie chce) i z wyceną (bo to czasochłonne i nie wiadomo czy być pazernym czy sprzedać za bezcen, byleby poszło ).
Myślę jeszcze nad sprzedażą któregoś Narciso, ale nie potrafię podjąć decyzji.

Ogólnie mam ochotę pozbyć się połowy kolekcji, ale ciężko.
Oj, jak ja to rozumiem, nigdy nie mam czasu, jestem zmęczona, nie chce mi się, cokolwiek/ Za to jak już mi się uda ten żmudny proces, to jestem zadowolona, że jednak dałam radę, mimo wszystko
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-14, 21:47   #175
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Ja chyba w końcu nie wytrzymam i kupię Enchanted Forest . Chodzą za mną i chodzą, to chyba obsesja.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 01:08   #176
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez jewerly Pokaż wiadomość
Dasz radę, jesteśmy z Tobą!

Zrobisz miejsce na nowe flaszki
Dokładnie, będzie na nowe Funny mi się prawie skończyło i Gucci Guilty Absolute bym chciała troszeczkę.
Cytat:
Napisane przez malutka100 Pokaż wiadomość
Fenris, a dlaczego chcesz się pozbyć aż tylu flakonów??
Znudziły Ci się te zapachy, przestały podobać czy przytłacza Cię ilość?
Dojrzałam w końcu, żeby się rozstać z zapachami, których albo nie używam od dawna, albo mi do końca nie leżą. Przy okazji nie mam ich już gdzie trzymać I tak wystawiłam za mało, może będzie druga tura.
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Oj, jak ja to rozumiem, nigdy nie mam czasu, jestem zmęczona, nie chce mi się, cokolwiek/ Za to jak już mi się uda ten żmudny proces, to jestem zadowolona, że jednak dałam radę, mimo wszystko
Jest godzina 2:00, ale dałam radę. Obfociłam, wyceniłam, wystawiłam, można się częstować Ufff...
Najbardziej niepewna jestem Alai Blanche. Ładne są, no ale ich w ogóle nie używam, więc chyba nie ma sensu trzymać.
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja chyba w końcu nie wytrzymam i kupię Enchanted Forest . Chodzą za mną i chodzą, to chyba obsesja.
Świetny pomysł Ja mam odleweczkę, ale też bym chciała flaszkę. Mogliby zrobić jakąś super promocję -50%

Czy Penhaligon's można gdzieś przetestować stacjonarnie?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 10:49   #177
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
A co wątek sądzi o Addict na wiosnę/lato?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ja schowalam na kolejna zime mi najpiekniej pachna w mrozy ale ciekawe jak sie rozwijaja w lecie
Latem też pięknie się rozwijają i nie duszą. Ja w nich czasem wtedy wyczuwam skoszoną trawę, nie wiem, dlaczego Chociaż najbardziej mi pasują do zimy i śniegu. Niemniej, ostatnio właśnie używam Addicta, jako codziennych perfum, w rozsądnych ilościach, i nie przeszkadza ani mnie, ani otoczeniu.

Tak poza tym, chciałam się przywitać Jako niepoprawna perfumuholiczka jestem zachwycona znalezieniem tego tematu

Banalnalama, napisz, jak wrażenia z Enchanted Forest - zerknęłam właśnie na nie i z opisu wydają się piękne... No i cokolwiek, co jest zainspirowane lasem i nocą Kupały, z miejsca przykuwa moją ciekawość
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 11:58   #178
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

To chyba się skuszę za jakiś czas. Bo nuty ma piękne. Z nowości mam ochotę wprawdzie na Chloe Nomade, ale klasyk bardziej do mnie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 13:04   #179
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Mam na nie ochotę właśnie, ale boję się żeby nie zabijały...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeden psik chyba nie zaszkodzi. Poza tym ja mam jeszcze stara wersje. Nowe nie testowalam.
Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dokładnie. Tak jak ludzie psioczą na celebrytów/żony sportowców itd. - jakbym miała tyle kasy też bym sobie latała prywatnymi samolotami i kąpała się w perfumach, czy coś tam I w końcu bym spełniła swoje marzenia o bungee, locie balonem, lataniu w wojskowym helikopterze bez drzwi, spadochronach, szybkich samochodach i takie tam...

Podjęłam jedną z ważniejszych decyzji w życiu Postanowiłam zredukować kolekcję i przed chwilą spisałam 35 flakonów i odlewek, które chcę sprzedać. Najgorzej z obfoceniem (bo mi się nie chce) i z wyceną (bo to czasochłonne i nie wiadomo czy być pazernym czy sprzedać za bezcen, byleby poszło ).
Myślę jeszcze nad sprzedażą któregoś Narciso, ale nie potrafię podjąć decyzji.

Ogólnie mam ochotę pozbyć się połowy kolekcji, ale ciężko.
Ja myslalam miesiac temu podobnie, ale kilka flakonow mam ma wykonczeniu, wiec troche mi odejdzie, wiec zrobi sie miejsce u mnie ta gorna granica to tyle ile mam obecnie.
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Ja chyba w końcu nie wytrzymam i kupię Enchanted Forest . Chodzą za mną i chodzą, to chyba obsesja.
kupuj za mna tak 3 miesiace chodzil Baccarat Rouge 540 edp az kupilam
Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Latem też pięknie się rozwijają i nie duszą. Ja w nich czasem wtedy wyczuwam skoszoną trawę, nie wiem, dlaczego Chociaż najbardziej mi pasują do zimy i śniegu. Niemniej, ostatnio właśnie używam Addicta, jako codziennych perfum, w rozsądnych ilościach, i nie przeszkadza ani mnie, ani otoczeniu.

Tak poza tym, chciałam się przywitać Jako niepoprawna perfumuholiczka jestem zachwycona znalezieniem tego tematu

Banalnalama, napisz, jak wrażenia z Enchanted Forest - zerknęłam właśnie na nie i z opisu wydają się piękne... No i cokolwiek, co jest zainspirowane lasem i nocą Kupały, z miejsca przykuwa moją ciekawość


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-15, 14:04   #180
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Wątek plotkowy perfumowy część 3

Śmiałam się kiedyś sama do siebie jak czytałam o dziewczynach niemogących zdecydować się na zapach w dniu ślubu a teraz co? Mam to samo Ale w sierpniu trzeba postawić na coś świeżego a zawsze myślałam, że w tym dniu użyję Si EDP
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-05 10:58:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.