Problemy z erekcją u partnera - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 23:12   #1
Daisy992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 40

Problemy z erekcją u partnera


Cześć dziewczyny,


Jakiś czas temu pisałam o tym, że jestem 27 letnią dziewicą i nie wiem jak o tym powiedzieć partnerowi (też 27 lat). W końcu się na to zebrałam przy pożegnaniu, bardzo pozytywnie zareagował, przyznał, że uprawiał seks w przeszłości tylko 2 razy (trochę mnie to zbiło z tropu, bo z poprzednią dziewczyną był ponad rok i sama bym tyle nie wytrzymała bez seksu będąc w związku). Przez jakiś czas jeszcze pieściliśmy się "manualnie", doszło do pierwszego razu, nic mnie nie bolało, ale też w ogóle nie za wiele czułam (użyłam dość sporo lubrykantu - może dlatego (?)). Potem wyjechaliśmy na wakacje i na zmianę uprawialiśmy seks i pieściliśmy się 2-3 razy dziennie, codziennie przez tydzień. Ostatniego dnia jednak, za drugim razem stracił erekcję i .. rozpłakał się. Jakoś załagodziłam sytuację, po jakimś czasie spróbowaliśmy w innej pozycji (ja byłam na górze) i było ok. Mam wrażenie, że on woli pozycje, kiedy spada z niego "odpowiedzialność" za seks, bo kiedy byłam na górze albo tylko się pieściliśmy było zawsze ok, nigdy nie miał problemów ze wzwodem. Po powrocie próbowaliśmy 2 razy, z kilkudniowym odstępem i w ogóle nie ma erekcji.. Rozmawialiśmy o tym, mówił, że o tym poczyta, a jak nic nie pomoże pójdzie do lekarza, bo nie chce mnie stracić. Staram się nie przejmować, ale ciężko mi to idzie. Jesteśmy młodzi, związek jest dość świeży, dopiero zaczęliśmy tak naprawdę, bo sam stosunek to było zaledwie kilka razy i takie problemy. Miałyście podobne doświadczenia?
Daisy992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-22 00:12:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.