Fryzura slubna pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-16, 12:16   #1
magdalenaKur
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1

Fryzura slubna pomocy


Witam Was!
W czerwcu wychodze za maz. Umowilam sie na 10 do fryzjera a na 12 na makijaz. Z tym ze do kosmetyczki musze dojechac 20km. Myslicie ze fryzjerka sie wyrobi 1.5h? Powiedziala,ze tak. Ale moje pytanie jest do osob ktore juz braly slub. Dluzo czasu zajelo wam u fryzjera?
magdalenaKur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 21:25   #2
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Fryzura slubna pomocy

Mi próbna zajęła idealnie 1,5h. Ale przecież wszystko zależy od fryzury i od fryzjerki .
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 14:34   #3
nuvka94
Raczkowanie
 
Avatar nuvka94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 192
Dot.: Fryzura slubna pomocy

Zadzwoń i zapytaj fryzjerke ile czasu potrzebuje i będziesz miała jasność. Ale sądze ze sie wyrobi jeśli sie nie wydarzy po drodze żadna katastrofa
nuvka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-10, 08:43   #4
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Fryzura slubna pomocy

jesli planujesz wystąpić w prostych włosach bez upięcia to wyrobi się i w 20min Wszytsko zależy od fryzury, najepiej będzie jak zapytasz fryzjerki, a dla bezpieczeństwa dodaj jakieś 30min - tak na wszelki wypadek
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 22:05   #5
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Fryzura slubna pomocy

U mnie 1-1,15 h u fryzjera. Ale bardzo polecam umówienie fryzury i makijażu próbnego wcześniej. Będziesz wiedzieć, ile czasu Ci to zajmie i będziesz (zwłaszcza) mieć pewność, czy efekt Ci odpowiada.

Ja po makijażu próbnym wyszłam z ogromną ulgą, że to był jednak próbny, a nie ślubny
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 22:11   #6
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Fryzura slubna pomocy

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Ja po makijażu próbnym wyszłam z ogromną ulgą, że to był jednak próbny, a nie ślubny
O tak, ja też! Kolory piękne, trwałość też, jednak w kształcie makijażu oka czułam się tragicznie. A przy fryzurze okazało się, że moje włosy są za ciężkie na te spinki, których użyła fryzjerka.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 22:14   #7
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Fryzura slubna pomocy

Cytat:
Napisane przez Nancy_M Pokaż wiadomość
O tak, ja też! Kolory piękne, trwałość też, jednak w kształcie makijażu oka czułam się tragicznie. A przy fryzurze okazało się, że moje włosy są za ciężkie na te spinki, których użyła fryzjerka.
U mnie kolory okazały się kompletnie niepasujące do mojego typu urody, a wykonanie też mało precyzyjne... Trwałości nie sprawdziłam, zmyłam tę pomyłkę, jak tylko wróciłam do domu
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-11 23:14:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.