Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-18, 18:11   #1021
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Boszzz to tylko moja taki leń hehe

O której usypiacie swoje bobasy?
My zaczynamy od 19 i to był taki stały rytuał od poczatku. Teraz nie wiem czy to nie za wcześnie.

Kupiła któraś z Was smoczka Bibs? Zastanawiam czy on taki rzeczywiście fajny czy magia insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Moja obrotow nie robi alw próbuje czworakowac

Ja teraz jak jasno to jakos 20-21 usypiam czasem ok 22 zalezy jak kimnie młoda pod wieczór

Mam bibsa moja nie akceptowała smoczkow tego zaciagnela jakos w Wielkanoc ale generlanie średnio kuma zastosowanie smoczka i gryzie go teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 18:34   #1022
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Boszzz to tylko moja taki leń hehe

O której usypiacie swoje bobasy?
My zaczynamy od 19 i to był taki stały rytuał od poczatku. Teraz nie wiem czy to nie za wcześnie.

Kupiła któraś z Was smoczka Bibs? Zastanawiam czy on taki rzeczywiście fajny czy magia insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kochana moja dziś tak fika, pewnie jutro znów jej się odwidzi

My usypiamy między 19:30 a 20:30, jest kąpiel, potem mleczko i z reguły mała zasypia przy butli i tyle Czasem jak nie zaśnie to tż ją chwilę ponosi i pokołysze i zasypia. Mi pasuje taka godzina, jak nie zawsze się tak czasowo uda to mała potem jest marudna, płacze i trudniej właśnie o to żeby zasnęła.

Ja nawet nie wiem co to za smoczek
Edit: już kojarzę, strasznie brzydki ten smoczek


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 19:22   #1023
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie o 19 mąż kąpie małą. Później ja ją ogarniam, ubieram i wjeżdża butla. Czasami uśnie przy karmieniu, czasami nie. Odkładam do łóżeczka, włączam karuzelkę jak nie śpi i czekam aż zaśnie. Czasami chwile się tylko pokręci ale czasami jest płacz i muszę lulać na rękach. Generalnie koło 20- 20.30 zasypia.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 19:49   #1024
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Boszzz to tylko moja taki leń hehe

O której usypiacie swoje bobasy?
My zaczynamy od 19 i to był taki stały rytuał od poczatku. Teraz nie wiem czy to nie za wcześnie.

Kupiła któraś z Was smoczka Bibs? Zastanawiam czy on taki rzeczywiście fajny czy magia insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam zamawiać ale czytałam że raczej szału nie robi takiego zwby dziecko co smoczka nie chce nagle zachciało. Terwz już się cieszę że smoka nie ma. Pewnie kiedyś będę jeszxze o nim marzyć ale na razie totalnie niepotrzebny.

Grześ zasypia między 19.30 a 20.30. Na razie tak zostaje bo i tak starszy o 20 idzie spać.
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Moja obrotow nie robi alw próbuje czworakowac

Ja teraz jak jasno to jakos 20-21 usypiam czasem ok 22 zalezy jak kimnie młoda pod wieczór

Mam bibsa moja nie akceptowała smoczkow tego zaciagnela jakos w Wielkanoc ale generlanie średnio kuma zastosowanie smoczka i gryzie go teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz na czworaka? Gdzie to u nas do podniesienia pupy. Ja na pelzanie na razie czekam. Z tymi obrotami to kłopot czasem. Ja przy przebieraniu mam problem i leży cycku. Jakby odruchowo to robił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:07   #1025
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja miałam zamawiać ale czytałam że raczej szału nie robi takiego zwby dziecko co smoczka nie chce nagle zachciało. Terwz już się cieszę że smoka nie ma. Pewnie kiedyś będę jeszxze o nim marzyć ale na razie totalnie niepotrzebny.

Grześ zasypia między 19.30 a 20.30. Na razie tak zostaje bo i tak starszy o 20 idzie spać. Juz na czworaka? Gdzie to u nas do podniesienia pupy. Ja na pelzanie na razie czekam. Z tymi obrotami to kłopot czasem. Ja przy przebieraniu mam problem i leży cycku. Jakby odruchowo to robił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Totalnie jej to nie wychodzi ale się podnosi i próbuje znudzi jej się szybko i bo się męczy strasznie przy tym


AnnLady u nas dzis dynia i tez wcinała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:26   #1026
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas zazwyczaj po 19 TZ kapal Nikodema, ja dawalam butelke i zasypial. Ale ostatnio przestawilo sie to na 20.



Ja mam Bibsa. Wczesniej mielismy MAM i NUK(?). Ten jest fajnie wygiety, ze nie dotyka buzki, z czego se ciesze na upaly. Maly go lubi, chociaz nie wiem czy to za duzo nie powiedziane. U nas smoczek jest awaryjnych sytuacjach. Raz na jakis czas gdy skonczy sie mleko a nie zasnie za dobrze, albo sie przebudzi. Kiedys zawsze byl na spacerze, a teraz potrafi zasnac bez smoczka, tylko wazne, zeby mial cos przy raczce.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:36   #1027
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas smoczek tylko do zasypiania, mam z aventa. Kupilam z canpol to maly nim gardzi

Kapie malego ok 19, spi ok 20 chociaz wolalam jak zasypial ok 21-22. Teraz tak ladnie a tu dziecko spac chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 20:42   #1028
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas smoczka nie ma

My kąpiemy koło 20:30, cyc i spanie. Ale przeważnie trzeba przy niej leżeć bo się wybudzi

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Haha no to jak u mnie parę łyżeczek i starczy ostatnio ja zjadłam resztę marchewka z ryżem nie taka zła była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja na razie tylko warzywa daje

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Totalnie jej to nie wychodzi ale się podnosi i próbuje znudzi jej się szybko i bo się męczy strasznie przy tym


AnnLady u nas dzis dynia i tez wcinała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jutro brokuł serwuje
Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja miałam zamawiać ale czytałam że raczej szału nie robi takiego zwby dziecko co smoczka nie chce nagle zachciało. Terwz już się cieszę że smoka nie ma. Pewnie kiedyś będę jeszxze o nim marzyć ale na razie totalnie niepotrzebny.

Grześ zasypia między 19.30 a 20.30. Na razie tak zostaje bo i tak starszy o 20 idzie spać. Juz na czworaka? Gdzie to u nas do podniesienia pupy. Ja na pelzanie na razie czekam. Z tymi obrotami to kłopot czasem. Ja przy przebieraniu mam problem i leży cycku. Jakby odruchowo to robił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja zadziera do góry ale nie ogarnia jeszcze, zresztą ostatnio się rozleniwila i się zastanawiam co nabywa teraz i czym mnie zaraz zaskoczy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 21:54   #1029
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Boszzz to tylko moja taki leń hehe

O której usypiacie swoje bobasy?
My zaczynamy od 19 i to był taki stały rytuał od poczatku. Teraz nie wiem czy to nie za wcześnie.

Kupiła któraś z Was smoczka Bibs? Zastanawiam czy on taki rzeczywiście fajny czy magia insta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas 21 to pora kiedy mała zazwyczaj już śpi w łóżeczku. Przed 20 kąpiel i szykowanie do snu, potem cyc i przy cycu zasypia albo u mnie na poduszce. Potem ją zanosze do sypialni
Nie kojarze w ogóle co to za smoczek bo już się tym przestałam interesować
Smoczka nie używamy i teraz to już nawet nie będę próbować, bo już się nie opłaca ją uczyć. Skoro tyle dajemy rade bez smoczka to już tak zostanie ale ciekawe czym się różni od standardowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez denneris
Czas edycji: 2019-06-18 o 21:57
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 07:57   #1030
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Chwalę się moimi storczykami IMG_20190619_085351.jpgIMG_20190619_085239.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:03   #1031
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Annlady- pięknie kwitną ja nie mam ręki do kwiatow, u mnie nawet kaktus zassał się do środka
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 08:05   #1032
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Buhahah dzis wlasnie mąż wywalił ostatniego kwiata od nas z domu. Probowalam ratować go pod prysznicem ale chyba przesadzilam i zgnil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:27   #1033
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Piękne storczyki. Ja też z tych bez ręki do kwiatów. Teraz dostałam na nowe mieszkanie zobaczymy jak długo pozyja. Moja hortensja na dworze już kolor traci...

U nas za to zamiast smoczka ten Grzybek się sprawdza jak na spacerze jest głodny to go tak się jak smoczek i jest zadowolony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:33   #1034
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dzięki dziewczyny
Najlepsze jest to, że ja serio nie mam ręki do kwiatów
Jedyne co mi rośnie to właśnie storczyki. I w sumie nic nie robię wielkiego, ot podleje raz na tydzień lub dwa i to tyle. A rosną jak szalone. Z jednopedowych robią się nawet trzy pędowe
A wszystkie inne kwiaty zdychają, albo wegetują
Nawet kaktus padł zasuszony

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Annlady- pięknie kwitną ja nie mam ręki do kwiatow, u mnie nawet kaktus zassał się do środka
Też tego dokonałam w stosunku do kaktusa

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:44   #1035
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja totalnie tez nie mam ręki do kwiatów i storczyki zmarły a reszta jakoś sie trzyma hehe nawet nie znam ich nazw. Ja lubię kwiaty jak najmniej wymagające


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 08:50   #1036
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja tez nie mam reki do kwiatow. Storczyki mi moment opadaja 🙄 Na balkonie mam pelargnie, oby wytrzymaly przez lato.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:43   #1037
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mojej córci brokuł nie smakuje

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:51   #1038
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Annlady- wcale się nie dziwie, smakowałas go? Ja posmakowałam i nie dałam córce takie niedobry
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 09:55   #1039
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Próbowałam, dla mnie aż taki zły nie jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-19, 10:11   #1040
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Nasza brokuł uwielbia i tak samo cały słoiczek zjada spokojnie
Kupiliśmy chustę ale coś średnio nam idzie dociągnięcie jej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 10:31   #1041
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mój tez bezsmoczkowy i w dodatku bezbutelkowy- o ile w pierwszych dwóch miesiącach płakać mi się chciało ze nie chce smoczka tak teraz się cieszę.

Kurde od dwóch tyg mój bobas chce być ciagle na rękach. Jak go położę na macie to 10 min i ryk bo na ręce. Czasem go dobrze nie zdążę odłożyć i ryk. Wszystko go szybko nudzi. Nie wiem czym go zająć. Jedynie na rękach szczęśliwy, ale juz nie daje rady nosić tego 8kilowego klocka. I najlepiej wisiałby na cycku tez jak Za czasów noworodkowych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:16   #1042
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Mój tez bezsmoczkowy i w dodatku bezbutelkowy- o ile w pierwszych dwóch miesiącach płakać mi się chciało ze nie chce smoczka tak teraz się cieszę.

Kurde od dwóch tyg mój bobas chce być ciagle na rękach. Jak go położę na macie to 10 min i ryk bo na ręce. Czasem go dobrze nie zdążę odłożyć i ryk. Wszystko go szybko nudzi. Nie wiem czym go zająć. Jedynie na rękach szczęśliwy, ale juz nie daje rady nosić tego 8kilowego klocka. I najlepiej wisiałby na cycku tez jak Za czasów noworodkowych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahaha identyko jak moja tylko moja ma tak od nie pamietam kiedy nosić i cycek i chyba się cieszę ze miała chwilowy przestój z waga to nie jest tak najgorzej aczkolwiek ost weszlam z nią na wagę i wyszło ze ponad 7kg ale nie chce mi się jakos wierzyć zeby az tak szybko teraz tyła bo nie dam rady jej tyle nosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:32   #1043
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Hahaha identyko jak moja tylko moja ma tak od nie pamietam kiedy nosić i cycek i chyba się cieszę ze miała chwilowy przestój z waga to nie jest tak najgorzej aczkolwiek ost weszlam z nią na wagę i wyszło ze ponad 7kg ale nie chce mi się jakos wierzyć zeby az tak szybko teraz tyła bo nie dam rady jej tyle nosic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To u nas do 4go miesiąca tak było potem trochę przestój, bo się nauczył obrotów i teraz znowu. A najbardziej mnie wkurza mój mąż, który twierdzi ze to MOJA WINA i ja Go przyzwyczaiłam i mam to na własne życzenie. No po prostu mi ręce opadają... i nie trafiają do niego tłumaczenia ze takiego małego dziecka się nie da przyzwyczaić do noszenia, bo nawet jego mózg nie jest na tyle rozwinięty, poza tym jakby miał się przyzwyczaić to sorry już dawno byłby przyzwyczajony, bo przecież 9 miesięcy był w brzuchu noszony. On porostu ma potrzebę bliskości czy stymulacji błędnika i tyle. Wysyłam mu artykuły i nic, Jak grochem o ścianę, nic do niego nie dociera. To moja wina i tyle i ,,mam co chciałam” i mam sobie teraz nosić, on nosic nie będzie . Masakra, już nie mam do niego siły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:41   #1044
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Strasznie nie lubie tekstow "przyzwyczaisz/przyzwyczailas"....

Od tesciowej ciaglr slyszalam: przyzwyczaisz do smoczka, do butelki, nie nos bo sie przyzwyczai. Nie kolysz...

Przeciez taki maluch z brzucha byl do tego przyzwyczajony. Wszystko z umiarem.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:54   #1045
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
To u nas do 4go miesiąca tak było potem trochę przestój, bo się nauczył obrotów i teraz znowu. A najbardziej mnie wkurza mój mąż, który twierdzi ze to MOJA WINA i ja Go przyzwyczaiłam i mam to na własne życzenie. No po prostu mi ręce opadają... i nie trafiają do niego tłumaczenia ze takiego małego dziecka się nie da przyzwyczaić do noszenia, bo nawet jego mózg nie jest na tyle rozwinięty, poza tym jakby miał się przyzwyczaić to sorry już dawno byłby przyzwyczajony, bo przecież 9 miesięcy był w brzuchu noszony. On porostu ma potrzebę bliskości czy stymulacji błędnika i tyle. Wysyłam mu artykuły i nic, Jak grochem o ścianę, nic do niego nie dociera. To moja wina i tyle i ,,mam co chciałam” i mam sobie teraz nosić, on nosic nie będzie . Masakra, już nie mam do niego siły


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To u mnie teściowa ze nauczyłam i nieraz ją weźmie i po chwili juz jej za ciężko i kładzie a młoda wrzask i do mnie ze nauczyłam nosić śmieszne bo nie nosiłam jak nie musiałam ale młoda teraz tego potrzebuje więc się domaga jak była malutka to nie była wcale noszona bez potrzeby a tż sam widzi jaka jest sytuacja ze to ona wymusza a nie ja nie mam co robić ale w sumie pocieszam się ze niedługo jej minie do osiemnastki przecież nie będzie chciała być noszona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 11:58   #1046
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie ostatnio tez ciagle na ręce i na ręce, a na pewno nie przyzwyczaiłam bo córka naprawdę była mało noszona na rękach. Teraz to jest dramat, ratuje się trochę chusta ale tez nie zawsze się da. Mata czy leżaczek już jej nie interesuje. Ona by chciała siedzieć i uderzać rączkami w stół tylko albo zrzucać z niego zabawki. Muszę już kupić krzesełko do karmienia chyba może wtedy będzie mi łatwiej.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 12:28   #1047
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie tez ten sam tekst od dziadkow: nie nos bo przyzwyczaisz. Juz sie wkurzyłam i im odpowiedziałam, ze to mit, a dziecko potrzebuje bliskości i ze ja i tak zrobie jak uwazam ja jestem serio cierpliwa i wyrozumiała ale ile można słuchać tych złotych rad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 13:34   #1048
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas te same teksty lecą a propos przyzwyczajania i noszenia.
Mała ostatnio jest okropna, tylko ją włożę na dworze do wózka jest taki ryk na pół osiedla że idę do domu ja uspokoić, ludzie pomyślą że patologia jakaś
Masakra, jak już wpadnie w szał to koniec, na rękach jeszcze długo będzie się drzeć serio nie wiem czy to normalne

I mój mąż też wczoraj stwierdził, że rozpuscilismy ja tym noszeniem, i że gdzieś popełniliśmy błąd. Ona od początku wymagała dużo noszenia, teraz jakiś czas był spokój, a widzę znowu się zaczyna powtórka z rozrywki.

Ale my się najwięcej spieramy o noszenie jej przed tv, on tylko wraca z pracy to pierwsze co robi odpala tv, nieważne co byle coś grało. I tak z nią łazi przed tv a ta się wpatruje. Jak to widzę to mnie strzela, wysyłam artykuły do czytania i tak jak grochem o ścianę nic nie dociera. Ile my się już o to razy pokłócilismy.



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2019-06-19 o 13:53
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 13:54   #1049
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ale wczoraj był postęp, bo jechałam z nią na badanie słuchu i w samochodzie w ogóle się nie darła, w obie strony
Mąż pytał czy na pewno nasze dziecko wzięłam no w domu innego nie ma
Co prawda po powrocie odegrała za wszystko

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 14:09   #1050
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
U nas te same teksty lecą a propos przyzwyczajania i noszenia.
Mała ostatnio jest okropna, tylko ją włożę na dworze do wózka jest taki ryk na pół osiedla że idę do domu ja uspokoić, ludzie pomyślą że patologia jakaś
Masakra, jak już wpadnie w szał to koniec, na rękach jeszcze długo będzie się drzeć serio nie wiem czy to normalne

I mój mąż też wczoraj stwierdził, że rozpuscilismy ja tym noszeniem, i że gdzieś popełniliśmy błąd. Ona od początku wymagała dużo noszenia, teraz jakiś czas był spokój, a widzę znowu się zaczyna powtórka z rozrywki.

Ale my się najwięcej spieramy o noszenie jej przed tv, on tylko wraca z pracy to pierwsze co robi odpala tv, nieważne co byle coś grało. I tak z nią łazi przed tv a ta się wpatruje. Jak to widzę to mnie strzela, wysyłam artykuły do czytania i tak jak grochem o ścianę nic nie dociera. Ile my się już o to razy pokłócilismy.



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


O kurczę wlasnie wyczytałam, ze nawet jak w tle gra to zle.
Nasza nie oglada tv. W sensie nie kładziemy ja przed tv aby cos oglądała ale w tle leci i chcąc, nie chcąc przechodząc z nia na rękach spojrzy w tv. Nie wiem czy mam sie shiziwac ale kurczę chyba cieżko aby nigdy w ekran nie spojrzała (?).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.