Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-26, 05:10   #1231
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja polecam ☠☠☠☠☠☠☠☠☠. Też uzywam codziennie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:40   #1232
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dziewczyny mam pytanie, ile jest dawek Prevenaru 13 na pneumo? Bo już się pogubiłam, mieliśmy już 2 i myślałam że to koniec. A muszę iść po receptę na następne szczepionki i już sama nie wiem czy pneumo jeszcze tak czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:41   #1233
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas 3 dawki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 08:52   #1234
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mnie korci TM juz od roku. Uwielbiam piec chleby, bulki, drozdzowki, pizze w skrocie kochamy ciasto drozdzowe, z tym byloby ekspresowo. Ale TZ marudzi, ze za droga zabawka, bede tez mu tak mowic jak bedzie chcial kupic auto 😜 Ja jak na kuchnie w bloku mam na prawde sporo miejsca, wiec mysle, ze bym go zmiescila. No ale musze jeszcze troche w tej kwestii pomarudzic. Mieszaja mi w glowie znajomi, ktorzy go maja, ze jest to super sprawa ale nie warta az 5 tysiecy. 🙄



My skonczylismy w sobote 5 miesiecy i mamy 8300. Takze, tez szybciej niz w 6 miesiacu podwoilismy wage. Bo Nikos urodzil sie 3800. On nie jest jakis grubiutki, on jest dlugi, bo ostatnio jak byl mierzony mial 78cm...



Kolejny dzien upalow. Ja juz mam dosc 🙄



Moj przyszly maz nie chce zalozyc muchy na slub 🙄 Juz nie wiem jak go namowic 🙄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:07   #1235
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Mnie korci TM juz od roku. Uwielbiam piec chleby, bulki, drozdzowki, pizze w skrocie kochamy ciasto drozdzowe, z tym byloby ekspresowo. Ale TZ marudzi, ze za droga zabawka, bede tez mu tak mowic jak bedzie chcial kupic auto Ja jak na kuchnie w bloku mam na prawde sporo miejsca, wiec mysle, ze bym go zmiescila. No ale musze jeszcze troche w tej kwestii pomarudzic. Mieszaja mi w glowie znajomi, ktorzy go maja, ze jest to super sprawa ale nie warta az 5 tysiecy.



My skonczylismy w sobote 5 miesiecy i mamy 8300. Takze, tez szybciej niz w 6 miesiacu podwoilismy wage. Bo Nikos urodzil sie 3800. On nie jest jakis grubiutki, on jest dlugi, bo ostatnio jak byl mierzony mial 78cm...



Kolejny dzien upalow. Ja juz mam dosc



Moj przyszly maz nie chce zalozyc muchy na slub Juz nie wiem jak go namowic
Ja tak samo zastanawiam się nad kupnem już dobry rok, ale zawsze to jakiś inny wydatek się znajdzie zastanawia mnie też czy jest jakaś różnica między tym lidlomixem a theeermomixem bo w cenie to różnice widać

Dziewczyny czy wasze gondole też można podnieść na wpół leżąco my z mężem dopiero wczoraj odkryliśmy tą funkcję mały będzie mógł lepiej podziwiać świat na spacerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:19   #1236
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Moja klientka kilka lat temu kupila z Lidla lub Biedronki i wiem tylko, ze nie miala wagi.



Maly spi juz godzine, w samym pampersie. Chyba mu tak dobrze. Wczoraj zasnal o 21. Obudzil sie po 5, zjadl i spalismy do 8. Szok 🤗

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

W mojej gondoli chyba nie bylo takiej opcji😁
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:47   #1237
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mi na tm szkoda kasy, mam robot planetarny i też mi wszystko super wymiesza, każdy rodzaj ciasta. A pięć i gotować mogę w piekarniku i na płycie nie muszę wydawać tyłu tysięcy na dodatkowy sprzęt.
Opinie o nim są albo zachwyty albo że nie warto, pomiędzy raczej mało

U mnie w gondoli się da podnosić ale teraz wolę jak jest na płasko

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 09:52   #1238
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, ile jest dawek Prevenaru 13 na pneumo? Bo już się pogubiłam, mieliśmy już 2 i myślałam że to koniec. A muszę iść po receptę na następne szczepionki i już sama nie wiem czy pneumo jeszcze tak czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie my mamy prevenar 13. Mieliśmy 2,powinna być wczoraj 3 i po roczku przypominająca 4. Doktor i pielęgniarka mówiła wczoraj że zmienili zalecenia i że można zrobić 2 i 3 przypominająca po roczku. My tak ostatecznie robimy.


Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 10:45   #1239
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Ja widze bardzo duza roznice. Fizjo tez pochwalila, ze maly tak dzielnie cwiczyl i szybko osiagnelismy sukces. U nas wszystko robil na lewa strone, glowka przy noszeniu na lewo, patrzyl w wozku tylko na lewo. Teraz sa piekne obroty na prawo😊 ]
U nas z kolei wszystko było na prawą stronę, też niby teraz patrzy ładnie w obydwie strony ale od kilku dni zaczął mi się znowu wyginać w rogala co mnie bardzo martwi bo mam wrażenie jakby się cofnął... I wygina się z biodra jakby chciał się obrócić na bok ale głowę strasznie wychyla do tyłu muszę zapytać fizjo co z tym zrobić i co on może robić a czego nie bo już zgłupiałam od tych wszystkich rad a najbardziej żałuję że nie mozemy go w chuście nosić bo chcielismy spróbować ale fizjo nam zabroniła nosić go w pionie żeby nie utrwalać zwiekszonego napięcia w ramionkach...

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to 7900g ważył zaraz po świętach
Ale wiecie, u mnie mm, chyba to też ma znaczenie. Chociaż on nie je dużo, tylko moim zdaniem normalnie, w sumie niewiele więcej niż wskazuja wytyczne na opakowaniu (a że jest większy niż standard to zakładam ze mieści się w granicy).
No i pamiętajcie, że on urodził się z waga 4250g. Doktor mówiła, że w 6 miesiącu dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniowa. To on ma 1kg więcej w 5,5 miesiącu
No i u nas wszyscy w rodzinie są wysocy, także ja myślę, że on ma po kim być duży.
(albo sobie tylko tak tłumacze )

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
mój synek też duży bo właśnie podwoił swoją wagę urodzeniową a ma dopiero 4 i pół miesiąca
Rośnie bardzo szybko a jest tylko na piersi i szczerze to wolałabym żeby był mniejszy bo mam wrażenie że te problemy z jego postawą wynikają też właśnie z tego że za szybko rośnie....
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 11:29   #1240
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Z tego co kojarzę to 7900g ważył zaraz po świętach
Ale wiecie, u mnie mm, chyba to też ma znaczenie. Chociaż on nie je dużo, tylko moim zdaniem normalnie, w sumie niewiele więcej niż wskazuja wytyczne na opakowaniu (a że jest większy niż standard to zakładam ze mieści się w granicy).
No i pamiętajcie, że on urodził się z waga 4250g. Doktor mówiła, że w 6 miesiącu dziecko powinno podwoić swoją wagę urodzeniowa. To on ma 1kg więcej w 5,5 miesiącu
No i u nas wszyscy w rodzinie są wysocy, także ja myślę, że on ma po kim być duży.
(albo sobie tylko tak tłumacze )

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Myślę że to nie ma znaczenia że mm. Chyba nie jest jakoś bardziej kaloryczne. Mojej znajomej synek też taki gigant. I rozwijał się mega szybko. Jest ponad pół roku młodszy od mojego starszaka a większy od niego zawsze :p
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ja tez mam a
taka dziś kupę strzelił jak miałam go na rękach ze na pół pokoju poleciało jak go niosłam najgorzej ze na dywan tez


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie rozumiem czemu czaszkuje nazwę TM
Haha chyba było dużo reklam skoro słowo zakazane.
Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
I polecacie ten zakup bo kiedys myślałam o nim a teraz moze bardziej by się przydał?

Ja mam w piątek szczepienie i oby moja przybrała dobrze wasze to ładnie idą, a moja jak w 2 miesiące tylko 0.5kg przybrała to słabo :/ no nic zobaczę w piątek jak jej teraz idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze chciałam mieć. Dla mnie to mega ułatwienie że nie trzeba stać i go trzymać a sam robi i codziennie go wykorzystuje.
Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
To masz porównanie lidlomixa z theeermomixem różnią się jakoś bardzo ?? Zastanawiam się nad kupnem i tak myślę czy trzeba wydać aż 5 tys. Czy może jednak trochę mniej i będzie to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam porównanie. Ja mam starego lidlomixa a ten nowy to się właściwie nie różni już od tm. Nawet Garnek ma większy co jest wielkim plusem. I bardzo żałuję że mam stary bo mi szkoda nowy kupować bo to by była fanaberia chociaż ma trochę fajnych funkcji.
Myślę że różnica w jakości może być jednak bo swojego wysyłałam do reklamacji dwa razy a mama nie. Chociaż wiem że poprawiają kolejne modele więc terwz na pewno są lepsze
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, ile jest dawek Prevenaru 13 na pneumo? Bo już się pogubiłam, mieliśmy już 2 i myślałam że to koniec. A muszę iść po receptę na następne szczepionki i już sama nie wiem czy pneumo jeszcze tak czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te nowe zalecenia są już jakoś od roku albo i więcej bo to wchodziło w trakcie jak szxzspilismy starszego. I wg nowych zaleceń szczepi się 2+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 11:58   #1241
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Mikser planetarny rozwarzalam, jesli nie kupimy TM. Bo wiecznie zagniatanie ciasta mnie juz meczy.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 12:02   #1242
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Myślę że to nie ma znaczenia że mm. Chyba nie jest jakoś bardziej kaloryczne. Mojej znajomej synek też taki gigant. I rozwijał się mega szybko. Jest ponad pół roku młodszy od mojego starszaka a większy od niego zawsze :pHaha chyba było dużo reklam skoro słowo zakazane. Ja zawsze chciałam mieć. Dla mnie to mega ułatwienie że nie trzeba stać i go trzymać a sam robi i codziennie go wykorzystuje. Mam porównanie. Ja mam starego lidlomixa a ten nowy to się właściwie nie różni już od tm. Nawet Garnek ma większy co jest wielkim plusem. I bardzo żałuję że mam stary bo mi szkoda nowy kupować bo to by była fanaberia chociaż ma trochę fajnych funkcji.
Myślę że różnica w jakości może być jednak bo swojego wysyłałam do reklamacji dwa razy a mama nie. Chociaż wiem że poprawiają kolejne modele więc terwz na pewno są lepsze Te nowe zalecenia są już jakoś od roku albo i więcej bo to wchodziło w trakcie jak szxzspilismy starszego. I wg nowych zaleceń szczepi się 2+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie się zastanawiałam nad tym nowym lidlomixem był jeszcze wczoraj na stronie Lidla do kupienia a dziś już go nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 15:22   #1243
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Czy Wasze dzieci w te upały tez mniej mocza pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 15:31   #1244
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:03   #1245
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie raczej tez normalnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:35   #1246
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Kurde, u mnie wydaje sie prawie sucha pielucha :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:35   #1247
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja przystawiam częściej teraz jak tak gorąco i moze dlatego u mnie pełne non stop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 16:41   #1248
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Ja przystawiam częściej teraz jak tak gorąco i moze dlatego u mnie pełne non stop

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez przystawiam częściej. Mialam go golego na dworze to robil kilka razy wiec chyba sie filmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 17:05   #1249
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci w te upały tez mniej mocza pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tak samo ale przystawiam częściej do piersi żeby więcej pił
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 17:11   #1250
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

To moja wagę podwoiła już w czwartym miesiącu teraz chyba zwolniła troszkę tempo.



Dzisiaj w ogóle nie ma apetytu. Bardzo mało zjadła.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 17:27   #1251
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez loveve Pokaż wiadomość
Mikser planetarny rozwarzalam, jesli nie kupimy TM. Bo wiecznie zagniatanie ciasta mnie juz meczy.


No dla mnie to właśnie największe odciążenie, jak miałam zagniatać ciasto na cokolwiek to byłam chora. A teraz wrzucam do TM, półtorej minuty i gotowe. Ciasto pięknie wyrobione, jak znajomi próbowali ręcznie wygniatac ciasto na chleb na zakwasie, to mimo półgodzinnego ręcznego wyrabiania im nie wyszło, a mi wyrabiane w TM za każdym razem od roku (zrobię co 3 dni) pięknie wyrasta. Ale ja dostałam TM od mamy, gdybym sama miała wtedy wydać tyle kasy to chyba byłoby mi szkoda, raczej kupiłabym używany model tm31, one były niezniszczalne. Mój tm5 jest bardziej awaryjny, już raz był w serwisie. Dlatego pewnie teraz wyjątkowo po 5 latach wypuścili nowy model (zawsze wypuszczali co 10 lat), bo TM 5 były za bardzo awaryjne, a ten nowy prawie niczym się nie różni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 17:36   #1252
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
U mnie tak samo ale przystawiam częściej do piersi żeby więcej pił
Ja tak samo robię. I moja ogólnie widzę że nie sika tak często ale jak już sika to więcej.
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
To moja wagę podwoiła już w czwartym miesiącu teraz chyba zwolniła troszkę tempo.



Dzisiaj w ogóle nie ma apetytu. Bardzo mało zjadła.
Nadrobi w nocy, moja tak ma
A w te upały to się tak nie chce i dorosłemu

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:28   #1253
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

W nocy? O matko... u nas i tak noce słabe są ostatnio
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 18:49   #1254
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas tez bez zmian.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 06:05   #1255
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam nad tym nowym lidlomixem był jeszcze wczoraj na stronie Lidla do kupienia a dziś już go nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
One się rozchodzą jak ciepłe bułeczki. Teraz pewnie na święta będzie w grudniu.
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci w te upały tez mniej mocza pieluszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Grześ chyba tak samo. Starszy mało sika za to i myślałam że będzie więcej jadł a nie. I śpi nieźle. Tfu tfu tfu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 07:54   #1256
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Nasza ostatnio dużo wody pije a mleczkp średnio, słoiczki tym bardziej przy tym upale Ale dziś chłodniej to może poje ładnie


Noc pierwsza tak dobra od dawna, pospała do 4:40, zjadła i pospała jeszcze do 7 A potem jeszcze poleniuchowałyśmy w łóżku pół h Ale teraz nadrabia i już się awanturuje na macie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 08:24   #1257
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
One się rozchodzą jak ciepłe bułeczki. Teraz pewnie na święta będzie w grudniu. Grześ chyba tak samo. Starszy mało sika za to i myślałam że będzie więcej jadł a nie. I śpi nieźle. Tfu tfu tfu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Będę wypatrywać teraz cały czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 08:25   #1258
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas dzis tez juz chlodniej. Wczoraj wieczorem zaczal wiac wiatr i padal deszcz. Co za ukojenie po 40st w dzien 🙄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:16   #1259
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas w końcu chłodniej, tylko 22 stopnie można żyć

My po szczepieniu dziś, splakala się jak nigdy, ale w sumie już się rozkręciła przy badaniu, a później już nie było zmiłuj

Moja kluska waży prawie 8400 g a jutro kończy 6 miesięcy

Mamy już prawie na wierzchu dwie dolne jedynki i ponoć już te górne zaczną iść

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:43   #1260
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
U nas w końcu chłodniej, tylko 22 stopnie można żyć

My po szczepieniu dziś, splakala się jak nigdy, ale w sumie już się rozkręciła przy badaniu, a później już nie było zmiłuj

Moja kluska waży prawie 8400 g a jutro kończy 6 miesięcy

Mamy już prawie na wierzchu dwie dolne jedynki i ponoć już te górne zaczną iść

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
A z moim szogunem jutro w dodatku u nas szczepienia po południu a od pon ma taki humor ze myślę o samobójstwie

Ładna kluseczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.