Jakie nowe zmiany ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 09:31   #1
201605311017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 284

Jakie nowe zmiany ?


Robiłam prawko dwa lata temu, wyjezdzilam 30h i koniec. Jakie zmiany dochodza w 2015 r? Jazda ekologiczna, a potem jak zda sie po pol roku znowu jakies testy i placenie? Co o tym sadzicie? Podoba wam sie to?
201605311017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 14:32   #2
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jakie nowe zmiany ?

Cytat:
Napisane przez Gryczanka21 Pokaż wiadomość
Robiłam prawko dwa lata temu, wyjezdzilam 30h i koniec. Jakie zmiany dochodza w 2015 r? Jazda ekologiczna, a potem jak zda sie po pol roku znowu jakies testy i placenie? Co o tym sadzicie? Podoba wam sie to?
Jeśli chodzi Ci o zmiany po 4.01.2016 to zielony listek, ograniczenia prędkości, 2 letni okres próbny, no i kurs na poślizgi. Ekologiczna jazda obowiązuje od dawna.
Moim zdaniem jedynym sensownym pomysłem są szkolenia z poslizgów. Sama zdaję niedługo, ale nawet jeśli zdam na starych zasadach, wybieram się na takie szkolenie. Reszta nowych zasad to głupota
__________________
Aparatka od 6/05/2016

Edytowane przez agatka36
Czas edycji: 2015-10-21 o 15:51
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 19:40   #3
201605311017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 284
Dot.: Jakie nowe zmiany ?

Oczywiscie chodziło mi o 2016...to pieknie.
201605311017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 09:48   #4
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Jakie nowe zmiany ?

Jak dla mnie dobre, bo wiadomo nie od dziś, że większość wypadków popełnianych jest przez młodych kierowców. Nie generalizuję oczywiście, ale często brakuje im wyobraźni.
Kurs poślizgu na płycie powinien odbyć każdy kierowca obowiązkowo, szkoda że praktycznie jest to awykonalne.
Całe szczęście, że zmienili tą teorię bo żenadą było nauczyć się ponad 300 pytań na pamięć i zdać test z palcem w tyłku (sama zdałam nową kilka dni po jej wejściu, żeby nie było, że tak piszę, a nie mam o tym pojęcia i nie wiem jak to jest)
Nawet po tych zmianach Polska i tak będzie odstawać od innych państw europejskich pod tym względem W Niemczech trzeba wyjeździć np. kilka godzin w mieście, kilka na autostradzie, kilka nocą i poza miastem. Co jest według mnie bardzo dobre
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 11:22   #5
agatka36
Zadomowienie
 
Avatar agatka36
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 388
Dot.: Jakie nowe zmiany ?

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Jak dla mnie dobre, bo wiadomo nie od dziś, że większość wypadków popełnianych jest przez młodych kierowców. Nie generalizuję oczywiście, ale często brakuje im wyobraźni.
Kurs poślizgu na płycie powinien odbyć każdy kierowca obowiązkowo, szkoda że praktycznie jest to awykonalne.
Całe szczęście, że zmienili tą teorię bo żenadą było nauczyć się ponad 300 pytań na pamięć i zdać test z palcem w tyłku (sama zdałam nową kilka dni po jej wejściu, żeby nie było, że tak piszę, a nie mam o tym pojęcia i nie wiem jak to jest)
Nawet po tych zmianach Polska i tak będzie odstawać od innych państw europejskich pod tym względem W Niemczech trzeba wyjeździć np. kilka godzin w mieście, kilka na autostradzie, kilka nocą i poza miastem. Co jest według mnie bardzo dobre
Według przepisów w Polsce w czasie nauki też trzeba wyjeździć kilka godzin poza miastem, na drogach o podwyższonej prędkości, chyba 4h w nocy, ale z doświadczenia powiem, że poza miastem byłam, ale jazda nocą? Jeśli godziny 18-20 uznamy za noc
__________________
Aparatka od 6/05/2016
agatka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:17   #6
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Jakie nowe zmiany ?

Cytat:
Napisane przez Gryczanka21 Pokaż wiadomość
Oczywiscie chodziło mi o 2016...to pieknie.
ale co Ci wadzi? w końcu będą zdawać ludzie, którzy zdać powinni a nie każdy, jak leci.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-08 21:17:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.