Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-09, 18:39   #481
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Glukoza jest pyszna
Ja wszystko rozumiem, też dobrze badanie zniosłam, ale takie sformułowanie to jednak przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 18:54   #482
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Niestety zgadzam się z Loooola. Mi tez smakowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 18:56   #483
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Podziwiam was za glukoze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 18:58   #484
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny mialeyscie wanienki 80? Jak dlugo ich uzywalyscie? Chodzi mi wyłącznie o te profilowane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:17   #485
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Moje dziecko nie ma czkawki.Nie zauważyłam przynajmniej, ale kopie mnie już niemiłosiernie i wypina się. Ciężko będzie wytrzymać, bo z każdym dniem czuć to bardziej, a dopiero 25 tygodni za nami.
To mnie trochę przestraszyłaś tym kłuciem w pochwie, bo ja tez to czasami czuję wieczorem. Tak nisko jakby właśnie szyjka.

Benetta, co Ty oglądasz? Ale tak na poważnie, to niestety zdarzają się takie przypadki,że fora takie jak nasze czytają też różne osoby, których tu nie powinno być...

Kupię pewnie teraz sam kokon, ewentualnie z kocykiem minky Ale widzę, że ceny są bardzo skajne. Na stronie hubiword można kupić już za ok.60zł taki kokon, a na lamillou są po 250-350zł. Na stronie jukki są też niedrogie. Całkiem zgłupiałam i nie wiem który kupić. Macie jakieś porównanie czym one się różnią?Czy to tylko chodzi o firmę, czy może różnią się czymś w budowie i są przez to lepsze?
Szczerze mówiąc jakoś mnie te kokony nie ciągną, uprac to ciężko, a dziecko ciągle coś brudzi, ulewa czy osikuje, chyba że one mają jakieś pokrowce? Ja namiętnie w kocyki w taki rożek zawijalam, miał ciasno ładnie się taakim zawiniatku wyciszał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:18   #486
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Z tego co pamiętam, to ta zwykła glukoza 10lat temu wchodziła mi lepiej niż ta smakowa pomarańczowa co kupiłam teraz w aptece. A miało być lepiej. Smakowała jak wygazowana fanta, a ja takich napojów nie trawię. A słodycze w ciąży wchodzą mi jak nóż w roztopione masło. To dlatego pewnie tyle przytyłam.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-01-09 o 19:23
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:20   #487
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
A to rozumiem że u ciebie raz mówili chłopak potem dziewczyna? Przepraszam, ale ja to mam kalafior z mózgu i też mało co ogarniam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piąteczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-09, 19:21   #488
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc jakoś mnie te kokony nie ciągną, uprac to ciężko, a dziecko ciągle coś brudzi, ulewa czy osikuje, chyba że one mają jakieś pokrowce? Ja namiętnie w kocyki w taki rożek zawijalam, miał ciasno ładnie się taakim zawiniatku wyciszał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chcę kupić z myślą o kładzeniu kokonu na naszym dużym łóżku,żeby nie spadło. Wydaje mi się,że to byłoby praktyczne, jakby leżała obok mnie bezpiecznie, bym się nie bała,że przysnę , a ona się sturla na podłogę. Będę po cesarce i ciągłe wstawanie jak będę sama w domu do niej będzie problemowe. Nie chce kupować łóżeczka dostawnego specjalnie. Kokon będzie tańszy,a przy okazji można go wszędzie zabierać, bo jest lekki.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:24   #489
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc jakoś mnie te kokony nie ciągną, uprac to ciężko, a dziecko ciągle coś brudzi, ulewa czy osikuje, chyba że one mają jakieś pokrowce? Ja namiętnie w kocyki w taki rożek zawijalam, miał ciasno ładnie się taakim zawiniatku wyciszał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie, jedyne co mnie przekonuje to, że wsadzę go w kokon, a kokon na łóżko w pokoju dziennym. Albo kosz mojżesza. Już sama nie wiem

Byłam w szkole rodzenia i wróciłam zła na męża. Poszłam tam sama i było mi szkoda, że inne z kimś przyszły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2020-01-09 o 19:26
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 19:52   #490
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
To racja ze nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie. Pierwszy raz pisałam na wizażu jak byłam w ciąży 4 lata temu i byłam bardzo nieufna na początku. Przeszliśmy na fb jest ono tajne tylko dla nas i jesteśmy tam do dziś na dobre i na złe. Po roku zrobiłyśmy zlot i to była super sprawa mogłyśmy się poznać osobiście. Strasznie się cieszę teraz z perspektywy czasu że zaczęłam się udzielać i tak ładnie trzymamy się do dziś.
Teraz miałam też obawy czy powinnam i czy mi to potrzebne bo znowu lekki strach na kogo się trafi ale liczę że będzie to tak samo ekstra grupa która będzie dla siebie wsparciem.
Czy któraś z was też ma taką swoją grupę i utrzymujecie kontakt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też właśnie ostrożna byłam, teraz trochę mniej, więcej Wam szczegółów zdradzam z życia ale ja się w Realu też gaduła zrobiłam

Też mam taką grupę, utrzymujemy kontakt sześć lat, nawet fajnie jest ale powiem szczerze różnie tam bywa. Już tyle afer i niemilych dyskusji się odbyło że raz tam wracam i się udzielam a raz znikam. Ale część dziewczyn bardzo fajna u nas chyba sympatycznie się zapowiada, co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
U mnie była dosłownie taka sama sytuacja z tym kredytem. Baliśmy się wziąć większy u mnie w piwnicy niby sucho jest ale jakoś też się boję że jakiś gryzoń może się przechadzać po wózku. Mam w planach zostawiać tam tylko stelaż a jak mąż będzie wracał z pracy to będzie ją zabierał do góry.



Ja za bardzo nie lubię kurzołapów ale na ośmiornicę tp się skuszę. Swego czasu było głośno o tym że ma bardzo dobry wpływ na takie maluszki.



W sumie to nie wiedomo co komu w głowie siedzi. Na fb faceci potrafią podszywać się pod kobiety i wyłudzać zdjęcia brzuszków czy cycków na zasadzie : Masz już rozstępy? A możesz mi pokazać bo mi się coś takiego pojawiło i nie jestem pewna czy to rozstęp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Sorki że dopiero dzisiaj ale znowu złapałam jakąś zawiechę. Chodziło mi o grupę na fb.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam ta rowerownie, całkiem nieźle, wyłożona płytkami, drzwi szczelniejsze. Babeczka mi nawet powiedziała że wywiesza karteczkę żeby ludzie posprzatali, bo cześć rowerów to spokojnie pod śmietnik powinna zajechac i że panie sprzątaczki też powiadomi że trzeba tam ogarnąć. Dała mi klucz do dorobienia, i żebym się nie spieszyla i nadwyrezala. I że się ta rowerownie ładnie ogarnie, no bo przecież jak! no gdzie po porodzie i z maluchem na 4-piętro wlazić... Jeszcze jestem w szoku i jeszcze jak szukała tego klucza to dzwoni do męża że tu taka Pani z brzuszkiem przyszła, trzeba jej pomóc zdarzają się jeszcze pomocni ludzie, naprawdę miło mi się zrobiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
My mamy taką grupę ślubną, teraz wspieramy się w kwestii dzieci i innych. A dziewczyny z mojego miasta znam osobiście, niedługo z jedną mam zamiar się spotkać


To fakt, ale swój rozum też mieć trzeba. W życiu nie wrzuciłabym zdjęcia brzucha lub cycków (a takie też się zdarzały) na grupę liczącą z 1000 osób.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie! Twarzy też bym nie pokazała ani nie wrzucała zdjęcia dziecka. Tzn na wizażu bo na fb to na profilowym i tak twarz widac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu idę na krzywą cukrową, a dziś zrobiłam sobie małą próbę przed glukozą mąż zabrał mnie do kawiarni na gorącą czekoladę i sernik. Loooj jakie to było dobre nie wypiłam całej czekolady bo już mnie zamuliło, ale muszę przyznać, że takiej dobrej jeszcze nigdy nie próbowałam - gęsta, a nie jak jakaś z proszku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smaka mi zrobiłaś na gorąca czekoladę.. Z bitą śmietana...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kami_165 Pokaż wiadomość
Hej

Ja należę do grupy tajnej, jest nas wąskie grono. Niektóre z kobiet okazały się nie tym za kogo się podawały i wynosiły informacje z grupy. Ale udało się odkryć które i je wyrzucić. Jesteśmy na niej już prawie 6 lat, od czasu pierwszej ciąży. Niektóre się spotkalysmy 🥰🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, ale jak się okazały być kimś inny i gdzie wynosiły informacje? Zastanawiam się co można zrobić z takimi wiadomościami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Angel a ile przybrałas? Mi lekarz nic nie mówi ale ja czuję że za dużo 26tc a ja mam 8,5kg na plusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dokładnie 8,9 kg. Teraz w te 4 tyg mocno przybrałam... chyba pierwszy raz w życiu będę się odchudzać po porodzie.. :/ z moją miłością do jedzenia cienko to widzę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Jeśli liczyć od startowej to 6kg ale jak od spadkowej to 8kg ale lekarz mnie wyzywał bo 4 kg w ciągu miesiąca i żebym się powstrzymywała, tylko, że ja jem normalnie. Nic nie zmieniłam a waga po prostu skoczyła. No trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jakoś 3,5 w miesiąc. Też się lekarz zdziwił bo wcześniej ładnie delikatnie szło w górę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Angel ja sama nie wiem z czego tyje. Jem nawet zdrowiej, mniej i bez słodyczy. Już dawno mówiłam że mu dieta bez słodyczy nigdy nie służyła jak je jem to jest ok jak przestaje to tyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może ta cukrzyca Ci takiego psikusa robi? Tak oficjalnie, bo w rzeczywistości to spisek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Właśnie, jedyne co mnie przekonuje to, że wsadzę go w kokon, a kokon na łóżko w pokoju dziennym. Albo kosz mojżesza. Już sama nie wiem

Byłam w szkole rodzenia i wróciłam zła na męża. Poszłam tam sama i było mi szkoda, że inne z kimś przyszły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sumie, zawsze jakieś ograniczenie, ja nawet nie potrafię spać koło takiego malucha bo się boję że zgniote

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 20:19   #491
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
To racja ze nigdy nie wiemy kto jest po drugiej stronie. Pierwszy raz pisałam na wizażu jak byłam w ciąży 4 lata temu i byłam bardzo nieufna na początku. Przeszliśmy na fb jest ono tajne tylko dla nas i jesteśmy tam do dziś na dobre i na złe. Po roku zrobiłyśmy zlot i to była super sprawa mogłyśmy się poznać osobiście. Strasznie się cieszę teraz z perspektywy czasu że zaczęłam się udzielać i tak ładnie trzymamy się do dziś.
Teraz miałam też obawy czy powinnam i czy mi to potrzebne bo znowu lekki strach na kogo się trafi ale liczę że będzie to tak samo ekstra grupa która będzie dla siebie wsparciem.
Czy któraś z was też ma taką swoją grupę i utrzymujecie kontakt?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem w grupie mam z października 2017 najpierw byłyśmy na wizażu a potem na fb i tak jest do dziś ale nie udało nam się wszystkim spotkać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-09, 20:26   #492
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, to ta zwykła glukoza 10lat temu wchodziła mi lepiej niż ta smakowa pomarańczowa co kupiłam teraz w aptece. A miało być lepiej. Smakowała jak wygazowana fanta, a ja takich napojów nie trawię. A słodycze w ciąży wchodzą mi jak nóż w roztopione masło. To dlatego pewnie tyle przytyłam.
Mi też zwykla w poprzedniej ciąży lepiej smakowała i żałuję że wzięłam teraz cytrynową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 20:32   #493
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Mi też zwykla w poprzedniej ciąży lepiej smakowała i żałuję że wzięłam teraz cytrynową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałaś to zdjęcie tych wkładek bo teraz nie wiem czy było widoczne a prosiłaś o tą nazwę?
Nie straszcie tą glukozą bo mi lekarz poleciła tą pomarańczową już zrobioną. Jeśli to będzie taka wygazowana fanta to do przezycia, może nawet posmakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 20:36   #494
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Widziałaś to zdjęcie tych wkładek bo teraz nie wiem czy było widoczne a prosiłaś o tą nazwę?
Nie straszcie tą glukozą bo mi lekarz poleciła tą pomarańczową już zrobioną. Jeśli to będzie taka wygazowana fanta to do przezycia, może nawet posmakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygazowana fanta plus kilka łyżeczek cukru. Pod koniec picia miałam odruch wymiotny i położna dała mi trochę wody do popijania, bo bym zwróciła.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 20:53   #495
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja miałam cytrynowa glukoze, jak dla mnie to taki tani napój cytrynowy gdzie pełno cukru. Ale jest to do przeżycia, może nie wyborny napój ale da się spokojnie wypić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:04   #496
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Widziałaś to zdjęcie tych wkładek bo teraz nie wiem czy było widoczne a prosiłaś o tą nazwę?
Nie straszcie tą glukozą bo mi lekarz poleciła tą pomarańczową już zrobioną. Jeśli to będzie taka wygazowana fanta to do przezycia, może nawet posmakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam. Dzięki tylko ciężko je znaleźć bo w wielu aptekach sa niedostępne. Narazie kupiłam paski lakmusowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:15   #497
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej dziewczyny, nadrabiam Was bo zrobiło mi się zaległości na 20 stron

My jesteśmy po wtorkowej wizycie było wtedy 25+6 i mała ważyła 964 gramy z małą jest wszystko wporządku, ale niestety niest ułożona miednicowo przez mają dwurożna macice, są bardzo znikome szansę że się przekręci bo główkę ma przy przegrodzie i niestety nie da się wydostać z tamtą. W związku z tym musimy się nastawiać na cesarke. Po za tym jeszcze szyjka się skraca i jestem na luteinie, ale to mój doktorek chce dość często kontrolować więc mam nadzieję że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 21:43   #498
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ja wszystko rozumiem, też dobrze badanie zniosłam, ale takie sformułowanie to jednak przesada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się również zgadzam że glukoza jest super bardzo mi smakowała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 07:50   #499
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja nie wiem, jak glukoza może smakować? Dla mnie masakra to byla, a słodkości uwielbiam. Pozostaje mi tylko zazdrościć Waszych łaskawych kubków smakowych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-10, 08:00   #500
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja chcę kupić z myślą o kładzeniu kokonu na naszym dużym łóżku,żeby nie spadło. Wydaje mi się,że to byłoby praktyczne, jakby leżała obok mnie bezpiecznie, bym się nie bała,że przysnę , a ona się sturla na podłogę. Będę po cesarce i ciągłe wstawanie jak będę sama w domu do niej będzie problemowe. Nie chce kupować łóżeczka dostawnego specjalnie. Kokon będzie tańszy,a przy okazji można go wszędzie zabierać, bo jest lekki.
Ja syna w ciągu dnia kładłam w lezaczku Tiny love a jak zostawiłam na naszym łóżku to obkladalam poduszkami (głównie ciążowa) więc jeśli masz ciążowa to może nie warto kokonu.


Ostatnio miałam zwykła glukoze teraz albo cytrynowa albo położne wcisnely cytryne. Ogólnie spoko. Choć dla mnie taki kubek to było dużo do wypicia w szy kim tempie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:20   #501
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

W pierwszej ciąży też mi bardzo glukoza smakowała. Wypiłam duszkiem miałam zwykła, rozrobioną wtedy z zimną wodą trochę ponad pół kubka. Teraz ledwo to przelknelam- też zwykła glukoza ale panie zalały mi to wrzątkiem 🤦 i to pełny kubek. Nie dało się wypić, odruch wymiotny jeszcze przez prawie godzinę miałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:23   #502
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Ja syna w ciągu dnia kładłam w lezaczku Tiny love a jak zostawiłam na naszym łóżku to obkladalam poduszkami (głównie ciążowa) więc jeśli masz ciążowa to może nie warto kokonu.


Ostatnio miałam zwykła glukoze teraz albo cytrynowa albo położne wcisnely cytryne. Ogólnie spoko. Choć dla mnie taki kubek to było dużo do wypicia w szy kim tempie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio właśnie czytałam że nie powinno się tego wypijać szybko, tylko spokojnie, małymi łykami w ciągu 5 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:36   #503
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

IMG_20200110_093430.jpg

Moje śniadanie, chyba dlatego tyje 🤣
Zobaczymy jeszcze czy to zjem bo nakładając byłam przekonana że na pewno, jestem strasznie głodna! Tyle dobrze ze po 18 raczej nie jem, nie z zasady, jakoś tak wyszło, nie mam na wieczór apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:38   #504
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Hej ja piłam zwykła glukoze i dało się. Ale wolę zjeść pół kilo milki
Mam wyniki na czczo 91,6 po 1h 148 i po 2 h 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:55   #505
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja w trzeciej wlasnie nie wytrzymalam jak setny raz ktoras spytala czy denerwujecie sie przed prenatalnym gdzie co najmniej polowa postow byla o tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie czytałam że nie powinno się tego wypijać szybko, tylko spokojnie, małymi łykami w ciągu 5 minut.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi położna powiedziała, ma Pani max. 5 min,żeby to wypić. Czas start!

Wczoraj ściągnęłam sobie aplikację ciążową na tel. .A miałam sobie tego nie instalować. Im bliżej porodu, tym bardziej zaczynam się wczuwać . Za kilka dni będzie 100 dnióweczka. Zauważyłam,że na początku ciąży ten czas strasznie się dłużył, a teraz leci szybciej. Może przez te mdłości i wymioty co miałam.

Przyszły do mnie kolejne zakupy ubraniowe dla małej. A też miałam już nic już nie kupować, bo mam po córce. Nie mogłam się oprzeć i kupiłam na 74 parę rzeczy, bo były takie ładne i przecenione.

Kimitri, mam poduszkę ciążową, ale spłaszczyła się i już jej nie używam. Chyba ją wypiorę i sprzedam. Bardzo jej nie lubię. Kokon jednak ma plecy i można go zabrać wszędzie pod rękę jadąc np. do rodziców..Zawsze to mniejsze i lżejsze jak kosz Mojżesza.

Obejrzałam wczoraj filmik z tym wózkiem muuvo i już jestem nastawiona na sprzedać tego naszego, chociaż mam tez do niego duuuży sentyment...
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2020-01-10 o 09:00
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:59   #506
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Załącznik 7703377

Moje śniadanie, chyba dlatego tyje 🤣
Zobaczymy jeszcze czy to zjem bo nakładając byłam przekonana że na pewno, jestem strasznie głodna! Tyle dobrze ze po 18 raczej nie jem, nie z zasady, jakoś tak wyszło, nie mam na wieczór apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzę konfiturę z wiśni, uwielbiam takie kanapeczki z białym serkiem i konfiturą. Oj, ja już nie mogę spamiętać co jadłam. Non stop jak wstaję do wc, to zaczepiam o lodówkę i podjadam. Jest 10.00, a ja już będę zupę pomidorową jadła, bo mam ochotę. Ale nie mogę się oprzeć,żeby nie jeść, bo inaczej mi słabo .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:04   #507
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej ja piłam zwykła glukoze i dało się. Ale wolę zjeść pół kilo milki
Mam wyniki na czczo 91,6 po 1h 148 i po 2 h 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi ta pierwsza wyszła 92 a lekarz i tak dał mi skierowanie do diabetologa. Bo niby do 91 jest norma. I mimo że te 2 pozostałe miałam 113 i 110.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:09   #508
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Załącznik 7703377

Moje śniadanie, chyba dlatego tyje ��
Zobaczymy jeszcze czy to zjem bo nakładając byłam przekonana że na pewno, jestem strasznie głodna! Tyle dobrze ze po 18 raczej nie jem, nie z zasady, jakoś tak wyszło, nie mam na wieczór apetytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
Mi ta pierwsza wyszła 92 a lekarz i tak dał mi skierowanie do diabetologa. Bo niby do 91 jest norma. I mimo że te 2 pozostałe miałam 113 i 110.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dwa mce temu jak mi badali na czczo glukozę miałam 90,1 i lekarz mi powiedziała wtedy, o upiekło się Pani, bo blisko normy. A teraz przy okazji tego testu obciążenia wyszło mi na szczo 81 bodajże, czyli sporo lepiej. A już się bałam,że będzie cukrzyca ciążowa. Pozostałe wyniki tez wyszły ładnie.

Wczoraj TŻ bawił się z małą, naciskał na brzuch palcem w te górki, co wystawiała i ona go kopała w dłoń . Mówię do niego, nie naciskaj tak, bo może ją to boli, nie wiemy co naciskasz.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:18   #509
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Hej ja piłam zwykła glukoze i dało się. Ale wolę zjeść pół kilo milki
Mam wyniki na czczo 91,6 po 1h 148 i po 2 h 120

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia upiekło ci się bo na czczo na granicy ale ważne że jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

A ja już ja insulinie nocnej :/ cukry na czczo cały czas wysokie mimo diety ciągle coraz wyżej. A zaczynałam właśnie na granicy 92. Teraz dochodzę do 110.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 09:30   #510
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

No ja np w zeszłym miesiącu glukozę na czczo miałam 88.
Zobaczymy co lekarz powie,ale trochę się uspokoiłam


wczoraj przed 22 padłam. Cały dzień jeździliśmy po sklepach oglądać wózki. I się nam koncepcja zmieniła;p
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.