kamera samochodowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 11:59   #1
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296

kamera samochodowa


Szukam kogoś zorientowanego w temacie. Chciałabym sprezentować chłopakowi kamerę samochodową, ponieważ z racji wykonywanej pracy bardzo dużo czasu spędza za kierownicą. Żeby się nie naciąć doedukowałam się troszkę w temacie i niby plus minus wiem, na co zwracać uwagę przy zakupie, ale trudno mi wybrać samej coś sensownego a jak na złość żaden z moich znajomych takiego sprzętu nie posiada:/
Może któraś z Wizażanek korzysta i może doradzić jakiś konkretny model bądź producenta, na które warto zwrócić szczególną uwagę?
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:35   #2
OliwierB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 121
Dot.: kamera samochodowa

O jakim budżecie rozmawiamy?
Niedoścignionym ideałem jest GO PRO, może on spełniać wiele innych funkcji niż tylko nagrywanie obrazu w samochodzie, więc warto to rozważyć, mimo dość wysokiej ceny.

Pozostałe, "tanie" kamery to przeważnie, produkty jednej firmy, brandowane różnymi nazwami. Wszystko zależy ile chcesz na to przeznaczyc?
OliwierB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:35   #3
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: kamera samochodowa

Cytat:
Napisane przez OliwierB Pokaż wiadomość
O jakim budżecie rozmawiamy?
Niedoścignionym ideałem jest GO PRO, może on spełniać wiele innych funkcji niż tylko nagrywanie obrazu w samochodzie, więc warto to rozważyć, mimo dość wysokiej ceny.

Pozostałe, "tanie" kamery to przeważnie, produkty jednej firmy, brandowane różnymi nazwami. Wszystko zależy ile chcesz na to przeznaczyc?
miałam nadzieję zamknąć się w 300zł(więc budżet dość ograniczony,na DODy się nie porywam),najistotniejsza jest dla mnie jakość nagrania i tryb nocny.
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 11:27   #4
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: kamera samochodowa

Podłączam się pod zapytanie.
Chcę kupić kamerę samochodową na własny użytek. Jak myślicie, jaka będzie odpowiednia? na jakie funkcje zwrócić uwagę? jaka firma a może model godny polecenia? i ile przeznaczyć na dobrą kamerę? czy ktoś poleca firmę mio?
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 18:45   #5
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: kamera samochodowa

Ja osobiście dopytałam kolegę obcykanego w temacie.Zależało mi na dobrej jakości nagraniu w dzień i w nocy. Nie jestem pewna, czy mogę podac Ci nazwę konkretnego modelu, jakby co mogę przesłac na priv.
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 12:19   #6
zakochanaLili
Raczkowanie
 
Avatar zakochanaLili
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 75
Dot.: kamera samochodowa

Podpinam się pod ten temat ja poszukuję kamerki do swojego samochodu czy zależy to od typu czy marki auta? czy sa one uniwersalne? zależy mi na takiej z dobrą jakością? jakiej formy? jak ją zamontować? jak to wszystko działa?
zakochanaLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 13:54   #7
Rojekson
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2
Dot.: kamera samochodowa

Ja zakupiłem tą kamere i jestem bardzo zadowolony. Zobacz sobie www.kamerasamochodowa.com .pl
Rojekson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-11, 12:01   #8
Mariola98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: kamera samochodowa

Też miałam problem z wyborem kamerki do mojego samochodu! Jestem troche ciemna w tym temacie... Znajomy, który sie w tym obraca, polecił mi Truecam A7. Jeżdże z nia juz 3 dni i oceniam ja bardzo dobrze. Szybciutko montuję ją każdego poranka, sama sie uruchamia jak startuję samochodem Kolega powiedział mi, że najlepszą opcją dla mnie byłaby kamerka z modułem GPS. Dostawałam od panów policjantów bardzo dużo zdjęć, a ta funkcja informuje mnie o najbliższych fotoradarach. Więc problem z mandatami mam z głowy. Zainstalował mi też głos Andżelika do GPS i powiem wam, że sie naprawde dobrze bawie Jak oglądałam z nim nagrane wideo byłam strasznie zadowolona z jakości obrazu. Kamerka ma bardzo dużo funkcji, ale jestem w stanie to ogarnąć, bo menu jest bardzo przejrzyste. Swietna, serio świetna.
Mariola98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 10:31   #9
haniawww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 18
Dot.: kamera samochodowa

Ja kupiłam mojemu tacie na święta jedną z tych, które były najwyżej w wynikach "największa popularność" - nie znam się na tym kompletnie i poszłam za głosem tłumu
haniawww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-12 11:31:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.