ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 16:10   #451
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁóDź DR ALINA GAJEWSKĄ - zdecydowanie odradzam tę panią ginekolog, która przyjmuje w LUXMEDZIE na Milionowej w Lodzi, która przewróciła moje życie do góry nogami w ciągu trwającej zaledwie 30 minut wizyty.
Panią dr poleciła mi znajoma, a ponieważ ostatnia pani u której byłam 1,5 temu zbagatelizowała moje problemy, umówiłam się do kogoś poleconego. Teraz jednak żałuję, bo znajoma mi nie wspomniała o tym, że dr Gajewska jest również onkologiem, chemioterapeutą i radiologiem, a do tego bardzo nie ludzka.
W trakcie badania palpacyjnego (które odbyło się częściowo przez odbyt (miałam problemy z zaparciem i ucisk na kiszke stolcową) wyczuła u mnie bardzo powiększony jajnik, w wielkości piesci męskiej, i jakieś dziwne narosla, zrosty, kto wie co jeszcze, o czym mnie poinformowała i powiedziała że "to coś nadaje się do operacji, i że najlepiej jak mnie skieruje do szpitala Matki Polki niech oni tam to zdiagnozują i porobią badania". Ja byłam w szoku i szukałam pocieszenia, cienia nadziei, ze moze to nie aż tak...wspomniałam, że byłam na usg jamy brzusznej w październiku zeszlego roku i że ono wykazało, że nardzady miednicy w normie - (czyli 4,5 miesiecy temu!) na co uslyszalam, że "a co Pani mysli, to u starszych takie sprawy ciągna sie latami a u młodych, to miesiac, dwa i juz....". Uparłam się jednak na usg transvaginalne na miejscu, co było mozliwe u innego pana doktora w gabinecie obok - weszłam do niego jako wrak nerwowy, wyszłam na histeryczke, a on w trakcie badania nic takiego nie wykrył. Zgupiałam, poszlam do Pani doktor z wynikiem, a ona o szpitalu juz nic, tylko dała mi badania na markery etc...( czy nie mam przeżutów do płuc i wątroby)
Nie poszłam jednak na te badania, ze strachu i lęku, tylko poszłam do prywatnej kliniki SALVE do pana dr Lecha, przesympatycznego ginekologa, poleconego przez kolezanke mamy, i on po zbadaniu stwierdził, że jestem zdrowa, że badanie niczego poważnego nie pokazuje i że tamte badania (markery) są niepotrzebne. Powtórzył również usg dpopochwowe, według którego mam zdrowe jajniki (??!).
Dostałam duphaston na 10 dni na wyregulowanie cyklu i yasmin - i po 10 dniach plamienia dostałam miesiaczke. Fizycznie czuje sie juz lepiej, ale co ja przezyłam przez te dwa dni (zanim trafiłam do Pana dr), to brak mi słów żeby opisać...
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:25   #452
tiara123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Question Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

ŁÓDŹ
Hej dziewczyny, słuchajcie ja dzisiaj byłam pierwszy raz u ginekologa u i w sumie nie wiem jak jest u innych ale ja myślałam, że będzie trochę inaczej. Cała sprawa skończyła się w 5min, dostałam tabletki bez żadnych pytań a te które sama zadawałam były bez odpowiedzi...:/ w mojej przychodni mam jeszcze do wyboru Dr Pawła Cendrowskiego, ale do mężczyzny się bałam. Z koli teraz mam do Was prośbę i zarazem pytanie: wiecie coś o tym ginekologu? Czy można na niego liczyć? Bardzo proszę o odpowiedź...
Zatem jeszcze raz Czy ktoś zna dr Pawła Cendrowskiego?
Pozdrawiam
tiara123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 14:28   #453
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez tiara123 Pokaż wiadomość
ŁÓDŹ
Hej dziewczyny, słuchajcie ja dzisiaj byłam pierwszy raz u ginekologa u i w sumie nie wiem jak jest u innych ale ja myślałam, że będzie trochę inaczej. Cała sprawa skończyła się w 5min, dostałam tabletki bez żadnych pytań a te które sama zadawałam były bez odpowiedzi...:/ w mojej przychodni mam jeszcze do wyboru Dr Pawła Cendrowskiego, ale do mężczyzny się bałam. Z koli teraz mam do Was prośbę i zarazem pytanie: wiecie coś o tym ginekologu? Czy można na niego liczyć? Bardzo proszę o odpowiedź...
Zatem jeszcze raz Czy ktoś zna dr Pawła Cendrowskiego?
Pozdrawiam
nie znam tego pana,ale moja mama zawsze powtarza,ze faceci ogolnie sa delikatniejsi..nie wiem...ale to chyba nie jest regula...
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:32   #454
Madziolinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LEGNICA
Co myślicie o Hercuniu (w przychodni przy ul. Tatrzańskiej)??? Chodze do niego cały czas. Jest miły, nie czuję się skrępowana, a zawsze myslałam, że nie pójdę do faceta, ale na moją prośbe o zmiane tabletek z Yasmin (bo miałam plamienia i tyłam) stwierdził, że jak po tym i Cilescie tyję to po wszystkich już bedę. Coś tu jest nie halloo. Poza tym skarżyłam się na ból głowy po Yasminie, to stwierdził, że tak to czasem jest z hormonami. Cytologia kosztuje 15 zł (chyba nie powinna). Ogólnie wiem że to dobry lekarz, wiele osób sie bardzo pozytywnie wypowiada, myślę, że nadal bedę do niego chodzić,ale chciałabym usłyszeć Wasze opinie, może sie zraziłam niepotrzebnie.
Dr. Tupaj z przychodni na Piekarskiej , też jest bardzo miły. Na pierwszej wizycie spytał czy "Coś już z chłopakiem kombinujecie?" - Miałam 19 lat więc to "już kombinujecie" zdało mi się co najmniej niefajne i to zarówno "już", (dzisiaj wiadomo 15-latki współżyją), jak i "kombinujecie". Ale dobra stwierdziłam, "tak panie doktorze współżyjemy z narzeczonym" Niepotrzebnie moje pierwsze w życiu tabletki przepisał x3 na jednej recepcie i kazał realizować TYLKO w jednej aptece w Legnicy (bo w innych nie mają, jak sie okazało oczywiście tabletki dostepne były we wszyskich aptekach,dzwoniłam więc wiem.


Aha zapomniałam dodać o położnej dr Hercunia! Pani Lidia czy coś. Straszna baba. Tak mi zalazła za skórez że szok. Może czytają to dziewczyny, które będą miały z nia do czynienia, powiem wam jedno- z tą "panią" trzeba krótko. Wchodzę do niej pierwszy raz sie zapisać i założyć kartę- na pytanie "po co?" odpowiadam,że chcę żeby mi lekarz przepisał tabletki bo inny mi wypisał antykoncepcyjne, które mi wogóle nie odpowiadają, i że chcę się utaj leczyć, A ona do mnie krzykiem :"Zaraz! Co mi tu pani miesza!", dopiero na mój krzyk "Niech się pani do mnie nie drze!" uspokoiła się i zaczęła od początku o wszystko pytać. Innym razem przychodzę po recepte do niej, a ona do mnie, że trzeba by pomyśleć niedługo o odstawieniu tabletek (brałam je może około pół roku) , bo działają one na przysadkę mózgową i później się nie zajdzie w ciąże. ....Kolejna wizyta- proszę o wypisanie tak jak zwykle tabletek na dwóch receptach (u tego lekarza po recepte na tabletki przychodzi się do niej), a ona do mnie "od kiedy wpisujemy pesele, nie wypisuje na dwóch receptach tylko na jednej", ja jej na to "Tak? a doktor ostatnio mi wypisał na dwóch jak miałam badanie", wiecie co mi odpowiedziała? :"A co? Nie Masz Pieniędzy?" Pfff , byłam o krok od zwyzywania jej i powiedzenia co myslę o takich wyuczonych położnych jak ona, ale nic sie nie odezwałam. (Na marginesie-Kończe dzienne studia i jak dotąd jestem na utrzymaniu rodziców, pracuje na pół etatu z nudów, mój narzeczony ma prace) A jakaś nerwowo chora roztrzepana baba będzie mi mówić,że "nie masz pieniędzy", bo jej sie nie chce wpisać peselu? Wogóle co to ma być? Mam 22 lata i z tą panią nigdy nie byłam na "ty". Przez tą babę dr Hercuń traci wiele pacjentek, mnóstwo moich kloleżanek przestało do niego chodzić, po pierwszej konfrontacji z nią. Połozna powinna być miła a nie odstraszać od wizyty z lekarzem z którym pracuje. Aha dodam jeszcze, że pierwsze tabletki pani mi przepisała po konsultacji telefonicznej z lekarzem "No... po tych tabletkach były plamienia, to co zapisujemy??Aha no to ja to zapisze" .....szkoda słów, śmiać mi się chce z tego wszystkiego, ale dziewczyny wrażliwe, wystraszone pierwszej wizyty u gina, lepiej by były ostrzeżone.

Edytowane przez Madziolinka
Czas edycji: 2008-03-01 o 22:12
Madziolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 21:47   #455
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez leila777 Pokaż wiadomość
KRAKÓW
lekarz stwierdzil ze jest mala
DR Opławski z Florianskiej jest dobry na przepisanie tabletek i tabl.po ale bedac 2 razy ani razu mnie nie zbadal.tylko mi za kazdym razem USG robil;/jak mu powiedz.ze mam nadzerke to "uwierzyl" na slowo i przepisal jakies globulki nie sprawdziwszy czy ona jest..Moja kumpela ma teraz 3 gr.w cyto.i tez sie leczy u niego.Jak to okreslil z usmiechem na twrzy pewnie zlapala jakas bakterie!!!! Wiec teraz szukam normalnego ginekologa ktory switnie leczy i nie ma zastrzezen do tabletek..jesli znacie kogos tkiego to dajcie namiary bo ja jestem juz po 10 ginach i mam dosc;/ bo caly czas mam ta nadzerke i chcialabym cos zrobic bo niechce zeby nagle sie okazalo ze z 2 cyto wychodzi 3 i stan sie pogarsza.

ja uwazam ze dr Oplawski jest dobrym ginekologiem.
prowadzil cala moja ciaze, przyjal tez porod..

dziwie sie ze nie zbadal cie przy pierwszym badaniu. Mnie badal i robil tez usg.

nie moge powiedziec o nim zlego slowa bo zawsze mialam zlecone badania, cytologie to z wynikami nawet zadzwoni zeby nie trzeba sie bylo do gabinetu tylko po wynik fatygowac.

poza tym ja uwazam ze to dobrze jak lekarz nie panikuje opowiadajac jakie to straszne choroby mamy.. ja dosc ciezko chorowalam w ciazy ale on zawsze byl pogodny i dzieki temu ja tez sie nie martwilam tak bardzo. teraz wszystko jest dobrze ale wiedzialam ze w razie czego zawsze moge na niego liczyc
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 23:05   #456
qwerty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Minowski Piotr Włodzimierz ginekolog, położnik, endokrynolog to cyniczny łapówkarz. Bierze w łapę, łapówki w Państwowym szpitalu. Pracuje też w Swissmed i tam namawia ludzi żeby leczyli się u niego w prywatnym gabinecie, a później już przyjmuje ich w szpitalu. prywatnie za łapówkę. Pracuje też w wielu innych miejscach po godzinie w tygodniu niby konsultując ale tak naprawdę to tylko łowi nowy narybek na późniejsze łapówkarskie zagrywki. Przy tym bardzo lekceważy pacjentki. Nie prowadzi kartoteki, nie pamięta co zapisywał. Bierze w łapę za korzystanie ze sprzętu państwowego i za dodatkowe usługi jak cesarka, poronienie i robi to na oddziale za kasę. Łapówkarz Piotr Minowski Ginekolog Bierze nawet od własnego personelu z oddziału czy pielęgniarek z tego samego szpitala i nie dzieli się łapówką z położnymi i innym personelem, który mu w prywatnych zabiegach asystuje. Ale draństwem jest, że w szpitalu Morskim w Gdyni bierze łapówki za przyjmowanie nawet personelu szpitala. To jest drań. Nawet z pośladkowym ułożeniem każe rodzić aż mąż da w łapę za cesarkę. Tak wymusza szmal od rodzin trzymając kobiety do ostatniej chwili w niepewności. Drogie CBA zróbcie mu kontrolowane prowadzenie ciąży lub wyślijcie do niego kilka podpuszczonych agentek i skujcie gada w kajdanki. Wypytajcie wszystkie pacjentki Piotra minowskiego ginekologa łapówkarza za co mu płaciły i w jakich okolicznościach. Zamontujcie w szpitali Morskim PCK kamerę w gabinecie USG doppler i w kilku innych miejscach aby nagrać proceder. Piotr Minowski pseudonim MINOL ma czelność regularnie kandydować do rady miasta.
qwerty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 17:02   #457
Misiulinka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW. Widzę, że DOLNOŚLĄSKIE CENTRUM GINEKOLOGICZNE niema zbyt dobrej reputacji. Ja osobiście odradzam dr. Piotra Hańczyca. Byłam u niego ostatnio i więcej tam nie wrócę. Nazwymyślał mi na wstępie tyle chorób ze nie wiedziałam czy ja dożyje następnego dnia z jego rozpoznaniem. Dodam ze wszystkie były bardzo poważne. I gdyby nie moje doświadczenie zawodowe również medyczne to zapewne uwierzyłabym w to, co mi powiedział. Na szczęście żadnych z objawów u siebie nie zaobserwowałam. Kolejnym błędem tegoż doktora było pokazanie mi książki z podkreślonym zdaniem, iż jedna z chorób prowadzi do śmierci (szybkiej śmierci). Takich rzeczy nie pokazuje się pacjentowi a już na pewno nie bez badan potwierdzających ani objawów tylko tak o „na oko”. Nie potrafił odpowiedzieć na moje pytania tylko „rozsiadł” się na tym krzesełku jak by chciał spać i udawał ze myśli. Oczywiście lista badan odpłatnych, które miałam zrobić w wyznaczonym przez tego pana punkcie była ogromna. Skonsultowałam się z innym lekarzem zrobiłam potrzebne badania. Żadnych z tych chorób nie mam a pan Hańczy gdyby potrafił przeprowadzić wywiad chorobowy tak jak powinien zapewne tez by o tym wiedział, tylko pytanie, po co mu to. Łatwiej zdiagnozować cos bez podstaw a resztą niech się martwi pacjent.
Misiulinka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 19:37   #458
PrettyInPink
Przyczajenie
 
Avatar PrettyInPink
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
moja mama zawsze powtarza,ze faceci ogolnie sa delikatniejsi..nie wiem...ale to chyba nie jest regula...
oj zgadzam się. Kobieta to tobą poszarpie, nawrzeszczy, opieprzy ze preferujesz taką a nie inną bieliznę, taką a nie inną fryzurę intymną. Na każde zadane pytanie skrzywi się... Jak się do kogoś wybieracie to już chyba lepiej do faceta. Póki co same miałam złe doświadczenia z kobietami-ginekologami(KASTELIK, JANTA), a z facetami nie było żadnego problemu.
PrettyInPink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 13:59   #459
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

LUBLIN

dr Gustaw Chołubek (przyjmuje w szpitalu przy Kraśnickiej)

Zdecydowanie NIE polecam tego lekarza. Chodziłam do niego państwowo na początku ciąży, co 2 tyg wysyłał mnie do swojego prywatnego gabinetu na USG (cena bagatela 80zł). Poza tym nie podał mi do siebie żadnego kontaktu i jak zachorowałam to nie mogłam liczyć na pomoc z jego strony. Dlatego zmieniłam lekarza na takiego, który nie ciągnie kasy i martwi się o swoje pacjentki.
NIE POLECAM!!!
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 15:35   #460
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Poznań, dr Beatrycze Polarczyk, przychodnia DaMed ul. Lwa

Cytat:
Napisane przez 81ola Pokaż wiadomość
potwierdzam w 100%.Może nie miałam takich drastycznych wspomnień jak zepsute japko ale pani dr.Polarczyk była wyjątkowo niemiła za każdym razem jak do niej przychodziłam.Dodam że polecała mi metodę kalendarzykową i obserwacji śluzu jako antykoncepcyjną...no coments...
Ja również potwierdzam. Chodziłam do niej 3 lata i dziś podjęłam decyzje o zaprzestaniu. Prawie zawsze była niemiła, opryskliwa, wygląda na to, że uważa młode dziewczyny za pacjentki drugiej kategorii. Zawsze jak prosiłam ją o wypisanie recepty na pigułki czyniła jakieś uwagi a dziś kategorycznie odmówiła wystawienia recepty jako przyczyne podając światopogląd (wg pani doktor pigułki antykoncepcyjne to środki poronne) - jakoś przez 3 lata je przepisywała.. Nie mam już zamiaru mieć z nią nic wspólnego.

Edytowane przez mamba
Czas edycji: 2008-03-08 o 21:11
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 20:16   #461
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez mamba Pokaż wiadomość
Ja również potwierdzam. Chodziłam do niej 3 lata i dziś podjęłam decyzje o zaprzestaniu. Prawie zawsze była niemiła, opryskliwa, wygląda na to, że uważa młode dziewczyny za pacjentki drugiej kategorii. Zawsze jak prosiłam ją o wypisanie recepty na pigułki czyniła jakieś uwagi a dziś kategorycznie odmówiła wystawienia recepty jako przyczyne podając światopogląd (wg pani doktor pigułki antykoncepcyjne to środki poronne) - jakoś przez 3 lata je przepisywała.. Nie mam już zamiaru mieć z nią nic wspólnego.

naprawde strach sie bac jak sie czyta o takich ludziach jak ta wlasnie pani
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 12:17   #462
anioleczek edzia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez *agatka Pokaż wiadomość
Gorzów Wlkp.

W Gorzowie nie polecam doktora Sośnickiego. Przyjmuje w przychodni kolo Piotra i Pawła (ulicy nie pomiętam ) Facet nie jest dość miły, mało czuły i ogólnie mam nie miłe wspomnienia. A moją koleżanke wręcz podrywał.. :/ no nie wiem, jakiś on taki dziwny. Buziaki !

agatka ulica:piłsudskiego Klinika GLS Gorzów

Rownież nie polecam. Byłam na [pierwszej wizycie ,wydawał sie bardzo grzeczny i miły, uśmieszki, miła rozmowa, a potem .....

Byłam zbyt spięta i badanie nie wyszło......a on zaczął walić fochy....i powiedział że żaden normalny facet ze mną nie wytrzyma......



na koniec dał mi Yasmin, nawet sie nie spytał czy choruję, czy mam nadciśnienie......

poszłam do niego bo koleżanka mi poleciła tego lekarza.....
anioleczek edzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 19:14   #463
Idetka
Przyczajenie
 
Avatar Idetka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 29
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Włocławek

jesli chodzi o to miasto to raczej nie polecam Wam Baczyńskiego, przyjmuje na Promiennej.. moja przyjaciółka ostatnio byla u niego a w calym gabinecie smierdzialo papierosami a na umywalce stala popielniczka z palącym się papierosem.. on na swoim biurku mial rozlozonego laptopa i caly czas sie tylko w niego patrzył.. nie uwazal za stosowne wykonanie badan kontrolnych przed przypisaneim tabletek i ogólnie strasznie zawinięty.. jakby nie wiedzial co dzieje sie w okól niego.. nie polecam...
__________________

Idetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:01   #464
magdalena3383
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Sosnowiec ! ! !
Nie polecam dr Szatan która przyjmuje na Wawelu ! Chidzilam do niej dosc długo ale sie zawiodłam. Kiedy chciałam zajść w ciąze to zamiast mnie zbadac, skontrolowac stan mojego zdrowia dala mi recepte na hormony i kazala wykupic i brac bez badan bez niczego!!! I tak było kilka razy az powiedziałam sobie pora zmienic lekarza ! ! ! ODRADZAM JA WSZYSTKIM ! ! !
magdalena3383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:26   #465
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

magdalena3383 dlaczego ona przepisala ci hormony?? nie pytalas jej o powod??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 15:05   #466
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Białystok.

Kozłowska-Ławreszuk na ul. Bema.
Słuchajcie dziewczyny, po prostu koszmar!
Moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc nieco zlękniona byłam. A tu wita mnie okropne babsko zapisujące do lekarza, dwa razy odprawiała mnie z kwitkiem, dopóki nie wyskoczyłam do niej nieco ostrzej.. Ok.. Wchodzę do gabinetu.. A tam? Pani po 50, okej, nic do tego nie mam. Popatrzyła na mnie spod byka, zrobiła 'wywiad', bada mnie. Zamiast łaskawie poinformować mnie co mi jest jak i w ogóle, baba daje mi wywód, a żeby to pieruńskich wynalazków typu stringi, tampony nie stosować, a żeby to o depilacji zapomnieć, o kolorowym papierze toaletowym, a podmywać się szarym mydłem.. Okej, miłe wskazówki, tylko po co? Następnie wypisuje mi pieczołowicie jakieś recepty, w tym yasmine. Po czym.. Wyskakuje mi z tekstem, żeby mi do głowy nie przyszło żeby to się kochać bez zabezpieczenia po tabletkach. Podwójne zabezpieczenie, bo to dziewczyny przychodzą, dostają tabletki na unormowanie cyklu, a sodówka uderza do głowy i 'sekszą' się na prawo i lewo, a potem przychodzi jedna z drugą z pretensjami, że brała tabletki i jest w ciąży.. No baba ze średniowiecznymi poglądami... Nie wiem, mąż jej nie robi dobrze czy co? W każdym bądź razie NIE polecam. Wrażenie złe. Tyle..
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 15:28   #467
Ketmia
Raczkowanie
 
Avatar Ketmia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ożarów Maz./Warszawa
Wiadomości: 127
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Ożarów Mazowiecki

lek. med. RYSZARDA MOLENDA
przyjmuje w przychodni na ul. Konopnickiej 8

wykryła nadżerkę. moją pierwszą. umówiła na 'zabieg'. gdzieś przy okazji przewinęło się słowo 'elektrokoagulacja'. i tyle wiedziałam.

przed dzień 'zabiegu' (nie wiedziałam nawet na czym ma to polegać) - zaczęłam szukać informacji w internecie i dowiedziałam się, że istnieją inne metody usuwania nadżerek, o których 'pani doktór' nie była łaskawa mnie powiadomić, nie mówiąc już nawet, że powinnam dostać skierowanie na kolposkopie

gdy w dzień planowanego zabiegu przyszłam o tym porozmawiać (zrezygnowałam już z zabiegu) ZOSTAŁAM WYRZUCONA Z GABINETU - "gabinet nie jest od gadania, tylko od przyjmowania pacjentów, do widzenia" tak można by podsumować cała wizytę...

moje dopytywanie się o inne opcje i w ogóle o jakieś informacje, zostało potraktowane jak obraza majestatu i tyle, zostałam wyproszona

nie polecam tej pani - chociaż ma opinię dobrego ginekologa - dobra jest widocznie tylko wtedy, gdy nic się nie dzieje, żeby przepisać tabletki i tyle...
__________________


Edytowane przez Ketmia
Czas edycji: 2008-03-25 o 19:46
Ketmia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:48   #468
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Odradzam ginekologa przyjmującego w wojskowej przychodni na terenie AON(Akademia Obrony Narodowej),ul.Chruściela w Warszawie (dzielnica Rembertów),nazywa się chyba Ziółkowski jeśli dobrze pamiętam.Nie ma u niego zapisów i czeka się po 3-4godziny pod gabinetem.Pan dr lubi się spóźniać najczęściej ok.30min,robić długie przerwy,przyjmować do określonej godziny z zegarkiem w ręku(na drzwiach wisi kartka,ze ostatnia pacjentka wchodzi o godzinie takiej i takiej) i ani minuty później-nawet po 3-4godzinach siedzenia pod gabinetem i nawet jak jesteś krwawiącą ciężarną!(odesłał ją do szpitala znajdującego się kawał drogi od tej przychodni!).Przyjmuje ze dwa razy w tygodniu przez 5h. Wszystko robi strasznie mozolnie bo średnio wciągu 5godzin przyjmuje ok 8-10 pacjentek.U niego byłam pierwszy raz u ginekologa (w sumie byłam dwa razy,a poza tym dwa razy zamkną mi drzwi przed nosem bo czas minął).Jak byłam u niego po badaniu bez słowa wręczył mi receptę.Dopiero jak spytałam wyjaśnił mi co to za recepta,co mi jest i co mam robić ale to i tak bardzo enigmatycznie.To samo było z cytologią.Wiedział że nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia ale nie powiedział ze w ogóle ją zrobił,gdzie odebrać wyniki badań.Dostałam jakaś karteczkę z której nic nie wynikało i gdybym nie spytała nic bym nie wiedziała.jedyny plus to ze ma usg w gabinecie.Zmieniłam gina na innego i teraz chodzę do przychodni na ul.Grzybowej(też Warszawa-Rembertów) do pani dr.Stepanik(polecam!) i jest ok.Są zapisy(dzwonisz i za ok miesiąc masz wizytę o konkretnej godzinie,tylko raz się zdarzyło że był 10min poślizg),przyjmuje sprawnie a dobrze(ok.10min na pacjentkę),można odebrać receptę bez kolejki(dzwonisz do rejestracji a pani dr wypisuje i recepta na ciebie czeka w rejestracji)-tego nie było u tamtego gina wcześniejszego.Ogólnie pani dr jest sympatyczna,wyjaśni wszystko jak trzeba.
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert

Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:06   #469
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez bakuju Pokaż wiadomość
LUBLIN

Lek. med. Górczyński Marian

NIE, nie, nie i jeszcze raz nie. Zignorował dosłownie wszystko co mu powiedziałam, to była moja pierwsza wizyta, na którą wybrałam się tylko dlatego, że wiedizałam, że coś z organizmem jest nie tak. Zrobił badanie wziernikiem, które bardzo bolało... godzinę po badaniu bolało nadal. Nic nie wyjaśnił tylko jeszcze bardziej namieszał
Zgadzam się w 100%, badanie bolesne - wymiotowałam po nim, dodam, że pan dr był niemiły, momentami wręcz chamski.
Ja byłam u niego w Sanitasie.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:12   #470
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez Piegusia Pokaż wiadomość
Odradzam ginekologa przyjmującego w wojskowej przychodni na terenie AON(Akademia Obrony Narodowej),ul.Chruściela w Warszawie (dzielnica Rembertów),nazywa się chyba Ziółkowski jeśli dobrze pamiętam.Nie ma u niego zapisów i czeka się po 3-4godziny pod gabinetem.Pan dr lubi się spóźniać najczęściej ok.30min,robić długie przerwy,przyjmować do określonej godziny z zegarkiem w ręku(na drzwiach wisi kartka,ze ostatnia pacjentka wchodzi o godzinie takiej i takiej) i ani minuty później-nawet po 3-4godzinach siedzenia pod gabinetem i nawet jak jesteś krwawiącą ciężarną!(odesłał ją do szpitala znajdującego się kawał drogi od tej przychodni!).Przyjmuje ze dwa razy w tygodniu przez 5h. Wszystko robi strasznie mozolnie bo średnio wciągu 5godzin przyjmuje ok 8-10 pacjentek.U niego byłam pierwszy raz u ginekologa (w sumie byłam dwa razy,a poza tym dwa razy zamkną mi drzwi przed nosem bo czas minął).Jak byłam u niego po badaniu bez słowa wręczył mi receptę.Dopiero jak spytałam wyjaśnił mi co to za recepta,co mi jest i co mam robić ale to i tak bardzo enigmatycznie.To samo było z cytologią.Wiedział że nigdy wcześniej nie miałam z tym do czynienia ale nie powiedział ze w ogóle ją zrobił,gdzie odebrać wyniki badań.Dostałam jakaś karteczkę z której nic nie wynikało i gdybym nie spytała nic bym nie wiedziała.jedyny plus to ze ma usg w gabinecie.Zmieniłam gina na innego i teraz chodzę do przychodni na ul.Grzybowej(też Warszawa-Rembertów) do pani dr.Stepanik(polecam!) i jest ok.Są zapisy(dzwonisz i za ok miesiąc masz wizytę o konkretnej godzinie,tylko raz się zdarzyło że był 10min poślizg),przyjmuje sprawnie a dobrze(ok.10min na pacjentkę),można odebrać receptę bez kolejki(dzwonisz do rejestracji a pani dr wypisuje i recepta na ciebie czeka w rejestracji)-tego nie było u tamtego gina wcześniejszego.Ogólnie pani dr jest sympatyczna,wyjaśni wszystko jak trzeba.
A byłaś może u dr Tosiaka który przyjmuje w tej samej przychodni na AON??
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 10:09   #471
Piegusia
Raczkowanie
 
Avatar Piegusia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

O właśnie sprostowanie-TOSIAK sie nazywa,a nie Ziółkowski i to on na pewno bo nadal tam przyjmuje,a na AONie jest tylko jeden gin.Denerwuje się jak tylko o nim pomyśle.Ostatnio nawet zajęłam mojej mamie kolejkę i najpierw ja siedziałam przez 2h potem moja mama przyszła(nie mogła wcześniej się z pracy wyjść) i siedziała kolejne 2h (czyli w sumie ok 4h czekania)i oczywiście "pocałowała"klamkę bo była pierwszą której nie przyjął:/
__________________
"Kobiety śmieją się, kiedy mogą i płaczą, kiedy chcą."— Zbigniew Herbert

Piegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:46   #472
19neTa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Thumbs down Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Dębica - Pilzno
Nie polecam doktora Gawlika.Ma dużo pacjentek i wiele jest niem zachwyconych ale ma też dużo takich które podałyby go do Izby Lekarskiej .Nie myje rąk , nie zakłada rękawiczek i gdy coś przebiega niezgodnie z jego tokiem myślenia - popełnia błędy.przez kilka wizyt nie zrobił mi nawet cytologi , choć wiedział że oststnią miałam 6 lat temu.W 5 tygodniu ciąży powiedział mi że na 80% ciąża jest martwa i umówił się ze mną na zabieg.Zmieniłam lekarza .Jestem w 13 tygodniu ciąży i jak na razie "puste jajo płodowe" rozwija się jak każda prawidłowa ciąża.
Nie prowadzi żadnej dokumentacji medycznej . Od wielu osób wiem że to nie jest jedyna zła diagnoza tego lekarza.Jego zwolenniczki to kobiety bez komplikacji które cenią w nimto że jest bardzo kleżeński.Do każdej pacjentki przechodzi na Ty.Ale niestety nie o to chodzi....
19neTa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:39   #473
ana717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7
Dot.: Dr. Katarzyna Kisielewska!!!!!!!!

Czy któraś z Was byla może kiedyś u dr Springwald?
Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje
ana717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 11:21   #474
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Dr. Katarzyna Kisielewska!!!!!!!!

Jastrzębie Zdrój

absolutnie, NIKOMU bez wzgledu na wiek,a TYM BARDZIEJ na pierwszą wiztyte NIE POLECAM
doktor Wiesławy Smoczyńskiej która przyjmuje na ulicy Wielkopolskiej.
osoby z Jastrzębia pewnie nie raz słyszały negatywne opinie.

kiedyś będąc jeszcze w Jastrzębiu chodziłam do niej.

-nie udziela informacji (a jeśli to robi z łaską i pretensjami)
-jest wredna
-badanie przeprowadza strasznie niedelikatnie
-zdarza jej sie często podnosić głos na pacjentów i ingerować w ich życie prywatne (dlaczego pani sie tak bardzo goli???co pani robi że znów jest grzybica?? to wszystko oczywiście mówione podniesioneym głosem i z pretensjami)
-koleżanka w ciąży nigdy nie dostała zdjecia usg,pytała się pani doktor jaką płeć ma dziecko.lekarka na to "ja nie jestem od udzielania tego typu informacji"
-często wypisuje recepty z jednego koncernu farmaceutycznego i w nosie ma to że pacjenci nie maja pieniędzy na ich wykupienie (nie wypisuje tańszych odpowiedników)
-rejestracja,a szczególnie pani w blond włosach,niska to najbardziej bezczelna i podła kobieta,najgorsza z jaka sie spotkałam ogólnie w polskiej służbie zdrowia
nie chciała wydać mojej karty zdrowia,podnosiła głos i przyznała się że karty swojej nie dostane bo oni (przychodnia) maja z tego zysk (!) a ja mam przecież prawo do SWOJEJ karty pacjenta

pozatym-rejestracja- samo rejestrowanie sie jest niemiłe.
ogólnie - wredny,cwaniakowaty personel.
niemily i niedelikatny lekarz,nieprzyjemne badanie,podniesiony głos.
raz pani doktor podczas badania napierała mi na brzuch i podniesionym głosem "luzniej,luzniej prosze się rozluźnic" (taa boli jak nie wiem co a mam na luzie leżec )
i w sumie zerowe informacje na temat wlasnego zdrowia........

EDIT
zapomniałabym - pani Smoczyńska wymroziła mi nadżerkę w wieku 17 lat
(dla zainteresowanych-dzieci jeszcze nie mam)


__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani


Edytowane przez anka_85
Czas edycji: 2008-04-10 o 11:31 Powód: dopiska
anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:26   #475
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Pisz (woj. warminsko-mazurski)

dr.Kajka - Jest niedelikatny, nie robi podstawowych badań tj. Cytologia, badanie piersi czy czystości. O cytologie musialam się upomnieć to i tak z wielką laską zrobił;/
Co do tabletek antykoncepcyjnych to pyta sie poprostu jakie chcesz(musisz podac nazwe) i wypisuje.
Koleżanka zapytała czy po tabletkach antykoncepcyjnych przytyje to usłyszała"Jak bedziesz się dużo walić to nie" CHAMSTWO!
I na dodatek wredna ruda pielęgniarka!
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:31   #476
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
Pisz (woj. warminsko-mazurski)

dr.Kajka - Jest niedelikatny, nie robi podstawowych badań tj. Cytologia, badanie piersi czy czystości. O cytologie musialam się upomnieć to i tak z wielką laską zrobił;/
Co do tabletek antykoncepcyjnych to pyta sie poprostu jakie chcesz(musisz podac nazwe) i wypisuje.
Koleżanka zapytała czy po tabletkach antykoncepcyjnych przytyje to usłyszała"Jak bedziesz się dużo walić to nie" CHAMSTWO!
I na dodatek wredna ruda pielęgniarka!
skad sie biora tacy ludzie???
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 12:36   #477
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
Pisz (woj. warminsko-mazurski)

dr.Kajka - Jest niedelikatny, nie robi podstawowych badań tj. Cytologia, badanie piersi czy czystości. O cytologie musialam się upomnieć to i tak z wielką laską zrobił;/
Co do tabletek antykoncepcyjnych to pyta sie poprostu jakie chcesz(musisz podac nazwe) i wypisuje.
Koleżanka zapytała czy po tabletkach antykoncepcyjnych przytyje to usłyszała"Jak bedziesz się dużo walić to nie" CHAMSTWO!
I na dodatek wredna ruda pielęgniarka!

porażka totalna.
takich lekarzy,z takim podwórkowym słownictwem,podejściem do pacjenta i jego zdrowia powinni od razu wywalać na bruk,na przysłowiowy zbity pysk
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:32   #478
kingus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

WROCŁAW
dziewczyny,nie polecam p. makacewicz,przyjmuje na wojciecha z brudzewa. owszem,sama z siebie zbadala mi jajniki,ale tez wykryla mala nadzerke i kazala mi przyjsc za miesiac na jej wymrazanie.sek w tym,ze jeszcze nie rodzilam,ale dla niej to nie byl zaden problemw obyciu tez jest niesympatyczna.pytasz sie o cos,bo normalnie po ludzku nie wiesz,a ona ci opowiada z wielka laska...dopiero wlasnie dzieki tutejszym krytycznym glosom przeciw tej pani szybko od niej ucieklamna szczescie przed zabiegiem...teraz juz wiem,ze naprawde akurat na ginekologu nie warto oszczedzac.lepiej dac te 80 zl i isc do lekarza,ktory mowi,ze wymrazanie przed ciaza to kompletna bzdura i wrecz zamach na twoje zycie,niz isc za darmo,a pozniej przezywac zyciowa tragedie...wiec omijajcie dr makacewicz,a i od kolezanki dodam tez dr happon czy jakos tak.kurcze,to straszne,ze nie ma dobrego lekarza,ktory przyjmuje na nfz....
pozdrawiam
kingus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:48   #479
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

Cytat:
Napisane przez kingus Pokaż wiadomość
nie ma dobrego lekarza,ktory przyjmuje na nfz....
pozdrawiam
Jest
Ja znalazłam najlepszego lekarza, u jakiegokolwiek byłam - i właśnie na NFZ.
Jeśli chcesz, mogę napisać namiary na pw
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:07   #480
bbeti20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3
Angry Dot.: ZŁY GINEKOLOG - kogo NIE polecamy

UWAGA NA GINEKOLOGA Z GORZOWA WLKO. JEWUSIAK MICHAł, przyjmuje na ul. Gwiaździstej.
Kompletny brak higieny!!!!!!!
Nie sprzata brudnego sprzętu po poprzednich pacjetkach... i można przyjść do gabunetu zdrowym a wyjść z kogoś schorzeniami!!!!!
UWAGA !!!!
bbeti20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-16 17:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:35.