Twarz....... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-23, 11:41   #1
kkasiuleqq
Raczkowanie
 
Avatar kkasiuleqq
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Unhappy

Twarz....... :(


Mam wielki problem...Otóż kiedyś chodziłam na solarium bardzoooo często a teraz widze tego skutki... Mam cere mieszana a do tego strasznie wysuszona... Ogolnie kondycja skory twarzy jest po prostu okropna !!! Do tego dochodzą wągry... ehhh ;/ Gdyby nie pudry i podklady to bym chyba z domu nie wychodzila Mam dopiero 19 lat a gdy rano wstane po prostu nie moge na siebie patrzec...moja skora twarzy jets okropna !!! Prosze, doradzccie mi jakich kosmetykow powinnam uzywac aby poprawic jej wyglad i to w jak najszybszym czasie....
kkasiuleqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:45   #2
dore
Rozeznanie
 
Avatar dore
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 631
Dot.: Twarz....... :(

nawilżanie, i to mocne. delikatne zele myjace bez alkoholu, naturalne kremy np. klasyczna nivea. filtry na codzien i unikanie solarium, okulary z prawdziwymi filtrami w sloneczna pogode.

co do pudrow i podkladow- to tez troche pogarsza stan cery, moze cos delikatniejszego? sam puder prasowany albo w ogole zrezygnowac?
dore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 11:49   #3
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: Twarz....... :(

no faktycznie solarium ma drastyczne skutki, moja kumpela miala taki sam problem, ale wziela kupiła sobie kosmetyki głeboko nawilzające i wziela sie porzadnie za siebie. teraz juz wygląda o niebo lepiej, ale walczyła z tym dosc długo. Najlepiej idz do kosmetyczki albo dermatologa - oni najlepiej stwierdza jakich kosmetykow powinnas uzywac, i byc moze szybciej zobaczysz efekty! powodzenia
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:04   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Twarz....... :(

Ja myślę, że na wysuszoną sórę klasyczna nivea za dużo nie pomoże. Polecam kremy z zawartością witaminy C, takie jak przeciwzmarszczkowe Active C lub Redermic, oba od La Roche Posay.
Nie przerażaj się nazwą, w oryginale na ultoce [franc.] kremy są nazwane "przeciwstarzeniowymi ", także nie koniecznie mają byc dal cer dojrzałych. Jednakże, skóra zniszczona solarium wygląda czasami gorzej niż dojrzała, więc nie ma się co zastanawiać.

Active C zawiera 5% wit C.
Redermic, opócz tego zawiera kwas hialuronowy [działanie nawilżające, można stosować cały rok] oraz wyciąg z cantella asiatica - działanie napinające, gojące.

No i pamiętaj o filtrach!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:17   #5
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Twarz....... :(

polecam wszelkie maseczki nawilżające np Soraya kuracja dotleniająca:Koralowa maseczka głęboko nawilżająco-dotleniająca.
ja chodzę na solarium raz w tygodniu i mimo iż stosuję specjalne kosmetyki do opalania mija skóra jest wysuszona.Dlatego bez przerwy wklepuję maseczki i kremy a w ciało balsamy np Garnier z syropem z klonu.
Moja cera jest tłusta skłonna do wyprysków ale też do przesuszania dlatego codziennie stosyję maseczki nawilżające (nawet 2 razy dziennie)
rano myję twarz żelem matującym,przecieram tonikiem matującym nakładam cienką warstwę maseczki,która się bardzo szybko wchłania a dopiero po tym wklepuję krem matujący no i nakładam makijaż
wieczorem to samo peeling(co drugi dzień) maseczka i krem
i ddduża dawka balsamu na całe ciało.
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 15:45   #6
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Red face Dot.: Twarz....... :(

Ja polecam wybranie sie do kosmetyczki, która najlepiej oceni stan Twojej skóry. Zbada ona specjalnym urzadzeniem poziom nawilzenia i doradzi jaki kosmetyki lub zabiegi mozna stosować.
Piszesz ze masz skóre mieszana i abrdzo sucha, a moze ona jest poprostu bardzo odwodniona. Do tego tego typu skóry przeznaczone sa specjalne kosmetyki.
Według mnie powinnas skorzystać z fachowej porady, a nastepnie mozesz korzystac z odpowiednio dobranych kremów
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 08:52   #7
kkasiuleqq
Raczkowanie
 
Avatar kkasiuleqq
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: Twarz....... :(

Dziekuje za rady.. Po prostu nagle sie "obudzilam" i zauwazylam, ze naprawde nie jest dobrze !! Im wczesniej tym lepiej
kkasiuleqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.