Potrzebna pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-28, 20:28   #1
Yoanne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Z okolic Krakowa
Wiadomości: 5

Potrzebna pomoc.


Witam.
Przeglądałam inne wątki z metamorfozami, widzę, że pomogłyście wielu osobom. Liczę, że pomożecie i mnie...
Mam prawie 18 lat i tak na prawdę, to nie mam na siebie żadnego pomysłu. Czuję się nijaka i identyczna z tą Aśka, która dwa lata temu kończyła gimnazjum i szła do liceum (zwłaszcza, że mam dziecięcą buzię i często jestem brana za gimnazjalistkę...)
Włosy zapuszczam, ale są zniszczone, bo z racji tego, że się przetłuszczają, muszę je myć przed wyjściem do szkoły i suszarka jest tu nieunikniona( teraz przez wakacje tylko podsuszam na końcu, żeby jakiś kształt im nadać)- nie są proste i nie są kręcone- zwijają się w loczki przy twarzy i wygląta to głupawo.

Nie wiem też co mam ubierać, zdecydowanie mam dość stylu T-shirt i jeansy. Głównie chodzę w przeróżnych spódnicach i bluzeczkach. Chociaż chciałabym też dobrać sobie jakis fajny fason spodni do mojej co tu mówić, przyciężkawej sylwetki
Szeroka góra- wcięcie w talii- szerokie biodra i wielgachne uda.

No i jakiś makijaż, zwykle kończy się na wytusdzowaniu rzęs i szmince ochronnej.

Liczę na waszą pomoc. Do klasy maturalnej, chciałabym pójść bardziej kobietą niż dziewczynką. Chcę zmian, tylko nie wiem jak się za nie zabrać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buzia.jpg (38,4 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080745.jpg (55,3 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080770.jpg (61,4 KB, 139 załadowań)
Yoanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 22:32   #2
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Potrzebna pomoc.

Moim zdaniem powinnaś zapuścić włosy (fryzura pierwszy załącznik myślę że by pasowala ) i zadbac o nie jakimiś maseczkami typu: Wax lub olejek rycynowy, to je odświeży

Co do makijażu ja widziałabym Ciebie w ciemnych kolorach, mocno podkreślone oko czarną kredką, dokładnie wytuszowane rzęsy, brązowe cienie, makijaż typu smook eye.

Dla podkreślenia talii nalepsze będą szerokie lub wąskie paski na talię.Pasują do wielu bluzek. Moim zdaniem wcale nie masz grubych nóg, są proporcjonalne do reszty ciała. Wydaje mi się że większość fasonów będzie dla ciebie odpowiendnia. Jesli uda ci sie nie podobają dobrym pomysłem będzie codzienne bieganie, zrzucając pare killo napewno zdziwisz wszystkich, ale to nie konieczne

Stawiałabym na spodnie całkiem proste,l niekoniecznie rurki lub z lekkim dzwonem. Pomocne będą spodnie wycierane na przodzie to optycznie zwęza uda. wąskie bluzki z ładnym dekoldem bo patrząc na piersi są twoim niewątpliwym atutem. Buty z wyższym obcasem też by niezaszkodziły. Na tą porę roku idealne dla ciebie wydają mi się modne w tym roku koturny.

Załączam kilka zestawów ubrań które wydają mi sie ciekawe i odpowiednie dla ciebie.

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (33,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (42,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (49,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 41.jpg (99,7 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (15,7 KB, 10 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 17:19   #3
Kapust
Raczkowanie
 
Avatar Kapust
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 455
Dot.: Potrzebna pomoc.

Cytat:
Napisane przez Yoanne Pokaż wiadomość
Chociaż chciałabym też dobrać sobie jakis fajny fason spodni do mojej co tu mówić, przyciężkawej sylwetki
Szeroka góra- wcięcie w talii- szerokie biodra i wielgachne uda.
Nie no słabo mi się zrobiło jak to przeczytałam i skonfrontowałam ze zdjęciami

GDZIE są te wielgachne uda? Chyba tylko w Twojej głowie koleżanko Masz super zgrabną figurę, a tych "grubych" jak mówisz nóg i talii to pewnie Ci wszyscy zazdroszczą

Jedyne co w Twoim wyglądzie wymaga "odpimpowania" to fryzura, i to jest fakt Zapuść trochę włoski i spróbuj poprostować, bo jak widzę na fotkach to się dziwnie zawijają a to nie wygląda korzystnie
Ni i jakiś delikatny make up.
Musisz chyba pomyślec o jakimś podkładzie żeby zakrył niedoskonałości skóry, no i przede wszytskim malować oczy.

w 99% porządnie pomalowane oko to klucz do sukcesu :P
Kapust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 11:43   #4
kaaasiuleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar kaaasiuleczka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 334
Dot.: Potrzebna pomoc.

największy problem to cera na pierwszym zdjeciu widac że masz trądzik musisz sie przejść do apteki i zapytać farmaceutki o jakiś dobry lek. Jak sie uporaz z wypryskami to juz z górki bedzie. bo nie jest tak źle jak piszesz
kaaasiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.