Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-27, 10:07   #1
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902

Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !


Zrobilam straszna glupote postanowilam wydepilowac wloski na rekach i ramionach jestem blondynka,wloski byly praktycznie niewidoczne i bylo ich bardzo malo (na ramionach praktycznie wcale jakies dwa na krzyz) ,no ale ja postanowilam je usunac i teraz narobilam bigosu,dostalam strasznego uczulenia na ramionach wlasnie w postaci duzych,bolesnych i czerwonych babli tragedia normalie wygladam jak tredowata ,wiem,ze za glupote sie placi,ale coz.... nie mam pojecia jak mam sie tego dziwdostwa pozbyc (dodam,ze nie mam teraz mozliwosci pojsc do dermatologa) posmarowalam te miejsca kremem Hydrocortisonum ,ale mam wrazenie,ze jest gorzej,pozniej Tribioticiem ....teraz wzielam wapno i mam tableki Clemastinum nie wiem,czy by cos pomogly ,macie jakies rady ,sugestie ? musze sie ratowac jakos sama,bo do dermatologa nie moge teraz isc
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 10:23   #2
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Płyn Depileve po depilacji Folisan,działa na wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 10:58   #3
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Cytat:
Napisane przez papadan1 Pokaż wiadomość
Płyn Depileve po depilacji Folisan,działa na wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych.
Czy to jest polska firma ? bo jesli tak ,to nie mam szans na ten plyn
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:35   #4
Salomea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Ja własnie wczoraj po goleniu miałm takie straszne uczulenie, że myślalam, że mi przez tydzień nie zejdzie, ale smarowałam się ze 3-4 x grubą warstwą kremu przeciw odparzeniom babydream extrasensitive na zmianę z bambino i dziś mogłam spokojnie iść do aquaparku. Serio polecam tę metodę. Uwielbiam wszystko z tlenkiem cynku - od maści/pasty do kremów i talków dla niemowlaków. Działa cudownie na wszelkie podrażnienia (po depilacji również).
Salomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:42   #5
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Cytat:
Napisane przez Salomea Pokaż wiadomość
Ja własnie wczoraj po goleniu miałm takie straszne uczulenie, że myślalam, że mi przez tydzień nie zejdzie, ale smarowałam się ze 3-4 x grubą warstwą kremu przeciw odparzeniom babydream extrasensitive na zmianę z bambino i dziś mogłam spokojnie iść do aquaparku. Serio polecam tę metodę. Uwielbiam wszystko z tlenkiem cynku - od maści/pasty do kremów i talków dla niemowlaków. Działa cudownie na wszelkie podrażnienia (po depilacji również).
mam taki krem,sprobuje
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:52   #6
Salomea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 12
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Sprobuj tez może wypić wapno - pomaga zlagodzić uczulenia. A wracając do smarowideł, to najlepiej działa sama maść cynkowa (taniocha z apteki), bo nie ma innych dodatków i nigdy nie szczypie, ale ponieważ wczoraj potrzebowalam dużo tego, bo powierzchnia spora (obie łydki+bikini), więc spróbowałam kremami na odparzenia i pomimo początkowego lekiego pieczenia (i brudnej piżamy;-), rano naprawdę nie wierzylam własnym oczom - po czerwonych kropkach zaginął ślad.
Salomea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 03:10   #7
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Cytat:
Napisane przez Salomea Pokaż wiadomość
Sprobuj tez może wypić wapno - pomaga zlagodzić uczulenia. A wracając do smarowideł, to najlepiej działa sama maść cynkowa (taniocha z apteki), bo nie ma innych dodatków i nigdy nie szczypie, ale ponieważ wczoraj potrzebowalam dużo tego, bo powierzchnia spora (obie łydki+bikini), więc spróbowałam kremami na odparzenia i pomimo początkowego lekiego pieczenia (i brudnej piżamy;-), rano naprawdę nie wierzylam własnym oczom - po czerwonych kropkach zaginął ślad.
mam masc cynkowa,musze sja wyprobowac,wapno juz wypite,zobaczymy za dzien dwa czy zacznie sie cos zmieniac
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 12:22   #8
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Czy to jest polska firma ? bo jesli tak ,to nie mam szans na ten plyn
Nie to firma międzynarodowa,bardzo znana,wygoogluj.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 16:24   #9
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Ratunku ! straszne uczulenie po depilacji !

A wiec tak na to paskudztwo pomaga mi masc cynkowa i krem na odparzenie dla dzieci ,juz widze znacza poprawe ,dziekuje
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.