Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-11, 15:54   #1
12minia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Jak widać na zdjęciach niżej potrzebuję pomocy i to szybko!!!
Moje włosy są zniszczone, suche i cienkie przez farbowanie, prostowanie i inne złe rzeczy. Oczy są koloru niebieskiego, a piegów prawie nie mam. Potrzebuje porad dotyczących makijażu, fryzury i wszystkiego innego co się da!
Z góry dziękuję!!!

Zapomniałam o zdjęciach xd
P1080610.jpg

P1080611.jpg

P1080614.jpg

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-02-12 o 15:18 Powód: post pod postem
12minia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 16:46   #2
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy!!!

cóż kolejna dziewczyna o chłodnym typie urody pofarbowana na kolor w ciepłej tonacji. powiedz NIE wszelkim rudościom i czerwieniom. ciepłe brązy też są na nie.
Najlepszy będzie kolor twoich brwi, ewentualnie lekko jasniejszy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:01   #3
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
cóż kolejna dziewczyna o chłodnym typie urody pofarbowana na kolor w ciepłej tonacji. powiedz NIE wszelkim rudościom i czerwieniom. ciepłe brązy też są na nie.
Najlepszy będzie kolor twoich brwi, ewentualnie lekko jasniejszy.
A ja pozwolę się nie zgodzić. Też mam podobny (chłodny) typ urody, i baaaardzo bladą cerę, choć zielone oczy zamiast niebieskich, ale w chłodnych kolorach włosów wyglądam przeokropnie. Jak jakiś kopciuch!! Szaro - buro, człowiek bez twarzy. Odcienie ciepłe, rudawe lub czerwonawe uwydatniają moje oczy i sprawiają że wydaję się jakoś bardziej "wyraźna", interesująca. A chłodne blondy, brązy... szkoda gadać. Podobnie, jak ubiorę się w tak polecane dla typu kolorystycznego "lato" pastele. Wyglądam jak upiór, nieciekawie... natomiast dobrze mi w mocnej czerwieni. I jak się do tego mają te wszystkie zalecenia dla typów kolorystycznych? (((

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

kurczę, nie wiem czemu nie mogę edytować postów... chciałam tylko dodać że 12minia ma cudny kolor włosów Może tylko powinny być leciuteńko jaśniejsze?? Bo brwi dość jasne...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 17:09   #4
xwhisper
Raczkowanie
 
Avatar xwhisper
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Pomocy!!!

.myślę, że ten kolor można by nieco ożywić, i najlepiej iść do fryzjera, żeby zrobić jakąś fajna kształtną fryzurę
a poza tym masz śliczne rysy twarzy.
xwhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:03   #5
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
A ja pozwolę się nie zgodzić. Też mam podobny (chłodny) typ urody, i baaaardzo bladą cerę, choć zielone oczy zamiast niebieskich, ale w chłodnych kolorach włosów wyglądam przeokropnie. Jak jakiś kopciuch!! Szaro - buro, człowiek bez twarzy. Odcienie ciepłe, rudawe lub czerwonawe uwydatniają moje oczy i sprawiają że wydaję się jakoś bardziej "wyraźna", interesująca. A chłodne blondy, brązy... szkoda gadać. Podobnie, jak ubiorę się w tak polecane dla typu kolorystycznego "lato" pastele. Wyglądam jak upiór, nieciekawie... natomiast dobrze mi w mocnej czerwieni. I jak się do tego mają te wszystkie zalecenia dla typów kolorystycznych?
Po pierwsze pastele nie są odpowiednie dla wszystkich Lat.
Po drugie czerwień jest w palecie dwóch z trzech Lat (w palecie Light Summer i True Summer).
Po trzecie nie wszystkie Lata wyglądają dobrze w bardzo zimnych odcieniach włosów.
Soft Summer - może dobrze wyglądać w jasnym/średnim lekko złotawym brązie.
Light Summer - najczęściej pasują beżowe, neutralne blondy

Może jesteś Light, może Soft, a może wcale nie jesteś Latem...

12minia ma nieodpowiedni kolor, to widać. Wygląda jak by pożyczyła cudze włosy....
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 18:06   #6
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez 12minia Pokaż wiadomość
Jak widać na zdjęciach niżej potrzebuję pomocy i to szybko!!!
Moje włosy są zniszczone, suche i cienkie przez farbowanie, prostowanie i inne złe rzeczy. Oczy są koloru niebieskiego, a piegów prawie nie mam. Potrzebuje porad dotyczących makijażu, fryzury i wszystkiego innego co się da!
Z góry dziękuję!!!
co do włosów to rzeczywiście potrzebują pomocy kolor jest ok, nawet mocniejszy odcień mógł by być...co do fryzury to można poradzić się fryzjera (może coś zaproponuje ale jeśli zapuszczasz to dłuższe do ramion i pofalowane z grzywką na bok...p.s. masz swoje włosy kręcone czy....? bo jeśli masz kręcone to może warto podkreślić naturalne loki poprzez używanie pianki na mokre włosy i pozostawienia do wyschnięcia... a może fryzurka na boba?-jeśli wolisz je bardziej skrócić
co do pielęgnacji to przede wszystkim od środka - czyli witaminy, tabletki na wzmocnienie typu Centrum. i szampon, odżywka specjalna do takich włosów...może maseczki. (prostownicy używaj sporadycznie, bo naprawdę szkoda włosów).

a jeśli chodzi o makijaż to można poszaleć z kolorami (ostatnio modne są kolorowe kreski) p.s. polecam henne i regulację brwi u kosmetyczki- efekt będzie super-wyraźniejsze oko
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 19:27   #7
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Pomocy!!!

Do poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze:

Light Summer - klasyczna czerwień, czerwień arbuza
True Summer - klasyczna czerwień
Soft Summer - ciemna czerwień (burgund/wino)

Lata są jedynymi typami urody, które korzystnie wyglądają w czerwieniach (w tych najbardziej czerwonych czerwieniach).

Oczywiście jeśli chodzi o garderobę. We włosach Lata nie może być grama czerwonych pigmentów, nie będą pasowały i koniec kropka.
Złote (żółte) pigmenty u niektórych Lat będą ok, użyte w niewielkich ilościach. Czerwone zawsze będą kłóciły się z kolorystyką Lat.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-11, 19:31   #8
12minia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pomocy!!!

Miałam kiedyś czerwone włosy wyglądałam tak:
207029_152610964801627_100001581732326_311874_4575876_n.jpg
12minia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 20:26   #9
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Pomocy!!!

GretaKredka"Oczywiście jeśli chodzi o garderobę. We włosach Lata nie może być grama czerwonych pigmentów, nie będą pasowały i koniec kropka.
Złote (żółte) pigmenty u niektórych Lat będą ok, użyte w niewielkich ilościach. Czerwone zawsze będą kłóciły się z kolorystyką Lat."

lepiej się tego ująć nie dało.

do autorki: niestety muszę to napisać: kolor rudy, czerwony, burgund wygląda u Ciebie bardzo źle. wystrzegaj się także czerni, jeśli kiedyś strzeli ci to do głowy.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 14:44   #10
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Pomocy!!!

czerwień na włosach tu się nie sprawdzi, raczej jak już to brązy....albo może blond....myślę ze pasował by, ewentualnie jakies jasne pasemka.
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:02   #11
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Do poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze:

Light Summer - klasyczna czerwień, czerwień arbuza
True Summer - klasyczna czerwień
Soft Summer - ciemna czerwień (burgund/wino)

Lata są jedynymi typami urody, które korzystnie wyglądają w czerwieniach (w tych najbardziej czerwonych czerwieniach).

Oczywiście jeśli chodzi o garderobę. We włosach Lata nie może być grama czerwonych pigmentów, nie będą pasowały i koniec kropka.
Złote (żółte) pigmenty u niektórych Lat będą ok, użyte w niewielkich ilościach. Czerwone zawsze będą kłóciły się z kolorystyką Lat.
Dzięki Greta... kurczę, to może ja rzeczywiście wcale nie jestem latem?? Albo light summer... cholera wie... jestem bardzo blada, wręcz przezroczysta, mam zielone oczy i wiosną zawsze robią mi się piegi. Takie ciepłe piegi. Ale za to kolor brwi i rzęs mam zdecydowanie chłodny... no i generalnie odcień skóry chyba też. Bardzo źle wyglądam w jasnym słonecznym (żółtym) blondzie, bo podkreśla czerwoność skóry ale z drugiej strony, b. niekorzystnie mi w mega - chłodnym ciemnym blondzie lub brązie, po prostu ginę. Lepiej już w ciepłych odcieniach tak jak na awatarze, albo z elementami czerwieni właśnie. Ech... jakaś dziwna mieszanka.
Notabene - są gdzieś w necie dokładne opisy tych wszystkich typów i podtypów? Bo wszędzie tylko podstawowe: lato, wiosna, jesień, zima.
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 18:20   #12
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Pomocy!!!

Wpisz w google: seasonal colour analysis

Może coś Cię naprowadzi.

Albo zakładaj swój wątek z dobrymi zdjęciami i odpowiedziami z ankiety.
Wspólnie łatwiej coś wymyślić
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:32   #13
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
cóż kolejna dziewczyna o chłodnym typie urody pofarbowana na kolor w ciepłej tonacji. powiedz NIE wszelkim rudościom i czerwieniom. ciepłe brązy też są na nie.
Najlepszy będzie kolor twoich brwi, ewentualnie lekko jasniejszy.
ale jak zrobi sobie blond to nie będzie jej widać
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:48   #14
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ale jak zrobi sobie blond to nie będzie jej widać
Przerabianie delikatnej urody na wyrazistą, najczęściej wygląda źle i sztucznie. Może do zdjęć z profesjonalnym, mocnym makijażem...ale na co dzień...szkoda gadać.

Subtelna uroda to atut. Wierz mi, że da się wyeksponować ją tak, aby była zachwycająca.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:04   #15
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Pomocy!!!

Popieram - blond byłby idealny, masz delikatną urodę i wyglądałabyś pięknie
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 00:07   #16
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Pomocy!!!

Jakiś średni beżowy blond (ew. jasny chłodny brąz) byłby idealny. Ale jak tu rozjaśniać tak zniszczone włosy?
Po kolejnej farbie wykruszą się do reszty. Gwarancji uzyskania nie-ciepłego koloru też nie ma. Farby lubią wychodzić ciepło...nawet te popielate.

Jedyne rozsądne wyjście to odżywianie włosów czym się da, suplementacja, podcinanie końcówek.

Naturalne i tak pewnie są najładniejsze i najlepiej pasują.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Jeśli chodzi o fryzurę, najlepiej będzie ściąć do linii żuchwy, końcówki grzywki delikatnie podciąć po skosie. Do stylizacji używać wygładzającego jedwabiu.
Zaproponowaną przeze mnie fryzurę (jedyną sensowną w obecnej sytuacji) możesz nosić "za uszami". Wiszę, że ładnie Ci w odsłoniętej buzi. Takie uczesanie wyszczupli owal, a zniszczone boki schowasz za uszami.
Wiosną i latem możesz ratować się opaskami.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 20:51   #17
12minia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 11
Dot.: Pomocy!!!

Ogólnie to bardzo podoba mi się ta fryzurka, co wy na to?
fryzura-z-grzywka-4383.jpg
12minia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:36   #18
yoanes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 212
Dot.: Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez 12minia Pokaż wiadomość
Ogólnie to bardzo podoba mi się ta fryzurka, co wy na to?
Załącznik 4500027
świetna fryzurka, sama taką mam i zawsze w sumie ścinam włosy w ten sposób chociaż myślę o zmianach to przeważnie kończy sie tym samym heheh
yoanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.