Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 20:15   #1
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194

Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!


Jestem w ogromniastej potrzebie dobrego pudru skutecznie matujacego nie tworzacego maski - do cery miszanej ze sklonnoscia do czestego blyszczenia sie!!! Drogie wizaszanki, posiadacie takiego to piszcie, bardzio bardzio prosze

pozdrawiam cieplutko
N.
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:23   #2
renatapm21
Przyczajenie
 
Avatar renatapm21
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 14
Dot.: Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!

ja tez mam cere mieszana ktora sie blyszczy w strefie T.Ja uzywam pudru maxfactora flawless perfection i uwazam ze jest najlepszy z dotychczasowych jakie uzywalam.Cena jest troche wysoka ale sie naprawde oplaca.Dobrze matuje.
renatapm21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 20:25   #3
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!

Pytania odnośnie makijażu i kosmetyków kolorowych zadajemy na sąsiednim forum - wizażystka (przeniosę tam Twój post). Zainteresuj się skrobią ziemniaczaną - był na ten temat długaśny wątek - matuje lepiej niż jeden ekskluzywny puder!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 08:59   #4
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!

Witaj, tak jak pisze Smoczyca- poczytaj sobie o skrobii- chociaz u mnie akurat sie średnio sprawdza, ale dziewczyny bardzo chwalą
Ja polecam puder Diora- Diorskin- matuje na kilka godzin, jest jedwabisty i dobrze się rozprowadza.
Poczytaj sobie jeszcze opinii na KWC.
Słyszałam dobre opinie ma Kanebo->Total Finish, Revlon->Skinlights Loose Powder in Natural Light, Rimmel->Stay Matte, Maybelline->Finish Matte Pressed Powder, Chanel->Purite Mat.
Każdemu odpowiada co innego - dlatego warto przetestować kosmety przed kupnem

pzdr i życze udanego wyboru
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 09:42   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!

Pozwolę sobie tylko wtrącić, że co jak co, ale pudru Revlona Skinlights sypkiego nie polecam osobie która ma problemy z błyszczącą twarzą. Skinlights to puder bardzo mocno rozświetlający on się baaaardzo błyszczy - sama go kiedyś używałam. Na pewno nie nadaje się do matowania tłustej skóry. Nawet przy cerze normalnej ryzykowne jest używanie go na całą twarz - ja stosowałam głównie na ciało, a na twarz punktowo (kości policzkowe, skronie). Błyszczy sie bardzo mocno!
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 11:38   #6
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Poszukiwany - PUDER do cery mieszanej!!!

Dziekuje wam bardzo za wszelkie rady i wskazówki, jestescie kofffane
Co do skrobi ziemniaczanj to bede sobie musiala postudiowac bo nic mi na ten temat nie wiadomo . Z pudrow to maxfactorka flawless perf jeszcze nie mialam, moze warto wyprobowac Rimmel stay matte wlasnie mam i niestety sie nie sprawdzil (kosztuje ok 20 zl) tzn w konsystencji i kolorze jest ok i nawet niezle matuje, ALE niestty na bardzio krotko wiec trzeba go co godzinke nakladac, a ja poszukuje czegos co zmatuje mi skore na dluuzej.

Hmm...revlin skinlights to byc moze fajny kosmetyk ale jesli skora sie po nim swieci to na pewno mi sie nie przyda.

Sam - a ile mniej wiecej kosztuje diora - diorskin? I czy nadaje sie on do cery mieszanej? Kanebo i chanel to zapewne dobre pudry ale na pewno cena za nie tez jest dobra a w ty miesiacu nie moge sobie pozwolic na puder powyzej 100 zeta .

A wiec jak narazie poszukiwania dalej sie toczą .

Pozdrawiam Was buziaki
N.
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.