Gwiazda muzyczna ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-27, 13:58   #1
Amiens
Przyczajenie
 
Avatar Amiens
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Exclamation

Gwiazda muzyczna ...


Mam problem,tzn. moja młodsza siostra ma problem. Otuż od poniedziałku zaczynają się dni samorządu w szkole mojej siostry (14l.).
W czwartek ma przebrać się za gwiazdę muzyczną,wiem że będzie miałam brązowe futerko,krótkie,ale co do tego ?? Nalatałam się już z nią po mieście i same nie wiemy ... Na początku kierowałyśmy się szafą gwiazdy - Edyty Herbuś na Avanti , ale szortów teraz nie znalazłyśmy ... , a raczej były jakieś w tajli wejli ,ale za duże , najmniejsze były w groszki.
Moja siostra ma ok. 158 cm wzrostu.
Proszę o poradę bym pomogła siostrze !!
Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Amiens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:07   #2
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

Gwiazda gwieździe nierówna. Królują różne style.

Jeśli Twoja siostra decyduje się na wspomniane futerko, może założyć też np. dużo biżuterii, najlepiej w kolorze złotym, kusą spódniczkę, długie kozaki lub trampki. Plus fryzura i makijaż (o ile chce i regulamin na to pozwala).

Pasuje właściwie wszystko, oby tylko różniło się od jej codziennego ubioru.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:28   #3
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

Edyta Herbus to faktycznie gwiazda muzyczna ja bym proponowala przebrac sie za kogos charakterystycznego, znanego - bo Edyty to w niej raczej nikt nie rozpozna Moze jakas Madonna czy Britney Spears :P ja bym generalnie najpierw pomyslala jaka to ma byc gwiazda, a pozniej dobierala ubior... Chyba ze to nie ma byc znana gwiazda? to wtedy sie faktycznie wszystko nadaje...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 15:31   #4
sungold
Rozeznanie
 
Avatar sungold
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 833
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Edyta Herbus to faktycznie gwiazda muzyczna ja bym proponowala przebrac sie za kogos charakterystycznego, znanego - bo Edyty to w niej raczej nikt nie rozpozna Moze jakas Madonna czy Britney Spears :P ja bym generalnie najpierw pomyslala jaka to ma byc gwiazda, a pozniej dobierala ubior... Chyba ze to nie ma byc znana gwiazda? to wtedy sie faktycznie wszystko nadaje...
popieram, najlepiej zeby bylo cos w niej charakterystycznego, zeby kazdy od razu wiedzial o kogo chodzi
sungold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 16:51   #5
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

To ma być KONKRETNA gwiazda? U mojego brata były takie dni samorządu, kilka lat temu. Uczniowie nie przebierali się za konkretne osoby, był po prostu narzucony motyw.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:17   #6
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

krotkie spodenki widzialam jeszcze w piatek na przecenie w bershce, o ile poszukujesz ich dalej
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-27, 17:45   #7
Amiens
Przyczajenie
 
Avatar Amiens
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

Żadna konkretna gwiazda Dzieki za propozycje.A aproppo ostatniej odpowiedzi mieszkam w zamościu gdzie asortyment sklepow zbyt duzy nie jest
Ale dzieki za wskazowke z tymi trampami niezly pomysl ja tez tak mysle ze by sobie wziela takie dzinsowe rybackzi pod spod jakis fajny kolorek rajstop i bluzka jakas tylko jaka,ale sie znajdzie i do tego miniowa xD jeszcze jakies propozycje ktos ma ??
Amiens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-27, 18:42   #8
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gwiazda muzyczna ...

Cytat:
Napisane przez Amiens Pokaż wiadomość
Żadna konkretna gwiazda Dzieki za propozycje.A aproppo ostatniej odpowiedzi mieszkam w zamościu gdzie asortyment sklepow zbyt duzy nie jest
Ale dzieki za wskazowke z tymi trampami niezly pomysl ja tez tak mysle ze by sobie wziela takie dzinsowe rybackzi pod spod jakis fajny kolorek rajstop i bluzka jakas tylko jaka,ale sie znajdzie i do tego miniowa xD jeszcze jakies propozycje ktos ma ??
Wydekoltowana, porwana, oby się wyróżniała.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.