ona czy ona i matka - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-10, 11:38   #31
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: ona czy ona i matka

wspolczuje Ci szczerze... Nie wiem o czym mozna z mama porozmawiac ja wszystkie problemy omawiam z partnerem, nie wciagam mamy i nie pozwalam by w cokolwiek sie wtracala bo wiadomo ze jej zdanie jest bardzo subiektywne. Tematy, ktore powinna poruszac z mama to np o jakim zapachu plyn do podlogi powinna kupic czy ten plaszcz jest dobry na jesien albo buty. Ewentualnie moze sie poradzic co kupna sukni slubnej pozniej, nie chodzi o to aby urwala kontakty z matka (Tobie tez o to nie chodzi wiem), ale o to aby liczyla sie z Twoim zdaniem we wszystkich waznych kwestiach, a mamy moze sie ewentualnie doradzic jako przyjaciolki ale decyzje powinniscie podejmowac we dwoje, wasze wspolne zdanie musi przewazac nad tym co powie jej mamusia. Bo tak tkwicie w trojkacie. Matka nie przezyje za was zycia i chyba Twoja partnerka wie najlepiej co czuje i jak powinna sie zachowac niz jej matka, ewentualnie lepiej popelniac swoje bledy niz cudze:/ jak ona moze tego wszystkiego nie widziec?
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:43   #32
matei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: ona czy ona i matka


Edytowane przez matei
Czas edycji: 2009-09-15 o 21:34
matei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:46   #33
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez matei Pokaż wiadomość
właśnie taki miałem plan, wczoraj ustalilismy, ze zamykamy temat, bo trzeba ustalic te granice i będzie wszystko jasne. Dzisiaj jak zadzwoniła do mamy problem powrócił, bo mama jest zła na nią, że pojechała do mnie, bo "nie zasłużyłem" (z teco co zrozumiałem). I teraz kazała jej wybierać etc...
Ależ zachowuj się jak facet! Co się dzieje z Twoją samooceną? Nie jesteś pieseczkiem, który musi skamleć i prosić swoją Panią o odrobinę czułości i smakołyk. Co to znaczy, ze "nie zasłużyłeś". Mam trochę inną teorię co do tego kto tu jest bardziej niedojrzały i "nie zasługuje". Rany, obudź się!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 11:50   #34
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: ona czy ona i matka

Poza tym nie rozumiem jak mozesz na to pozwalac... Probujesz z nia porozmawiac a ona zamiast rozmawiac dzwoni z placzem do mamusi ... to jest chore, nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Czy to naprawde jest kobieta w ktorej sie zakochales? Nie widzisz tego ze to jest rozpieszczona coreczka ktora samodzielnie nie potrafi podjac zadnej decyzji? A jej matki nie bron bo ona tez powinna zdawac sobie sprawe ze to nie jest normalne ze corka co chwile do niej dzwoni, ja na Twoim miejscu nawet bym nie udawala ze ja lubie. Moj brat mial taka sama sytuacje. Ozenil sie w wieku 25 lat z 19 letnia dziewczyna bo wpadli. Milutka i sliczna wydawala sie ta jego zonka. Zamieszkali z jej rodzicami i zaczely sie klotnie bo ona we wszystkim radzila sie mamusi. Nasi rodzice nie mogli na to patrzec wiec wynajeli im mieszkanie ale i tak mamusia byla codziennie. W koncu ona go zostawila i wyprowadzila sie do mamusi i zlozyla pozew o rozwod. Kiedys mama spotkala ta dziewczyne z dzieckiem na miescie i zapytala jej czy moze kupic wnukowi zabawki i ta sie zgodzila to ona szczeliwa nakupowala MU ZABAWEK KTORE BYLA SYNOWA PRZYJELA. Niestety nastepnego dnia ktos podrzucil je pod drzwi naszego mieszkanie. Pewnie wrocila do domu i mamusia kazala jej odniesc te zabawki. Moj brat ma teraz druga zone a tamta mieszka sama z ich synkiem i mamusia i utrudnia mu kontakty z synem a zeby mogl zabrac go do siebie to juz wogole nierealne.

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ależ zachowuj się jak facet! Co się dzieje z Twoją samooceną? Nie jesteś pieseczkiem, który musi skamleć i prosić swoją Panią o odrobinę czułości i smakołyk. Co to znaczy, ze "nie zasłużyłeś". Mam trochę inną teorię co do tego kto tu jest bardziej niedojrzały i "nie zasługuje". Rany, obudź się!!!
To sie nawet dobrze sklada, skoro mama kazala jej wybierac to niech ona wybierze. Bo nie wiem czy jest tu inne wyjscie z sytuacji jak mama juz drugi dzien jest na nia zla za to ze do Ciebie przyjechala. Pomysl co by bylo po slubie
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:23   #35
matei
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: ona czy ona i matka

ok, dziękuję za pomocne wypowiedzi, poradzimy sobie dalej z tym sami . Wierzę, że damy radę. Zamykam temat
matei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:33   #36
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: ona czy ona i matka

Ok zycze szczescia i powodzenia
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 12:44   #37
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez matei Pokaż wiadomość
ok, dziękuję za pomocne wypowiedzi, poradzimy sobie dalej z tym sami . Wierzę, że damy radę. Zamykam temat
Yeah, right.

I wcale nie jest mi wesoło.

Tobie też nie.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-10, 13:26   #38
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez matei Pokaż wiadomość
ok, dziękuję za pomocne wypowiedzi, poradzimy sobie dalej z tym sami . Wierzę, że damy radę. Zamykam temat
No nie sami- z mamusią
Współczuje, ale w sumie widac, ze Ci to odpowiada
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 22:23   #39
natusia167
Rozeznanie
 
Avatar natusia167
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Żory :)
Wiadomości: 993
GG do natusia167
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez Dorothy1987 Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest chore! Z tego co czytam to nawet jakbyś miał rację, to nie masz żadnego prawa głosu bo Cię dwie baby przegadają! Na Twoim miejscu, postawiłabym sprawę jasno: "Albo odsuniesz matkę od naszych intymnych i osobistych spraw albo ja odsuwam się od Ciebie!" Cokolwiek zrobisz, napisz o tym. Pozdrawiam
Zgadzam sie z ta opinia, powinienes cos z tym zrobic inaczej Cie "zakrzycza"
__________________
Chuudne
97--->90---> 85--->79--->75--->69-->67-->65-->63!!!

Dbam o wlosy:

Nie prostuje 15.07.2011
Olej kokosowy 25.07.2011
natusia167 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 00:22   #40
pani dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Thumbs up Dot.: ona czy ona i matka

Drogie Wizażystki, dołożyłyście już wszelkich starań, aby pomóc temu Panu (co po niektóre nawet okazały się nieco nadgorliwe - czyżby traktowały tę sytuację osobiście...?), może teraz łaskawie pozwolicie, aby dalej SAM pokierował przebiegiem wydarzeń??? Jeśli nie jesteście dość inteligentne, aby rozumieć, że to ON (a nie wy za niego) ma podejmować decyzje, to bądźcie przynajmniej na tyle kulturalne, aby postąpić zgodnie z JEGO życzeniem i zamknąć wątek.
Pozdrawiam wszystkie Panie... i ich mamusie (swoją drogą dobrze Was wychowały)
pani dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 10:34   #41
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: ona czy ona i matka

Pani doktor? Czyżby TŻka autora wątku?
Pytał o opinie, o nasze zdanie, to je dostał. Proste, prawda?

Poza tym to jest FORUM, każdy może się tu wypowiadać, więc jeśli wątek nie łamie regulaminu to czemu miałby być zamknięty? Bo jakaś pani dr sobie tego życzy? No proszę Cię... Zresztą jakoś nie widzę by tu ktoś się wypowiadał jakoś szczególnie, temat sam ucichł, a teraz Ty wlazłaś i go odświeżyłaś na własne życzenie

Ach, no i nie jesteśmy Wizażystkami a przynajmniej nie wszytki. Wizażanki, pani doktor, Wizażanki!
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 10:38   #42
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Pani doktor? Czyżby TŻka autora wątku?
Pytał o opinie, o nasze zdanie, to je dostał. Proste, prawda?

Poza tym to jest FORUM, każdy może się tu wypowiadać, więc jeśli wątek nie łamie regulaminu to czemu miałby być zamknięty? Bo jakaś pani dr sobie tego życzy? No proszę Cię... Zresztą jakoś nie widzę by tu ktoś się wypowiadał jakoś szczególnie, temat sam ucichł, a teraz Ty wlazłaś i go odświeżyłaś na własne życzenie

Ach, no i nie jesteśmy Wizażystkami a przynajmniej nie wszytki. Wizażanki, pani doktor, Wizażanki!

Tez tak myślę

Przekażę mojej mamie podziękowania za wychowanie - przynajmniej jestem w stanie rozsądnie i samodzielnie podjemowac życiowe decyzje. To chyba sukces!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:50   #43
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: ona czy ona i matka

Dlaczego nikt nie zacytował? Teraz nie wiem o co chodzi.
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:53   #44
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ona czy ona i matka

Biorac pod uwagę, ż eautor usunął swój pierwszy post (za co dostanie niechybnie BANanem), można śmiało twierdzić, że pani dr - Pani DOktor.

Biedny facet dostał się pod podwójny pantofel
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:27   #45
pani dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: ona czy ona i matka

cóż za genialne wnioskowanie Panie Moderatorze! na poziomie iście naukowym! ps. Facet, który umie myśleć samodzielnie i nie potrzebuje porad obcych ludzi, nie zorientowanych w pełni w sytuacji, nigdy nie będzie pod pantoflem. A ten, który radzi się przypadkowych osób i trafi na takie jak tutaj, jest faktycznie biedny.

Edytowane przez pani dr
Czas edycji: 2009-09-16 o 12:29
pani dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:44   #46
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
cóż za genialne wnioskowanie Panie Moderatorze! na poziomie iście naukowym! ps. Facet, który umie myśleć samodzielnie i nie potrzebuje porad obcych ludzi, nie zorientowanych w pełni w sytuacji, nigdy nie będzie pod pantoflem. A ten, który radzi się przypadkowych osób i trafi na takie jak tutaj, jest faktycznie biedny.
Och, co za plucie jadem od razu Potrzebne to to?
Biedny chłopak, ależ mu się oberwie teraz
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 12:46   #47
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
Drogie Wizażystki, dołożyłyście już wszelkich starań, aby pomóc temu Panu (co po niektóre nawet okazały się nieco nadgorliwe - czyżby traktowały tę sytuację osobiście...?), może teraz łaskawie pozwolicie, aby dalej SAM pokierował przebiegiem wydarzeń??? Jeśli nie jesteście dość inteligentne, aby rozumieć, że to ON (a nie wy za niego) ma podejmować decyzje, to bądźcie przynajmniej na tyle kulturalne, aby postąpić zgodnie z JEGO życzeniem i zamknąć wątek.
Pozdrawiam wszystkie Panie... i ich mamusie (swoją drogą dobrze Was wychowały)
No skoro chcieliscie zamknac wątek, to po co odkopujesz?
My chociaz samodzielnie myslimy i nie musimy konsultowac wszytskiego z rodzicami Facet trafił koszmarnie, ale cóz, jego pech.
Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
cóż za genialne wnioskowanie Panie Moderatorze! na poziomie iście naukowym! ps. Facet, który umie myśleć samodzielnie i nie potrzebuje porad obcych ludzi, nie zorientowanych w pełni w sytuacji, nigdy nie będzie pod pantoflem. A ten, który radzi się przypadkowych osób i trafi na takie jak tutaj, jest faktycznie biedny.
No ten akurat zupełnie nie umie myslec samodzielnie, skoro nie widzi, ze ich zwiazek tworzy trójkat. A skoro widzi i mu to pasuje, to faktycznie biedny i w tym sie zgadzamy.

BTW Musze Was zmartwic, tresc 1 postu zostanie na pewno odtworzona w inetrnecie nic nie ginie

Edytowane przez Gwiazdeczka1978
Czas edycji: 2009-09-16 o 12:49
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 13:48   #48
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: ona czy ona i matka

Powiem tak, jest szansa, że pani dr nie jest dziewczyną autora.

Bo jeżeli jest... to ja mu bardzo współczuję. No chyba, że skrycie podoba mu się matka dziewczyny i tak wesoło sobie razem trwają...

Na marginesie - bliskośc w rodzinie, tzw. model włoski, nie jest modelem złym (pod warunkiem oczywiście, że nie wkracza w patologię). Samo zżycie emocjonalne z rodzicami/rodzeństwem nie jest wyznacznikiem nienormalności. Co wiecej umiejętność zżycia się emocjonalnego, uczucie miłości do rodziny - jak dla mnie jest wyznacznikiem normalności.

Problem pojawia się, kiedy jedna ze stron przesadnie włącza rodzinę w życie (nierzadko intymne) i kiedy przekracza granice, które wyznacza drugi z partnerów.
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 09:00   #49
pani dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Pani doktor? Czyżby TŻka autora wątku?
Pytał o opinie, o nasze zdanie, to je dostał. Proste, prawda?

Poza tym to jest FORUM, każdy może się tu wypowiadać, więc jeśli wątek nie łamie regulaminu to czemu miałby być zamknięty? Bo jakaś pani dr sobie tego życzy? No proszę Cię... Zresztą jakoś nie widzę by tu ktoś się wypowiadał jakoś szczególnie, temat sam ucichł, a teraz Ty wlazłaś i go odświeżyłaś na własne życzenie

Ach, no i nie jesteśmy Wizażystkami a przynajmniej nie wszytki. Wizażanki, pani doktor, Wizażanki!
Autor życzył sobie opinii, więc je dostał, a kiedy życzy sobie zamknięcia wątku to już nie możecie tego uszanować??? Skoro swoją pierwszą wypowiedź to chyba o czymś świadczy, drogie i inteligentne WIZAŻANKI (co to za słowo?!?)


Niczego nie odkopuję, tylko aby dobrze ocenić sytuację, trzeba ją znać!!! A to nie jest możliwe, jak się jest przypadkową osobą i przeczyta zaledwie kilka cudzych zdań. Mącicie tylko niepotrzebnie, widać, że nie macie swojego życia i swoich spraw, skoro z taką ekscytacją wypisujecie tutaj te swoje 'dobre rady'. A czy faktycznie są dobre...? Polemizowałabym.
pani dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-17, 09:05   #50
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
cóż za genialne wnioskowanie Panie Moderatorze! na poziomie iście naukowym! ps. Facet, który umie myśleć samodzielnie i nie potrzebuje porad obcych ludzi, nie zorientowanych w pełni w sytuacji, nigdy nie będzie pod pantoflem. A ten, który radzi się przypadkowych osób i trafi na takie jak tutaj, jest faktycznie biedny.

Jestem kobietą, dziękuję za zadanie sobie trudu i sprawdzenie mojej płci w profilu.

Z mojej strony - EOT.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 10:40   #51
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
Autor życzył sobie opinii, więc je dostał, a kiedy życzy sobie zamknięcia wątku to już nie możecie tego uszanować??? Skoro swoją pierwszą wypowiedź to chyba o czymś świadczy, drogie i inteligentne WIZAŻANKI (co to za słowo?!?)


Niczego nie odkopuję, tylko aby dobrze ocenić sytuację, trzeba ją znać!!! A to nie jest możliwe, jak się jest przypadkową osobą i przeczyta zaledwie kilka cudzych zdań. Mącicie tylko niepotrzebnie, widać, że nie macie swojego życia i swoich spraw, skoro z taką ekscytacją wypisujecie tutaj te swoje 'dobre rady'. A czy faktycznie są dobre...? Polemizowałabym.
O, z pewnością. Świadczy o tym, że albo nie przeczytał regulaminu forum, albo przeczytał i ma go gdzieś.
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 11:30   #52
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: ona czy ona i matka

córeczka mamusi-ciężki przypadek niestety jak z nią bedziesz, to całe życie spędzisz przy boku....teściowej! radzę postawić ultimatum i zakończyć to jeżeli nie opuści swojej mamusi w tych kwestiach! jako lekarka też bedzie się pytać mamusi czy ten lek ma podać pacjentowi?! paranoja
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 13:26   #53
pani dr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jestem kobietą, dziękuję za zadanie sobie trudu i sprawdzenie mojej płci w profilu.

Z mojej strony - EOT.
Przepraszam, powinnam napisać "Pani Moderator". Nie miałam pojęcia, że PANI MODERATOR poczuje się tym taka dotknięta, iż zakończy temat. Bo w gruncie rzeczy płeć PANI MODERATOR jest w tej dyskusji najważniejsza.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
córeczka mamusi-ciężki przypadek niestety jak z nią bedziesz, to całe życie spędzisz przy boku....teściowej! radzę postawić ultimatum i zakończyć to jeżeli nie opuści swojej mamusi w tych kwestiach! jako lekarka też bedzie się pytać mamusi czy ten lek ma podać pacjentowi?! paranoja
Tutaj też chyba mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem... współczuję życia w nieświadomości, bo nie każda pani dr jest lekarzem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez lady karen Pokaż wiadomość
O, z pewnością. Świadczy o tym, że albo nie przeczytał regulaminu forum, albo przeczytał i ma go gdzieś.
Pewnie ma gdzieś zarówno regulamin, jak i Was wszystkie

EOT!

Edytowane przez pani dr
Czas edycji: 2009-09-18 o 13:28
pani dr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:19   #54
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
Przepraszam, powinnam napisać "Pani Moderator". Nie miałam pojęcia, że PANI MODERATOR poczuje się tym taka dotknięta, iż zakończy temat. Bo w gruncie rzeczy płeć PANI MODERATOR jest w tej dyskusji najważniejsza.

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------



Tutaj też chyba mamy do czynienia z ciężkim przypadkiem... współczuję życia w nieświadomości, bo nie każda pani dr jest lekarzem

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------



Pewnie ma gdzieś zarówno regulamin, jak i Was wszystkie

EOT!
O czym ty kobieto wogole piszesz? Chichrasz sie sama do siebie, gadasz cos, co tylko sama mozesz zrozumiec, piszesz do kogos, kogo masz gdzies... Moze to pani dr ma faktycznie inne znaczenie- tzn doceloweOgolnie ciezko ogarnac co to, co wypisujesz ma wspolnego z tematem watku
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 14:22   #55
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: ona czy ona i matka

Cytat:
Napisane przez pani dr Pokaż wiadomość
Pewnie ma gdzieś zarówno regulamin, jak i Was wszystkie

EOT!
Nu nu nu... Nieładnie
Swoją drogą prawda w oczy kole, no nie?
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 17:08   #56
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: ona czy ona i matka

Ty chyba faktycznie jesteś jego laską:/ to, że doktor jest tytułem naukowym, to ja wiem doskonale, tylko wątpię, żeby to miał na myśli chłopak zakładający wątek....w życiu dr najczęściej używamy mówiąc o lekarzach, prawda...?
Mojitooo masz rację..gorzką prawdę cięzko przełknąć
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:23.