fame fatale? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-20, 12:35   #1
czerwonaszminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Question

fame fatale?


Jestem przerażona swoim postępowaniem, gra uczuć.
Ale od początku, byłam z kimś 3 lata, w tym czasie on był tak zazdrosny że ja nie miałam żądnych kontaktów z innymi mężczyznami, jedynie cześć.
Rozstaliśmy się jednak nadal jakies spotkania były itp.
Zawsze mnóstwo facetów się wokół mnie kręciło i zaczeło dziać sie ze mną cos takiego, że ktos wpadał mi w oko, zaczealm się interesować, czułam coś w środku jakies bjawy zakochania, jednak gdy on również zaczął się interesować i np doszło do pocałunku, to ja się odsuwałam, zaczynałam go olewać, urywac kontakt.
Zdarzyło sie tak juz kilka razu, i działo by sie nadal gdybym nie zaczęła po prostu ucviekać od bliższych kontaktów z mężczyznami.
PO prostu łamie im serca, bo gdy już coś następuje, rozkwita ja uciekam.
Jednak do tej pory trafiało raczej na mężczyzn ktorzy nic sobie większego z tego nie robili, jednak ostatnio stało się tak z chłopakiem nie samowicie wrażliwym i uczuciowym, nie mogę patzrec jak on cierpi przeze mnie teraz:/

Do tego od roku czuję cos do pewnego mężczyzny, jednak on zupełnie nie jest zainteresowany, a ja mam w sobie takie cos że zrobiłabym dla niego wszystko, że gdybymz nim była to nic innego by dla mnie znaczenia nie miało, ale on jest niedostepny, jedynie się kumplujemy.
Tutaj moje pytanie, czy to zakochanie czy gra uczuć, ciagnie mnie to że go nie mogę zdobyc? Czy to może jednak uczucie?
Boje sie że gdyby cos sie między nami zrodziło to ja znów starciłabym zainteresowanie.


Takie zachowanie nie jest normalne. Nie wiem co ma wpływ na to jak postępuje.
Teraz zrozumiałam co robie, ale boję sie że nie dam rady nad tym panować, bo za każdym razem wydaje mi sie ze to uczucie.
Źle mi z tym, że krzywdze innych. Nie potrafie rozeznac się w swoich uczuciach...
Czy ktos rozumie moją sytaucję?
Zdaje sobie sprawę, że epwnie nastapi wiele słów krytyki z waszej strony ale i za to będę wdzięczna.

Prosze Was o jakąs pomoc.
czerwonaszminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 12:53   #2
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: fame fatale?

Jak dla mnie to Ty sama nie wiesz czego chcesz. A bez tej wiedzy daleko nie zajedziesz.
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:18   #3
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Daga626 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to Ty sama nie wiesz czego chcesz. A bez tej wiedzy daleko nie zajedziesz.
A ja temu przytakne
Autorko wątku nie da sie ciagle zyc w niezdecydowaniu, poza tym jak widzisz sama jest to strasznie meczace.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:20   #4
maa20
Raczkowanie
 
Avatar maa20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez czerwonaszminka Pokaż wiadomość
Jestem przerażona swoim postępowaniem, gra uczuć.
Ale od początku, byłam z kimś 3 lata, w tym czasie on był tak zazdrosny że ja nie miałam żądnych kontaktów z innymi mężczyznami, jedynie cześć.
Rozstaliśmy się jednak nadal jakies spotkania były itp.
Zawsze mnóstwo facetów się wokół mnie kręciło i zaczeło dziać sie ze mną cos takiego, że ktos wpadał mi w oko, zaczealm się interesować, czułam coś w środku jakies bjawy zakochania, jednak gdy on również zaczął się interesować i np doszło do pocałunku, to ja się odsuwałam, zaczynałam go olewać, urywac kontakt.
Zdarzyło sie tak juz kilka razu, i działo by sie nadal gdybym nie zaczęła po prostu ucviekać od bliższych kontaktów z mężczyznami.
PO prostu łamie im serca, bo gdy już coś następuje, rozkwita ja uciekam.
Jednak do tej pory trafiało raczej na mężczyzn ktorzy nic sobie większego z tego nie robili, jednak ostatnio stało się tak z chłopakiem nie samowicie wrażliwym i uczuciowym, nie mogę patzrec jak on cierpi przeze mnie teraz:/

Do tego od roku czuję cos do pewnego mężczyzny, jednak on zupełnie nie jest zainteresowany, a ja mam w sobie takie cos że zrobiłabym dla niego wszystko, że gdybymz nim była to nic innego by dla mnie znaczenia nie miało, ale on jest niedostepny, jedynie się kumplujemy.
Tutaj moje pytanie, czy to zakochanie czy gra uczuć, ciagnie mnie to że go nie mogę zdobyc? Czy to może jednak uczucie?
Boje sie że gdyby cos sie między nami zrodziło to ja znów starciłabym zainteresowanie.


Takie zachowanie nie jest normalne. Nie wiem co ma wpływ na to jak postępuje.
Teraz zrozumiałam co robie, ale boję sie że nie dam rady nad tym panować, bo za każdym razem wydaje mi sie ze to uczucie.
Źle mi z tym, że krzywdze innych. Nie potrafie rozeznac się w swoich uczuciach...
Czy ktos rozumie moją sytaucję?
Zdaje sobie sprawę, że epwnie nastapi wiele słów krytyki z waszej strony ale i za to będę wdzięczna.

Prosze Was o jakąs pomoc.
mam identyczna sytuacje .. i nie moge sobie poradzisz juz ze soba, z tym, ze rzeczywiscie nie wiem czego chce.. a gdy moze pojawia sie jakis facet na mojej drodze, nie umiem sie zaangazowac i sie oodgradzam od niego .. ktos mi kiedys powiedzial, ze to przez to, ze kiedys moglam byc przez kogos zraniona i teraz sie boje.. lecz nikt w sumie mnie nie zranil , wiec tez nie wiem z czego sei to bierze..
bardzo chcialabym to zmienic, ale sama nie wiem od czego zaczac ;|
maa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 13:24   #5
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: fame fatale?

Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.

Po prostu jesteś za młoda na jakiekolwiek związki, nie dojrzałaś jeszcze do miłości, pewnie jesteś jeszcze dziewicą i nie chcesz tego stanu zmieniać i podświadomie boisz się, że jeśli do kogoś się zbliżysz to trzeba będzie wykonać ten krok itd.

Zajmij się nauką, znajdź sobie jakieś hobby, a jak przyjdzie czas to się zakochasz i wszystko samo pójdzie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:00   #6
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.

Po prostu jesteś za młoda na jakiekolwiek związki, nie dojrzałaś jeszcze do miłości, pewnie jesteś jeszcze dziewicą i nie chcesz tego stanu zmieniać i podświadomie boisz się, że jeśli do kogoś się zbliżysz to trzeba będzie wykonać ten krok itd.

Zajmij się nauką, znajdź sobie jakieś hobby, a jak przyjdzie czas to się zakochasz i wszystko samo pójdzie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 15:07   #7
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: fame fatale?

Tu żadna pomoc nie pomoże...Ty musisz panowac nad tym, bo jeżeli nie, to kiedyś przyjdzie dzień, że bedziesz sama albo po prostu obróci się to przeciwko Tobie-Ty się zakochasz, a chłopak wykorzysta i oleje....
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 16:00   #8
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.

Po prostu jesteś za młoda na jakiekolwiek związki, nie dojrzałaś jeszcze do miłości, pewnie jesteś jeszcze dziewicą i nie chcesz tego stanu zmieniać i podświadomie boisz się, że jeśli do kogoś się zbliżysz to trzeba będzie wykonać ten krok itd.

Zajmij się nauką, znajdź sobie jakieś hobby, a jak przyjdzie czas to się zakochasz i wszystko samo pójdzie.





A tak już na serio:
Autorko, wydaje mi się, że Ty nie do końca rozumiesz określenie femme fatale
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:08   #9
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Dot.: fame fatale?

Wiesz wydaje mi się, że takie uczucie jest normalne... każda chyba w życiu to przeszła (i nie mówcie że nie)...
Jak gonisz króliczka, to on ucieka...
A jak on Cię goni, to ty uciekasz...
Niestety tak już jest... też kiedyś tak miałam (do czasu...) gdy nauczylam się że nie ma sensu czasami.... i zawiązuje teraz na wszystko czarną opaskę na oczy i niech sie dzieje co chce...
Wkońcu prędzej czy później trafi swój na swojego... kogo pokochasz i on pokocha Ciebie...
powodzenia
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:02   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.
hehe dokładnie Już sobie tak nie dodawaj dziewczyno
Po prostu podobasz się tym, którzy Tobie się nie podobają, a z kolei podoba Ci się ktoś komu Ty nie. To baaardzo częste zjawisko.
Jak Ci się poszczęści (i dasz sobie trochę czasu), to spotkasz kogoś kogo pokochasz, a on pokocha Ciebie. Albo i nie spotkasz, co też się zdarza. I tyle w temacie

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-09-20 o 17:08
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 17:12   #11
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.
Począwszy od Ciebie naśmiewacie sie z tego co napisała a to chyba Was trzeba uświadomić ze istnieje również forma Fame Fatale , wiec najpierw może przydaloby sie sprawdzić a pozniej sie z kogoś naśmiewac.

Co do tematu watku, może po prostu nie spotkałas jeszcze tego jedynego a męzczyzni, którym sie podobasz poprostu Cie nie interesują.

Edytowane przez Lea_
Czas edycji: 2009-09-20 o 17:44
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 17:36   #12
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Co do tematu watku, może po prostu nie spotkałas jeszcze tego jedynego a męzczyzni, którym sie podobasz poprostu Cie nie interesują.
otóż to. Gdy spotkasz tego właściwiego odechce Ci sie calej reszty tego swiata i tym samym konczy sie lamanie męskich serduszek
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 18:48   #13
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: fame fatale?

moze ty jeszcze nie chcesz sie blizej wiązać z mężczyzną na dłużej..szukasz flirtu, zabawy .
ten chlopak, na ktorym ci zależy. poczekaj jeszcze jakiś czas i zobacz czy za tydzien bedzie ci tak samo zależało na nim jak teraz.
dużo ci nie doradzę. sama musisz wiedzieć czy to TO .
powodzenia
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:11   #14
czerwonaszminka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: fame fatale?

Co do tego chłopaka to zależy mi na nim dzisiaj tak samo jak pół roku temu, nie widzieliśmy się 2 miesiące a ja nadal czuje do niego to samo.

To nie jest tak, że podobam sie tym, którzy nie podobają się mi.
Podobam sie komuś on mi też gdy " go zdobędę" nagle przestaje czuć to wszystko i go odtrącam, odsuwam się.
Nie jeden chłopak już przeze mnie płakał:/

Mam 18 lat , może to i młody wiek ale na pewno nie to samo co 3 lata temu jeśli chodzi o sprawy uczuć.
Co do tego że boje sie zbliżenia, seksu itp, to zupełnie nie to.

Nie chcę krzywdzić innych, a zupełnie nie wiem kiedy rodzi się coś więcej a kiedy to zwykłe zauroczenie które po 1 pocałunku mija.
Boje się, żeby nie przeoczyć czegos ważnego w swoim życiu, ale takżę żeby nie zrobić z siebie jędzy która najpeirw zdobywa, wykorzystuje, a potem rzuca.
czerwonaszminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:20   #15
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: fame fatale?

A może uważasz, że nie można być z Tobą, dla CIEBIE takiej jaka jesteś, sama dla siebie nie jesteś 'dość' atrakcyjna/interesująca, w związku z tym jak ktoś może chcieć związać z kimś takim, musisz zasługiwać na czyjeś zainteresowanie, w swoim mniemaniu oczywiście nie zasługujesz. Można by długo wymieniać. Tworzysz płytkie, 'bezpieczne' relacje, odrzucenie = ulga.
__________________
Waiting for something...
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:27   #16
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: fame fatale?

Boisz sie związku bo się sparzyłas. Dlatego latasz za facetami ktorzy sie toba nie interesują, bo wiesz podswiadomie ze i tak nic z tego nie bedzie. Więc to "bezpieczne".
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:36   #17
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: fame fatale?

hmm.. femme fatale raczej robi to specjalnie ;]
i ma w tym swoje własne cele.

a co do problemu.. tak, uważam, że przeszłoby Ci po jakimś czasie, jeśli on by się Tobą zainteresował.
po prostu wcale nie chcesz się z nikim wiązać.
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 21:36   #18
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fame fatale?

Wydaje mi sie, ze nie wiesz kim jest femme fatale. Ty nia napewno nie jestes. Teraz to chyba taka moda. To juz ktorys watek z kolei pt:" Alez ze mnie zimna s*ka; meczyzni mnie pozadaja a ja jestem jak skala" itp itd. To jakas autopoprawda nastoju? Forma terapii?
Sama nie wiesz czego chcesz.Nie doroslas do zwiazku. Zajmij sie czyms; zacznij zbierac znaczki. Jak dorosniesz to wszystko samo sie ulozy.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-09-20 o 21:42
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 00:02   #19
Mary Louu
Zakorzenienie
 
Avatar Mary Louu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: pokój na pierwszym piętrze...
Wiadomości: 8 813
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Ty jesteś taka femme fatale jak Twoja pisownia tych wyrazów.

Przepraszam może będzie to już przesada ale ...




Autorko nie wiem co Ci powiedzieć czy doradzić. Z biegiem lat na pewno Ci to przejdzie

Swoją drogą to mój kolega kiedyś mówił o mnie, że jetem jego femme fatale. Ale to już oddzielna historia.
__________________
...Małgośka mówią mi...


...niegrzeczny facet z dobrymi manierami...
Mary Louu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-21, 07:56   #20
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: fame fatale?

Masz dopiero 18 lat, nie wiesz czego chcesz i nie dojrzalaś do poważnego związku. Zwykłe zauroczenie bierzesz za coś więcej a potem jak kogoś lepiej poznajesz, to Ci przechodzi. To raczej normalne w tym wieku, z czasem najprawdopodoniej dorosniesz to poważnego związku. Nie rób problemu, tam gdzie go nie ma. Niedojrzałość do związku w wieku 18 lat nie ma nic wspólnego z femme fatale.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 08:09   #21
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez tacyta Pokaż wiadomość
Masz dopiero 18 lat, nie wiesz czego chcesz i nie dojrzalaś do poważnego związku. Zwykłe zauroczenie bierzesz za coś więcej a potem jak kogoś lepiej poznajesz, to Ci przechodzi. To raczej normalne w tym wieku, z czasem najprawdopodoniej dorosniesz to poważnego związku. Nie rób problemu, tam gdzie go nie ma. Niedojrzałość do związku w wieku 18 lat nie ma nic wspólnego z femme fatale.
to samo miałam napisać. o tym, czy jest się femme fatale można stwierdzić po upływie kilkudziesięciu lat, ale nie będąc osiemnastolatką
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 09:31   #22
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Począwszy od Ciebie naśmiewacie sie z tego co napisała a to chyba Was trzeba uświadomić ze istnieje również forma Fame Fatale , wiec najpierw może przydaloby sie sprawdzić a pozniej sie z kogoś naśmiewac.

Co do tematu watku, może po prostu nie spotkałas jeszcze tego jedynego a męzczyzni, którym sie podobasz poprostu Cie nie interesują.
Ja tam znam tylko Femme Fatale Mało tego - ona nie ma nic wspólnego z autorką wątku (podstawowa różnica: F.F. to kobieta - nie dziewczynka - która doskonale wie, czego chce i dąży do celu. Brak zdecydowania i wiedzy o własnych celach temu przeczy). Tyle w kwestii nazewnictwa.
(faktycznie jest chyba jakaś durna moda na przyklejanie sobie etykietki "złej kobiety", "suki" i innych takich..)
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:53   #23
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Ja tam znam tylko Femme Fatale Mało tego - ona nie ma nic wspólnego z autorką wątku (podstawowa różnica: F.F. to kobieta - nie dziewczynka - która doskonale wie, czego chce i dąży do celu. Brak zdecydowania i wiedzy o własnych celach temu przeczy). Tyle w kwestii nazewnictwa.
(faktycznie jest chyba jakaś durna moda na przyklejanie sobie etykietki "złej kobiety", "suki" i innych takich..)

To ze znasz tylko Femme Fatale nie znaczy ze nie mozna zastosowac innej pisowni, dlatego brak w Twojej wiedzy nie jest dostatecznym powodem, zeby sie z kogos nasmiewac - tyle w kwestii nazewnictwa.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:04   #24
2-B
Rozeznanie
 
Avatar 2-B
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 515
Dot.: fame fatale?

Ja tu widzę zwykłą niedojrzałość.. 2 lata temu miałam podobnie póki się nie zakochałam Może po prostu przestań się tak ze wszystkim spieszyć, z tym twoim zdobywaniem i skradaniem całusów każdemu po kolei, postaraj się wziąć na dystans tych którym się podobasz, zaprzyjaźnić się, pozwól żeby to chłopak cię zdobywał, zobaczysz że to o wiele przyjemniejsze
__________________
Stop looking, start seeing...
2-B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:24   #25
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
To ze znasz tylko Femme Fatale nie znaczy ze nie mozna zastosowac innej pisowni, dlatego brak w Twojej wiedzy nie jest dostatecznym powodem, zeby sie z kogos nasmiewac - tyle w kwestii nazewnictwa.
Jeśli się już niby z czegoś naśmiewam, to z nieznajomości znaczenia tego pojęcia, a nie z pisowni, tak na marginesie.
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:31   #26
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Począwszy od Ciebie naśmiewacie sie z tego co napisała a to chyba Was trzeba uświadomić ze istnieje również forma Fame Fatale , wiec najpierw może przydaloby sie sprawdzić a pozniej sie z kogoś naśmiewac.
A mogłabyś mnie uświadomić w którym języku ta forma istnieje i co oznacza ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:54   #27
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
A mogłabyś mnie uświadomić w którym języku ta forma istnieje i co oznacza ?
hhmmmm może oznacza coś w stylu: fatalna sława
fakt, ludzie używają tej formy, jednak w żadnym języku ona nie występuje
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 12:47   #28
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: fame fatale?

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
hhmmmm może oznacza coś w stylu: fatalna sława
fakt, ludzie używają tej formy, jednak w żadnym języku ona nie występuje
Fatalna slawa to po angielsku ewentualnie fame fatal; ale to doslowne tlumaczenie; mówi się notoriety.
Po francusku mogloby być fame fatale, ale również się tego nie używa - na kogoś o zlej slawie mówi się mal fame.

Więc forma fame fatale nie istnieje w żadnym języku i nic nie oznacza.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 14:06   #29
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: fame fatale?

Ale nie czepiajmy się pisowni, chyba nie o to tu chodzi prawda?
Zapewne autorka użyła tego zwrotu w przenośni, a nie dlatego że uważa się za kogoś takiego.

Nie napisała również, że uważa sie za kogos złego do granic mozliwości, za zimną su*e itp, po prostu ona ciągle kogos poznaje wydaje się jej że to jest to i się zaczyna wikłać w związek a gdy do czegos dochodzi uznaje że to jednak nic więcej.

Wydaje mi sie droga autorko, że zbytnio sie śpieszysz, pomyśl jeżeli komuś sie spodobasz to nie musisz na 2-3 randce sie z nimcałowac i wyznawac uczuć, jeżeli jemu będzie zależało to bęzie się starał o Ciebie, Ty w tym czasie bądź troszke niedostepna, trzymaj dystans a dowiesz się czy to coś poważniejszego czy zwykłe zauroczenie, czy uczucie czy tylko zafasycnowanie wrażeniem jakie na tobie wywarła ta osoba.

Mówisz, że od roku w kimś czujesz sie zakochana... a właśnie może to prawdziwe uczucie i właśnie przez to z nikim innym Ci nie wychodzi?
Bo podświadomi szuaksz u innych cech tego, którego miec narazie nie możesz?
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.