Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-24, 13:09   #3421
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:10   #3422
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Oczywiście, że mieszkanie to żaden wyznacznik. Jednak wymaganie od uczestników, żeby np. mieli swoje lokum - w sensie wynajęte, bez współlokatorów - moim zdaniem nie jest głupie. Można na te dwa miesiące coś wynająć, ja bym to zrobiła, gdybym zdecydowała się nagle na udział w czymś takim , bo dziwnie byłoby mieć rodziców albo kumpli za ścianą.
Albo jak np. Marcin mieszkał z siostrą czy Jacek z kolegami, to nie wiem, chyba na czas emisji tych osób tam nie było po prostu.


Na 100% nie powiem, że to on; nie chcę już wertować tego profilu, ale właśnie Twoja obserwacja co do języka jest trafna plus ta jego cała dziewczyna wypowiada się pod postami, więc to pewnie jego.


No to jest clue, jakby Asia powiedziała na końcu, że "no wiem, nie chcę mówić przed kamerami", to o ile lepiej by to wypadło?
Adam niestety jest, jaki jest, i niechcący nakręcił ten hejt, a ludzie są okrutni i bezmyślni. Tak naprawdę jego zachowanie jest podobne trochę do Grzesixa, a nawet może tamten był gorszy, bo dał Ani poczucie, że chce z nią być, ale jakoś wybrnął. Kiepsko, ale wybrnął.
Gdyby Adam powiedział "nie", że "to nie to" w dniu decyzji, jego kobieta nie wypowiadałaby się w Internecie, na końcu dał Asi kwiaty czy coś, podziękował, to myślę, że część ludzi nawet gratulowałaby mu nowego związku i dziecka (gdyby się chciał tym podzielić). Część nie, ale wszystkim się nie dogodzi.
No przynajmniej jedno z nich dobrze, gdyby miało własne mieszkanie. Grzesix mieszkał ze współlokatorami, a Ania z rodzicami i chyba było przez to sporo spięć. Magda i Krystian z 1 edycji też mieszkali z kimś, ale to chyba była jedyna para, która wynajęła wspólne mieszkanie na czas eksperymentu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:13   #3423
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiesz, ja bym jednak nie porównywała osoby, która na chwilę wylądowała u rodziców (do tego rodzice na luzie, szanujący przestrzeń córki, wręcz namawiający do wyjazdu, wspierający młodych, zero toksyczności) na znośnie dużym mieszkaniu; z osobą, która stale mieszka z rodzicami, albo gdzieś kątem.Do tego jak pokazały Agatka czy Asia nie trzeba mieszkać z rodzicami, żeby nie mieć odciętej pępowiny i stresować się zdaniem bliskich.

Jaka różnica w podejściu Łukasza i dziewczyny, która zrezygnowała z 3 edycji. Babcie obydwu osób wpadły w histerię, ale Łukasza nie przekonało to do zmiany decyzji, a babcia ostatecznie zadowolona z nowej wnuczki Ja od razu widziałam, że Łukasz ma zdrowe relacje z rodziną, bardziej Wojtka mnie trapiły. Jednak okazało się, że to tylko kwestia montażu, a produkcja postanowiła zrobić z Łukasza maminsynka (nawet komentarz do finałowego odcinka taki żal, że padłam).
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:14   #3424
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:15   #3425
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:18   #3426
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie się coś kołacze, że oni wynajęli razem kawalerkę w Warszawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:18   #3427
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Co do Adama wydaje mi się, że to jest koleś który do programu poszedł do uzyskania jakichś fantów (duże wesele, picie i zabawa na koszt programu, zagraniczna wycieczka, może liczył, że też mu coś zapłacą za udział)
Z tego co pamiętam to Adam na początku programu był bezrobotny. W odcinku gdzie się przedstawial mówił tylko, że wcześniej pracował w Anglii a w materiałach dodatkowych na FB z wesela było pokazane jak Joasia pytała go czym się zajmuje to zaczął mówić, że teraz u niego zmiany i zaczął się wykręcać. Nie potrafił nawet powiedzieć w jakiej firmie pracuje jak Joasia go spytała
A na weselu jak rozmawiał z siostrą i siostra mu mówiła, że złapał Pana Boga za nogi i ma piękną żonę to odpowiedział tylko, że fajnie, bo jutro na wycieczkę jadą.

Podejrzewam, że dlatego chciał młodszą żonę. Liczył, że ten program to będzie dla niego melanż na koszt stacji i już na wycieczce zaczną imprezować z wybranką.
A trafił na Asię, która była mało rozrywkowa i przyszła dla programu znaleźć męża. Potem jak Asia przyjeżdżała do Adama to widać było, że nawet nie był nią zainteresowany. Wiem, że często w takich programach płacą coś ludziom za uczestnictwo (choć podobno niewielkie kwoty ale dla bezrobotnego Adama mogły być znaczące) i Adam zgarnął z programu to co miał zgarnąć i reszta go już nie interesowała. Takie odnoszę wrażenie
Zazwyczaj uczestnicy dopłacają do wesela. Bo program opłaca, tylko kilka osób. Nie mówiąc o sukni/garniturze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 13:20   #3428
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A nie było tam jego kuzynki ?
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:26   #3429
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Jejku, do tej pory pamiętam ten monolog Przemka, który z grobową miną mówi "ale tu jest wszystko, fryzjer, przedszkole, sklep, duża przestrzeń" . Ten facet jest niesamowity.
W "Ugotowanych" słyszałam. Myślę, że Agnieszka i Marcin mogli wynająć coś, ale pewności nie ma. Jedno jest pewne - Darek nie skorzystał z tego sposobu .

Napisałabym, że nie, ale ludziom tak odbija, że w sumie wszystko jest możliwe; nawet to, że ktoś założył 6 różnych profili jako rodzina Adama i sobie nawzajem komentuje.


A jakby Wojtek mieszkał z rodzicami? To pewnie by już było trudniej.
No ja nie oceniam; raczej stwierdzam, że mnie by było baaardzo niezręcznie, gdybym miała rodzinę za ścianą i tak samo jakby rodzina "męża" była za ścianą. Uważam - abstrahując od programu - że nie da zbudować się bliskości i swojej intymności, mieszkając w bloku z rodzicami jako małżeństwo.
No i można mieszkać z rodzicami jak Agnieszka - wydaje się samodzielna, zaradna, wróciła do domu rodzinnego po związku, jak i Darek - który zastanawia się, jak pokroić pizzę, zrobić sobie kanapkę i puka do łazienki. A więc to loteria .
A mogło być tak pięknie, mógł się zamienić z kimś ze znajomych na samodzielne mieszkanie na czas trwania programu. Na pewno ktoś by się zgodził słysząc taką reklamę z ust Przemka "ale tu jest wszystko, fryzjer, przedszkole, sklep, duża przestrzeń"
Tak na serio, to przedszkole było w tym zestawieniu najgorsze, bo sugerowało, że on tam planuje dłuuuugo pozostać

No dokładnie, albo ś.p. mamusia przyjęła zaproszenie od randomowej osoby, tak też się zdarza. Ew. ktoś mógł przejąć jej konto po tym jak odeszła, skoro dalej działało Nie mówię też, że te osoby nie są w ogóle znane Adamowi, może to być równie dobrze jego eks eks , rodzina, z którą ma kosę itp.

Wojtek to najwyżej z mamą Rodzice Agi są tak spoko, że skrępowania nie było, ale zauważmy, że Aga większość czasu spędzała u Wojtka i zaraz zdecydowała się na przeprowadzkę. I dokładnie, bywają osoby mieszkające same, a nieumiejące niczego. Adam pod tym względem był całkiem spoko, wydawał się ogarnięty.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2020-05-24 o 13:28
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:28   #3430
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
A mogło być tak pięknie, mógł się zamienić z kimś ze znajomych na samodzielne mieszkanie na czas trwania programu. Na pewno ktoś by się zgodził słysząc taką reklamę z ust Przemka "ale tu jest wszystko, fryzjer, przedszkole, sklep, duża przestrzeń"
Tak na serio, to przedszkole było w tym zestawieniu najgorsze, bo sugerowało, że on tam planuje dłuuuugo pozostać

No dokładnie, albo ś.p. mamusia przyjęła zaproszenie od randomowej osoby, tak też się zdarza. Ew. ktoś mógł przejąć jej konto po tym jak odeszła, skoro dalej działało Nie mówię też, że te osoby nie są w ogóle znane Adamowi, może to być równie dobrze jego eks eks , rodzina, z którą ma kosę itp.

Wojtek to najwyżej z mamą Rodzice Agi są tak spoko, że skrępowania nie było, ale zauważmy, że Aga większość czasu spędzała u Wojtka i zaraz zdecydowała się na przeprowadzkę. I dokładnie, bywają osoby mieszkające same, a nieumiejące niczego. Adam pod tym względem był całkiem spoko, wydawał się ogarnięty.
Już nawet pominę ten akademik, ale jak można nie mieć nawet talerzy i sztućców? Świadek musiał jeść jajecznicę z patelni. To już jest zwykłe dziadowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 13:33   #3431
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Już nawet pominę ten akademik, ale jak można nie mieć nawet talerzy i sztućców? Świadek musiał jeść jajecznicę z patelni. To już jest zwykłe dziadowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to taka dziecinna pokazowka "taki ze mnie student, ze nie mam talerzy, wodke to sie pije z gwinta, a ciasto na pizze walkuje butelka po tanim winie". Niektorzy na sile nie kupuja podstawowych rzeczy (no walek nie kazdy musi miec, to tak w ramach przykladu bylo), zeby podkrescic jacy sa wyluzowani.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 14:00   #3432
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:30   #3433
AdHd1986
Rozeznanie
 
Avatar AdHd1986
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: południowy zachód
Wiadomości: 672
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Agnieszki tata to ojciec jakiego można życzyć każdemu dziecku. Bardzo mi się podoba ich rodzina a tata zrobił na mnie super wrażenie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jest między nami gra, gra jak świat stara....
AdHd1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:32   #3434
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Mosak CD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Mosak.PNG (182,6 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: png Mosakl2.PNG (147,3 KB, 228 załadowań)
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:33   #3435
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

I Krzychu

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez AdHd1986 Pokaż wiadomość
Agnieszki tata to ojciec jakiego można życzyć każdemu dziecku. Bardzo mi się podoba ich rodzina a tata zrobił na mnie super wrażenie..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
200% true
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:34   #3436
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Brakuje tam tylko Jacusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:34   #3437
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:34   #3438
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Brakuje tam tylko Jacusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jacuś broni ekspertów w komentarzach na grupie
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:38   #3439
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Brakuje tam tylko Jacusia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jacuś jest na posterunku na grupie, kazdy komentarz filtruje
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-24, 14:40   #3440
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A to zwracam honor Mogłam się spodziewać, że gdzie drama że ślubu, tam i Jacuś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:41   #3441
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A i w ogóle na pewno nikt nie idzie dla kasy do programu, bo uczestnicy wiele razy mówili, że nic nie dostają od produkcji. Nie wiem, ile w tym w końcu prawdy, ale chyba tak dla pieniędzy, to lepsze byłoby jakieś koło fortuny czy "Familiada"; naprawdę trzeba się wyróżnić jakąś odpowiedzią, żeby być zapamiętanym na lata.

Ja wiem, że w takich programach dostaje się coś takiego jak zwrot kosztów - taką rekompensatę/ekwiwalent za to, że musisz wziąć urlop na przykład na czas ślubu czy wyjazdu.
Może bezrobotny Adam nawet na coś takiego by się połasił. I tak nie miał nic do stracenia to chociaż na dobrą zabawę liczył
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:44   #3442
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Dopiero doczytałam o tych rzekomych radach, jakie Adam otrzymał od ekspertów. Nie wierzę, że ktoś z nich użył takich słów. W ogóle nie wiem kto ich używa poza garstką napalonych licealistów i żulami spod sklepu. Możliwe, że ktoś zasugerował jakąś "bliskość fizyczną", natomiast nie wyobrażam sobie Mosaka czy blondyny mówiących "daj sobie obciągnąć, a potem ją wyruchaj" No litości
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:45   #3443
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam o tych rzekomych radach, jakie Adam otrzymał od ekspertów. Nie wierzę, że ktoś z nich użył takich słów. W ogóle nie wiem kto ich używa poza garstką napalonych licealistów i żulami spod sklepu. Możliwe, że ktoś zasugerował jakąś "bliskość fizyczną", natomiast nie wyobrażam sobie Mosaka czy blondyny mówiących "daj sobie obciągnąć, a potem ją wyruchaj" No litości
Mnie się wydaje, że Adam w swojej głowie sobie jakąś radę na takie słownictwo przełożył. Przecież wiedział, że co jak co, ale ich spotkanie po miesiącu w 100% w telewizji pokażą i nawet wtedy nie potrafił powstrzymać się od wulgaryzmów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:45   #3444
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Pytanie, kiedy Jacek zostanie nowym ekspertem??


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:46   #3445
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Dopiero doczytałam o tych rzekomych radach, jakie Adam otrzymał od ekspertów. Nie wierzę, że ktoś z nich użył takich słów. W ogóle nie wiem kto ich używa poza garstką napalonych licealistów i żulami spod sklepu. Możliwe, że ktoś zasugerował jakąś "bliskość fizyczną", natomiast nie wyobrażam sobie Mosaka czy blondyny mówiących "daj sobie obciągnąć, a potem ją wyruchaj" No litości
Dajcie spokój, ja podejrzewam, że Adam te komentarze o ekspertach pisał po prostu na niezłym rauszu. Czyli nic nowego.
Asię też podobno obrażał jak se popił a potem nie pamiętał
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:54   #3446
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 14:58   #3447
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Śluby mogą być już w październiku, na bank kolejna edycja wiosną (no chyba ze bedzie druga fala tego dziadostwa, to jedynie moze im plany pokrzyżować) Jak widać program doskonale wpisał się w wiosenną ramówkę, na bank będą chcieli to utrzymać
Poprzednio (2i 3 edycja) castingi były OGŁASZANE w listopadzie, śluby były nagrywane w marcu a emisja we wrześniu. Także uwiną sie spokojnie i wiosną kolejna edycja tak obstawiam.
Nie wierzę, że śluby odbędą się na jesień 2020. Teraz sezon ślubny w miesiącach kwiecień-czerwiec zamarł, wszyscy poprzekładali terminy na jesień. Ciężko będzie znaleźć wolną salę i obsługę wesela typu foto.

Wszystkie programy i seriale mają opóźnienia przez wirusa. Nie wierzę, że się wyrobią na wiosnę 2021... I bez wirusa obecna edycja była bardzo późno. A jeszcze czekają na dokończenie sezony programów z wiosny 2020 przerwane przez wirus, typu Milionerzy, kuchenne itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:08   #3448
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:14   #3449
schaboszczak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 045
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że Adam w swojej głowie sobie jakąś radę na takie słownictwo przełożył. Przecież wiedział, że co jak co, ale ich spotkanie po miesiącu w 100% w telewizji pokażą i nawet wtedy nie potrafił powstrzymać się od wulgaryzmów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez tak mysle, pewnie mu znowu gadali cos o bliskosci albo zeby pozwolil jej przejac inicjatywe, a on robiac gluchy telefon przelozyl to z subtelnego na prymitywny.
schaboszczak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-24, 15:14   #3450
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - program TVN - cześć II

O aferze z Adamem i ekspertami już nawet na pudelku piszą Ciekawe czy o taki rozgłos mu chodziło... Pogrąża się z dnia na dzień bardziej i bardziej. Już chyba lepiej gdyby zamilkł i nic nie komentował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 20:10:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.