Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 06:20   #1831
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

I muszę iść jednak z małym do przychodni pobrać krew. Poproszę żeby nas wzięli poza kolejnością, może dla dziecka zrobią wyjątek, bo wizja tych wszystkich bakterii i wirusów tam mnie przeraża. Dzwoniłam do laboratorium, gdzie chciałam iść i mi babka powiedziała, że nie ma doświadczenia w pobieraniu krwi takim maluchom i bardo przeprasza ale nie podejmie się, bo się po prostu będzie bała. Dobrze ze byka szczera. I że zadzwoniłam, zanim poszłam z małym.
Więc wyniki będę miała dopiero jutro a nie dziś


Oby młody czegoś nie złapał w tej przychodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 06:29   #1832
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej

U nas niestety skończyło się chorobą Prawy Twix brzydko kaszle i okazało się, że to rsv Lewy Twix ok. Jeszcze. Zapowiada się tydzień nebulizacji i odciągania gili. Proszę, trzymajcie kciuki żeby nie skończyło się szpitalem beznadziejny mamy ten tydzień, jestem wykończona.

Majka, gratuluję pierwszych kroczków.

Ksiegowa, trzymam kciuki za postępy rehabilitacji.

Nie pamiętam co jeszcze miałam odpisać.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 06:48   #1833
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Kiepski dzień się zapowiada. Młody wstał z płaczem i ogólnym bólem istnienia. Śniadanie znowu nie. Mleko wypil i wyjadal mi rodzynki z owsianka. Ostatnia dolna czwórka się przebiła delikatnie, więc pewnie wszystko go boli

Amparo, dużo zdrowia dla Was, trzymajcie się
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 06:55   #1834
FlexiLyn
Rozeznanie
 
Avatar FlexiLyn
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 800
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amapro zdrowia dla Twixa!

U nas dzisiaj brzydko od rana, chyba szykuje się dzień siedzenia w domu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
FlexiLyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:00   #1835
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej ️ wróciliśmy z pobrania. A raczej z nie-pobrania. Nic nie wyszło. Klusek tak płakał i się rzucał i histeryzowal, że nic nie dało się zrobić. W jednej ręce żyłka pękła. W drugiej w ogóle nie chciało lecieć. Pomagał mi inny pacjent z pobrania, żeby trzymać małego, ale nie daliśmy rady. Skubany jest tak silny. Bartek płakał. Ja płakałam. Na koniec pielęgniarka się rozplakala. I dupa.
Strasznie mi szkoda małego, bo tak mu było źle, ale jednocześnie jest mi przykro że nic nie wyszło. Bo i tsk będziemy musieli niedługo iść znowu.

A tak mi zależało na tej wit D.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:13   #1836
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My po spacerze. Pogoda jeszcze całkiem fajna dziś

Maja dlatego ja uznałam, że bez TŻta na pobranie się nie ruszam. Bo to nie na moje nerwy. On trzymał małą, jedna pielęgniarka rączkę a druga pobierała. Tylko u nas na całe szczęście jest też pobieranie w soboty rano.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:22   #1837
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo zdrówka dla Twixa i niech drugi się uchowa💐😘

Cytat:
Napisane przez ksiegowa10 Pokaż wiadomość
Nina placze ale to nie z bólu tylko z wymuszonej pozycji akurat Vojta to ćwiczenie 4 razy dziennie mamy jedno cwiczenie i trwa to razem ok 10 minut moze krócej

Nina zaraz sie uspokaja jak kończymy i mam nadzieję ze szybko będę efekty

Ja tez obowiązkowo musze zrobić młodej wit D3 bo ja daje 1000 j ale to przez duze ciemię
to średnio żeby ktoś inny się tym zajął, jak kilka razy dziennie.

Flexi my teraz pierwszy raz badamy poziom d3

Toja dziwne, że lekarz pozwolił z gorączką. Każdy lekarz u nas powtarzał to samo, że gorączka jest jedynym przeciwwskazaniem, nawet nie zapalenie ucha. W segregatorze mamaginekolog też jest taka informacja.
Oby szybko się poprawiło małej, biedne jesteście 💐

My już po badaniach dzisiaj, jutro wyniki, a d3 we wtorek. Młody się napłakał, ciężko szło to pobieranie, pani musiała się wkłuwać więcej razy i na obie ręce, bo coś nie szło. Gab zasikał się przy tym płaczu. I mnie też. A krwią zalał w sumie 4 osoby

Po powrocie wyobraźcie sobie że przyłapałam moje dziecko jak samo pije wodę ze szklanki! 😃 zapomniałam zabrać z mojej szafeczki nocnej. Pękam z dumy😍
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 09:30   #1838
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ferytyna wskazuję czy żelazo się odpowiednio wchłania.

Amparo jeszcze raz zdrówka.

Maja współczuję przeżyć.

Dzień dobry
Córce przebił się 3 ząbek - górna dwójka. Mam nadzieję, że lada moment wyjdą jedynki.
Nauczyła się jeździć na jezdziku, a jaki uśmiech ma wtedy na twarzy. Dodatkowo ostatnio jakoś mało zainteresowana jest zabawkami. Ciągle wyciąga książki. Niby fajnie. Ale ileż można czytać ta sama książkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

A jeszcze co do gorączki, to tak na chlopski rozum. Jak mnie złapie to nie mam ochoty nigdzie wychodzić, kiepsko się czuje, więc tym bardziej z córką nie wychodzę gdy coś się zaczyna dziać. Inna sprawa, że jako matka muszę czasem wyjść w takim stanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

A i jeszcze o jakiej temperaturze myślimy. Bo wg mojej pediatry 37 to nie gorączka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:18   #1839
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cześć dziewczyny

Zdrówka dla chorujących.

Flexi-ja nie badałam poziomu D3.

Mały miał gorączkę 2dni i raz zwymiotował ,ale już mu przeszło..lekarz niczego złego nie widział..dobrze,że już przeszło.przelozylismy szczepienie mmr..

Za tydzień wracam do pracy!!!! Dziś robiłam badania okresowe,jutro będę je kończyć,a mały z babcią.po badaniach byłam u fryzjera i właśnie siedzę jeszcze na pizzy😃.tyle z przyjemności dla mnie.mysle cały czas,jak to będzie w pracy..

Ksiegowa- kciuki za ćwiczenia Niny.na pewno będzie dobrze.

Majka-gratuluje kroczków.

Maja-biedny klusek z tym pobieraniem.
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 11:22   #1840
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopia- Gab jaki spryciarz z tym piciem👏
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 12:58   #1841
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopia biedny Mały. I spryciarz z Gabrysia.

Barb ale fajny masz czas dla siebie.

A ja w końcu odetchnelam z ulga. Wszyscy w koło pytali z kim zostawię dziecko jak wrócę do pracy. A ja nie wiedziałam co mam robić. Dzis to pytanie w końcu padło z ust babci. Więc powiedziałam, że jak to z kim z babcią no i babcia się zgodziła. Także czuje ulgę. Ale za rok od września chce ją dać do przedszkola.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 13:36   #1842
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia Marcin dostał zalecenie 800 j D3, ważył wtedy 14 kg.
FlexiLyn Marcin nie miał robionej D3 ani żadnych innych badań. Jak chciałam skierowanie do okulisty to powiedziała że szkoda czasu na wypisywanie bo ma dziś dużo dzieci. Także nie wiem czy robić na własną rękę czy nie ma potrzeby...
Zdrowia dla wszystkich chorujących
U nas od rana pada ale Marcin nie odpuścił i chodziliśmy po deszczu. Zmoklismy oboje bo nie dał sobie zaciągnąć budki, ale był zadowolony w ogóle ostatniojest niemożliwy, już mi sił brakuje do niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Aniamii
Czas edycji: 2019-02-21 o 13:46
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:05   #1843
BielinkaO
Zakorzenienie
 
Avatar BielinkaO
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 406
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo zdrówka dla Twixa.

U nas mała miała niedobór wit d więc badalismy jej poziom już 3 razy.

Maja współczuję sytuacji z pobraniem, jak sobie przypomnę zakładanie wenflonu malej w szpitalu to aż płakać mi się chce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

I ja chodzę zawsze na pobranie z Tą bo nie dam rady trzymać małej, stoję z boku i powstrzymuje się od placzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BielinkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 06:37   #1844
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry,
Nocka taka sobie. Klusek spał u siebie do polnocy i musiałam go wziąć do nas. Po czym przez kolejne 2h niby spał, ale się rzucał strasznie. A i tak wstał o 6, wiec średnio się wyspałam.

Na śniadanie zjadł 4 bananowe placki i 3/4 gruszki te placki są średnio 3 razy w tyg na śniadanie, bo je lubi i wiem że zje. Owsianka juz ciut gorzej, bo przecież on musi jeść sam, a z łyżeczki to już kicha. Jutro chyba owsiane babeczki zrobię, żeby też mógł jeść sam. Macie jakieś pomysły na śniadania? Mnie już kończą opcje. W ogóle polubił się z papryka. Odbieram mu ze skórki, a ten chrupie aż miło.
Także u nas BLW pełna gębą. Nie ma, że mama coś daje. Albo sam, albo w ogole. Ale cieszę się, że się sam przestawil, bo bardziej ogarnia już i nie ma takiego syfu. Myślę, że u nas metoda BLW od początku rozszerzania diety by się nie sprawdziła. Raz, że ja dostałabym udaru mózgu od tego ciągłego bałaganu, a dwa, że młody często się ksztusil.

Wyszła nam ostatnia czwórka. Także oficjalnie Klusek ma 12 zębów. Komplet jedynek, dwojek i czwórek.

I w ogóle to moja teściowa postanowiła, że w weekend przyjedzie. Hmm, szkoda że bez decyzji ze mną. Nie wiem gdzie ma zamiar spać, skoro mamy 2 pokoje. Z resztą muszę jej chyba napisać, że nie ma opcji w ten weekend, bo coś mnie rozkłada, choroba znowu. Obudziłam się cała zawalona - nos, gardło i oczywiście temperatura. Chcę w weekend odpocząć, a nie się spinać przy gościu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska

Edytowane przez Majaaaaa
Czas edycji: 2019-02-22 o 06:57
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:21   #1845
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Maja niech maz jej powie ze wybrala nienajlepszy czas.. Jak ja nie Lubie takich wizyt bez kosultacji. A jeszcze gorsze niezapowiedziane wizyty

U nas nocka tez w miare. Jestesmy na etapie dwoch karmien w nocy I niezbyt mam sile z tym walczyc. Czasem sa pobudki co 1 - 1,5 h I daje cyca juz dla spokoju żeby się cokolwiek wyspać. Mąż mnie niezbyt w tym teraz wspiera bo ma stresujący okres w pracy. Może w weekend mi pomoże. Już słyszę te płacze jak ją będzie próbował uspokajac..

Moje dziecko ciągle biega i niestety ale przewraca się. Zdarza się jej uderzyć się w główkę i niby normalna rzecz jak dziecko się uczy poruszać ale jakoś nie mogę tego przyjąć na spokojnie ale co, mam kask jej zakładać?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:54   #1846
Goszka30
Raczkowanie
 
Avatar Goszka30
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 272
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas też pobieranie krwi tylko z mężem, on trzyma ja stoję obok. Ostatnio przy szczepieniu mała tak się wyrywała że pielęgniarka mało igły nie złamała i miała do mnie pretensje że za słabo trzymam. A pobranie krwi jest zdecydowanie gorsze bo dłużej trwa.

U nas od kilku dni znowu kryzys jedzeniowy. Chce jeść tylko sama łyżeczką. BLW się nie sprawdza bo ona się bawi jedzeniem. Z warzyw zrobiła paćkę i rozsmarowałą po podłodze, cytrusy wyciska i się cieszy jak jej sok płynie po rękach, a chleb dzieliła na okruszki. Najlepiej wchodzi parówka i ser żółty bo z nimi niespecjalnie można coś zrobić.
Goszka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 09:07   #1847
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Goszka30 Pokaż wiadomość
U nas też pobieranie krwi tylko z mężem, on trzyma ja stoję obok. Ostatnio przy szczepieniu mała tak się wyrywała że pielęgniarka mało igły nie złamała i miała do mnie pretensje że za słabo trzymam. A pobranie krwi jest zdecydowanie gorsze bo dłużej trwa.

U nas od kilku dni znowu kryzys jedzeniowy. Chce jeść tylko sama łyżeczką. BLW się nie sprawdza bo ona się bawi jedzeniem. Z warzyw zrobiła paćkę i rozsmarowałą po podłodze, cytrusy wyciska i się cieszy jak jej sok płynie po rękach, a chleb dzieliła na okruszki. Najlepiej wchodzi parówka i ser żółty bo z nimi niespecjalnie można coś zrobić.
O proszę, Klusek gardzi serem. Nie opcji, że zje nawet kawałek. Tak samo jak jajka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 09:25   #1848
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aniamii Pokaż wiadomość
Nikopoia Marcin dostał zalecenie 800 j D3, ważył wtedy 14 kg.
FlexiLyn Marcin nie miał robionej D3 ani żadnych innych badań. Jak chciałam skierowanie do okulisty to powiedziała że szkoda czasu na wypisywanie bo ma dziś dużo dzieci. Także nie wiem czy robić na własną rękę czy nie ma potrzeby...
Zdrowia dla wszystkich chorujących
U nas od rana pada ale Marcin nie odpuścił i chodziliśmy po deszczu. Zmoklismy oboje bo nie dał sobie zaciągnąć budki, ale był zadowolony w ogóle ostatniojest niemożliwy, już mi sił brakuje do niego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Marcin też tylko na piersi jeśli chodzi o nabiały? Bo Gabryś tak i ze względu na to, ze nie dostaje mleka w innej postaci niż pierś (np mm), taką dawkę mu dobrała. Nie chodzi tylko o wagę, ale w sumie nie napisałam tego wcześniej.

Majaaa zdrówka dla Ciebie. Może rzeczywiście niech mąż powie Mamie, żeby nie przyjeżdżała. Ale to zależy jaka jest między Wami relacja. Gratuluję ząbków Kluskowi, ale komplecik😊

Dzisiaj wyjątkowo udana noc. Tylko 2 pobudki, co za szczęście😃
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 09:55   #1849
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Mnie dziś rano (znowu) obudził TŻ. Nie wiem czy to taka tajemna wiedza, do której sam nie dojdzie, że jak wstaje a ja jeszcze śpię to niech zamknie drzwi od pokoju ale po co, drzwi otwarte na oścież, a on się talerzami trzaska, pies biega...
Dziś mam próbną fryzurę i przymiarkę sukni. Ale jestem taka wkurzona na TŻta, że nawet mnie to nie cieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 10:04   #1850
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Mnie dziś rano (znowu) obudził TŻ. Nie wiem czy to taka tajemna wiedza, do której sam nie dojdzie, że jak wstaje a ja jeszcze śpię to niech zamknie drzwi od pokoju ale po co, drzwi otwarte na oścież, a on się talerzami trzaska, pies biega...
Dziś mam próbną fryzurę i przymiarkę sukni. Ale jestem taka wkurzona na TŻta, że nawet mnie to nie cieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hoho, znany problem jedna, druga 'awanturka' i się okazało że drzwi można zamykać
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:12   #1851
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Mnie dziś rano (znowu) obudził TŻ. Nie wiem czy to taka tajemna wiedza, do której sam nie dojdzie, że jak wstaje a ja jeszcze śpię to niech zamknie drzwi od pokoju ale po co, drzwi otwarte na oścież, a on się talerzami trzaska, pies biega...
Dziś mam próbną fryzurę i przymiarkę sukni. Ale jestem taka wkurzona na TŻta, że nawet mnie to nie cieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klasyk. U nas to samo. Ostatnio mąż o 5 rano rozladowywal zmywarkę. Musze mu wieczorem przypominać jak dziecku, żeby sobie przygotował ubrania i bieliznę na rano, bo potem trzaska szufladami i szafa. Dobrze ze chociaż kanapki do pracy robi robi sobie wieczorem, a nie o świcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:33   #1852
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas kiedyś były kanapki do pracy, teraz czesciej robię więcej obiadu i mu zostawiam do zapakowania. Jakoś tak szybciej niż z kanapkami
Ale oczywiście jak mu nie spakuję wieczorem, to rano hałas przy pakowaniu jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:03   #1853
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
U nas kiedyś były kanapki do pracy, teraz czesciej robię więcej obiadu i mu zostawiam do zapakowania. Jakoś tak szybciej niż z kanapkami
Ale oczywiście jak mu nie spakuję wieczorem, to rano hałas przy pakowaniu jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obiad też jest często, ale zależy jeszcze jaki. Bo na jednostce nie ma gdzie podgrzać, więc kanapki wygodniejsze

Taka piękna pogoda dzisiaj, w sensie piękne słońce ale potwornie wieje. I będziemy siedzieć w domu z małym, bo się boję że rozłoże się do reszty chyba że mąż po pracy wyjdzie z Klucha na spacer.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:17   #1854
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas nie ma problemu obiadu i kanapek bo starego karmią w pracy ma śniadania, obiady i nawet kolację, gdyby zostawał do takiej godziny
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:01   #1855
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny kiedy przechodzicie na spacerówkę parasolkę? Macie już kupione? Jakieś typy?
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:03   #1856
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez nikopoia Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy przechodzicie na spacerówkę parasolkę? Macie już kupione? Jakieś typy?
Ojej, ja mam Snapa Valco od sierpnia, więc spacerówke używamy od dawna. Chyba że masz na myśli jakiś inny wózek jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:18   #1857
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majaaaaa Pokaż wiadomość
Ojej, ja mam Snapa Valco od sierpnia, więc spacerówke używamy od dawna. Chyba że masz na myśli jakiś inny wózek jeszcze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam na myśli parasolkę.
W spacerówce to i Gabryś jeździ odkąd skończył pare miesięcy 😉
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:19   #1858
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My nie przechodzimy. Będę do oporu jeździć tym co mam bo go bardzo lubię.
Trochę myślałam o snapie bo do samolotu by był spoko, ale na razie nic mężowi nie mówię
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:27   #1859
agaciaaas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 063
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ja nie znoszę parasolek. Mam porządną spacerowke, jednocześnie lekką i tym będziemy jeździć. Na razie jest wózkiem samochodowym, a jeździmy spacerówka z 2w1 ale pewnie wiosna przerzucimy się już na tą nową. A czemu chcesz koniecznie parasolkę?
I jak tam idzie wielopielo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

agaciaaas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:34   #1860
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Aaaaa, to już wiem o jaki chodzi. Raczej nie będę takiego kupować. Kojarzy mi się z wózkiem dla lalek trochę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.