Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3 - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-02, 20:48   #2041
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziewczyny moja Mała w trakcie choroby przez ponad tydzień była tylko na mleku, wszystko inne nie wchodziło. Przez kilka dni anemii dzieci się nie dorobią. A Małej jak się polepszyło to takie porcje wcina że mnie zadziwia.
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 21:27   #2042
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
To nie wiem co poradzić
A z ciekawości - śpi całą noc ze smoczkiem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nieee, zasypia ze smoczkiem, ale jak głębiej zaśnie to wypluwa. Ale jak się przebudzi, to go szuka. No i jak się obudzi głodna i włoży sobie smoka to juz nie ma szans, żebym go wyjęła. Tzn. do niedawna sama wyjmowała, jak tylko zobaczyła butelkę, teraz widzi butelkę i jest płacz
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 21:40   #2043
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam problem z moim dzieckiem. Jest obrażona na butelkę i na mleko, a z kolei budzi się głodna w nocy i jest taka histeria z rzucaniem się po łóżku, płaczem, wierzganiem itd., że w ogóle nie możemy z mężem nad nią zapanować. Pierwszej nocy myślałam, że coś jej jest, że może chora, może brzuszek boli, że nie je i tak płacze, prawie w ogóle nie spałam. Rano jej dałam śniadanie, to się tak rzuciła, jakbym ją tydzień głodziła. Tej nocy po prostu wstałam o 4 i zrobiłam jej kanapkę. Zjadła i poszła spać... No ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Poradźcie, co zrobić, bo ja zaraz do pracy wracam
mi się wydaje, że zęby jej idą, wiesz. Gab tak reagował na smoczek jak szły mu pierwsze ząbki (wtedy się odsmoczkował z resztą). Trzeba przeczekać myślę

Majaaa Gabryś też miał niedawno taki czas, też przez zęby. Po ok. 2 tygodniach zaczął jeść normalnie, anemii nie ma 😉

Ewka wow ale drogie te buty, masakra...
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 22:47   #2044
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Nikopoia, też myślałam o zębach, ale zwykły smoczek tak, a butelka nie. No i nie wiem... Dzisiaj zjadła duuuza kolacje, jak się obudzi głodna w środku nocy, to zwątpię.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 08:43   #2045
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Ewka788 Pokaż wiadomość
My dziś byliśmy po buciki w zdrowej stopce. Kupiliśmy biomecanis rozm 24. Dupy nie urywaja jeśli chodzi o wygląd, ale przekonała nas wygoda bo młody ma wysokie podbicie i tega stopę no i większość bucikow ciężko mu wchodziła na nóżki, były np jedne ładne chyba mrugala takie liski granatowe, ale fizjo nam mówiła że mogą go obcierac w paluszki, podobały mi się też jedne geoxy ale nawet nóżka mu wejść nie chciała. No a te biomecanis mu ładnie weszły i widać że dużo miejsca na paluszki bo noski szerokie. Cena powala bo 269 zł kosztowały, ale cóż jakiś to przełknę. Któraś z was pisała a kupnie butów przez internet, u nas to by nie przeszło. A no i kupiliśmy młodemu w ff kurteczke i w peoco wybrał sobie zabawkę (mega wielka lioate do piasku hehe).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czy w Tesco F&F jest już jakaś nowa wiosenna kolekcja czy nadal te zimowe rzeczy, takie resztki co zostały?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 10:47   #2046
cooos_ik
Zadomowienie
 
Avatar cooos_ik
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 316
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cześć kochane długo mnie nie było i nie miałam kiedy nawet nadrobić forum
Ostatnio te choroby nas zmiotły totalnie, ten tydzień już byłam w pracy i musiałam wszystko nadgonic więc było ciężko
Nie chwaliłam się wam, ale Iguszka od miesiąca już chodzi, teraz całymi dniami drepta trasy po mieszkaniu, jaki to jest słodki widok
Na tygodniu w końcu kupiłam Sobie suszarkę do prania bo już nie wyrabialo z wysychaniem i denerwował mnie cały dom w ciuchach i o mamuuuniu jak ja mogłam żyć bez niej ? To jest naprawdę cudo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam problem z moim dzieckiem. Jest obrażona na butelkę i na mleko, a z kolei budzi się głodna w nocy i jest taka histeria z rzucaniem się po łóżku, płaczem, wierzganiem itd., że w ogóle nie możemy z mężem nad nią zapanować. Pierwszej nocy myślałam, że coś jej jest, że może chora, może brzuszek boli, że nie je i tak płacze, prawie w ogóle nie spałam. Rano jej dałam śniadanie, to się tak rzuciła, jakbym ją tydzień głodziła. Tej nocy po prostu wstałam o 4 i zrobiłam jej kanapkę. Zjadła i poszła spać... No ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę. Poradźcie, co zrobić, bo ja zaraz do pracy wracam
Dopiero odczytałam miałam identycznie ze starszą córką. Widok butelki z jedzeniem przyprawiał ją o atak płaczu i za nic nie chciała jeść, a smoczka doila normalnie. Okazało się, że to przez idący ząb i po 3 nocach już normalnie piła mleko z butelki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cooos_ik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 12:20   #2047
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Nikopoia, też myślałam o zębach, ale zwykły smoczek tak, a butelka nie. No i nie wiem... Dzisiaj zjadła duuuza kolacje, jak się obudzi głodna w środku nocy, to zwątpię.
troszkę inaczej ciągnie się smoka i butlę, obstawiam ząbki mimo wszystko. Jejciu bardzo Ci współczuję, bo u nas to był nieprzerwany płacz, dużo siły Cay 💐

Coosik miło Cię 'widzieć' 😘 gratulacje dla Igusi, super że chodzi 😊 często marzy mi się suszarka, ale u nas pranie szybko schnie i nie miałabym argumentów dla męża haha😁

Gabryś ganiał dzisiaj jak szalony na mszy w kościele i znalazł sobie nową dziewczynę, co tam że starsza, ważne że wzrostem pasowała hihi😍 słodka z nich parka była, wszyscy im uśmiechy posyłali, zwróciły na siebie uwagę gołąbeczki.
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 14:50   #2048
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Wpadam napisać że u nas zęby dokuczają. Na dole już prawie na wylocie ale znając jego ząbkowanie to jeszcze trochę im zejdzie. Dziś napewno nie nadrobie bo chciałabym zrobić zakupy w c&a na tej promocji. Nie jestem w stanie nic napisać a nawet czytać gdyż nie mogę mieć telefonu w zasięgu wzroku dziecka bo jest awantura. Chyba efekt zostawienia go z babcią kilka razy. Telefony chowamy do szafki bo jak tylko zobaczy to drze się żeby mu dac, katastrofa. W zeszlą niedzielę byliśmy na chrzcinach. A przez cały tydzień pracowałam z mężem a Marcin z babcią. I teraz jak była z nim całe dnie to miała zakaz używania telefonu. Mam nadzieję że przynajmniej do tego się dostosowala bo resztę robi po swojemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 20:11   #2049
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Może macie rację z tymi zębami... Dałam jej dziś na noc ibuprofen, zobaczymy. Poza tym to ma gigantyczną gastrofazę, mam wrażenie, że nadrabia niedobory kaloryczne po tej jelitówce. Je wszystko w ogromnych ilościach, a jak za wolno robię, to jest histeria z płaczem, rzucaniem się po podłodze i waleniem w nią głową. W ogóle histerie są ostatnio jej ulubionym zajęciem
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:21   #2050
fiolek7317
Zakorzenienie
 
Avatar fiolek7317
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wiadomości: 7 169
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Ewka myslalam, ze nasze drogie byly (209), ale widze, ze moga byc jeszcze drozsze. Troche to jest chore, ze dzieciece rzeczy sa w takich cenach, a noszone tak krotko.

Coosik gratulacje dla Malutkiej


U nas ostatnio cztery dni pod rzad dawalam ibuprofen na noc i w nocy. Wychodziła dolna czworka, a teraz idzie górna, ale znow sie zrobil mu krwiak i to dziąsło wyglada strasznie.

Mi wczoraj dziecko urządziło histerie pod blokiem. Chcial zejsc z pchaczem do garażu podziemnego, a tam jest duzy spad, wiec darł sie na cale gardlo i gryzł raczke od pchacza, az jakas babka obserwował nas w oknie.

Probuje swoje dziecko przestawić na jedna drzemke, ale to nie takie proste. Rano troche sie meczy, a pozniej jest tak padnięty, ze zasypia przy cycu. Nawet nie mam mozliwosci uspania go w lozeczku. Za to od 19tej mam juz wolny wieczor.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
<3
fiolek7317 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:53   #2051
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas już od dawna była jedna drzemka, ale teraz przez te zęby śpi znowu 2 razy. Ale tak czy inaczej o 19 już pada jak mucha

Fiolek jakie jest postępowanie przy takim krwiaku? Podaje się coś@

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 09:02   #2052
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cooosik gratuluję

Ewka wow jaka cena. Ja jednak oszczędzam na innych rzeczach a buty staram się kupować dobre. Przede wszystkich oddychające.

Cay ja tak miałam z synem. Smok tak, ale jak w nocy się budził i dawałam mm to tak płakał. Nie wiedziałam o co chodzi. Stwierdziłam, że nie jest głodny, i W końcu zaczęłam dawać mu wodę. I tym sposobem oduczyl się jedzenia w nocy. No ale u nas i kanapki by nie przeszły. A skoro córka zjada co innego, to może rzeczywiście to zęby.

W sobotę przywitalismy 4 zęba a jeszcze w piątek na wieczór zaglądalam do buzi i nic nie było.

I mamy pierwsza przespana cała noc w łóżeczku tzn u sobie w łóżeczku. Bo tak to się klinowala, nie mogła się obrócić i trzeba było ja brać do nas. O tyle dobrze, że cały czas spała. Ale jednak komfort całego łóżka dla siebie jest fajny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Nikopoia lubię takie widoki maluchow. Jedno do drugiego ciągnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 09:10   #2053
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry,
Starałam się być na bierzaco. Miałam komux coś odpisać, ale wszystko mi zniknęło.

Na śniadanie zrobiłam dzisiaj tosty francuskie z bananami, dzięki Amparo. Z tego przepisu http://szpinakrobibleee.pl/tosty-francuskie-blw/.
Klusek nawet kilka kawałków bułki zjadł

Młody totalnie przywykl do spania że mną. Nie ma opcji na położenie w łóżeczku ️ także ja śpię z nim u nas w łóżku, co oznacza czasami pójście spać o 19, a mąż na materacu w małym pookoju

Choroba odeszła, mały jest juz zdrowy. Wysypka zniknęła. Ale apetyt nadal lipny.

Dzisiaj od rana piękna pogoda, a że mamy wszystkie okna i balkon od wschodu, to właśnie prawie 2h bawiliśmy się na balkonie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:34   #2054
jawjola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 255
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cay oby przeszło malej z tym mlekiem w nocy bo się obie umeczycie. A co do histerii z głodu jest to mi nieznany temat, ale podobno człowiek glodny- człowiek zły 😉 pewnie za parę dni apetyt oslabnie i wróci do normy.

Majaaa, Majka mam nadzieję że i u was niejedzenie przejdzie w duuuzy apetyt po glodowce. U nas ostatnio nie jest nawet najgorzej.

Widzę że mamy same "charakterne " dzieci na wątku 🙂 własne zdanie w każdej kwestii musi być. U nas tak samo niestety. I nie wiem jak Ty Fiolek, ale mnie już powoli zaczyna wkurzac wgapianie sie obcych ludzi jak mała akurat tobi aferę.

Ewka niezła cena. Nasze emelki kosztowały 190. Po weekendzie u dziadków stwierdzam że dobry zakup. Dobrze jej się chodzilo. W ogole coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że moje dziecko robi mi na złość z nudów jak jesteśmy same. W weekend cudowne dziecko, uśmiechnięte, bez jekow i histerii...

No i udało nam się dzisiaj wreszcie zaszczepic- mmr. Oby tylko gładko poszlo, bez przygód. A Natalka to duuuza dziewczynka - w ubraniu, bez butow waży 11.300 i mierzy 80-81 cm. Szczepionke dostała już w rękę.

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

U nas w tesco ff juz sporo nowych rzeczy.

Cooos_ik brawa za ogarnięcie towarzystwa i za kroki Igusi 😊

Nikopoia taka parka to musiał być słodki widok😍
jawjola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 11:58   #2055
nikopoia
Zadomowienie
 
Avatar nikopoia
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1 276
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

U nas 1 drzemka, ale ostatnio bardzo długa, od półtorej godz do nawet 3h. A spać chodzi od tygodnia między 22 a 23😢 wykańcza mnie to. I nadal po 10 pobudek do 1.00 w nocy. Potem rzadziej.

Zori gratulacje x2 😊

Jawjola oby nic nie było po szczepieniu, kciuki😊

Dzisiaj na podworku Gabryś znalazł sobie nową koleżankę, znów starszą hehe. Ale raczej nic z tego nie będzie, bo dziewczynka się go bała
nikopoia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 12:51   #2056
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My kupilismy pierwsze butki. Mieliśmy jeszcze czekać trochę, ale przyjechała moja mama z bratanicą i chciała bratanicy kupić buty na wiosnę. To się wybraliśmy do dobrego sklepu w naszej okolicy i od razu wybraliśmy też coś dla małej.
Kupiliśmy trzewiki Emelki, rozmiar 21. 184 zł, a jeszcze babcia stówę dorzuciła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:08   #2057
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

O takie. Dziewczyńskie :PIMG_20190304_140730.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:32   #2058
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Kurde, to widzę że Klusek na najmniejsze stopki. Rozmiar 20 na razie. Ale to chyba po mnie. Ja noszę buty 35/36

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 13:44   #2059
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Maja ja noszę 38/39, a moja mama to nawet 41/42, więc jak moja mała idzie w nas to nic dziwnego, że większy rozmiar ma niż Bartuś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 14:49   #2060
amparo27
Zadomowienie
 
Avatar amparo27
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 817
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dziękuję za wszystkie rady odnośnie butów muszę jeszcze poczytać i mam nadzieję, że uda się znaleźć fajne do 150 zł.

Coosik, brawa dla Igi za chodzenie! Swoją drogą, czy tylko moje Twixy jeszcze nie chodzą samodzielnie?

Boję się chwalić, ale u nas z apetytem ostatnio całkiem nieźle. Najbardziej cieszy mnie, że Prawy Twix chętnie je, bo do tej pory skubał jak ptaszek. Jeszcze niedawno pisałam Wam, że nie chcą owoców, a teraz jedzą chętnie. Codziennie dawałam im na talerzyku różne owoce, a oni je rozrzucali po całym domu. W końcu któregoś dnia zaczęli jeść tak jak mówi Zuzia ze szpinakrobible, odpowiedzialnością rodzica jest podanie pełnowartościowego posiłku, a to dziecko decyduje czy zje czy nie. U nas ta zasada się sprawdziła, przez długi czas jedzenie lądowało na podłodze, a nie w brzuchu. Dostawałam białej gorączki, ale przetrzymałam i teraz większość trafia do brzuszka

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
amparo27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 15:54   #2061
Barb83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 415
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Hej dziewczyny, jestem po pierwszym dniu pracy.nie było tak źle.maly zostaje z babcią w naszym mieszkaniu. Korzystam,że karmię i wychodzę z pracy godzinę wcześniej. starsza córka niestety chora.brzuch ja boli,ma gorączkę i kaszle..i to akurat teraz...
Barb83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 17:39   #2062
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

My kupiliśmy dzisiaj buciki elephanten, rozmiar 21
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 19:13   #2063
Ewka788
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 427
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Fiołek, Maja niestety nie bardzo mieliśmy wybór. Były jeszcze dwie pary za 199 ale jedne średnio się zapinaly a drugie była obawa że będą cisnąć go w paluszki. Młody ma grubiutka stopę i wysokie podbicie. Najważniejsze że już buciki ma, a cenę jakoś przelknelismy z tz. Następne już będą jakieś adidaski więc mam nadzieję że będą tańsze. Mój młody dziś w nocy tak się do mnie kleil że szok, wchodził na mnie, przytulal albo chociaż rękę musiał na mnie mieć. Nie wyspałam się strasznie ale słodkie były te przytulance. Co do chodzenia to młody już biega po dworze, nie przeszkadza mu nierówny teren. A najlepsza zabawa to kamyczki przed domem i pies sąsiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ewka788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 19:53   #2064
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez amparo27 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie rady odnośnie butów muszę jeszcze poczytać i mam nadzieję, że uda się znaleźć fajne do 150 zł.

Coosik, brawa dla Igi za chodzenie! Swoją drogą, czy tylko moje Twixy jeszcze nie chodzą samodzielnie?

Boję się chwalić, ale u nas z apetytem ostatnio całkiem nieźle. Najbardziej cieszy mnie, że Prawy Twix chętnie je, bo do tej pory skubał jak ptaszek. Jeszcze niedawno pisałam Wam, że nie chcą owoców, a teraz jedzą chętnie. Codziennie dawałam im na talerzyku różne owoce, a oni je rozrzucali po całym domu. W końcu któregoś dnia zaczęli jeść tak jak mówi Zuzia ze szpinakrobible, odpowiedzialnością rodzica jest podanie pełnowartościowego posiłku, a to dziecko decyduje czy zje czy nie. U nas ta zasada się sprawdziła, przez długi czas jedzenie lądowało na podłodze, a nie w brzuchu. Dostawałam białej gorączki, ale przetrzymałam i teraz większość trafia do brzuszka

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zawsze możesz przymierzyć w sklepie i polować na zalando na przykład
https://www.zalando.pl/nike-performa...zes=22,22.5,23
https://www.zalando.pl/nike-performa...zes=22,22.5,23


Ja chyba będę na wiosnę jakieś takie adidadki brać
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 21:44   #2065
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

amparo, moja tez jeszcze nie chodzi. Mało czego się boi, ale chodzenia się boi

Mam nadzieje, ze macie racje i że to zęby, bo to by oznaczało, że to przejściowe...

W ogóle moje dziecko zawsze odważne, mama jej do niczego nie była potrzebna, ale odkąd chodzi do żłobka, to popołudniami ma totalną mamozę. Nie odstępuje mnie na krok a jak zniknę z pola widzenia to jest histeria...

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

A tak w ogóle, to któraś z Was zamierza szczepić na odkleszczowe zapalenie mózgu i WZW A?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 22:18   #2066
Aniamii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 158
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Amparo mój Marcin jeszcze nie chodzi samodzielnie. Ostatnio jak zostawał z babcią to nauczyła go chodzić za rękę a prosiłam żeby tego nie robiła. W ogóle robiła wiele rzeczy o które prosiłam żeby nie robiła, no bo tak kiedyś się robiło i było dobrze. Mam tylko nadzieję że nie dała mu słodyczy, ale to chyba już do niej dotarło.
Cay jak mam zamiar na odkleszczowe zapalenie mózgu. Ale jeszcze nie miał mmr i jeszcze chciałabym meningokoki. I muszę sobie to rozpisać co jak i kiedy bo w przychodni napewno powiedzą mi że się nie da tak jak chce. A w ogóle szwagierka powiedziała mi że jej pediatra odradza szczepienie przez pół roku po antybiotyku. Słyszała któraś o czymś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aniamii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 22:21   #2067
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Aniamii, totalna bzdura. Przecież gdyby tak było, to niektóre dzieci by na nic nie dało się zaszczepić...
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 22:35   #2068
zori86
Zadomowienie
 
Avatar zori86
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Aniamii może lekarz uważa, że organizm zbyt osłabiony. Ale bez przesady. Dziecko zdrowe można szczepić.

Muszę zapisać córkę do fizjoterapeuty. Dziś praktycznie cały dzień chodziła na palcach. Co mi się wcale nie podoba. I przez swoją pracę wiem, że takie chodzenie też może świadczyc o czymś innym. Idzie zwariować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zori86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 05:47   #2069
_toja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aniamii Pokaż wiadomość
Amparo mój Marcin jeszcze nie chodzi samodzielnie. Ostatnio jak zostawał z babcią to nauczyła go chodzić za rękę a prosiłam żeby tego nie robiła. W ogóle robiła wiele rzeczy o które prosiłam żeby nie robiła, no bo tak kiedyś się robiło i było dobrze. Mam tylko nadzieję że nie dała mu słodyczy, ale to chyba już do niej dotarło.
Cay jak mam zamiar na odkleszczowe zapalenie mózgu. Ale jeszcze nie miał mmr i jeszcze chciałabym meningokoki. I muszę sobie to rozpisać co jak i kiedy bo w przychodni napewno powiedzą mi że się nie da tak jak chce. A w ogóle szwagierka powiedziała mi że jej pediatra odradza szczepienie przez pół roku po antybiotyku. Słyszała któraś o czymś takim?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz lekarz gdy dziecko już jest zdrowe i konczy antybiotyk nie widzi przeciwskazań
_toja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 06:15   #2070
Majaaaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Majaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 465
Dot.: Mamusie Styczniowe 2018 cz. 3

Dzień dobry,

Klusce powoli wraca apetyt. Na śniadanie zjadł 4 bananowe placki, takie wielkości łyżki stołowej, więc brawo nie wiem co na obiad mu zrobić, mam zamrozone pulpety z piersi kurczaka, może dam mu to i ziemniaczki.

Nocka znowu u nas taka se. Bartek zasnął ze mną o 19 i koło 20 mąż go przeniósł do niego do pokoju, i myśleliśmy, że się udało, ale o 23 się obudził z płaczem i trzeba go było wziąć do nas znowu. No nie wiem, widocznie potrzebuje teraz bliskosci. Chyba przywyklam do spania z nim. Gorzej mój mąż który zaczyna się zachowywać jak obrażony nastolatek i ma fochy. Znaczyna mieć podejście, pod tytułem Klusek-terrorysta albo Klusek-pasożyt. Przykre to. Kij w dupie głęboko włożony.

Piekna jest pogoda, w sensie słoneczko, ale tak koszmarnie wieje, że nie wiem czy gdzieś wyjdziemy dzisiaj. Na zakuoy na pewno, ale to w nosidle go wezmę. A potem pewnie zostanie balkon.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.12.2017r. - mąż i żona
01.01.2018r. - Kluska Śląska
Majaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 21:21:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.