tabletki YAZ - zbiorczy! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-10, 09:12   #3361
samirka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 79
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

nie moge otworzyć tego linku;/ co tam jest ?
__________________












Patrzysz na mnie takim wzorkiem,że bezczelnie proszę o jeszcze !




samirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 10:56   #3362
kaktusica
Raczkowanie
 
Avatar kaktusica
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 154
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
no ładnie... ale nie widzę tego na głównej...


właśnie nie, to na 90% jedna z udzielających się tu wizażanek i nawet wiem która...
chyba nie wie, że nie wolno kopiować cudzych wypowiedzi bez zgody tej osoby...

Marwari, jeśli poczułaś się urażona, przepraszam..
Publikującemu współczuje głupoty.
__________________
nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową..
kaktusica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:25   #3363
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kaktusica Pokaż wiadomość
Marwari, jeśli poczułaś się urażona, przepraszam..
Publikującemu współczuje głupoty.
No przestań... Ty możesz się czuć tak samo urażona jak ja
Jestem ciekawa, czy osoba o której myślę się do tego przyzna...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:26   #3364
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
nie widzę tego na głównej...
było w poczekalni, zgłosiłam jako demotywator niewłaściwy ;p chociaż nie wiem czy to coś dało
często siedzę w poczekalni obserwując jak moje demotywatory obrywają minusami ech :{

Cytat:
proszę wytłumaczcie mi jak to działa: jeśli dostaje się okres przed placebo; są 4dni przerwy potem zaczynamy nowe opakowanie i ochrona jest zachowana? jak to się dzieje
jestes pewna że to okres?
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:42   #3365
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
No przestań... Ty możesz się czuć tak samo urażona jak ja
Jestem ciekawa, czy osoba o której myślę się do tego przyzna...
Marwari, w co Ty wierzysz?
- jej chamstwo nie zna ganic... przekonałam się o tym nie raz
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:43   #3366
Poisonous17
Raczkowanie
 
Avatar Poisonous17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 48
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Rozpoczynam dziisja moją przygodę z tabletkami. Własnie zaczął mi się okres i po prsotu umieram z bólu brzucha, wiecie może jakie tabletki można stosować przy przyjmowaniu tabletek Yaz poniewąz nie chciałabym oslabić ich działania. Mi pomogało do tej poty ibuprom i nospa ale nie wiem cyz mi mozna teraz
__________________
wyniosę cię na najwyższy szczyt, lecz gdy się potkniesz będę patrzeć z rozkoszą jak długo z niego spadasz... )


Bierzemy się za siebie!
SB- 6
Poisonous17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 11:53   #3367
Dana111
Przyczajenie
 
Avatar Dana111
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Garbatka Letnisko
Wiadomości: 7
Smile Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

yaz biorę od kilku miesięcy nie mam z nim problemu, możesz kupić w każdej aptece jeśli nie mają to zamówią płatny na receptę 100%, ok 40zł przynajmniej u mnie pozdrawiam
Dana111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 12:05   #3368
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Poisonous17 Pokaż wiadomość
Rozpoczynam dziisja moją przygodę z tabletkami. Własnie zaczął mi się okres i po prsotu umieram z bólu brzucha, wiecie może jakie tabletki można stosować przy przyjmowaniu tabletek Yaz poniewąz nie chciałabym oslabić ich działania. Mi pomogało do tej poty ibuprom i nospa ale nie wiem cyz mi mozna teraz
mozesz brac ibuprom i nospe
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 12:24   #3369
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Jestem na 3 opakowaniu Yazu. Jak dotad nie ma skutków ubocznych no poza nadmierna sennościa i płaczliwoscia ale to da sie przezyc

Zastanawiam sie jaki jest skład tabletek placebo. W ulotce jest napisane, ze nie zawieraja substancji czynnej czyli nie trzeba ich brac tak??? bo akurat pominelam 2 tabletki placebo z powodu wyjazdu:/ dzis wzielam 1 różowa z nowego blistra i zastanawiam sie czy wszytsko ok?
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 12:28   #3370
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rapifen Pokaż wiadomość
jestes pewna że to okres?
już sama nie wiem dostałam plamienio-krwawienia na 21 tabletce(było poprzedzone lekkimi bólami podbrzusza, takimi charakterystycznymi dla @, do tego obolałe piersi), mam je(plamienio-krwawienia) przez cały czas tj. do dzisiaj czyli do 4 placebo, nasilają się głównie rano, a przez resztę dnia jest spokój, intensywnością i barwą przypomina to okres, ale wkładki zmieniane co 3-4h wystarczały by zachować higienę(byłam poza miastem w głuszy bez dostępu do cywilizacji) oczywiście teraz nie mogę iść do giny, wizyta dopiero na 29, a na dodatek zamieszkałam z TŻ'em więc ogólnie help.
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 12:45   #3371
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

czy któraś z was przestawiła się z yasminelle na yaz? czy środki uboczne występujące przy yasminelle ustąpiły czy nie odczułyście żadnej zmiany?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 13:51   #3372
onabialystok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 11
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dziewczyny jeszcze raz proszę o pomoc . ostani weekend był bardzo upojny lecz od poniedzialku zaczął się koszmar - w pon i wt ok 30 min po przyjęciu tabletki milam biegunki. od wtorku kuje mnie w piersiach . mam apetyt , poranny niesmak w buzi i zawroty głowy .Dziś zaczęło mnie kuć z lewej strony podbrzusza. Jestem na 2 opakowaniu YAZ-u. Czy moge sie obawiać ciąży - jak myślicie ??
prosze pomóżcie

Edytowane przez onabialystok
Czas edycji: 2009-07-10 o 14:51
onabialystok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 14:38   #3373
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Dla wszystkich dla odmiany miłych tutaj wizażanek :
demotywator został poniekąd dodany z mojego konta.. tyle, że nie przez mnie ;/


zresztą ja sama tam jeszcze osobiście nic nie dodałam, tylko przeglądam. Moja siostra cioteczna która u mnie wakacjami przesiaduje skorzystała dodaje sobie z mojego konta jakieś bzdety i zwyczajnie nie wpadłam na to, że zrobi coś tak durnego jak będe w pracy...
Jeżeli ktoś poczuł się urażony i nie raczył mnie wyzywać to przepraszam - usunęłam tego demotywatora.. cóż dopiero tutaj się o nim dowiedziałam ;/ ale osobom które mnie tutaj radośnie bez powodu zezwały polecam to samo
fajnie się ludzi wyzywa kiedy się nawet nie poczeka na odpowiedź ;/



Cóż - genialne by to było z mojej strony to dodać pod tym samym nickiem wiedząc, że ktoś czyta demotywatory... Dziękuje za wszystkie emoty i wyzwiska ( ale czego się spodziewać po forum na którym się blokuje bez wyjaśnienia użytkowników którzy mają po kilka tysięcy postów i są bez problemowe po jednym durnym wątku trollowym - nikt nie pyta co się stało ale wyzwiska zawsze lecą)
Pomysleć czasem nie boli...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-07-10 o 14:47
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 15:56   #3374
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Dla wszystkich dla odmiany miłych tutaj wizażanek :
demotywator został poniekąd dodany z mojego konta.. tyle, że nie przez mnie ;/


zresztą ja sama tam jeszcze osobiście nic nie dodałam, tylko przeglądam. Moja siostra cioteczna która u mnie wakacjami przesiaduje skorzystała dodaje sobie z mojego konta jakieś bzdety i zwyczajnie nie wpadłam na to, że zrobi coś tak durnego jak będe w pracy...
Jeżeli ktoś poczuł się urażony i nie raczył mnie wyzywać to przepraszam - usunęłam tego demotywatora.. cóż dopiero tutaj się o nim dowiedziałam ;/ ale osobom które mnie tutaj radośnie bez powodu zezwały polecam to samo
fajnie się ludzi wyzywa kiedy się nawet nie poczeka na odpowiedź ;/



Cóż - genialne by to było z mojej strony to dodać pod tym samym nickiem wiedząc, że ktoś czyta demotywatory... Dziękuje za wszystkie emoty i wyzwiska ( ale czego się spodziewać po forum na którym się blokuje bez wyjaśnienia użytkowników którzy mają po kilka tysięcy postów i są bez problemowe po jednym durnym wątku trollowym - nikt nie pyta co się stało ale wyzwiska zawsze lecą)
Pomysleć czasem nie boli...
Doprawdy kuriozalna sytuacja

Ale skoro to nieporozumienie to dlaczego od razu taka odpowiedź?
moja rada na przyszłosc: chcesz byc traktowana w grzeczny sposób to na wyzywiska nie odpowiadaj wyzwiskami, tylko nieporozumienia wyjaśniaj!
Rzeczywiście każdy mógł domyślic się że siostra cioteczna zrobiła sobie głupi żart
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:19   #3375
MegNavy
Raczkowanie
 
Avatar MegNavy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 85
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Nooo kurcze...takie zamieszanie o tego demotywatora,że żałuje,iż nie zdążyłam go zobaczyć.
Ja wiem,że ciekawość to....
Polecam nie kłócić się o nieporozumienia.
Pozdrawiam
MegNavy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:42   #3376
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez 13165129

Hmm kurcze jak to czytam to teraz głupieje biore Yaz dopiero od tygodnia, tylko że wziełam w drugi dzień okresu i pisało że trzeba sie przez tydzień dodatkowo zabezpieczać, no i spoko. Ale dalej pisało, że już normalnie można, nie trzeba chyba stosować celibatu? choć ja i tak dla swojej spokojnej głowy przez pierwsze opakowanie wole stosowac gumke dodatkowo.
Ja sie bzykalam codziennie i w ciazy nie jestem do dzisiaj
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:44   #3377
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MissMiss Pokaż wiadomość
Doprawdy kuriozalna sytuacja

Ale skoro to nieporozumienie to dlaczego od razu taka odpowiedź?
moja rada na przyszłosc: chcesz byc traktowana w grzeczny sposób to na wyzywiska nie odpowiadaj wyzwiskami, tylko nieporozumienia wyjaśniaj!
Rzeczywiście każdy mógł domyślic się że siostra cioteczna zrobiła sobie głupi żart
nie wiem czy zauważyłaś ale ja dla odmiany nikogo nie nazwałam chamem ani głupkiem wieć mogłabyś oszczędzić sobie bezpodstawnych rad

Wiesz - jak ktoś uznaje, że posiadanie dwóch kont o tym samym nicku i robienie takiego "numeru" to najzwyczajniejsza i najrozsądniejsza rzecz na świecie ( podczas gdy autorka słowa hardkor na pewne te demotywatory przegląda ) to faktycznie może się nie domyślić.



Inna sprawa - czy trzeba mnie było od razu zezwać od chama i głupka ?!? Bo skoro to dla ciebie rozsądniejsze to świetnie. Jakoś nie zauważyłam, żeby zamiast wyzwisk ktoś poprosił mnie o odpowiedź.
Dla niektórych niestety ich własne domysły są idealną podstawą do obrażania innych.




== Poza tym co najciekawsze Marwari i rapifen choć to ich dotyczyło potrafiły sie zachować i im należą się przeprosiny co uczyniłam - bo jednak wiem, że powinnam tego konta bardziej pilnować.
Ale np. zachowanie littleblackwitch to przepraszam bardzo.. nazywac mnie świnia ?! chamem ?!
No sorry ale mam swoje zdanie o takich osobach i tyle. Cóż za takie teksty jak ona tutaj wrzuciła to by normalnie kilka ostrzeżeń poleciało ( bo jak dla mnie bez względu na sytuacje bluzgi i obraza to zawsze bluzgi i obraza i jakoś nic nie usprawiedliwa tego moim skromnym - ale może niktórym, się dobrze jej wyzwiska tutaj czyta)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-07-10 o 16:49
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 16:51   #3378
Beataboni
Raczkowanie
 
Avatar Beataboni
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 202
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
już sama nie wiem dostałam plamienio-krwawienia na 21 tabletce(było poprzedzone lekkimi bólami podbrzusza, takimi charakterystycznymi dla @, do tego obolałe piersi), mam je(plamienio-krwawienia) przez cały czas tj. do dzisiaj czyli do 4 placebo, nasilają się głównie rano, a przez resztę dnia jest spokój, intensywnością i barwą przypomina to okres, ale wkładki zmieniane co 3-4h wystarczały by zachować higienę(byłam poza miastem w głuszy bez dostępu do cywilizacji) oczywiście teraz nie mogę iść do giny, wizyta dopiero na 29, a na dodatek zamieszkałam z TŻ'em więc ogólnie help.
Ja mialam ostatnio 10 dni, dostalam ciemnobrazowych plamien 22 dnia cyklu. Wszystko rowniez poprzedzone objawami jak przed okresem.
Czytalam, ze to moze byc niedobor progesteronu, nadzerka i 100 tys. innych rzeczy. Tyle, ze ja mam wyleczone torbiele na jajnikach, cytologia ok, gin nic nie wynalazl.
Beataboni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:05   #3379
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

A ja właśnie mam parę niewykupionych recept na YAZ (pare miesiecy temu przepisał mi je gin). Teraz od roku nie biorę zadnych tabletek, ale moja cera sie rozszalała do tego stopnia, że zastanawiam sie czy nie wykupic YAZ. Bije sie z myslami, bo zadne tabletki mi nigdy nie słuzyły za bardzo:/
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 17:09   #3380
MissMiss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
nie wiem czy zauważyłaś ale ja dla odmiany nikogo nie nazwałam chamem ani głupkiem wieć mogłabyś oszczędzić sobie bezpodstawnych rad

Wiesz - jak ktoś uznaje, że posiadanie dwóch kont o tym samym nicku i robienie takiego "numeru" to najzwyczajniejsza i najrozsądniejsza rzecz na świecie ( podczas gdy autorka słowa hardkor na pewne te demotywatory przegląda ) to faktycznie może się nie domyślić.



Inna sprawa - czy trzeba mnie było od razu zezwać od chama i głupka ?!? Bo skoro to dla ciebie rozsądniejsze to świetnie. Jakoś nie zauważyłam, żeby zamiast wyzwisk ktoś poprosił mnie o odpowiedź.
Dla niektórych niestety ich własne domysły są idealną podstawą do obrażania innych.
wyluzj troche
pokazanie nie jest obraźliwe?

Tak samo jak Ty uważam, że wszelkie wyzwiska, tego typu emotki w Twoim kierunku są obraźliwe. Niektórym może to przychodzi z łatwością, ale ja nigdzie nie uznałam, że wyzwiska były słuszne i nie popieram tego.

Cała ta sytuacja to nieporozumienie. Nieporozumienia trzeba wyjaśniac i umiec wyjsc z takiej sytuacji z twarzą. Tylko to miałam na myśli, ale widzę że niepotrzebnie się wtrąciłam. Bo oczywiście opatrzenie zrozumiałaś moją wypowiedź.
MissMiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:15   #3381
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez MissMiss Pokaż wiadomość
wyluzj troche
pokazanie nie jest obraźliwe?

Tak samo jak Ty uważam, że wszelkie wyzwiska, tego typu emotki w Twoim kierunku są obraźliwe. Niektórym może to przychodzi z łatwością, ale ja nigdzie nie uznałam, że wyzwiska były słuszne i nie popieram tego.

Cała ta sytuacja to nieporozumienie. Nieporozumienia trzeba wyjaśniac i umiec wyjsc z takiej sytuacji z twarzą. Tylko to miałam na myśli, ale widzę że niepotrzebnie się wtrąciłam. Bo oczywiście opatrzenie zrozumiałaś moją wypowiedź.
wyjaśniłaś i ok, zgadzam się z tobą.


tylko się tak zastanawiam co tak naprawdę te wszystkie sprawiedliwe ( nie mówię o osobach których to bezpośrednio dotyczy) mają akurat do mnie podczas gdy setki demotów które obrazają konkretne osoby ( wow ktoś wymazał imie i nazwisko pod zdjeciem z nk.. szkoda, ze po twarzy mozna poznac) wprawiaja je tylko w radosc, smiech i ucieche i tym osobm jakos nie wypisuja wyzwisk bo to takie śmieszne. Hipokryzja jak dla mnie ;/

--
Cóż - tak się ma jak się ma w rodzinie upartego "pancura" co to nie lubi mody i kosmetyków ( dobra mydło i szampon toleruje )
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:18   #3382
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

sytuacja została wyjaśniona, zakończmy OT i wróćmy do Yazu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:29   #3383
misunderstood
Raczkowanie
 
Avatar misunderstood
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 192
GG do misunderstood
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ja właśnie mam parę niewykupionych recept na YAZ (pare miesiecy temu przepisał mi je gin). Teraz od roku nie biorę zadnych tabletek, ale moja cera sie rozszalała do tego stopnia, że zastanawiam sie czy nie wykupic YAZ. Bije sie z myslami, bo zadne tabletki mi nigdy nie słuzyły za bardzo:/
sprawdz kiedy dokladnie Ci wypisal bo z tego co wiem, choc moge sie mylic, recepty na hormony maja waznosc przez 3 miesiace
__________________

misunderstood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 17:40   #3384
rapifen
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 732
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
już sama nie wiem dostałam plamienio-krwawienia na 21 tabletce(było poprzedzone lekkimi bólami podbrzusza, takimi charakterystycznymi dla @, do tego obolałe piersi), mam je(plamienio-krwawienia) przez cały czas tj. do dzisiaj czyli do 4 placebo, nasilają się głównie rano, a przez resztę dnia jest spokój, intensywnością i barwą przypomina to okres, ale wkładki zmieniane co 3-4h wystarczały by zachować higienę(byłam poza miastem w głuszy bez dostępu do cywilizacji) oczywiście teraz nie mogę iść do giny, wizyta dopiero na 29, a na dodatek zamieszkałam z TŻ'em więc ogólnie help.
może niedokładnie czytam ale nie wiem na którym opakowaniu jesteś. coś takiego może się utrzymywać nawet do 4 opakowania, może a czy powinno to lekarzem nie jestem. wiem że przez pierwsze 3 miesiące to spoko. wydaje mi się że to zwyczajne krwawienie. od 21 tabletki krwawienie a ten 'okres' się nasilił przy 4 tabletce? Ja krwawilam lekko lekko lekko przez 2 miesiące, proponuję po prostu poczekać bo tabletek nie powinnaś sama odstawiać
__________________
Kto sieje wiatr ten zbiera burze


rapifen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 18:50   #3385
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez misunderstood Pokaż wiadomość
sprawdz kiedy dokladnie Ci wypisal bo z tego co wiem, choc moge sie mylic, recepty na hormony maja waznosc przez 3 miesiace
Nie wykupiłam jeszcze tych recept. Były wypisane bez dat, mam je sobie sama wpisać (moja gin zawsze tak robi). Waham się, boję sie wracać do hormonów, a z drugiej strony pokusa lepszej cery i innych korzyści....
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 19:32   #3386
maya23
Raczkowanie
 
Avatar maya23
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 75
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

...martwie sie...wbrew logice
3 placebo a @ ani widu ani slychu!!!!
...ale to tylko moje schizy!
maya23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 19:59   #3387
redjelly
Raczkowanie
 
Avatar redjelly
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 45
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Witam
Troche czasu nie pisalam,ale mam pytanie. W zwiazku z tym ze zostalo mi tylko Yaz a z TŻ juz nie jestem od dni kilku ;( czy moge przestac ot tak (znaczy sie od nastepnego opakowania)przestac brac tabletki?.Teraz zostalo mi 9 tabletek do konca.Obawiam sie tez skutkow "po"odstawieniu hormonow,ale nie widze juz sensu trucia sie dalej hormonami,choc sluzyly mi bardzo.

Edytowane przez redjelly
Czas edycji: 2009-07-10 o 20:01
redjelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:05   #3388
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Ok Dziewczyny, dzieki za porady dotyczące tej pięciodniowej przerwy. A napisałam ze 1. rozowa w 1. dniu okresu z przyzwyczajenia. Przeważnie okres zaczyna mi sie właśnie w dniu 1. rozowej tabletki, hihi.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2009-07-10 o 20:07
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 20:30   #3389
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez redjelly Pokaż wiadomość
Witam
Troche czasu nie pisalam,ale mam pytanie. W zwiazku z tym ze zostalo mi tylko Yaz a z TŻ juz nie jestem od dni kilku ;( czy moge przestac ot tak (znaczy sie od nastepnego opakowania)przestac brac tabletki?.Teraz zostalo mi 9 tabletek do konca.Obawiam sie tez skutkow "po"odstawieniu hormonow,ale nie widze juz sensu trucia sie dalej hormonami,choc sluzyly mi bardzo.

myślę, że jak skończysz to opakowanie i po prostu nie rozpoczniesz nowego, to będzie ok.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 22:52   #3390
littleblackwitch
Zadomowienie
 
Avatar littleblackwitch
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pyrlandia ♥
Wiadomości: 1 832
Dot.: tabletki YAZ - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
== Poza tym co najciekawsze Marwari i rapifen choć to ich dotyczyło potrafiły sie zachować i im należą się przeprosiny co uczyniłam - bo jednak wiem, że powinnam tego konta bardziej pilnować.
Ale np. zachowanie littleblackwitch to przepraszam bardzo.. nazywac mnie świnia ?! chamem ?!
No sorry ale mam swoje zdanie o takich osobach i tyle. Cóż za takie teksty jak ona tutaj wrzuciła to by normalnie kilka ostrzeżeń poleciało ( bo jak dla mnie bez względu na sytuacje bluzgi i obraza to zawsze bluzgi i obraza i jakoś nic nie usprawiedliwa tego moim skromnym - ale może niktórym, się dobrze jej wyzwiska tutaj czyta)
i nadal zostaję przy swoim i zdania o Tobie nie zmienie! byłaś, jesteś i zapewne będziesz NIEMIŁA, że się tak delikatnie wyrażę .
to tyle, życzę miłej nocy
littleblackwitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:33.