Jakie krzeselko do karmienia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 07:01   #1
picholinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5

Krzesełko drewniane czy plastikowe


Witam wszystkie Mamy!

Proszę doradźcie!
Chciałabym sprezentować małemu szkrabowi, który niedługo przyjdzie na świat krzesełko do karmienia.
Mam jednak niezły dylemat. Interesują mnie krzesełka z możliwością ich rozłożenia do opcji: krzesełko i stoliczek. Jednak są takie plastikowe i drewniane. Które wybrać? Które bardziej polecacie? Może potraficie podać jakieś plusy/minusy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krzeselko_drewno.jpg (41,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg krzeselko_plastik.jpg (2,3 KB, 843 załadowań)
picholinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 07:05   #2
picholinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: Krzesełko drewniane czy plastikowe

Jeszcze raz zdjęcie, chyba poprzednie nie chce się powiększyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krzeselko_plastik.jpg (59,4 KB, 101 załadowań)
picholinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 09:07   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Krzesełko drewniane czy plastikowe

Ja mialam plastikowe ale z regulacja wysokosci ,dzieki czemu moglam dosuwac do kazdego innego stolika i dziecko siedzialao bezpiecznie a jednoczesnie z nami ,krzeselko mialo zdejmowana ta przednia tace.
aa i krzeselko sie skladalo na plasko dzieki czemu moglam je wszedzie zabrac ze soba i bylo lekkie ,a jednoczesnie stabilne i mialao kółeczka.

drewniane nie ma mozliwosci zlozenia ,jest ciezkie i chyba gorzej utrzymac w czystosci,plastikowe pod prysznic i bylo czysciutkie.

dokladnie takie :

http://www.swiatdziecka.pl/shop.html?prod=523
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 22:14   #4
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Jakie krzeselko do karmienia?

Przymierzam sie powoli do zakupu krzeselka do karmienia/zabawy. Poradzcie jakie wybrac; plastikowe, drewniane? Co sie sprawdza, a co nie? Na co zwrocic uwage? Bede wdzieczna za opinie.

Na razie moj typ to plastikowe coneco.
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014





memi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 20:17   #5
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

mieliśmy drewniane z Drewexu
jak dla nas ok
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 21:08   #6
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

no właśnie memi ja też szukam krzesełeka dla moich chłopaków i nie mogę się zdecydować
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:58   #7
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

My mamy Peg Perego Prima Pappa i jesteśmy zadowoleni. Ale planuję kupic DanChair, ponieważ te plastikowe krzesełko według mnie wyglądaja tandetnie i zajmuja strasznie dużo miejsca.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 12:23   #8
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Lightbulb Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

My mamy Prima Pappa Evo (Mammas & Pappas) i jestem z niego zadowolona.

Ja przy wyborze krzeselka kierowalam sie:
- solidnoscia krzeselka - wykonaniem i zeby bylo stabilne i bezpieczne, dziecko bedzie w tym krzeselku skakac, rzucac sie (przynajmniej moje tak robi ) wiec nie chcialabym zeby sobie zrobilo krzywde
- mozliwoscia regulacji - wazne zeby dawalo sie regulowac wysokosc krzeselka (jak dziecko troszke podrosnie to bedzie moglo w nim siedziec i jesc razem z Wami przy stole ) jak i jego pochylenie w poziomie (wygodne jak chcesz napoic malca albo jak mu sie zasnie przy jedzeniu (mojej sie zdarza ), taca powinna dawac sie zdejmowac, nasza dodatkowo jest podwojna wiec mozna latwo umyc po jedzeniu

Moze miec tez znaczenie "kompaktowosc" krzeselka, mozliwosc skladania do jak najmniejszych rozmiarow. Nasze krzeselko do najmniejszych nie nalezy, ale nie jest tez jakos przesadnie duze po zlozeniu. Dla mnie to akurat nie bylo istotne bo wcale go nie skladam.

A, zapomnialabym, zwrocilabym uwage na to, ze by krzeselko mialo "bolec" miedzy nogami dziecka, zapobiega to zsuwaniu sie dziecka z krzeselka, nawet jak dziecko zapiete jest pasami to jest to dodatkowe zabezpieczenie, no i sprawia, ze dziecko siedzi przodem a nie kreci sie na boki.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 22:52   #9
Gosiaczek1211
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaczek1211
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 597
GG do Gosiaczek1211
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

My mamy krzesełko Fisher Price i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni. Jedyna rzecz, którą uważam za minus ale będzie mi to przeszkadzać dopiero za jakiś czas to właśnie ten bolec o którym pisała aaliayh. Nie wiem jak jest to rozwiązane w innych krzesłach ale w naszym jest on niestety zintegrowany z siedziskiem a nie z tacką co w momencie zdjęcia tacki i obniżenia krzesełka do minimum żeby dziecko mogło samo siadać będzie niestety przeszkadzać. Ale póki samo nie siada jest git
__________________
NASZ SKARB 26.11.2008 - MATI
Gosiaczek1211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:44   #10
memi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 775
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

dzieki, dziewczyny.


ja wlasnie sie przymierzam do plastiku, mimo, ze wiecej miejsca zajmuje i , jsli chodzi o design, jest mniej subtelne niz drewniane jesli chodzi o design.

juz wiem na co zwracac uwage
__________________
Antoś 4.03.2009
Grześ 22.10.2010
Czekamy na Córeczkę TP 4.07.2014





memi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 14:05   #11
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Jakupiłam małej krzesełko plastikowe..kierowałam się tym, że siedzenia są trzystopniowo regulowane, co przy maluchu 6miesięcznym ułatwia karmienie, gdy dziecko się odchyli..poza tym taki maluch nie siedzi jeszcze stabilnie, więc odchylenie go jest pomocne..ponad to regulacja wysokości takżemi się przydaje. tych opcji nie ma w krzesełkach drewnianych..no i stabilność najważniejsza..lepiej wydać więcej a mieć poczucie, że jest bezpieczne..drewniane chciałam tylko kupić ze względu na to, że można potem zrobić z tego miejsce do zabawy..ale pomyślałam,gdzie tam jeszcze zanimbedzie jej to potrzebne..najwyżej kiedyś kupię jej mały stolik i krzesełko
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-03, 15:39   #12
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Kasiek, dlaczego uważasz, że drewniane są mniej stabilne??
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:13   #13
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

Nie miałam na myśli, że drewniane są niestabilne..są na rynku krzesełka plastikowe,które mają tylko cieniutkie nóżki i te bym odradzała..na drewniane niezdecydowałam się głównie ze względu na brak regulacji oparcia u dziecka..poza tym nie pamiętam żeby miały pasy
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:44   #14
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Jakie krzeselko do karmienia?

my mamy i uzywamy juz 4 miesiące CHICCO POLLY i jestem zadowolona..

*rozklada sie jedną reką (i nogą ) co jest wazne jak akurat mam malą na rekach..

* bolec zabezpieczający jest zintegrowany ze stolikiem

* ma duzy stolik/tacke i po zdjęciu tacki stolik jest calkowicie plaski ( tzn ze rowki na kubeczek itp sa tylko na tacce a nie na stoliku) co uwazam za madre rozwiazanie bo po zdjeciu tacki dziecko moze np rysowac

* ma regulowane nie tylko oparcie (tu 3 stopniowe) ale i podnóżek co mi sie bardzo podoba

* ma milą ceratkę od której dziecko sie nie poci i nie przykleja..co wcale nie jest oczywiste (ogladalam inne krzeselka i w niektórych cerata jest obrzydliwa - sztywna i śliska)

*ma regulowana wysokosc siedziska co uwazam za fajne bo mozna wygodnie nakarmic dziecko np siedzac na kanapie a jak dziecko podrośnie dostosowac wysokosc krzeselka do dowolnego stolu

po zlozeniu zajmuje umiarkowana ilosc miejsca
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:47   #15
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Krzesełka do karmienia - opinie

Szukam krzesełka do karmienia, zdecydowałam się na plastikowe, w cenie do 250zł.
Czy możecie któreś polecić, ewentualnie któreś odradzić?

Na razie upatrzyłam na Allegro:
- BabyStar
- BabyMix (Afirmacja)
- KidsPlay

Zależy mi na takim, które łatwo się składa i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 10:55   #16
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Ja ci polecam takie małę krzeselko ,ktore można postawic na dużym ,albo na kanapie Zajmuje b. mało miejsca ,sklada się całkowicie więc wszedzie mozna wziąsc i chyba jest najtansze ,a u nas od roku b.dobrze spełnia swoją funkcje ,a nawet słuzy za biureczko

takie np http://www.allegro.pl/item770871369_..._nakladka.html
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0

Edytowane przez Kasiamaja
Czas edycji: 2009-10-12 o 12:01
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:41   #17
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

a my mamy zwykłe białe krzesełko z Ikei,ławto sie rozmontowuje,można także dokupić spesjalną tacke,tanie i poręczne
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:36   #18
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Witam!
Jak już wiesz przyszło dzisiaj do mnie krzesełko BABY MIX http://www.allegro.pl/item753199365_...rpromocja.html
Fajne! Wszystko zgodnie z opisem z allegro. Składa się szybko - jedno pociągnięcie za rączki.
Córcia się prezentuje w nim tak i tak. Z odkrytych przeze mnie minusów: szelki. Jak raz spięłam szelki z paskiem to już ich nie rozpięłam. Pewnie się z czasem wyrobią, ale na razie ciężko się zapina i odpina. Zależy mi na tym, żeby szeleczki odpinać kiedy się da, żeby mała uczyła się stabilnie siedzieć sama odginając się od oparcia, bo w kuchni spędzamy trochę czasu w dzień i można by ten czas wykorzystać na naukę siedzenia. Polecam z czystym sumieniem sprzedawcę. Księgował w piątek rano kasę a ja w poniedziałek mam fotelik!
Pozdrawiam
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 22:31   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Nie pamietam teraz nazwy ale osobiscie moge polecic.....sprawdze i wpisze za chwilę krzeselko plastikowe,skladane w szerz i wzdłuż.z nakladką.
z kółeczkami. mozna bylo dopasowac do roznej wysokosci stołu.
łatwe do mycia i miescilo sie do auta.

nie polecam drewnianych bo sie nie składają,
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-13, 08:26   #20
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Witam!
Jak już wiesz przyszło dzisiaj do mnie krzesełko BABY MIX http://www.allegro.pl/item753199365_...rpromocja.html
Fajne! Wszystko zgodnie z opisem z allegro. Składa się szybko - jedno pociągnięcie za rączki.
Córcia się prezentuje w nim tak i tak. Z odkrytych przeze mnie minusów: szelki. Jak raz spięłam szelki z paskiem to już ich nie rozpięłam. Pewnie się z czasem wyrobią, ale na razie ciężko się zapina i odpina. Zależy mi na tym, żeby szeleczki odpinać kiedy się da, żeby mała uczyła się stabilnie siedzieć sama odginając się od oparcia, bo w kuchni spędzamy trochę czasu w dzień i można by ten czas wykorzystać na naukę siedzenia. Polecam z czystym sumieniem sprzedawcę. Księgował w piątek rano kasę a ja w poniedziałek mam fotelik!
Pozdrawiam
ja mam to krzeselko i wcale nie jest takie fajne... ty go uzwasz chyba krtoko, ja juz ponad rok i cerata sie porwała....nie skladalam go, bo nie mam takiej potrzeby ale wiem, ze po zlozeniu wcale nie zajmuje malo miejasca. ma blat i dodatkową tackę. asy sa okropne, ale to dobrze akurat ze nie tak latwo je rozpiac (dziecko samo sobie z tym nie poradzi, a to plus) ja przycielam sobie kilka razy palcec i juz uwazam. ma kilka poziomow regulacji oparcia, ale wiekszkosc tak ma.

szczerze mowiac, jakbym miala drugi raz wybierac, to wzielabym taki, ktory potem "moze sie na cos przydac" czyli rozkladany na stolik i krzeselko. np ten : http://allegro.pl/item757651414_krze...i_cena_78.html albo taki http://allegro.pl/item763009293_baby...karmienia.html
jak kupowalam, to tez myslalam, ze po co mi taki "bajer" a etraz wiem, ze przy drugim dziecku kupie wlasnie cos w tym stulu albo nawet zwykle drewniane (ale z pasami) a to wyrzucam niedlugo....

aha ew@ naprawde myslisz, ze bedziesz skladac to krzeselko? heh, pewnie jak juz rozlozysz, to bedzie tak stac, bo bedziesz go uzywac czesto i nie bedzie ci sie chcialo go skladac

Edytowane przez gosiaczek071
Czas edycji: 2009-10-13 o 08:27
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:55   #21
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
ja mam to krzeselko i wcale nie jest takie fajne... ty go uzwasz chyba krtoko, ja juz ponad rok i cerata sie porwała....nie skladalam go, bo nie mam takiej potrzeby ale wiem, ze po zlozeniu wcale nie zajmuje malo miejasca. ma blat i dodatkową tackę. asy sa okropne, ale to dobrze akurat ze nie tak latwo je rozpiac (dziecko samo sobie z tym nie poradzi, a to plus) ja przycielam sobie kilka razy palcec i juz uwazam. ma kilka poziomow regulacji oparcia, ale wiekszkosc tak ma.

szczerze mowiac, jakbym miala drugi raz wybierac, to wzielabym taki, ktory potem "moze sie na cos przydac" czyli rozkladany na stolik i krzeselko. np ten : http://allegro.pl/item757651414_krze...i_cena_78.html albo taki http://allegro.pl/item763009293_baby...karmienia.html
jak kupowalam, to tez myslalam, ze po co mi taki "bajer" a etraz wiem, ze przy drugim dziecku kupie wlasnie cos w tym stulu albo nawet zwykle drewniane (ale z pasami) a to wyrzucam niedlugo....

aha ew@ naprawde myslisz, ze bedziesz skladac to krzeselko? heh, pewnie jak juz rozlozysz, to bedzie tak stac, bo bedziesz go uzywac czesto i nie bedzie ci sie chcialo go skladac
Ok przecież napisałam, że dopiero zaczęłam go używać. Kupiłam dlatego, że mi go też polecali.
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 21:50   #22
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Ja polecam to krzeselko http://allegro.pl/item757651414_krze...i_cena_78.html najmniejsze moze nie jest, ale jest praktyczne... moj synio je w nim kazdy posilek, albo jak ja jestem zajeta to wrzucam mu chrupki i on sobie je a ja np gotuje, a pozniej bede mogla go tez wykorzystac jako stolik i krzeselko i szczerze mowiac kupuja fotelik o ta funkcje chodzilo mi najbardziej, nie ma problemu z utrzymaniem porzadku ogolnie jestesmy zadowoleni z zakupu

takie foteliki sa jeszcze drewniane sa duzo tansze nie maja wprawdzie szelek do krzeselka... ale te mozna dokupic koszt ok 20 zl
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:09   #23
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

ja tez nie polecam takiego plastikowego ktore sie tylko w 1 pozycji uzywa.
osobiscie mialam coneco galileo, ale jest duuuze i ogolnie to byl bez sensu zakup. na szczescie sprzedalam i mam rozkladane krzeselko + stolik drewniany.
wg mnie to jest lepsze rozwiazanie, bo jak dziecko zaczyna chodzic, to moze sobie samo do niego wejsc, dodatkowo ma stolik przy ktorym moze sie bawic.
pozatym, nawet jak kupisz takie 1 funkcyjne, to za jakis czas bedziesz szukala stolika i krzeselka, a tak masz 2 w 1.
tylko szukaj takiego, ktore ma regulowane oparcie- one sa wieksze niz te bez.
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 21:33   #24
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Dziękuję za odpowiedzi.
Te krzesełka, z których można potem zrobić stolik wydają się fajniejsze ale zajmują więcej miejsca. Z drugiej strony rzeczywiście i tak potem trzeba będzie kupić stolik więc zaczęłam się zastanawiać nad takim drewnianym. Czy krzesełko Klupś takie za 100zł będzie ok? Miał ktoś?
http://www.ceneo.pl/368025

Z plastikowych podoba mi się jeszcze to - Baby Design Pepe
http://www.ceneo.pl/1483867
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 08:27   #25
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Wszystko zależy od potrzeb. Ja mam Chicco (http://www.allegro.pl/item760732433_...wy_gratis.html) i jestem bardzo zadowolona. Olaf ma prawie 3 lata i nadal w nim je. Ma sciągnietą tacke i przysuniety do normalnego stołu. Jest typem "chodzika" i cieżko mu usiedzieć na normalnym krześle. Bede jeszcze jakiś czas go używała. Da nas fotel z ktorego można zrobić stolik i krzesełko było więc bez sensu. Wszystko zalezy ile bedziesz używała takie krzesło.
No i czy faktycznie bedziesz składała i rozkładała to krzesełko? Ja sadzam w nim Olafa dość czestoi nie wyonrażam sobie dkładac i rozkładać non stop.
To krzesłko Baby Design Pepe wydaje sie byc też fajne.
Bardzo dobra opcją jest też krzesełko z ikei. Proste, ładne, funkcjonalne.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 20:22   #26
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

mam 2 krzesełka, jedno u babci (chicco)2gie u nas (fisher price zen). chicco jest o wiele lepsze (duża regulacja oparcia i wysokości plus składanie) nie pamiętam cen niestety używane od grudnia zeszłego roku, obydwa w stanie super
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:25   #27
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Już się zdecydowałam na Pepe (BabyDreams) czyli jednak plastikowe. Chcę już synka zacząć teraz karmić w krzesełku a w drewnianym nie ma pasów i trochę się boję. Wiem, że można dokupić, ale...Stwierdziłam że dokupimy osobno stolik z krzesełkiem z Ikei, jak Bąbel będzie większy. Poza tym strasznie podobają mi się te zwierzaczki, aż nie wiem które wziąć
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:36   #28
Tun1a
Wtajemniczenie
 
Avatar Tun1a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pałuki / Poznań
Wiadomości: 2 949
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Ev@ mój Zaplutek sobie siedzi w foteliku w kuchni jakąś godzinkę do 2 h dziennie. Kiedyś tyle nie wytrzymywała w foteliku samochodowym, bo chciała siedzieć prosto i się wyginała. Zauważyłam, że dzięki fotelikowi potrafi dłużej siedzieć sama stabilnie (o kilka sekund, ale dla mnie to jest duży postęp). Fajne te foteliki wybrałaś. Jaki kolor bierzesz?
__________________
Oleńka
Na dwa domy
Tun1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 13:53   #29
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Cytat:
Napisane przez Ev@ Pokaż wiadomość
Już się zdecydowałam na Pepe (BabyDreams) czyli jednak plastikowe. Chcę już synka zacząć teraz karmić w krzesełku a w drewnianym nie ma pasów i trochę się boję. Wiem, że można dokupić, ale...Stwierdziłam że dokupimy osobno stolik z krzesełkiem z Ikei, jak Bąbel będzie większy. Poza tym strasznie podobają mi się te zwierzaczki, aż nie wiem które wziąć
ja mialam pasy ale nigdy nie uzywalam, ten stoliczek wystarczajaco "przytrzymyje" tam dziecko
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:45   #30
Ev@
Raczkowanie
 
Avatar Ev@
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 325
GG do Ev@
Dot.: Krzesełka do karmienia - opinie

Cytat:
Napisane przez Tun1a Pokaż wiadomość
Ev@ mój Zaplutek sobie siedzi w foteliku w kuchni jakąś godzinkę do 2 h dziennie. Kiedyś tyle nie wytrzymywała w foteliku samochodowym, bo chciała siedzieć prosto i się wyginała. Zauważyłam, że dzięki fotelikowi potrafi dłużej siedzieć sama stabilnie (o kilka sekund, ale dla mnie to jest duży postęp). Fajne te foteliki wybrałaś. Jaki kolor bierzesz?
Niebiesko zielony ze słonikiem

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
ja mialam pasy ale nigdy nie uzywalam, ten stoliczek wystarczajaco "przytrzymyje" tam dziecko
A od kiedy zaczęłaś karmić dziecko w tym krzesełku drewnianym? Mój Bąbel jeszcze nie siedzi sam więc muszę mieć coś stabilnego.
Ev@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 07:38:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.