Modelling XXL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-01, 11:32   #1
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Question

Modelling XXL


Witam. Jestem na etapie swojego życia, kiedy powiedziałam sobie, że muszę coś zmienić. Najlepiej zrobić coś ze sobą, poczuć się kobieco i atrakcyjnie. Rok temu urodziłam córkę i moja figurka nie przypomina szparaga. Fakt, że nie jestem też XXL, raczej mieszczę się w granicach L.

Na początku postanowiłam zapisać córcię do agencji modelek dla dzieci, bo buziunie ma śliczną. Potem pomyślałam-dlaczego samej nie spróbować, w końcu nie tylko rozmiaru S potrzeba.. Niestety ciężko trafić na agencję dla Pań XXL, a jak jest to w Warszawie, a ja szukam na górnym śląsku. Czy któraś z Was wie coś na ten temat i zna jakąś godną zaufania agencję? z góry dzięki
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:04   #2
chanelkaa
Raczkowanie
 
Avatar chanelkaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nibylandia ;)
Wiadomości: 255
Dot.: Modelling XXL

zagłosowałam na Twoją córcię, śliczna!

a co do agencji. Myślę, że bez wyprawy do Warszawy się nie obejdzie...
__________________
A girl should be two things: classy and fabulous. coco




chanelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 12:12   #3
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Modelling XXL

wszystko w stolicy skoncentrowaneż eby jeszcze bilety na pociąg były tańsze, a tu wyprawa w obie strony wynosi 200zł....znalazłam na necie coś takiego jak Maxilook tylko, że jakby mało aktywni są, a do tego nie ma miejscowości, gdzie się znajdują...

za głosiki dziękujęp.s. można oddawać codziennie

a mówiąc o głosowaniuto muszę dać upust złości, bo konkurencja chyba nie gra uczciwie...wygląda jakby manipulowali adresami IP lub coś w tym stylu, bo juz na początku głosowania, w pierwszych minutach dziecko miało 20głosów..z resztą wystarczy spojrzeć na najwyzsze wyniki, a głosowanie trwa od wczoraj...
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:04   #4
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Modelling XXL

Ja równiez oddałam głos Roześlij znajomym na gg lub tlenie linka niech dodadzą do ulubionych i klikają codziennie
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:07   #5
madzioszka5
Rozeznanie
 
Avatar madzioszka5
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 753
Dot.: Modelling XXL

również zagłosowałam, a co do tego modelingu to nie mam pojęcia
__________________
Czasem tak bywa, nie każdy wygrywa,
czasem bywa tak, że cos ważnego się urywa,
zostaje ślad, nie mozna tego nie przeżywać,
można ukrywać fakt, ale w snach, to przypływa.
madzioszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:26   #6
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Modelling XXL

Też zagłosowałam śliczna dziewuszka!

A Banki twarzy? Ich jest chyba sporo więcej niż agencji modelek
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 16:45   #7
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Modelling XXL

właściwie to lekko czuję się urażona... w tytule piszesz "modeling xxl" w wątku piszesz, że noszisz L i to wygląda piszesz to w takim tonie jakby rozmiar L to była otyłość któregoś stopnia
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 17:00   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Modelling XXL

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
wszystko w stolicy skoncentrowaneż eby jeszcze bilety na pociąg były tańsze, a tu wyprawa w obie strony wynosi 200zł....znalazłam na necie coś takiego jak Maxilook tylko, że jakby mało aktywni są, a do tego nie ma miejscowości, gdzie się znajdują...

za głosiki dziękujęp.s. można oddawać codziennie

a mówiąc o głosowaniuto muszę dać upust złości, bo konkurencja chyba nie gra uczciwie...wygląda jakby manipulowali adresami IP lub coś w tym stylu, bo juz na początku głosowania, w pierwszych minutach dziecko miało 20głosów..z resztą wystarczy spojrzeć na najwyzsze wyniki, a głosowanie trwa od wczoraj...
w takich konkursach to norma
w sumie ty też nie grasz fair bo dajesz linka na ogólnodostępnym forum i prosisz o głosy zamiast czekać aż ktoś wejdzie na tą strone i sie sam z siebie zainteresuje Twoim dzieckiem

takie konkursy nie są i nigdy nie były fair


Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
właściwie to lekko czuję się urażona... w tytule piszesz "modeling xxl" w wątku piszesz, że noszisz L i to wygląda piszesz to w takim tonie jakby rozmiar L to była otyłość któregoś stopnia
popieram
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 17:27   #9
L I L Y
Zakorzenienie
 
Avatar L I L Y
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Nibylandia 
Wiadomości: 7 498
Dot.: Modelling XXL

śliczna niunia, przy okazji oddałam głos ( ;
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

* Ćwiczę!
* Zapuszczam włosy!
* Aparatka (góra + dół) 22.03.2013r. - 21.05.2014r.

L I L Y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:19   #10
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Modelling XXL

po pierwsze to jak przeglądałam strony to agencje o nazwie xxl przyjmują dziewczyny o rozmiarach większych niż S, bo nie ma się co łudzić-"normalne"agencje przyjmują tylko rozmiar S...dlatego tak napisałam...

a co do mojego linka, to nikt Ci nie każe na niego wchodzić, a tym bardziej głosować! chcesz to głosujesz, nie to nie! a linka dawaćakurat mogę, bo nawet mogę wysłać maila do znajomych z tej strony z info, że jest tam to zdjęcie..poza tym z mojej strony można przejść na inne dzieci i też zagłosować! nikt Wam tego nie zabrania! rzecz w tym, że tam wchodzą tylko rodzice,którzy dali zdjęcie, dlatego to jest nieobiektywne!


a nie fair gra osoba,która wchodzi na wszystki kompy w pracy żeby głosować na swoje dziecko lub taka, która zmienia ip, bo na tym opiera się rozpoznawanie komputera podczas głosowania..z tego co wiem to w netii zmienia się ip przy każdym restarcie...to jest nie fair! ja na swoje dziecko daję tylko jeden głos!

a za głosy dziękuję mam nadzieję, że szczerze podoba się wam moja mała, a nie robicie tego, bo ja gram nie fair jak piszą koleżanki...

Edytowane przez Kasiek85
Czas edycji: 2009-09-01 o 18:24 Powód: dopełnienie
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 18:34   #11
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Modelling XXL

Cytat:
Napisane przez Kasiek85 Pokaż wiadomość
po pierwsze to jak przeglądałam strony to agencje o nazwie xxl przyjmują dziewczyny o rozmiarach większych niż S, bo nie ma się co łudzić-"normalne"agencje przyjmują tylko rozmiar S...dlatego tak napisałam...

a co do mojego linka, to nikt Ci nie każe na niego wchodzić, a tym bardziej głosować! chcesz to głosujesz, nie to nie! a linka dawaćakurat mogę, bo nawet mogę wysłać maila do znajomych z tej strony z info, że jest tam to zdjęcie..poza tym z mojej strony można przejść na inne dzieci i też zagłosować! nikt Wam tego nie zabrania! rzecz w tym, że tam wchodzą tylko rodzice,którzy dali zdjęcie, dlatego to jest nieobiektywne!


a nie fair gra osoba,która wchodzi na wszystki kompy w pracy żeby głosować na swoje dziecko lub taka, która zmienia ip, bo na tym opiera się rozpoznawanie komputera podczas głosowania..z tego co wiem to w netii zmienia się ip przy każdym restarcie...to jest nie fair! ja na swoje dziecko daję tylko jeden głos!

a za głosy dziękuję mam nadzieję, że szczerze podoba się wam moja mała, a nie robicie tego, bo ja gram nie fair jak piszą koleżanki...
fair czy nie fair, reklama na wizażu jest płatna...
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 19:53   #12
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Modelling XXL

Pisanie na forum o markach też uznałabym za reklamę...kto wie czy ktoś nie ma z tego profitów zakładając wątek o jakiejś marce....

na tym kończę ten temat, bo szkoda czasu i energii..mój opis podsumowuje cały ten temat...

na dobrą sprawę tego co chciałam się nie dowiedziałam....
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.