chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 21:05   #1
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95

chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !


Witam ,
jakoś od tygodnia , zauważam dziwne znaki ze strony mojego chłopaka .. odbieram to tak że poprostu mnie olewa i ma głęboko gdzieś .. np . jak byliśmy sami , było okej .. a jak pojawili sie jego koledzy był tak rozgadany, to nie zauważył nawet jak sobie poszłam :// w dodatku nie odpisuje mi na esemesy , itp . czuje że cos przede mną ukrywa . kiedyś mówił że dnia beze mnie nie wytrzyma , a kilka dni temu nie dał przez cały dzień znaku życia , mimo że pisałam do niego jak głupia .. a na drugi unikał temetu gdy pytałam co robił, jakoś nie chciał powiedzieć ; / jak myślicie co to może znaczyć ? ma mnie w nosie ? ukrywa coś ? , rozmawiałam już z nim , uważa że to moja wina jeszcze kilka dni temu taki nie był , co mam robić ?
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:13   #2
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam ,
jakoś od tygodnia , zauważam dziwne znaki ze strony mojego chłopaka .. odbieram to tak że poprostu mnie olewa i ma głęboko gdzieś .. np . jak byliśmy sami , było okej .. a jak pojawili sie jego koledzy był tak rozgadany, to nie zauważył nawet jak sobie poszłam :// w dodatku nie odpisuje mi na esemesy , itp . czuje że cos przede mną ukrywa . kiedyś mówił że dnia beze mnie nie wytrzyma , a kilka dni temu nie dał przez cały dzień znaku życia , mimo że pisałam do niego jak głupia .. a na drugi unikał temetu gdy pytałam co robił, jakoś nie chciał powiedzieć ; / jak myślicie co to może znaczyć ? ma mnie w nosie ? ukrywa coś ? , rozmawiałam już z nim , uważa że to moja wina jeszcze kilka dni temu taki nie był , co mam robić ?
Może ma dość po prostu tego, że tak bardzo jesteś natarczywa? zajmij sie soba, gdy on sie nie odzywa... Miej życie takze poza nim... Jak ktoś nam zaczyna odbierac powietrze to zazwyczaj własnie tak jest, ze uciekamy. Może po prostu na złość ci robi, bo sie tak ciągle wypytujesz, a nie masz swojego życia?
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.

Edytowane przez sweetish
Czas edycji: 2009-09-18 o 21:16
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:13   #3
milenka22
Rozeznanie
 
Avatar milenka22
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 921
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Dziwne, że to taka nagła zmiana... możliwe, że sie z kimś spotyka
__________________
Płacz jest ostatnią deską ratunku - nie pierwszą!
milenka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:16   #4
season
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 256
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

może ma jakiś problem, a może zmieniły się jego uczucia...
__________________


Raz na jakiś czas, człowiek Cię zaskoczy, i raz na jakiś czas człowiek może nawet zaprzeć Ci dech w piersiach. '


60 - 59- 58 -57-56-55
season jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:30   #5
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez milenka22 Pokaż wiadomość
Dziwne, że to taka nagła zmiana... możliwe, że sie z kimś spotyka
Mysle tak samo
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:36   #6
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
Witam ,
jakoś od tygodnia , zauważam dziwne znaki ze strony mojego chłopaka .. odbieram to tak że poprostu mnie olewa i ma głęboko gdzieś .. np . jak byliśmy sami , było okej .. a jak pojawili sie jego koledzy był tak rozgadany, to nie zauważył nawet jak sobie poszłam :// w dodatku nie odpisuje mi na esemesy , itp . czuje że cos przede mną ukrywa . kiedyś mówił że dnia beze mnie nie wytrzyma , a kilka dni temu nie dał przez cały dzień znaku życia , mimo że pisałam do niego jak głupia .. a na drugi unikał temetu gdy pytałam co robił, jakoś nie chciał powiedzieć ; / jak myślicie co to może znaczyć ? ma mnie w nosie ? ukrywa coś ? , rozmawiałam już z nim , uważa że to moja wina jeszcze kilka dni temu taki nie był , co mam robić ?


Ja to proponuje sie go zapytać co się dzieje , pogadac i wyjaśnić sprawę
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:38   #7
Lea_
Wtajemniczenie
 
Avatar Lea_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 984
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Wy kazda zmiane w zachowaniu faceta traktujecie jako zdrade.
Moze po prostu ma inne problemy lub przeszla mu faza zafascynowania w zwiazku i potrzebuje troche czasu dla siebie i kolegow.
Lea_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 21:40   #8
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Jak dla mnie to ewidentnie coś ukrywa... Porozmawiaj z nim, na spokojnie, bez kłótni, zapytaj, czy coś się między wami psuje i czy chce żeby tak nadal było, czy moze zrobicie coś w kierunku tego, żeby to naprawić, ewentualnie zakończyć...
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:41   #9
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

nie zachodz w głowe co się dzieje tylko po prostu się go spytaj . i to w cztery oczy z nim porozmawiaj żebys od razu widziała jego reakcje czy np się wykręca od odpowiedzi czy coś. pogadaj z nim po prostu szczerze ,pewnie wszystkie Ci to samo napiszemy bo to jest najprostszy i najbardziej skuteczny sposób
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:45   #10
kcia161991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 364
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

też tak mi się wydaje, że powinnaś z nim porozmawiac... bo jeśli tak się zachowuje, to gdzieś musi byc jakiś powód. Albo jest też druga opcja: też go olewaj Ale na pewno nie powinnaś się narzucac.
__________________
'możesz krzyczeć na mnie, ile chcesz,
pokaż, jak w żyłach szybko płynie krew,
będę się uśmiechać, bo wiem, że w środku jesteś taki sam-
za mocno kochasz, tak, jak ja.'
kcia161991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 22:42   #11
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

A po ile macie lat? Bo mnie wygląda to na typowy przypadek tymczasowego zniechęcenia, przez natarczywość partnera. Być może jest już tak przyzwyczajony do tego, że pomimo zniechęcenia nadal wytrwale się do niego kleisz, że po prostu nie chce mu się nic zmieniać? Pokaż więc klasę i sama zamilknij na kilka dni. Dopiero gdy nadal nie będzie dawał znaku życia, poważnie z nim porozmawiaj.
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 23:36   #12
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

No dziwnie się ten twój chłopak zachowuje.I własnie nie pytaj nas,bo my żadne wróżki a pogadaj z tz-tem bo to go doytyczy i problemy rozwiązuje się wspólnie.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:17   #13
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

nie sądze że jestem natarczywa . sama dawałam mu do zrozumienia , ze skoro ma mnie w nosie, to ja owszem też potrafię pokazać swoje ; ) ale zaczął się czepiać że go olewam , a jak ja mu powiedziałam o tym co myślę, to wyparł się i powiedział ` pff , chyba ci sie przyśniło , niby kiedy sie tak zachowałem ? . . opadły mi ręce : o
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 00:21   #14
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez sensuaal
a jak ja mu powiedziałam o tym co myślę, to wyparł się i powiedział ` pff , chyba ci sie przyśniło , niby kiedy sie tak zachowałem ?
Następnym razem nie daj się spławić. Poprowadź rozmowę do końca.
Wróżkami nie jesteśmy, ale ewidentnie jest coś nie tak z Waszym związkiem.
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 08:50   #15
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez sensuaal Pokaż wiadomość
nie sądze że jestem natarczywa . sama dawałam mu do zrozumienia , ze skoro ma mnie w nosie, to ja owszem też potrafię pokazać swoje ; ) ale zaczął się czepiać że go olewam , a jak ja mu powiedziałam o tym co myślę, to wyparł się i powiedział ` pff , chyba ci sie przyśniło , niby kiedy sie tak zachowałem ? . . opadły mi ręce : o
No i co Ty robisz? Fochy odstawiasz? I tak się własnie kończy pokazywanie "ja też potrafię pokazać swoje". Chłopak najwyraźniej musiał wziąc dzień oddechu od Ciebie.

Pojawili się jego koledzy, chłopak zaczął z nimi rozmawiać. Czy tak trudno było wytrzymać to, że nagle zaczęli sobie rozmawiać? A to, że sobie poszłaś bez słowa jest dowodem niekulturalności z Twojej strony. Mial za Tobą lecieć i Cie wolać? Byc może zobaczył, żę najpierw siedzialaś z nadęta miną, a potem pozując na obrażona wyszlaś bez słowa - musialby nie miec honoru, żeby jeszcze za Tobą lecieć.

Na litośc boską, jakas zmiana w zachowaniu chlopaka przez tydzień to nie jest powód do oskarżania chłopaka, że ma Cię gdzieś.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 09:13   #16
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez Lea_ Pokaż wiadomość
Wy kazda zmiane w zachowaniu faceta traktujecie jako zdrade.
Moze po prostu ma inne problemy lub przeszla mu faza zafascynowania w zwiazku i potrzebuje troche czasu dla siebie i kolegow.
To, że ma inne problemy nie usprawiedliwa takiego zachowania. To dziecinne i niedojrzałe. Jeżeli chciałby chwile 'oddechu' to mógł to powiedzieć. Proste.
A on ewidentnie kombinuje, lawiruje, nie chce mówić, jest nieszczery. To nie jest w porzadku. W każdym razie ja oczekuje od związku szczerości, prawdomówności. Po drugie, nigdy nie słyszalam o tym, aby facet po tym jak te motylki trochę odlecą zaczął tak się zachowywać. Mnie to wygląda na coś innego, grubszego.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 10:12   #17
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Dziecinne zachowanie. Zachowuj się tak samo jak on, "olewaj" go w identyczny sposób - może się opamięta. Jeśli nie, to znaczy, że nie jest wart zachodu...
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:22   #18
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

oj od razu zdradza. Nikt tego tutaj nie moze wiedziec wiec nie rzucajcie takich podejrzeń, skoro nie ma ku temu zadnych podstaw.

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Dziecinne zachowanie. Zachowuj się tak samo jak on, "olewaj" go w identyczny sposób - może się opamięta. Jeśli nie, to znaczy, że nie jest wart zachodu...
Właśnie. Spróbuj ty nie odpisywac przez caly dzien, zajmij sie czyms. Mysle ze to najbardziej da mu do myslenia
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:22   #19
moniaszelki
Zadomowienie
 
Avatar moniaszelki
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 834
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

wiesz, ja myśle ze najlepiej z nim szczerze porozmawiać, co sie miedzy wami dzieje. jesli to jest mocny, prawdziwy związek chyba nie powinno być problemu z takim pytaniem do niego. . możesz snuć domysły typu:
1)wszystko jest w porządku miedzy wami, ma swoje problemy na innym gruncie
2)spotkał inną, nową wiec lepszą laskę
3)znudzilaś mu sie
4)nie ma nic na koncie na komórce
5)jest dzieciakiem
itd...nigdy nie wiesz jak jest naprawdę. a twoje działania bez uzgodnienia z nim moga zaszkodzić obojgu. Np jak bedziesz chciala go rzucić bo ma potencjalnie kogos innego, a on miał tylko problemy z rodzicami..

spróbuj porozmawiać, zapytaj spokojnie "hej XXX pojdziemy na lody?"
pogadacie.
jesli sie nie zgodzi na dany termin nie panikuj.moze naoprawde nie moze, ale jesli odmówi ci kolejny i kolejny raz....
moniaszelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-19, 13:27   #20
realistic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 97
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
wiesz, ja myśle ze najlepiej z nim szczerze porozmawiać, co sie miedzy wami dzieje. jesli to jest mocny, prawdziwy związek chyba nie powinno być problemu z takim pytaniem do niego. . możesz snuć domysły typu:
1)wszystko jest w porządku miedzy wami, ma swoje problemy na innym gruncie
2)spotkał inną, nową wiec lepszą laskę
3)znudzilaś mu sie
4)nie ma nic na koncie na komórce
5)jest dzieciakiem
itd...nigdy nie wiesz jak jest naprawdę. a twoje działania bez uzgodnienia z nim moga zaszkodzić obojgu. Np jak bedziesz chciala go rzucić bo ma potencjalnie kogos innego, a on miał tylko problemy z rodzicami..

spróbuj porozmawiać, zapytaj spokojnie "hej XXX pojdziemy na lody?"
pogadacie.
jesli sie nie zgodzi na dany termin nie panikuj.moze naoprawde nie moze, ale jesli odmówi ci kolejny i kolejny raz....

dokładnie tak
__________________
No one ever said it would be so hard
I'm going back to the start
realistic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 14:21   #21
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Ja najpierw bym spytała co robię nie tak, jeżeli on tak uważa..potem jeżeli by coś wymyślał, to wybadałabym co jest na rzeczy, ale delikatnie..daj mu może za sobą zatęsknić..natarczywościa nic nie zdziałasz
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 16:36   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Chłopak odzywa się do Ciebie i traktuje Cię tak, że jak na mój gust to nie wiem czy Cię kocha, ale na pewno nie szanuje.

Co do dnia wolnego jakby ktoś mnie tak z każdej strony osaczał jak Ty jego to bym uciekła gdzie pieprz rośnie. Wyjdź z koleżankami, znajdź sobie hobby, poczytaj książkę. Nie musisz pisać miliona esemesów. Każdy potrzebuje czasami chwili na własny oddech i zajęcie się czymś innym niż chłopak/dziewczyna.

Chociaż możliwe jest też, że z kimś się zaczął spotykać. Najlepiej byłoby porozmawiać, ale patrząc na to jak OBOJE się zachowujecie, to raczej radzę dorosnąć do związków, bo rozmowa skończy się pewnie Twoim fochem i jego paroma idiotkami w Twoim kierunku.

P.s Patrząc na Twój wiek na profilu 14 lat to nie każę dorastać (bo jeszcze za szybko pójdzie). Ale w wypadku Twojego faceta istnieje różnica między dziecinnością a zwykłym chamstwem. Z tego pierwszego zwykle się wyrasta z drugiego nie.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-09-19 o 16:38
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 21:47   #23
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No i co Ty robisz? Fochy odstawiasz? I tak się własnie kończy pokazywanie "ja też potrafię pokazać swoje". Chłopak najwyraźniej musiał wziąc dzień oddechu od Ciebie.

Pojawili się jego koledzy, chłopak zaczął z nimi rozmawiać. Czy tak trudno było wytrzymać to, że nagle zaczęli sobie rozmawiać? A to, że sobie poszłaś bez słowa jest dowodem niekulturalności z Twojej strony. Mial za Tobą lecieć i Cie wolać? Byc może zobaczył, żę najpierw siedzialaś z nadęta miną, a potem pozując na obrażona wyszlaś bez słowa - musialby nie miec honoru, żeby jeszcze za Tobą lecieć.

Na litośc boską, jakas zmiana w zachowaniu chlopaka przez tydzień to nie jest powód do oskarżania chłopaka, że ma Cię gdzieś.

bardziej bym powiedziała że to z jego str było niezbyt na miejscu , umawiał się ze mną na spacer , a nie z kolegami .. to że z nimi rozmawiał ? okej, przecież mu nie zabroniłam ej , ale to że nie zwracał kąpletnie na mnie uwagi , a ja siedziałam na boku chyba z godzinę .. i potraktowałam to tak jakby mnie chciał spławić .. więc nie wiem jak ty byś się zachowała na moim miejscu skoro ja zachowałam się `niekulturalnie` + wcale nie kazałam mu za mną lecieć i nie oczekiwałam tego ..
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:16   #24
masmeli
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 178
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Według mnie przestało mu zależeć tylko nie chce zerwać i robi wszystko, żebyś Gop wyręczyła bo wtedy może powiedzieć : " daj mi spokój przecież to Ty zerwałaś" i będzie wolny bez koniecznego tłumaczenia się. Tak to widzę.
__________________

masmeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 09:33   #25
tacyta
Wtajemniczenie
 
Avatar tacyta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 581
Dot.: chłopak daje mi do zrozumienia że ma mnie w d ... !

Cóż jest kilka możliwych scenariuszy:
-facet czuje się trochę osaczony w tym związku i potrzebuje oddechu, w takim wypadku wystarczy jak nieco przystopujesz, pozwolisz mu trochę odetchnąć, zajmiesz sie sobą i dasz mu szansę na ponowne gonienie króliczka
-Wasz związek z jakiś powodów mu się "przejadł", jest znudzony, możliwe, że to tylko chwilowe zniechęcenie i albo uda wam się na nowo wzbudzić żar w związku albo to początek końca...
-Facet może mieć jakiś problem i chce go rozwiązać sam, czasami faceci z problemem odsuwają się od innych
-Możliwe, ze na horyzoncie pojawiła się nowa dziewczyna, którą się zaintersował...

Na razie nie powinnąś panikować ani kreslić najgorszych scenariuszy (koniec związku, inna dziewczyna), bo być może problem nie jest poważny i to tylko chwilowy "dół w związku". Po prostu daj trochę czasu, aż sytuacja się wyklaruje i nie szukaj pierwsza kontaktu. Jak mu zależy to zatęskni i odezwie się. Jak nie, to znaczy, że mu nie zależy i nie warto wtedy zabiegać.
tacyta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.