Pierwszy raz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-18, 21:11   #1
gosiuania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Unhappy

f


Witam serdecznie! Niedawno przeżyłam swój pierwszy raz. Było cudownie... Strasznie kocham chłopaka z którym to zrobiłam i w ogóle tego nie żałuje. Jest jeden problem... Podczas pierwszego stosunku nie krwawiłam... Z tego co wiem to większość dziewczyn krwawi a ja nie miałam tego i bardzo mnie to niepokoi. Doskonale wiem że byłam dziewicą więc nie wiem dlaczego nie było krwi. Czy którąś z was tez tak miała?? Może ja jestem na coś chora albo jakaś inna? Mój chłopak miał na początku głupie mysli że go oszukałam i że pewnie to juz kiedyś robiłam.. Czasami nadal mi dogaduje a ja się zamykam w sobie a potem płacze bo nie wiem co się wtedy stało że nie krwawiłam;(

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-09-18 o 22:31 Powód: odtworzenie usunietego postu
gosiuania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:17   #2
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Pierwszy raz

...
__________________


Edytowane przez wdowa_po_leninie
Czas edycji: 2013-10-28 o 22:10
wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:20   #3
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Pierwszy raz

Wiele kobiet nie krwawi podczas pierwszego razu
Jedne krwawią bardzo inne mało a jeszcze inne w ogóle.
Nie masz się czym przejmować.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:20   #4
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez gosiuania Pokaż wiadomość
Witam serdecznie! Niedawno przeżyłam swój pierwszy raz. Było cudownie... Strasznie kocham chłopaka z którym to zrobiłam i w ogóle tego nie żałuje. Jest jeden problem... Podczas pierwszego stosunku nie krwawiłam... Z tego co wiem to większość dziewczyn krwawi a ja nie miałam tego i bardzo mnie to niepokoi. Doskonale wiem że byłam dziewicą więc nie wiem dlaczego nie było krwi. Czy którąś z was tez tak miała?? Może ja jestem na coś chora albo jakaś inna? Mój chłopak miał na początku głupie mysli że go oszukałam i że pewnie to juz kiedyś robiłam.. Czasami nadal mi dogaduje a ja się zamykam w sobie a potem płacze bo nie wiem co się wtedy stało że nie krwawiłam;(
O ja... Ile macie lat?
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:20   #5
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Pierwszy raz

Nie każda dziewczyna musi krwawić podczas pierwszego razu. Tych "nie krwawiących" jest ok. 20% więc widocznie nalezysz do tej grupy. Absolutnie nie jesteś chora czy inna z tego powodu. Co do chłopaka jak nie wierzy poszukaj w necie lub gazecie jakieś informacje na temat i mu udowodnij. Po czyms takim powinno zrobic mu się głupio, że Ciebie osadzał i nie miał na tyle zaufania by uwierzyć, a tymczasem zyczę pomyslnego wytłumaczenia sprawy i zrozumienia dla Twojego faceta
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:44   #6
karolinka_87
Rozeznanie
 
Avatar karolinka_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 796
Dot.: Pierwszy raz

dobrze, że zacytowane..
wiesz co grozi za usunięcie posta?

co do tematu- tak jak dziewczyny- nie kazda krwawi podczas pierwszego razu. ja też nie krwawiłam.
karolinka_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 21:50   #7
Madaleinee
Zadomowienie
 
Avatar Madaleinee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: WlKP
Wiadomości: 1 504
Dot.: Pierwszy raz

ja nigdy nie krwawiłam no i co z tego? to ma znaczyć, że nigdy nie byłam dziewicą?
wyluzujcie
__________________
Szczęśliwa...


Madaleinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 22:02   #8
takemeaway16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 80
Dot.: Pierwszy raz

też nie krwawiłam..
a gdyby chłopak zrobił mi o to problem.. moim zdaniem było by to oznaką Jego niedojrzałości
takemeaway16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 13:47   #9
kar0lajna
Raczkowanie
 
Avatar kar0lajna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Pierwszy raz

Ja tez nie krwawiłam. Powiedziałam mojemu chłopakowi, że to będzie mój pierwszy raz itd. i byliśmy przygotowani (psychicznie) na to, że krwawienie może sie pojawic, mniejsze lub wieksze,ale akurat w naszym przypadku brak krwawienia był bardzo miłą niespodzianką.
Oboje się cieszyliśmy z tego powodu. Mój Tż obawiał się, że będzie mnie bolało itd. a tu proszę

Twój chłopak jeśli Cię kocha i darzy Cię pełnym zaufaniem, tez nie powinien snuc takich podejrzen.
kar0lajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 08:46   #10
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: Pierwszy raz

ja tez zaliczam sie do grona dziewczyn które przy swoim ''pierwszym razie'' nie krwawiły'' było to dla mnie równiez dziwne i niezrozumiałe początkowo, ale bardzo szybko uzyskałam na to odpowiedź, więc niemartw sie wszystko jest w porzątku, a faceta odeślij do przeanalizowania jakiejś literatury dotyczącej danego zagadnienia.pozdrawiam
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:10   #11
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Pierwszy raz

I ja tez nie krwawilam.
Nie jest regula ze przy utracie dziewictwa sie krwawi, przeciez to zalezy od kobiet. A Twojemu TZ gratuluje pomyslowosci nie krwawila=oszukala mnie bo nie byla dziewica.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-20, 10:18   #12
AsqQq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10
Dot.: Pierwszy raz

Witam!
W moim przypadku było tak,że wiedziałam ze jestem dziewicą na 10000% ale nie miałam błony... potem troche o tym poczytałam i okazało się ze niektóre kobiety rodzą się bez błony...ale ile w tym prawdy to nie wiem,moze przypadkiem gdzieś ja przerwałam przy cwiczeniach lub innych czynnosciach fizycznych... tak więc nie martw się i nie płacz bo ci dogaduje!
powiedz mu co czujesz...wyjasnij i przedewszystkim powiedz zeby poczytał troche na damskie tematy bo jest totaqlnie zielony w tych sprawach )
AsqQq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 10:22   #13
LittleStar
Zadomowienie
 
Avatar LittleStar
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pierwszy raz

o Boże, ja też nie krwawiłam, ale mój TŻ nawet o tym nie pomyślał, że mogłabym go oszukać ;o do czego te chłopy są zdolne ;o
LittleStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 16:52   #14
Kasiek85
Raczkowanie
 
Avatar Kasiek85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 263
Dot.: Pierwszy raz

A ja krwawiłam, ale dla mojego było dziwne, że nie krzyczałam z bólu:P faceci...najlepiej jakby było jak w horrorze-dużo krwi i wrzasków może podsuń swojemu TŻ jakąś lekturkę do poczytania na ten temat
Kasiek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 19:06   #15
Daga626
Raczkowanie
 
Avatar Daga626
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z nikąd
Wiadomości: 210
GG do Daga626 Wyślij wiadomość przez MSN do Daga626
Dot.: Pierwszy raz

zgadzam się z dziewczynami. daj mu coś do poczytania na ten temat i sama też się doucz...
__________________
13.02.2010.

53-52-51-50-49-48
od 26.02.2010
Daga626 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 10:59   #16
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwszy raz

Co za koleś... nie krwawiłaś to znaczy, że nie byłaś dziewicą...
Ja nie krwawiłam, a nawet mnie zbytnio nie bolało, a dziewicą byłam. Mój tżt się cieszył, że mnie nie bolało,b o nie chciał bym cierpiała. A Twój... pękałby pewnie z dumy jakbyś się wiła z bólu i leciała Ci krew ciurkiem... co za podejście.
Może po prostu Twoja błonka była na tyle delikatna, że nie musiałąś tego czuć.
mnie niby nie bolało, ale potem zauważyłam pęknięcia (moja była dość gruba)
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:04   #17
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Pierwszy raz

Pytanie organizacyjne: Czy chłopak ma więcej niż 18 lat? Bo po sposobie rozumowania stwierdzam ,że max. 17...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 11:07   #18
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Pytanie organizacyjne: Czy chłopak ma więcej niż 18 lat? Bo po sposobie rozumowania stwierdzam ,że max. 17...
Właśnie też tak myślałam, ze młodziak z niego. Pewnie słuchał opowieści kumpli...
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 18:29   #19
patuskaxdd
Przyczajenie
 
Avatar patuskaxdd
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 24
Dot.: Pierwszy raz

ja też nie krwawiłam o.O i coo?
nie każda dziewczyna krwawi
Ja np. straciłam błonę zapewne przez palce
Przed 1 razem musiałam dobrze zapoznać się z chłopakiem;D
więc takim sposobem przerwała się błona. I to nawet nie przez niego .
Tylko wcześniejszego partnera z którym nie doszło do niczego więcej;p
__________________
8.09.08r.

Nie Potrzebuję Słów - Wystarczy Dotyk Twych Ust...


love.
patuskaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 20:28   #20
mattelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Dot.: Pierwszy raz

hehe mój pierwszy raz był szalony... tzn., zgwałciłam swojego, 3 lata starszego chłopaka. Potem sie popłakałam, że go wykorzystałam.. a on nadal siedział zamórowany i nie wiedział co powiedziec. Bylismy juz ze soba 2 lata, zawsze piescił mnie do szaleństwa.. ale nie chciał seksu bo bał sie wpadki. No i taka mentalnośc z domu odziedziczył, że przed ślubem seks jest be. Potem byliśmy para jeszcze 2 lata, prawie 3. I zawsze to ja byłam tą dominującą. Teraz, od roku mam faceta, z którym moge robic to non stop ;D hehe
mattelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 10:48   #21
KaHane
Raczkowanie
 
Avatar KaHane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 129
GG do KaHane Send a message via Skype™ to KaHane
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mattelka Pokaż wiadomość
hehe mój pierwszy raz był szalony... tzn., zgwałciłam swojego, 3 lata starszego chłopaka. Potem sie popłakałam, że go wykorzystałam.. a on nadal siedział zamórowany i nie wiedział co powiedziec. Bylismy juz ze soba 2 lata, zawsze piescił mnie do szaleństwa.. ale nie chciał seksu bo bał sie wpadki. No i taka mentalnośc z domu odziedziczył, że przed ślubem seks jest be. Potem byliśmy para jeszcze 2 lata, prawie 3. I zawsze to ja byłam tą dominującą. Teraz, od roku mam faceta, z którym moge robic to non stop ;D hehe
Mój obecny jest moim pierwszym z którym to zrobiłam pierwszy raz i jest hardcore bo tak jak koleżanka wyzej pisze, mogę non toper z nim...<jako dziewica ni byłam świadoma tego, że jestem dzika aż sie zdziwiłam >
Z moim poprzednim, który był dominujący było blisko pierwszego razu, jednak ja odmawiałam. Dlatego służyły nam zabawy. Nic jednak nie naruszyło błony itd :P

Przy pierwszym razie było krwawienie ale niewielkie Zgadzam sie ze to zalezy od błony - od jej grubości i trwałosci - im grubsza tym bardziej boli jej przerwanie. Czasem błona jest niewykształcona i potrafi usunąc sie bezboleśnie.

Wszystko z Toba w jak nejlepszym porzadku
I ja również dołączam się do spekulacji na temat dojrzałości Twojego chłopaka - ocenia Cie choc brak mu wiedzy - to bardzo niedobrze, ale jesli wyjaśnisz mu odpowiednio to nie powinno byc problemu.
__________________
~ Yes, so you can see me ~
~ With all my strength ~
~ I'll shine, so hurry ~
~ Search for the Full Moon... ~
KaHane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 22:49   #22
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Pierwszy raz

tez nie krwawilam... i sadzac po tym co pisza dziewczyny to chyba jest nas wiecej niz 20%.

coz... nie krwawilam i nie bylo zadnych spekulacji na ten temat bo mnie strasznie bolalo. ale tż mi ufa... poza tym to on mnie nauczyl tajnikow zycia seksualnego krwi jako takiej nie bylo ale po wszystkim kiedy tż piescil mnie jezykiem mowil ze poczul krew. wiec jakos tam minimalnie bylo cos.
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:32   #23
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Pierwszy raz

kiedyś ktoś mi powiedział , chyba ginekolog ? że błonę dziewiczą można przerwać od używania tamponów,ja ich używam od samego początku okresu, tj wiecej niż 5 lat, i chyba tak się stało, bo podczas mojego pierwszego razu też nie krwawiłam, mój Tż się na to nastawił a było zero krwi, ale i tak wiedział ze jestem dziewicą, faceci to widzą tzn. ci doświadczeni
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 21:28   #24
gosiuania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Pytanie organizacyjne: Czy chłopak ma więcej niż 18 lat? Bo po sposobie rozumowania stwierdzam ,że max. 17...
no i tu Cię zdziwie bo chłopak ma lat 20... ale wszystko jest już w porządku

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

dziękuje dziewczyny za radę faktycznie nas jest sporo
gosiuania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-04, 23:57   #25
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Pierwszy raz

a ja mam czasem glupie mysli ze szkoda ze mnie nie bolalo i nie krawilam przy 1 razie- szykowalam sie na bol bylam ciekawa jaki to bol a tu byla mila niespodzianka zero krwi i nic nie bolalo w zasadzie...
czasem sie zatanwiam poprostu jaki to bol... ten slynny przy stosunku maja dziewczyzny ale mimo to uwazam ze fajnie jednak ze obylo sie bez tych skutkow ubocznych 1 razu
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 10:37   #26
AnitkaKotek
Raczkowanie
 
Avatar AnitkaKotek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 234
Dot.: Pierwszy raz

Witam ja tez nie krwawilam po 1 stosunku a troche jednak bolalo... ale chlopak nigdy mnie nie zapytal czy napewno bylam dziewica. Chyba wyczul ze jestem malo doswiadczona i ze sie denerwowalam. ;p
wiec spokojnie nie masz sie co martwic i naopewno chora na nic nie jestes hihi
AnitkaKotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 13:57   #27
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mattelka Pokaż wiadomość
hehe mój pierwszy raz był szalony... tzn., zgwałciłam swojego, 3 lata starszego chłopaka. Potem sie popłakałam, że go wykorzystałam.. a on nadal siedział zamórowany i nie wiedział co powiedziec. Bylismy juz ze soba 2 lata, zawsze piescił mnie do szaleństwa.. ale nie chciał seksu bo bał sie wpadki. No i taka mentalnośc z domu odziedziczył, że przed ślubem seks jest be. Potem byliśmy para jeszcze 2 lata, prawie 3. I zawsze to ja byłam tą dominującą. Teraz, od roku mam faceta, z którym moge robic to non stop ;D hehe
żartujesz prawda

Edytowane przez katia84
Czas edycji: 2009-10-06 o 13:59
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.