Czy miałyście intuicję co do płci dziecka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-03, 23:03   #1
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik

Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?


Czy miałyście intuicję jakiej płci będzie wasze dziecko? Zanim dowiedzieliscie się od lekarza? I czy taka intuicja się sprawdziła? Ja od samego początku wiedziałam, że to będzie syn. I choć nie wiem tego do tej pory to i tak nie ma opcji, żebym pomyślała o swoim brzuszku inaczej niż o synku. Ciekawa jestem czy czeka mnie szok po badaniu USG, bo liczę, ze jednak uda się zobaczyc płeć... To już 30 tydzień a bobas na każdym "podglądaniu" układa się tak, że nie można rozpoznać czy to on, czy ona. Zresztą chodzę na to badanie do takiego lekarza, który kiedyś miał wytoczoną sprawę o niepoprawne podanie płci dziecka, więc nie chętnie mówi, nawet jeśli podejrzewa. Jeśli nie jest pewien to nie ma szans. Dlatego takie pytanie...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-03, 23:36   #2
karina1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 2
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

tak.ja też tak miałam.od początku wiedziałam,ze to będzie syn.potwierdzilo to usg w 24 tygodniu.
karina1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 00:27   #3
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja wiedziałam od samego początku że będę miała córkę. Gdy nie byłam w ciąży zawsze chciałam miec pierwszego synka ale oczywiście było mi obojętne czy to będzie on czy ona. Lekarz potwierdził moje przypuszczenia. A swoją drogą to nie rozumiem jak można wytoczyć proces lekarzowi który pomylił się przy określeniu płci dziecka Ale musze się pochwalić swoim lekarzem, że jeszcze w swojej karierze podobno nigdy się nie pomylił. Pozdrawiam wszystkie mamuśki
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 00:33   #4
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Czesc Ja rowniez mialam intuicje co do plci dziecka ktora oczywiscie potwierdzila sie po porodzie.Niektore przyszle mamy to poprostu czuja,ale nie ma sie czym przejmowac jezeli tak nie jest.Podobno chlopcy sa bardziej ruchliwi w brzuszku mamy!!!!Ale jak sie o tym przekonac bedac w pierwszej ciazy?????Najwazniejsze zeby dziecko bylo zdrowe.moze intuicja niektorych kobiet poprostu spi?????Nie budzmy jej na sile!!!!!
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 09:35   #5
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Muszę przyznać ,że ja też traktowałam malucha w brzuchu jak chłopaka.Płeć dziecka nie była jednak dla mnie ważna.Chciałam mieć niespodziankę przy narodzinach dziecka,dlatego w czasie USG nie pytałam o płeć.I urodził się chłopak !
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 10:08   #6
emzetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

razem z Moim Mężem chcieliśmy mieć niespodziankę (lekarz wiedział o płci w 20 tygodniu ciąży), zresztą dla wszysstkich też miała być niespodzianka.
Z intuicją było tak, że jak zdecydowaliśmy o imieniu dla chłopca to byłam pewna, że urodzi się chłopak, a później (kilka tygodni) gdy wybraliśmy imię dziewczynce to miałam przeczucie, ze to córcia.
i pomimo, że płeć dla nas nie ma zadnego znaczenia to z synka cieszę się jeszcze bardziej ponieważ ma imię po swoim prapradziadku.
emzetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 11:25   #7
dph
Rozeznanie
 
Avatar dph
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 987
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

[QUOTE=
i pomimo, że płeć dla nas nie ma zadnego znaczenia to z synka cieszę się jeszcze bardziej ponieważ ma imię po swoim prapradziadku.[/QUOTE]
Jak mu daliście na imię?
dph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 13:04   #8
emzetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez dph
Jak mu daliście na imię?
patrz opis
emzetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 13:52   #9
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja bardzo chciałam mieć synka-może dlatego, że miałam siostrę...?Mężowi było totalnie obojętne (jedynak)! Żartował jednak czasem, że chce mieć SWOJĄ córeczkę. Na USG maleństwo wielokrotnie pokazało plecki i tyle...Totalna kinder niespodzianka! Łudziłam się, że to będzie chłopak...imię było przygotowane od wielu lat! A tu córeczka! Najukochańsza, najśliczniejsza,MOJA!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 19:29   #10
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Lekarz akurat miał pecha, bo pomylił się w diagnozie rodzicom czterech chłopców. Rodzice strasznie chcieli córeczkę...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 19:33   #11
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ostatnio miałam taką sytuację: będąc na Mazurach pojechałam na obiad do pobliskiego zajazdu, słynącego z dobrej kuchni i sympatycznej właścicielki. Owa właścicielka podeszła do mnie i powiedziała: "chłopak". Myśląc, ze to pytanie odpowiedziałam, że jeszcze nie wiem, a ona na to: "ale ja wiem" i sobie poszła...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-04, 20:03   #12
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja tez odraz wiedzialam ze chlopak. Mezowi bylo wszystko jedno, wazne , ze zdrowe. Moja mama i tesciowa rokowaly dziewczynke, a mnie szlag trafial jak mi o dziewczynce gadaly. Wtedy one zawsze, zobaczysz, ze to bedzie dziewucha, a ja z nerwami, ze to bedzie chlopak, bo ja to wiem i tyle, koniec kropka. W 20-tym tygodniu usg potwierdzilo, ze to chlopak hihihihi i wyszlo na moje hihihihi. Zawsze chcialam miec dwie dziewczynki, ale jak zaszlam w ciaze, to na sama mysl o dziewczynce doznawalam strasznego obrzydzenia, az mnie to dziwilo. Ja cala ciaze mialam przeczucia, wiedzialam nawet kiedy urodze. Tremin byl na 1 marca tego roku(to meza urodziny), a tydzien przed(to byla niedziela) doznalam strasznego przeczucia, ze w poniedzialake 28 lutego dostane skorczy w nocy o 2-ej lub 3-ej, albo o 4-tej lub 5-tej, a po poludniu maly sie urodzi. Skurcze dostalam w poniedzialek 28 lutego o 5-tej rano, a o 17-tej maly byl juz z nami. Nikt mi nie chce wiezyc, jak to opowiadam. Kazdy mowi: ty i te twoje przeczucia. Ale co ja mam zrobic, cala ciaza to byly przeczucia i to sie zawsze sprawdzilo, porodu juz pod uwage nie bralam, a jednak hihihi tez sie sprawdzilo. A jak u was? Mialyscie przeczucie kiedy urodzicie?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 21:32   #13
emzetka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Mialyscie przeczucie kiedy urodzicie?
mnie cały przebieg ciąży zaskoczył maksymalnie: między innymi to, iż musiałam przeleżeć cztery miesiące, a potem gdy mogłam już rodzić - czekałam 15 dni - dlatego moje przeczucia, nawet jeśli je miałam, chowałam głęboko w sobie bo przeczucia przeczuciami, a wszystko i tak układa się po swojemu - ale myślę, że układa się jak najbardziej prawidłowo
emzetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 21:35   #14
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Nie wiedziałam jakiej płci będzie moje dziecko, ale bardziej nastawiałam się na synka, nawet na początku wybierałam imię dla chłopca, a potem dla dziewczynki. O maleństwie z brzuszka mówiłam Dzidziuś, a nie Dzidzia. mOczywiście urodził się synek, jest bardzo kochany, chciaż czasem daje popalić
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 12:59   #15
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

ja chcialm synka ,TZ córke ,na usg poszlismy razem i ja wycszlam z gabinetu bo nie chcialm wiedziec a lekarz powiedzial TZ .

na miesiac prze dporodem napisalm na kartce ustalone imie i schowalam ,otworzylma po porodzie i bylo to co na kartce czyli Natalia
z imieniem dla dziewczynki nie mielismy żadnego problemu ,wybral je TZ z chlopcem co 3 dni sie zmienialo.

moja mama tez mial przeczucie ze bedzie dziewczynka,polozne tez.

ciesze sie ze mam dziewczynke i druga tez bym chciala córkę

znam historie kiedyw rodzinie rodzili sie sami chlopcy wiec przy kolejnej ciązy babcia bardzo pobożna modlila sie o dziewczynke i urodzila sie dziewczynka tylko z powazna wada serca i zespolem Downa -nikt nie modlil sie o zdrowe dziecko tylko o wnuczke
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:23   #16
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

a ja wam powiem, ze moja mama nigdy sie nie mylila :| nie wiem jak ona to robi, ale zawsze kiedy w rodzinie jest ktos w ciazy, mama wie co sie urodzi :O i jak narazie zawsze sie sprawdzalo


pozdrawiam
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 22:45   #17
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja bardzo chciałam mieć córkę, a mąż syna. Głaskałam mój brzuch i mówiłam do niego Mysia. Do dziewczynki mieliśmy wybrane imię, a do chłopca nie mielismy nawet dzień przed porodem. Spełniło się moje marzenie i mam swoją Mysię. Do dzisiaj tak mówimy na naszą Karolcię.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 14:51   #18
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a ja wam powiem, ze moja mama nigdy sie nie mylila :| nie wiem jak ona to robi, ale zawsze kiedy w rodzinie jest ktos w ciazy, mama wie co sie urodzi :O i jak narazie zawsze sie sprawdzalo


pozdrawiam
fajny taki dar
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 11:07   #19
joannap18
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Środa Wlkp.
Wiadomości: 168
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Czy miałam przeczucie?? O tak!!! Do końca byłam przekonana, ze to będzie Marysia, zwłaszcza, ze na USG Dzidzia robiła fikołki i nie szło podejrzeć, a później stwierdziłam, ze widocznie ma to byc niespodzianką i nie pytałam lekarza o płeć. I żyłam w przeświadczeniu, ze będę miała swoją córeczkę, chociaż mąż powtarzał, że bzdury opowiadam!!! Bedzie chłopak i koniec!!! No i nadszedł ten dzień, kiedy pzynieśli mi (po cesarce) .....synusia. I tyle było z mojego przeczucia.....
joannap18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 10:34   #20
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Wink Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez joannap18
Czy miałam przeczucie?? O tak!!! Do końca byłam przekonana, ze to będzie Marysia, zwłaszcza, ze na USG Dzidzia robiła fikołki i nie szło podejrzeć, a później stwierdziłam, ze widocznie ma to byc niespodzianką i nie pytałam lekarza o płeć. I żyłam w przeświadczeniu, ze będę miała swoją córeczkę, chociaż mąż powtarzał, że bzdury opowiadam!!! Bedzie chłopak i koniec!!! No i nadszedł ten dzień, kiedy pzynieśli mi (po cesarce) .....synusia. I tyle było z mojego przeczucia.....

To zupełnie jak u mnie! Tylko ja WIEDZIAŁAM, że to będzie synuś a po cesarce...ujrzałam dziewuszkę! Chociaż teraz sobie przypomniełam, że po USG w 2 m-cu ciąży jak oglądaliśmy zdjątko całą familią to powiedziałam dosłownie "ee. ..to nie wygląda jak dziecko tylko zupełnie jak koza!" No i mam taką upartą 4-letnią kozę...
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 09:25   #21
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Co do przeczucia to obydwoje z mezem wiedzielismy ze bedzie syn W 5 miesiacu gdy robilam USG lekarz powiedzial ze raczej bedzie to dziewczynka, mysle sobie no coz przeczucie sie nie sprawdzilo nieszkodzi i tak sie cieszylismy, ale 3 tyg temu robilam nastepne USG i ujzalam ze mojemu malenstwu cos wyroslo po miedzy nozkami Lekarz stwierdzil ze to jednak chlopczyk, takze nasze przeczucie nas nie zawiodlo. Dla mnie plec nie jest wazne, wazne jest to by bylo cale i zdrowe
Pozdrawiam
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 10:34   #22
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja od samego poczatku byłam pewna, że to będzie dziewczynka ale to uczucie przeszło około 4 miesiąca i potem już nie byłam w stanie określić się ani w tą ani w tą stronę. Chciałam mieć synka z tego względu, że ... nie umiem zajmowac się dziewczynkami ale w końcu doszliśmy z mężem do wniosku, że najwyżej dziewczyna będzie miała cieżkie zycie z nami - rowery, góry, namioty, nurkowanie i łowienie ryb i jesli to będzie dziewczynka, to trudno, będzie chodzić w portkach, bo ja nie mam pojęcia na temat sukieneczek falbanek, warkoczyków itp - dla mnie to czarna magia

No i nasza dzielna prawie czterotygodniowa dziewczynka ma już za sobą dwie wyprawy na ryby zniosła je bardzo dzielnie.

Nasze maleństwo do końca było dla nas niespodzinką. Jak po porodzie położono mi ją na brzuch, to byłam taka szczęśliwa że to dziecko wreszcie sie urodziło, tak ją tyliłam i całowałam, że nawet nie sprawdziłam czy to chłopiec czy dziewczynka. Mąż też na to nie wpadł Dopiero położna po kilku minutach zapytała czy nie chcemy wiedzieć, co nam sie urodziło i wtedy ją podniosłam i zobaczyłam, ze to moja mała córeczka

Pozdrawiam mamusie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 22:59   #23
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Od początku o maleństwie myślałam jako o Igorku i sama siebie za to ganilam. Do pierwszego USG, na ktorym mozna poznac plec dziecka, odganialam mysl o chlopcu i oswajalam sie z mysla ze moze pojawaic sie corcia. Ale gdy lekarz powiedzial, ze to chlopiec, nie mialalm juz watpliwosci i czekalam na synka. No i urodzilo sie malenstwo, z ta tylko roznica, ze zamiast Igorka jest Piotrus, ktory za tydzien (28.08) skonczy juz dwa latka. I tak sobie czasem mysle, gdyby mialoby byc jeszcze jedno dziecko to moze tez bedzie synek?
A Paula78 ma racje, ze czasem cos nam obraz przeslania! blagalam o zdrowe dziecko i choc wczesniak i z wielkim strachem w pierwszych dniach zycia o jego zycie, to wszystko zakonczylo sie dobrze i synek ma sie swietnie, a powiedzenie "byle zdrowe bylo" to wcale nie sa puste slowa.
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 11:14   #24
isska
Przyczajenie
 
Avatar isska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: cracovie
Wiadomości: 5
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

od samego początku wiedziałam że będzie chłopak... byliśmy pewni do tego stopnia że ani nie mieliśmy imienia dla dziewczynki, ani nie kupowaliśmy uniwersalnych ubranek tylko od razu z "chłopięcymi" wzorami... usg potwierdziło dość wcześnie bo w 16. lub 17. tygodniu że będzie facecik... mój facecik ma już 22 mce... rany jak ten czas szybko leci
__________________
I wtedy gwiazdy toną we łzach....
isska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 20:30   #25
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

jestem ciekawa jak to bedzie u mnie. Intuicja podpowiada mi że to bedzie synek. jeszcze tylko 3 miesiace i sprawa sie wyjasni (czekamy do samego końca- nie chcemy wcześniej znac płci).
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-24, 18:14   #26
mmena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 33
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Tak, wiedziałam, że urodzi się dziewczynka. Potrafię (chociaż chyba powinnam powiedzieć "udaje mi się") także przewidzieć płeć nienarodzonych dzieci znajomych. W przypadku nieznajomych to nie działa.
mmena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 13:42   #27
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

W pierwszej ciąży miałam przeczucie, że będzie córka i jest. A obecnie w drugiej chciałabym chłopca , ale to się okaże. Nie mam tym razem żadnych odczuć. Tylko odrzuca mnie od naturalnej kawy(przed ciążą byłam smakoszem kawy) i nie mam ochoty na słodycze. W pracy mówią mi,że ładnie wyglądam jak na chłopca. Mi jest obojętnie bo u moich dzieci będzie duża różnica wieku 15 lat, także nie będą mieli bliskiego kontaktu. Pragnę,ażeby dzidzia była zdrowa.
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 14:24   #28
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Cytat:
Napisane przez Sonia1982
Co do przeczucia to obydwoje z mezem wiedzielismy ze bedzie syn W 5 miesiacu gdy robilam USG lekarz powiedzial ze raczej bedzie to dziewczynka, mysle sobie no coz przeczucie sie nie sprawdzilo nieszkodzi i tak sie cieszylismy, ale 3 tyg temu robilam nastepne USG i ujzalam ze mojemu malenstwu cos wyroslo po miedzy nozkami Lekarz stwierdzil ze to jednak chlopczyk, takze nasze przeczucie nas nie zawiodlo. Dla mnie plec nie jest wazne, wazne jest to by bylo cale i zdrowe
Pozdrawiam
To podobnie jak u mnie ... zaraz przy pierwszej wizycie miałam robione USG przychodze do męża pokazuje mu zdjęcie i mówie wiesz będziemy mieli Juniora mój mąż był zdziwiony moją pewnością ... około 25 tyg lekarz powiedził że to dziweczynka ździwiłam się ale w sumie było mi wszystko jedno dziecko to dziecko ale w 33 tyg gdy dziecko zanurkowało główką w dół okazało się że to chłopak ... i teraz zamiast Karolinki mam Stasia jednak cos w tej intuicji jest
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 10:30   #29
Calimero
Raczkowanie
 
Avatar Calimero
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 187
GG do Calimero
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

oooo tak, cala ciaze wiedzialam ze bedzie syn Zreszta wszyscy mnie w tym przeczuciu podtrzymywali mowiac ze wygladam "na chlopca" i nawet pierwszy lekarz do ktorego chodzilam na pierwszej wizycie powiedzial: bedzie chlopiec. No wiec uznalam ze cos w tym jest. 2 tyg przed porodem trafilam do innego lekarza ktory podczas badanie usg zapytal: "oczywiscie zna pani plec dziecka" . "Tak-Marcin- pwiedzialam , na to on z wielkimi oczami zapytal:"da pani dziewczynce na imie Marcin"
__________________
Calimero
Calimero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 13:56   #30
Tomy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 147
Dot.: Czy miałyście intuicję co do płci dziecka?

Ja wiedziałam od początku, ze to będzie syn. I gdyby na USG dr powiedział inaczej to bym się poważnie zdziwiła

To było bardzo silne przeczucie i oczywiście się sprawdziło.
Tomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:16.