Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 18:25   #451
zuza678
Wtajemniczenie
 
Avatar zuza678
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: woj.kuj.-pom.
Wiadomości: 2 113
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez she922 Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś zadzwoniłam i rzeczywiście p. Jacek nie przyjmuje już nowych klientek ale za to umówiłam się do współpracownika (nie pamiętam imienia, chyba Roma o ile sie nie przeslyszalam) na 5 lutego - czwartek ;] relacje oczywiście zdam )
Z p. Jackiem przez telefon sie rozmawialo bardzo milo. Powiedzialam ze nie mam szczerze mowiac pomyslu na moje wlosy, bo dotychczasowych fryzur nie chce powtarzac (nie mowie ze wygladam źle, poprostu chcialabym cos nowego, innego).
Roma to jego wspolniczka, partnerka Jest wlasnie moja fryzjerka To taka drobna blondynka
Zdaj relacje jak bylo, jestem bardzo ciekawa mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona. ja mam wizyte 30 stycznia
__________________
"Wierzę, że tam w górze jest coś, co czuwa nad nami.
Niestety, jest to rząd"
.


Moja strefa, mój blog
http://sannas-land-of-illusion.blogspot.com/
zuza678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:40   #452
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Byłam u p. Zaremby 2 miesiące temu na Gdańskiej. Zapłaciłam 200zł i wyszłam wściekła i zapłakana. Chciałam ściągnąć czarna farbę i zrobic jakieś pasemka czy balejaż. Poprostu chciałam pozbyć się czarnego i odmienć się. Stwierdziłam, że wybiorę się po porządnego fryzjera bo nie chciałam zniszczyć włosów. Pani Z. nałożyła mi tylko na 5 cm odrosty farbę o kolorze czekolady, który na moich włosach wyszedł jak rudzielec. I chodzę teraz jak ten debil z rudym czubem i resztą czarnych włosów.
Dziewczyny czy którać z was ściągała czarną farbę w Bydgoszczy i może polecić jakiegoś fryzjera?
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:36   #453
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez zuza678 Pokaż wiadomość
Roma to jego wspolniczka, partnerka Jest wlasnie moja fryzjerka To taka drobna blondynka
Zdaj relacje jak bylo, jestem bardzo ciekawa mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona. ja mam wizyte 30 stycznia
oczywiście dam znać jeeny chyba nie wytrzymam do 5 lutego xD
daj znac co Tobie tam wyczaruje na głowie
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 17:52   #454
olka@@@
Raczkowanie
 
Avatar olka@@@
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 87
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja do niedawna byłam czarnulką, a teraz jestem już blondynką Rozjaśniałam włoski w salonie przy ul. Karłowicza w Bydgoszczy u Pani Karoliny. Jeżeli jeszcze nic nie znalazłaś to daj znać ja podam tobie namiary na ten salon
__________________
...I znów ten stan, że nie wiem co mam robić! Niby wszystko gra i niby o to chodzi...!

Edytowane przez olka@@@
Czas edycji: 2009-02-06 o 16:15
olka@@@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 09:29   #455
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez olka@@@ Pokaż wiadomość
Ja do niedawna byłam czarnulką, a teraz jestem już blondynką Rozjaśniałam włoski w salonie przy ul. Karłowicza w Bydgoszczy u Pani Karoliny. Jęzlei jeszcze nic nie znalazłaś to daj znać ja podam tobie namiary na ten salon
Poproszę o namiary
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:13   #456
milka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez she922 Pokaż wiadomość
oczywiście dam znać jeeny chyba nie wytrzymam do 5 lutego xD
daj znac co Tobie tam wyczaruje na głowie
Hej podaj mi proszę namiary na salon figaro. z góry dzieki)
milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:34   #457
OlaKar123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Pokaż wiadomość
Byłam u p. Zaremby 2 miesiące temu na Gdańskiej. Zapłaciłam 200zł i wyszłam wściekła i zapłakana. Chciałam ściągnąć czarna farbę i zrobic jakieś pasemka czy balejaż. Poprostu chciałam pozbyć się czarnego i odmienć się. Stwierdziłam, że wybiorę się po porządnego fryzjera bo nie chciałam zniszczyć włosów. Pani Z. nałożyła mi tylko na 5 cm odrosty farbę o kolorze czekolady, który na moich włosach wyszedł jak rudzielec. I chodzę teraz jak ten debil z rudym czubem i resztą czarnych włosów.
Dziewczyny czy którać z was ściągała czarną farbę w Bydgoszczy i może polecić jakiegoś fryzjera?

Czytam co piszesz o salonie Zaremby i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
Ja osobiście schodziłam sporo salonów w Bydgoszczy (u Zaremby wydawało mi się drogo). Byłam w Realu, jest jeszcze drożej a obsługa niezbyt profesjonalna. Wizyta tam wygląda jak zakupy w Realu: szybko bez doradztwa, ściąć i skasować.
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
W salonie Zaremby czuję się po prostu dobrze. Obsługa jest miła. Zajmuje się mną recepcjonistka. Dziewczyny fajnie doradzają, a jeśli chodzi o koloryzację to nie mają sobie równych.
Zdaje się, że właśnie za koloryzację Zaremba zbobyła mistrzostwo świata.
Teraz lata po świecie i uczy stylistów sztuki fryzjerskiej. Wyjeżdża często więc chyba jest dobra.
Dlatego zastanawiam się czy byłaś u tej samej Zaremby i czy przypadkiem jej nie krzywdzisz.
Polecam:
www.zaremba.info.pl
www.joannazaremba.com
OlaKar123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-03, 21:04   #458
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
może konkretniej? bo nie wiem co masz na myśli? coś strasznego Cie tam spotkało??
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 07:21   #459
Kalada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 12
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Czytam co piszesz o salonie Zaremby i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
Ja osobiście schodziłam sporo salonów w Bydgoszczy (u Zaremby wydawało mi się drogo). Byłam w Realu, jest jeszcze drożej a obsługa niezbyt profesjonalna. Wizyta tam wygląda jak zakupy w Realu: szybko bez doradztwa, ściąć i skasować.
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
W salonie Zaremby czuję się po prostu dobrze. Obsługa jest miła. Zajmuje się mną recepcjonistka. Dziewczyny fajnie doradzają, a jeśli chodzi o koloryzację to nie mają sobie równych.
Zdaje się, że właśnie za koloryzację Zaremba zbobyła mistrzostwo świata.
Teraz lata po świecie i uczy stylistów sztuki fryzjerskiej. Wyjeżdża często więc chyba jest dobra.
Dlatego zastanawiam się czy byłaś u tej samej Zaremby i czy przypadkiem jej nie krzywdzisz.
Polecam:
www.zaremba.info.pl
www.joannazaremba.com
J też byłam u "sławnej" mistrzyni Zaremby. Gdybym wcześniej znalazla sie na tym forum oszczędziłabym sobie nerwów. Zapłacilam dużo pieniędzy a wyszłam z krzywo i za krótko obciętymi włosami. Dodam tylko, że mam kręcone włosy, czekałam prawie rok, żeby doprowadzić włosy do porządku. Pierwszy raz zdarzyło mi sie wyjść z salonu w fryzurze Kopernika na bakier i z łezką w oku. Stopniowanie, strzępienie, żeby podnieść włosy u nasady, ta pani chyba o tym nie słyszała. Zresztą, czy można dobrze obciąć wlosy w kilkanaście minut. Same odpowiedzcie sobie na to pytanie. No cóż, ale kolejka naiwnych takich ja, zmamionych "mistrzostwem" długa. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życzę tylko udanych fryzur.
Kalada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 09:00   #460
malinka18222
Zadomowienie
 
Avatar malinka18222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 1 083
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Czytam co piszesz o salonie Zaremby i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
Ja osobiście schodziłam sporo salonów w Bydgoszczy (u Zaremby wydawało mi się drogo). Byłam w Realu, jest jeszcze drożej a obsługa niezbyt profesjonalna. Wizyta tam wygląda jak zakupy w Realu: szybko bez doradztwa, ściąć i skasować.
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
W salonie Zaremby czuję się po prostu dobrze. Obsługa jest miła. Zajmuje się mną recepcjonistka. Dziewczyny fajnie doradzają, a jeśli chodzi o koloryzację to nie mają sobie równych.
Zdaje się, że właśnie za koloryzację Zaremba zbobyła mistrzostwo świata.
Teraz lata po świecie i uczy stylistów sztuki fryzjerskiej. Wyjeżdża często więc chyba jest dobra.
Dlatego zastanawiam się czy byłaś u tej samej Zaremby i czy przypadkiem jej nie krzywdzisz.
Polecam:
www.zaremba.info.pl
www.joannazaremba.com
Byłam u Pani Joanny Zaremby.
__________________
,,Stosunek do zwierząt jest najlepszą
miarą naszego człowieczeństwa''
malinka18222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:46   #461
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

aaa! jutro na 8:00 lece do Figaro xD trzymajcie kciuki bo jak nie wyjdzie to chyba sie zgole na łyso...
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 15:56   #462
OlaKar123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez she922 Pokaż wiadomość
może konkretniej? bo nie wiem co masz na myśli? coś strasznego Cie tam spotkało??
Spróbuj powiedzieć P.Romie, że coś jest nie tak,że wolałabyś trochę inaczej to się przekonasz.
Ja usłyszałam, że tak jest dobrze (chodziło o asymetrję), i nie rozumie o co mi chodzi, a w ogóle to się czepiam bo Ona wie lepiej.
OlaKar123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:48   #463
diabolama
Raczkowanie
 
Avatar diabolama
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gda, trń, bdg
Wiadomości: 35
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

hej dziewczyny, poszukuje dobrego fryzjera - tak jak my wszystkie
ale chodzi o to, ze mam bardzo cienkie i raczej bardzo krótkie włoski, więc to nie takie proste je ściąć tak, żeby ładnie wyglądały... Chciałabym pójść do fryzjera, który potrafi odpowiednio dobrać fryzurę do rodzaju włosów i potrafi ściąć niebanalnie...
Znacie może kogoś takiego?
__________________

Edytowane przez diabolama
Czas edycji: 2009-02-06 o 21:10
diabolama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 22:30   #464
she922
Raczkowanie
 
Avatar she922
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Spróbuj powiedzieć P.Romie, że coś jest nie tak,że wolałabyś trochę inaczej to się przekonasz.
Ja usłyszałam, że tak jest dobrze (chodziło o asymetrję), i nie rozumie o co mi chodzi, a w ogóle to się czepiam bo Ona wie lepiej.
NIEPRAWDA! P. Roma jest miłą i bardzo komunikatywną osobą która zna się na rzeczy. Wyszłam z cudowną fryzurą idealnie dobraną do mojego rodzaju włosów i kształtu twarzy (mam dosyć wysokie czoło). Jestem bardzo zadowolona choć cena nie była niska ;P Kiedy ścinała mi grzywke na bok już po farbowaniu (co wyszło fantastycznie - kolor stworzony dla mnie, który mi p. Roma doradziła), powiedziałam że chyba nie widze na jedno oko i że chyba ją trzebaby troszkę podciąć jeszcze. Zcięła ją tak że teraz ani nie musze jej układać na szczotke, ani się z nią nie męcze. Spędziłam u tego fryzjera 2,5 godziny i cały ten czas czułam się naprawde otoczona specjalistami, którzy wiedzą co robią. Co prawda podsunęłam pare swoich wizji moich przyszłych włosów p. romie ale ona odradziła mi je skutecznie argumentując swoje zdanie - widać że to ekspertka
Ogólnie SUPER!!
she922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 09:43   #465
rapidity
Przyczajenie
 
Avatar rapidity
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Dobrze brzmiące miasto
Wiadomości: 20
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Dziewczyny czy zauważyłyście,że coś podobne te nicki do siebie "veronka7979" i "majka2323" czy Modek może sprawdzić czy IP tych Pań nie jest przypadkiem ten sam???

nie jest nam tu potrzebna reklama tylko obiektywne opinie na temat salonów,fryzjerów i efektów ich pracy!

a jeżeli jesteście naprawdę bardzo zadowolone Veronko i Majko z usług kolaprestige to może jakieś fotki???

Pozdrowienia dla WSZYSTKICH fryzjerów i fryzjerek czytających nasze opinie
rapidity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 10:48   #466
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez OlaKar123 Pokaż wiadomość
Czytam co piszesz o salonie Zaremby i postanowiłam włączyć się do dyskusji.
Ja osobiście schodziłam sporo salonów w Bydgoszczy (u Zaremby wydawało mi się drogo). Byłam w Realu, jest jeszcze drożej a obsługa niezbyt profesjonalna. Wizyta tam wygląda jak zakupy w Realu: szybko bez doradztwa, ściąć i skasować.
Figaro - gwiazdorstwo - przerost formy nad treścią. Zastanawiałam się tam kto jest klientką i kto tu płaci za usługę.
W salonie Zaremby czuję się po prostu dobrze. Obsługa jest miła. Zajmuje się mną recepcjonistka. Dziewczyny fajnie doradzają, a jeśli chodzi o koloryzację to nie mają sobie równych.
Zdaje się, że właśnie za koloryzację Zaremba zbobyła mistrzostwo świata.
Teraz lata po świecie i uczy stylistów sztuki fryzjerskiej. Wyjeżdża często więc chyba jest dobra.
Dlatego zastanawiam się czy byłaś u tej samej Zaremby i czy przypadkiem jej nie krzywdzisz.
Polecam:
www.zaremba.info.pl
www.joannazaremba.com

Jeszcze jeden post pod innym nikiem, a dostaniesz ode mnie ostrzezenie za reklame salonu Pani Zaremby.

rapidity - IP sä rözne
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 16:12   #467
kasicka
Przyczajenie
 
Avatar kasicka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz, rodzinnie-Nowy Sącz
Wiadomości: 25
GG do kasicka
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Jeśli szukacie dobrego fryzjera, to polecam szczerze panią Elę z salonu "U Eli" na Kossaka (Górzyskowo/ Szwederowo).
Chodzę do niej już od roku + kilka moich koleżanek, którym ten salon poleciłam.
Dlaczego warto? Bo Ela jest jednym z nielicznych fryzjerów, który zanim zabierze się do strzyżenia czy farbowania - ocenia strukturę włosa, to jak się układają, bierze pod uwagę kolor cery.
Nie obcina wszystkich na jedną modłę, bo akurat taka jest moda. Potrafi doradzić w jakiej fryzurze będzie Ci do twarzy, czego przy danym rodzaju włosów nie można robić. Wiem, że jeździ często na szkolenia z Matrixa i tam zdobywa wiedzę o nowoczesnym cięciu.
Przy tym jest bardzo komunikatywna i sympatyczna. A ceny również nie wygórowane: mycie+strzyżenie+farba( z 3 zmieszanych kolorów)=115zł.
kasicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 12:30   #468
Kryhap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

witam drogie Panie ja mam problem z innej beczki, gdyz mam bardzo gęste i grube włosy, dlatego nigdy nie moglabym miec ich krótkich, wole półdługie, jakie mam obecnie ale mimo, ze ma grzywke włosy opadaja mi na twarz, dlatego stale musze je upinac z tyłu lub nosic opaske, ale na dłuższa mete odpada, może znaja Panie dobrego fryzjera, któremu mozna zaufac w tej sprawie, bo z drugiej strony nie chcialabym za bardzo zniszczyc włosów
Kryhap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 13:04   #469
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

witam wszystkie panie, przeczytałam cały wątek (ufffff) i nie dowiedziałam się gdzie można zrobic sobie trwałą, taka na grubych wałkach-naturalniejszy efekt, mam delikatne włosy za ramiona, czy któras z was zna kogos, lub sama sobie robiła taka trwałą i gdzie i czy byłyscie zadowolone. prosze o radę bo nie chce sobie zniszczyc włosów. czy w tym salonie "styl" na fordonie ( bo bylo tu kilka pozytywnych opini o nim-chyba 4) ktos robil u tej pani kasi trwałą albo widział jak komus robi????????????? z góry dziękuje za pomoc i odpowiedz
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 13:51   #470
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Czytajac opinie o różnych salonach muszę zwrócić uwagę na jedną rzecz, piszecie np: byłam gdzieś tam, nie polecam salonu! Najczęściej dajemy takie opinie na podstawie jednej fryzjerki/fryzjera, która akurat nas "obsługiwała". Trzeba pamiętac, że w większości salonów jest zatrudnionych 2, 3 czy 5 fryzjerów i jeden wybryk jednego z nich daje opinie salonowi. Tak w sumie działa (anty)reklama...Ale nie należy generalizować. Sama kiedyś trafiłam do jednego salonu gdzie jedna pani źle zrobiła pasemka (parę plamek jej się zdarzyło na czubku głowy), fatalnie obcieła (tzn fryzura totalnie nie dla mnie, nic nie miała wyczucia), ale np bardzo fajnie ułożyła koka czy inną fryzurę "na wałki". Z kolei inna pani w tym salonie - rewelacja, zawsze chetnie do niej wracałam.
I jeszcze mam taką uwagę do tego, że narzekamy, że fryzjer nie umie nam doradzić odpowiedniej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzury. Uwazam, ze do tego trzeba być trochę "artystą" i prędzej chyba stylista by nam to doradził niż fryzjer. Np kiedyś wybrałam się do jednej pani na makijaż (stylistka-wizażystka) i ona dokłądnie potrafiła określić jakie kolory mi pasują, jakie włosy, jaka grzywka itp. Ale się rozpisałam ...
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 14:12   #471
diabolama
Raczkowanie
 
Avatar diabolama
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gda, trń, bdg
Wiadomości: 35
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

no właśnie, nikt nie zna może fryzjera artysty?
__________________
diabolama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 20:17   #472
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez abz Pokaż wiadomość
Czytajac opinie o różnych salonach muszę zwrócić uwagę na jedną rzecz, piszecie np: byłam gdzieś tam, nie polecam salonu! Najczęściej dajemy takie opinie na podstawie jednej fryzjerki/fryzjera, która akurat nas "obsługiwała". Trzeba pamiętac, że w większości salonów jest zatrudnionych 2, 3 czy 5 fryzjerów i jeden wybryk jednego z nich daje opinie salonowi. Tak w sumie działa (anty)reklama...Ale nie należy generalizować. Sama kiedyś trafiłam do jednego salonu gdzie jedna pani źle zrobiła pasemka (parę plamek jej się zdarzyło na czubku głowy), fatalnie obcieła (tzn fryzura totalnie nie dla mnie, nic nie miała wyczucia), ale np bardzo fajnie ułożyła koka czy inną fryzurę "na wałki". Z kolei inna pani w tym salonie - rewelacja, zawsze chetnie do niej wracałam.
I jeszcze mam taką uwagę do tego, że narzekamy, że fryzjer nie umie nam doradzić odpowiedniej do kształtu twarzy i rodzaju włosów fryzury. Uwazam, ze do tego trzeba być trochę "artystą" i prędzej chyba stylista by nam to doradził niż fryzjer. Np kiedyś wybrałam się do jednej pani na makijaż (stylistka-wizażystka) i ona dokłądnie potrafiła określić jakie kolory mi pasują, jakie włosy, jaka grzywka itp. Ale się rozpisałam ...
no jest to racja, ale jeżeli jest salon w którym wiemy ze fryzjerzy pracują na dobrych kosmetykach to juz jest coś, ja boje się iść do byle jakiego fryzjera bo np nie będą mieli preparatu do trwałej-delikatnej(a mam delikatne włosy) tylko do zwykłej trwałej i mi powie ze może mi zrobić i zrobi mi tym silniejszym środkiem bo bedzie miała z tego kase, a ja siano to samo tyczy sie farb do włosów.
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 08:04   #473
abz
Zakorzenienie
 
Avatar abz
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 391
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Poszukiwanie dobrego fryzjera niestety nie jest łatwe. Ja ostatnio bywałam w Osielsku (przy kosciele) u pani Ani - właścicielki salonu, zadowolona jestem. Koleżanka była w Polo w Osielsku (to chyba drugi punkt tego salonu) u pani Reni, pasemka bardzo dokładne a i potrafi upiąć fajne fryzurki. Z tego co widziałam jak wybierałam farbę to mają kosmetyki Keune.
__________________
od 26 kwietnia 2008 - żona // nasz ślub
mamy Synka: Krzysiu ur. 24-09-2010
i znowu serca mam dwa...


abz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 21:49   #474
martusienka111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 168
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

A czy ktoś może chodzi do salonu w Intermarche?
martusienka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 12:35   #475
loona14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam,
ja pisze jeszcze w sprawie Siergieja i salonu, w którym pracuje. Czy to salon przeniesiony z ul. Pod Blankami na Konopnickiej 22 ??
Coś więcej możecie napisać o Siergieju - jak czesze jak strzyze? WIdziałam jeden post o nim, a niedługo tam idę i jestem ciekawa co mi grozi ...
loona14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 17:42   #476
balcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez martusienka111 Pokaż wiadomość
A czy ktoś może chodzi do salonu w Intermarche?


No mi niestety zdazylo sie sprobowac umiejetnosci fryzjera w tym salonie! wyszlam z popalonymi wlosami rozjasionymi do koloru - BIALEGO. rozjasnione pasma odlamuja sie w polowie dlugosci i skrecaja na koncach po prostu Katasrtofa!!!!!!!

---------- Napisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

a czy ktoras z Was moje drogie probowala umiejetnosci pana Michala z salonu Stoppla na Starym Rynku? mojej kolezance zafundowal super fryzurke ktora codziennie wyglada jakby ukladala ja na walki, po prostu swietna. Mnie osobiscie interesuje dobre farbowanie a o tym nic mi nie wiadomo.
Jesli znacie kogos kto ladnie farbuje i wie jaki kolor mozna do jakich wlosow dobrac to poprosze o dane.
buziaczki dla Was

Edytowane przez balcia
Czas edycji: 2009-02-18 o 17:44
balcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:58   #477
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez loona14 Pokaż wiadomość
Witam,
ja pisze jeszcze w sprawie Siergieja i salonu, w którym pracuje. Czy to salon przeniesiony z ul. Pod Blankami na Konopnickiej 22 ??
Coś więcej możecie napisać o Siergieju - jak czesze jak strzyze? WIdziałam jeden post o nim, a niedługo tam idę i jestem ciekawa co mi grozi ...
hm.. z tego co mnie słuchy i opinie doszły to wszystko ok.. nowocześnie, fachowo..
daj znać jak wrócisz..

Cytat:
Napisane przez balcia Pokaż wiadomość
No mi niestety zdazylo sie sprobowac umiejetnosci fryzjera w tym salonie! wyszlam z popalonymi wlosami rozjasionymi do koloru - BIALEGO. rozjasnione pasma odlamuja sie w polowie dlugosci i skrecaja na koncach po prostu Katasrtofa!!!!!!!

---------- Napisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

a czy ktoras z Was moje drogie probowala umiejetnosci pana Michala z salonu Stoppla na Starym Rynku? mojej kolezance zafundowal super fryzurke ktora codziennie wyglada jakby ukladala ja na walki, po prostu swietna. Mnie osobiscie interesuje dobre farbowanie a o tym nic mi nie wiadomo.
Jesli znacie kogos kto ladnie farbuje i wie jaki kolor mozna do jakich wlosow dobrac to poprosze o dane.
buziaczki dla Was
co do Michała to nie wiem..słyszałam tylko, że tnie dobrze.. zresztą moja siostra też u niego się tnie, i modeluje..
w każdym razie moja kumpela farbowała tam włosy u Pani fryzjerki na rudo, dwa umycia włosów i zamiast wiewiórki wyglądała jak słoneczko.. pomarańczowe włosy ;/
musiała iść do innego fryzjera, żeby coś z tym wyczynił.. bo nie chciała z domu wychodzić..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:43   #478
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam
Znacie może jakiegoś fryzjera, który dobrze strzyże kręcone włosy? Mój dramat polega na tym, że włosy mam naprawdę ładne, z tym, że mogłoby ich być co najmniej dwa razy mniej :P. Nie mogę więc nosić rozpuszczonych, bo wyglądam tragicznie. I nie są one typowo kręcone, raczej falowane. Sama nie wiem co mam z nimi zrobić, byłam już u kilku fryzjerów i każdy z nich doradza mi coś innego, a i tak włosy muszę spinać w ten sam sposób, żeby wyglądać jakoś sensownie.
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:23   #479
milka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez she922 Pokaż wiadomość
aaa! jutro na 8:00 lece do Figaro xD trzymajcie kciuki bo jak nie wyjdzie to chyba sie zgole na łyso...

She 922 powiedz mi proszę gdzie znajduje sie obecnie salon figaro-p.Roma i jak masz to moze nr telefonu , poniewaz dopiero od niedawna mieszkam w Bydgoszczy.
milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:45   #480
agarsztka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja chodzę od paru lat (3-4 lata) do salonu "303. Studio urody" kiedyś mieścili sie na Jana Kazimierza 1 a teraz przenieśli się zaraz obok na ul. Długą. Mam blond włosy i chodzę rozjaśniać balejażem jasnym. Ceny bardzo atrakcyjne za balejaż, ścięcie (włosy do ramion) biorą 100zł. Polecam pania Iwonkę (choć teraz chyba jest na urlopie macierzyńskim), ale byłam też u innych dziewczyn i jest ok. Poleciłam tego fryzjera kilku moim koleżankom i wszystkie były zadowolone.
agarsztka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.