Fryzjer - Bydgoszcz - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 21:03   #601
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

madoo ja korzystam od kilku lat z tego gabinetu kosmetycznego SECESJA na Cieszkowskiego (chyba.. od Gdanskiej w bok ) i ogolnie jak narazie jestem bardzo zadowolona.. bylam u Pani Oli lub Ali..
maja tam tez fryzjerke, ale nie korzystalam nigdy z jej uslug wiec sie nie wypowiadam..
co do fryzjera to zazwyczaj za kazdym razem ide gdzies indziej heh.. tym razem bylam na osiedlu Bajka, przy sklepie zoologicznym..salon nazywa sie chyba OSCAR, ale glowy nie daje.. w kazdym razie Pani Dominika zajela sie mna bardzo profesjonalnie, potrafila doradzic i sciela tak, ze wyszlam bardzo zadowolona.. co zdarza sie rzadko bo zazwyczaj jestem niezadowolona wracam do domu i ukladam po swojemu..albo czekam az odrosna Pani Dominika wczesniej pracowala w salonieJean Louis David w Focusie..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:23   #602
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja od kilku lat chodze do Salonu Awangarda na Dworcowej. Zawsze wychodze zadowolona, choc musze przyznac, ze na zadne szalenstwa sie nigdy nie decyduje - ot zwykle jakies przycinanie, cieniowanie, grzywki, boby. Obie panie jednak zawsze potrafią mnie obciąć jak chce. Z reguly też tną za mało niż za dużo wiec nie zdarza sie zebym prosila o 5 cm a dostala 10 cm Dokladnie to co powiem, ze chce miec to mam Farbuje sobie tam też pasemka i nigdy nie wyszlam z jakims żółtkiem czy spalonymi wlosami. Ceny przystepne - pasemka + modelowanie ok. 100 zl, obciecie + modelowanie ok. 40 zl.

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2010-04-20 o 12:24
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:51   #603
madoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Dziekuje bardzo za rady.
Czytalam gdzies na formum ze salon Metamorfoza w Bydg ( chyba ul Dolina) jest godny polecenia i ze Pani Agnieszka - fryzjerka fajnie sciana wlosy tam. Czy moze ktoras z Was byla tam?
pozdrawiam
madoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 18:12   #604
Basia Melasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Mam długie, proste włosy. Dwa lata nie ścinane. Wiem, wstyd, ale to wina ogromnego strachu przed fryzjerami. Włosy wręcz do pasa, jak nie dalej. Wcześniej cieniowane z przodu tylko. Wiadomo, przez ten czas sie podniszczyły, jednak idąc do fryzjera chciałabym uniknąć ścięcia lekko za ramiona, albo jeszcze krócej. Chciałabym aby jednak za łopatki w większości zostały. Marzy mi się grzywka, taka jednak mocno nieregularna, raczej na bok, wszystko ładnie pocieniowane. Od 11 lat nie miałam grzywki i chciałabym zaszaleć. Mam taką wizję, ale zależy mi na wizycie u kogoś, kto spojrzy sprawnym okiem na mój plan, naturalnie mam zdjęcie, i doradzi, albo jeśli uzna, że może coś takiego wyjść, to faktycznie zrobi coś takiego, a nie nagle wyjdę bez włosów jak czupiradło.

Gdzie iść?

Myślałam o wizycie w salonie na Chodkiewicza, Pani Drozdowskiej, najlepiej do polecanego mi Mikołaja. Rzoważam też wizyte u tak zwanego Anielskiego Fryzjera pod Blankami. Chciałabym na takei strzyżenei wydać nie więcej niż 80 złotych. Polecana mi też była Pani Justyna, co ścina na Długiej, i tam koło 30 złotych powinno wyjść, tylko nie wiem, czy da radę z takim eksperymentem. Co radzicie?
Basia Melasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-30, 05:50   #605
kosiara1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cześć dziewczyny, przejrzałam szybko forum i nie znalazłam niestety odpowiedzi na mój problem. Poszukuję dobrego fryzjera, ale nie chodzi mi o cięcie i farbowanie ale o zrobienie fajnego uczesania na wesele koleżanki. Wiadomo fryzjer, który dobrze ścina i farbuje niekoniecznie będzie mistrzem w czesaniu. Pomóżcie proszę!!!!!!! Aha włosy raczej krótkie niż długie
kosiara1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:18   #606
asiad80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Wink Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Do czesania polecam Monikę z salonu secesja na cieszkowskiego. Czesała mnie na ślub, byłam bardzo zadowolona, a mnie trudno zadowolić

Byłam w tym tygodniu u Agnieszki Zaremby.
Mam cienkie i delikatne włosy, poprosiłam o balejaż blond, ale z farby, nie rozjaśniacza, który bardzo niszczy mi włosy (az balejażem i z blondem nie potrafię się rozstać). Włosy bardzo szybko łapią także blond farby, więc poszłam spokojna. Niestety, zawiodłam się. Farba wypłynęła z folii i musiałam siedzieć jeszcze z poprawkami, a efekt mizerny. Nie mówiąc o podcięciu włosów. Poprosiłam o cięcie zwiększające objętość włosów i delikatną grzywkę. Włosy w ogóle nie zyskały objętości, wyglądają nawet gorzej niż przed cięciem, a grzywkę sama bym sobie lepiej zrobiła.

Zapłaciłam 180 zł i wyszłam niepocieszona. Dziewczyny, będę wdzięczna za polecenie fryzjera, który podoła moim włosom i zachciankom, bo jeszcze sama na niego nie trafiłam. Może któraś zna takiego co poradzi sobie farbowaniem na blond bez rozjaśniacza (bez efektu żółtka)i dobrze ścina?
asiad80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-02, 05:54   #607
kosiara1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 25
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

[QUOTE=asiad80;18946865]Do czesania polecam Monikę z salonu secesja na cieszkowskiego. Czesała mnie na ślub, byłam bardzo zadowolona, a mnie trudno zadowolić



Dziękuję za radę ale niestety p. Monika w tym dniu jest na wyjeżdzie, nie ma więc szans żeby się do niej dostać
kosiara1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-07, 09:17   #608
emilka773
Rozeznanie
 
Avatar emilka773
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 938
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

ja tez szukam kogos kto zrobiłby mi fryzurkę na wesele. Mam długie i bardzo gęste włosy i wbrew pozorą nie jest tak łatwo z nich coś wyczarować. Większość fryzjerów ulizuję mnie albo robi loki, króre po dwóch godzinach wyglądają jaby ich wcale nie było;( moze gdybym powiedziała jaką fryzurę chce to by było inaczej ale licze na jakas dobrą radę ze strony fryzjera;( szkoda ze sie zawsze przelicze;(

więc jesli macie jakies doswiadczenia z fryzjerami ktorzy potrafia zrobic ladna trwala fryzurke na wesele to podajcie mi jakies namiary.
z gory dzieki
__________________
Testuję Therm Line Forte
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598358
Wsparcie mile widziane
emilka773 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 09:46   #609
Makarcia
Raczkowanie
 
Avatar Makarcia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 85
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

To ja z czystym sumieniem polecę Edytę Sobotę , która ma salon w Medze na Curie -Skłodowskiej. Rewelacyjnie strzyże, pracuje na kosmetykach Kemon ,fajne kolory farb miesza. Ma oko i potrafi fajnie dobrać fryzurę. Chodzę do niej już 6 lat, czasami ją zdradziłam i wracałam z pokorą. U Agnieszki Zaremby też byłam i kiepsko mnie obcięła, farbę nałożyła jakąś nijaką.
__________________

Makarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 04:07   #610
paradoxal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 22
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja 27 lat temu (zaczynałam szkołę podstawową) spotkałam Pana Krzysia w salonie Kosmyk na Gdańskiej(przyjmuje w części męskiej, ale zapisuje się do niego bardzo dużo kobiet)- byłam bardzo zadowolona, potem weszłam w okres eksperymentów- jakieś 4,5 lat i było różnie. Zadowolona byłam z salonu Gabriel, ale chodziłam tam tylko do Pana Remiego (wyprowadził się z Bydgoszczy) i byłam bardzo zadowolona, potem chodziłam na Długą, jakiś znany salon nad drogerią nie pamiętam nazwy, do Pani Dominiki i było dobrze, przy zmianie pracy zobaczyłam rewelacyjne ścięcie u koleżanki z działu, i... poleciła mi .... Pana Krzysia z Kosmyka . Wróciłam do niego i jestem bardzo zadowolona (kolejne 8lat). W tej chwili mieszkam w Zielonej Górze, ale nadal jeżdżę do niego. Wiem, że przyjmuje też na Dworcowej(chyba 66). Korzystam z jego usług 22,23lata i jestem zadowolona i kilka moich koleżanek również. Zaznaczam, że nigdy nie farbowałam włosów, ale mam problematyczne, bardzo grube kręcące się włosy. Dla mnie super. Acha, czesałam się u p.Krzysia do ślubu -. Może jest ktoś lepszy, ale ja boję się eksperymentować. Oprócz wymienionych tutaj pozytywnych wrażeń, mam za sobą kilka katastrof, m.in salon na 3maja, konopnickiej (w bloku)
paradoxal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 10:21   #611
klabla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam. Jestem tu nowa i mam pytanie. Czy któraś z was korzystała już z usług salonu na ul. Grudziądzkiej 10 ? Właśnie zapisałam się tam na uczesanie na wesele i trochę się boję. Może ktoś coś powiedzieć o tym salonie?
klabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 11:33   #612
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam, jakieś 2 mce temu byłam u Agnieszki Zaręby, bardzo miła Pani doradziła mi krótką fryzurkę - na irokeza, zapłaciłam chyba 70 zł. Wyszłam zadowolona. Niestety po umyciu nie potrafiłam ułożyć włosów tak, jak zrobiła to p.Agnieszka, i musiałam użyć sporo lakieru.... teraz włosy odrosły i jest jeszcze gorzej-bez lakieru się nie obędzie.
Dzisiaj chciałm zapisać się do Roberta Gotowskiego - same superlatywy o nim pisałyście, niestety.... dopiero 1 lipca mogę zadzwonić i się zapisać... na połowę sierpnia.
Nie mogę tyle czekać, bo oszaleję, więc umówiłam się na strzyżenie do Marcina Witkowskiego - na początku czerwca idę. Mam nadzieję , że wyjdę zadowolona i będę mogła się pozbyć lakieru do włosów.
Ale i tak planuje zadzwonić w lipcu i zapisać się do R.G., włosy odrosną i we wrześniu trzeba będzie ściąć ;-).
Jeżeli któraś z was miała jakieś doświatczenia z M.W., napiszcie proszę.
Pozdrawiam
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:19   #613
susetta1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja mam kręcone włosy i od kilku lat chodzę do Stoppla, do dwóch Pań Beat, a ostatnio młody chłopak eksperymentalnie mi cieniował włosy i było też super.

Cieniować potrafią, włosy się podnoszą i szybko mogę je w domu ułożyć. Niestety gorzej jest z ułożeniem, raz spróbowałam, bo chciałam zaoszczędzić na czasie i pojechałam na ułożenie fajnej fryzurki na wesele i nic z tego, wyszedł koszmar...do domu i pod kran...;/

Nadal szukam kogoś, kto potrafiłby ułożyć ładną fryzurę z kręconych włosów
susetta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 15:55   #614
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cześć dziewczyny..
Koleżanki synek zachorował, chcemy mu pomóc.. zajrzyjcie, przyjdźcie, podajcie dalej.. może znajdzie się ktoś kto niewielką ilością swojej krwi podaruje życie jemu, lub innemu człowiekowi..
23.06.2010 !
http://mjdatabase.com/
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 21:29   #615
pprinncessa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 50
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Ja od ponad półtora roku chodzę do Pani Asi Zaremby i zawsze jestem bardzo zadowolona. Wcześniej chodziłam zawsze do jej siostry jednak, że Pani Agnieszka miała urlop macierzyński postanowiłam udać się do Stoppla ( Była to końcówka 2008 roku ) Wyszłam stamtąd prawie z płaczem. Chciałam mieć grzywkę... no i miałam - 2 centymetrową chociaż prosiłam o dłuższa na ukos.. Reszta włosów lepiej nie mówić.. tragedia... Wtedy właśnie postanowiłam się zapisać do Pani Asi. Wiadomo musiałam poczekać na wizytę i żeby mi troszkę odrosły włoski. Ale przez te 2 miesiące myślałam że nie wytrzymam. Włosy w ogóle mi się nie układały Po wizycie u Pani Asi byłam zachwycona. Włoski fajnie mi odrastały i nie miałam zbytnio problemu z ich układaniem. Także przez ponad rok chodzenia do Pani Asi nie miałam ani razu problemu z włoskami. Jednak nie lubię ciągle tego samego więc postanowiłam iść do kogoś nowego. Wyszło, że znów mam ten sam problem co kiedyś. Za namową koleżanki i przeczytaniu pozytywnych opiniami na forum zapisałam się do Olafa Sobieralskiego. Chciałam skrócić włoski i pokazałam Panu jak chciałabym mieć je ścięte. Zaznaczyłam ze mają być dłuższe niż na obrazku i tył żeby nie był krótki.I co? Włosy mam króciutkie tak jak na obrazku a tył wygolony dosłownie jak u chłopaka co w ogóle nie współgra z przodem Bardzo żałuję, że tam poszłam. Mam za swoje, że chciałam iść do kogoś nowego. Teraz znów muszę czekać, aż mi odrosną i pójdę do Pani Asi.
pprinncessa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 19:21   #616
sonia1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez rapidity Pokaż wiadomość
a próbowałaś może na Bartodziejach w takim saloniku na ulicy chyba Morskiej,zaraz przy Curie-Skłodowskiej obok jest automyjnia i sklep z meblami kolonialnymi.
chodzę tam ciąć włosy mojemu synowi--ale do fryzjera męskiego. Czasem zrobię tam u nich manicure.
oni mają tam u siebie reklamy FRAMESI,czyli że prawdopodobnie na tych preparatach pracują.
no i jak czekam w trakcie strzyżenia synka,to słyszę,że dużo babek dzwoni,zawsze w salonie też jest sporo klientek.te dziewczyny wyjeżdżają na szkolenia,bo też słyszałam,że odmawiają bo akurat mają szkolenie.
no nie mówię że polecam,ale może ktoś się odważy i pójdzie... a może ktoś już był?
im więcej opinii o zakładach tym lepiej
Bardzo często tam chodzę bo akurat mieszkam niedaleko... P. Asia b. dobrze obcina włosy i super atmosfera.
sonia1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 15:04   #617
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez monika_maj Pokaż wiadomość
Witam, jakieś 2 mce temu byłam u Agnieszki Zaręby, bardzo miła Pani doradziła mi krótką fryzurkę - na irokeza, zapłaciłam chyba 70 zł. Wyszłam zadowolona. Niestety po umyciu nie potrafiłam ułożyć włosów tak, jak zrobiła to p.Agnieszka, i musiałam użyć sporo lakieru.... teraz włosy odrosły i jest jeszcze gorzej-bez lakieru się nie obędzie.
Dzisiaj chciałm zapisać się do Roberta Gotowskiego - same superlatywy o nim pisałyście, niestety.... dopiero 1 lipca mogę zadzwonić i się zapisać... na połowę sierpnia.
Nie mogę tyle czekać, bo oszaleję, więc umówiłam się na strzyżenie do Marcina Witkowskiego - na początku czerwca idę. Mam nadzieję , że wyjdę zadowolona i będę mogła się pozbyć lakieru do włosów.
Ale i tak planuje zadzwonić w lipcu i zapisać się do R.G., włosy odrosną i we wrześniu trzeba będzie ściąć ;-).



Jeżeli któraś z was miała jakieś doświatczenia z M.W., napiszcie proszę.
Pozdrawiam
HEJno i jak bylo u Marcina wyszlas zadowolona??ja dalej szukam dobrego fryzjera no i nie wiem gdzie sie wybrac tak mysle wlasnie nad p.Marcinem i szukam dziewczyn,ktore u niego sie strzyglyBylabym bardzo wdzieczna za jakies info

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

"Fryzjerstwo Artystyczne stylista Michał Boroń"
Czy ktoras z Was korzystala z uslug tego pana??
Prosze o odpowiedz
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:07   #618
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witam, no właśnie mialam napisać o moich doświadczeniach...
Nie..., nie byłam zadowolona. Chciałam krótką fryzurkę (wróciłam do naturalnych włosów), wszystko opisałam Marcinowi. Jak zaczął opowiadać co mi zrobi z włosami - byłam zachwycona, podczas godzinnego pobytu cały czas zapewniał mnie żebym mu zaufała, że będę miała rewelacyjną fryzurę, której nie będę musiała układać. Ale po wszystkim się okazało, że z czupryny wystają mi jakieś niedocięte kosmyki, a włosy wogóle nie chcą się układać, wyglądało to źle zwłaszcza po umyciu włosów wszystko wyszło na jaw ;-). Ale zapłaciłam za to tylko 60 zł. Nie mogłam wytrzymać i poszłam na poprawkę, ale nie do niego, poszłam do p. Ani, która kiedyś pracowała w Haircof, dopiero wtedy fryzura nabrała kształtu i byłam zadowolona.
I znów szukam dobrego fryzjera ;-)
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:12   #619
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

monika_maj dzieki za odpowiedz
Moglabys napisac cos wiecej o p.Ani?Dobrze strzyze?bylas zadowolna?
Ja mam proste jak drut wlosy i chce je postrzepic i zrobic grzywke takze nie chcialabym "wtopic"z fryzjerem....ahh ja juz w ogole watpie ,ze kiedykolwiek jakiegos znjadeee( z gory dzieki

Zastanawiam sie jeszcze nad p.Edyta Sobota jednak nie ma zbyt wiele opini na jej temat??moze ktoras z was sie u niej strzygla i farbowala??

Edytowane przez bodyshake
Czas edycji: 2010-07-20 o 17:10
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 07:13   #620
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Hej, za wiele to o p.Ani powiedzieć nie mogę, chciałam żeby poprawiła poprzednie strzyżenie, a miałam bardzo krótkie włosy, powiedziała co może zrobić i zrobiła, jak pisałam wcześniej wyglądałam dużo lepiej niż obciął mnie Marcin. Powiem Ci, że żałowałam że nie poszłam prosto do niej, a mam blisko ;-). Teraz oczywiście... (nie wiem czy mi się uda) zapuszczam włosy i chyba pójdę do niej lekko podciąć tył.
Moja znajoma do niej chodzi regularnie na farbę, strzyżenie i jest zadowolona.
Powiem tak powiedziała mi co zrobi - co może zrobić (chociaż nie miała wiele mozliwości ze wzgl. na krótki włos) i efekt był dokładnie taki jak powiedziała. Także sprubuj u niej... ;-)
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 20:37   #621
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez monika_maj Pokaż wiadomość
Hej, za wiele to o p.Ani powiedzieć nie mogę, chciałam żeby poprawiła poprzednie strzyżenie, a miałam bardzo krótkie włosy, powiedziała co może zrobić i zrobiła, jak pisałam wcześniej wyglądałam dużo lepiej niż obciął mnie Marcin. Powiem Ci, że żałowałam że nie poszłam prosto do niej, a mam blisko ;-). Teraz oczywiście... (nie wiem czy mi się uda) zapuszczam włosy i chyba pójdę do niej lekko podciąć tył.
Moja znajoma do niej chodzi regularnie na farbę, strzyżenie i jest zadowolona.
Powiem tak powiedziała mi co zrobi - co może zrobić (chociaż nie miała wiele mozliwości ze wzgl. na krótki włos) i efekt był dokładnie taki jak powiedziała. Także sprubuj u niej... ;-)
aaaaa to jest ta p.Ania co kiedys pracowala w Hair Coif?Kurcze dasz mi dokladnie namiary na nia proszeeee
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 06:38   #622
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Witaj, dokładnie tak p. Ania kiedyś tam pracowała, a to nr do niej 785640812, i koniecznie daj znać... co wyszło ;-)
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 17:34   #623
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez monika_maj Pokaż wiadomość
Witaj, dokładnie tak p. Ania kiedyś tam pracowała, a to nr do niej 785640812, i koniecznie daj znać... co wyszło ;-)
Rany dziekuje Ci bardzoZadzwonie do niej jutro i sie umowie na wizyte
Studiowalam caly watek i czytalam duzo dobrych opini na jej temat....zobaczymy jak bedzie jeszcze raz dziekuje i napewno dam znac co i jak wyszlo
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:39   #624
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Monika maj mam jeszcze jedna prosbe do Ciebie moglabys mi napisac czy salon p.Ani miesci sie w Bydgoszczy czy poza?

Edytowane przez bodyshake
Czas edycji: 2010-07-23 o 17:25 Powód: Zeby Pani Rybki juz tak nie mierzilo hehehe
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 08:47   #625
Rybka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 170
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Skoro wiesz, że jest na urlopie to chyba tez wiesz, gdzie ma swój salon? Jeśli nie wiesz to zadzwoń-numer podany post wyżej. Grubymi nićmi szyte to wszytko.
Jestem na forum dość długo, choc praktycznie nie piszę, ale dzis postanowiłam to zrobić, bo mierzi mnie taka reklama. Napisałam co chciałam i zaznaczam, ze nie odpowiadam na zaczepki.
__________________
Pozdrawiam. Rybka1
W styczniu 2011 r. zaczęłam olejować włosy.
W marcu 2011 r. włosy zaczęły się kręcić.
Mój cel-mieć dłuższe i bardziej skręcone loki.
Rybka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:26   #626
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

]
Cytat:
Napisane przez Rybka1 Pokaż wiadomość
Skoro wiesz, że jest na urlopie to chyba tez wiesz, gdzie ma swój salon? Jeśli nie wiesz to zadzwoń-numer podany post wyżej. Grubymi nićmi szyte to wszytko.
Jestem na forum dość długo, choc praktycznie nie piszę, ale dzis postanowiłam to zrobić, bo mierzi mnie taka reklama. Napisałam co chciałam i zaznaczam, ze nie odpowiadam na zaczepki.
Tak dziekuje za dobra rade hehe pewnie sie dostosuje
Monika jednak pytanie bylo skierowane do Ciebie wiec jesli nie masz zadnych obiekcji prosze o odpowiedz....dzownilam do pani Ani rano powiedziala ze jest na urlopie ...pytalam czy bedzie w OGOLE MOZLIWE ZAPISAC SIE NA 16 SIEPRNIA i odpowiedziala mi ze mam zadzwonic za tydzien co zrozumiale...ja grzecznie przeprosilam ze zakolcam jej odpoczynek WIEC NIE ZADAWALAM JEJ JUZ PYTAN ...A GDZIE JEST SALON?A JAK SIE NAZYWA A GDZIE A JAKI JEST ADRES?nie uwazasz RYBKA ze to by bylo juz troche przesada?Bo dla mnie by bylo...nie zyczylabym sobie zeby ktos mi trul gdy jestem na wakacjach....
Od dluzszego czasu mieszkam za granica i sie juz gubie troche co 3 miesiace zmieniaja sie adresy salonow jakbym mieszkala w Bydzi to bym nie prosila o pomoc ale Twoja wypowiedz wcale mnie nie dziwi zwykla polska "zasiankowosc"
Prosze rowniez dokladnie przeczytac wszystkie moje posty(czytanie ze zrozumieniem sie klania)
pierwszego posta napisalam juz chyba w styczniu...pisalam ze mam zamiar sie wybrac do p.Marcina jednakze do polski przyjezdzam dopiero w sierpniu wiec sledzac ten watek postanowilam wybrac sie do p.Ani ktorej w zyciu na oczy nie widzialam....
Nie mieszkam w bygoszczy tylkow okolicach dlatego wazne jest dla mnie zeby nie tracic czasu na jakies wycieczki na druga strone bydzi ....przyjezdzam tylko na kilka dni i nie chce tracic na to czasu....
Osadzanie mnie na podstawie Twoich wnioskow z kosmosu jest nie fair...
"zaznaczam ze nie odpowiadam na zaczepki"wiec po co w ogole pisalas??
Chcialabym sie tylko dowiedziec czy p.Ania salon ma w Bydgoszczy czy poza.....

Edytowane przez bodyshake
Czas edycji: 2010-07-23 o 17:27
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 10:42   #627
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Bodyshake, niewielki salon jest poza Bydgoszczą, 20 km, w Sicienku.
Co do posądzanie o szycie grubymi nićmi i reklamę... ręce opadają!!! Wyrażam swoje zdanie o fryzjerach u których byłam i ktoś mnie posądza o reklamę, o to że byłam zadowolona z usług jednej czy drugiej fryzjerki.... przykre. Nie ja pierwsza pisze o p.Ani, słabo ta osoba śledzi forum. Ale dość na ten temat.
;-)
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:40   #628
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez monika_maj Pokaż wiadomość
Bodyshake, niewielki salon jest poza Bydgoszczą, 20 km, w Sicienku.
Co do posądzanie o szycie grubymi nićmi i reklamę... ręce opadają!!! Wyrażam swoje zdanie o fryzjerach u których byłam i ktoś mnie posądza o reklamę, o to że byłam zadowolona z usług jednej czy drugiej fryzjerki.... przykre. Nie ja pierwsza pisze o p.Ani, słabo ta osoba śledzi forum. Ale dość na ten temat.
;-)
Monika Maj dziekuje za pomoc...ale tak jak sie spodziewalam salon jest 53 km w jedna strone od mojej miejscowoscitroche daleko nie bede miala jak sie dostac szkoda zalezalo mi bardzo...przepraszam za klopot troche namieszalam i zostalysmy posadzone o reklame hehe no coz dobrze ze nie wszystkie dziewczyny na tym forum sa takie jak p.Rybka....
Szukam dalej ......ahhhhh co za pech!pozdrawiam
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:35   #629
monika_maj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Hej, ale i tak daj znać u kogo byłaś no i czy zadowolona wyszłaś, ja musze podciąć sobie włosy, a chętnie "wytestuje" kolejną fryzjerkę... ;-), czekam na newsy. Pozdrawiam
monika_maj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:13   #630
bodyshake
Raczkowanie
 
Avatar bodyshake
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 74
Dot.: Bydgoszczanki!!!-Odezwijcie się w sprawie dobrego fryzjera

Cytat:
Napisane przez monika_maj Pokaż wiadomość
Hej, ale i tak daj znać u kogo byłaś no i czy zadowolona wyszłaś, ja musze podciąć sobie włosy, a chętnie "wytestuje" kolejną fryzjerkę... ;-), czekam na newsy. Pozdrawiam
Napewno dam znacTylko muszisz byc cierpliwa ,bo do PL przyjezdzam dopiero za 3 tygodnie

Dzwonilam do salonu p.Edyty Soboty ale od 16 sierpnia ma urlop...cos czuje sie ze pech mnie nie opuszczaMam zamiar jeszcze sprobowac do p.Violetty z "Lalabaj".....albo do Oazy Fryzur i do p.Magdy i zostaje jeszcze p.Krystyna na Karlowicza.... o ile one dalej pracuja w wymienionych salonach ehhh....zaznaczam ,ze wszystkie byly wymieniane w tym watku przez dziewczyny hehe
Jeszcze raz przestudiuje watek i bede dzwonic

No i jestem umowiona do p.Magdy...zobaczymy jak bedzie ...wizyta na 16 sierpnia mam nadzieje,ze bedzie ok
Pani Violetta nie pracuje juz w Lalabaj...
A moze ktoras z was byla u p.Tomka z Papaver?dzwonilam ale nikt nie odbieral ....chcialam sie dowiedziec jak cenowo u niego ale pewnie drogo....no i jestem tez ciekawa czy dobrze tnie i fabruje
Pozdrawiam

Edytowane przez bodyshake
Czas edycji: 2010-07-27 o 13:26
bodyshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-23 14:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.