Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część IX - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-26, 13:25   #961
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kto za tym stoi?

6 tajemnic Iwony Wieczorek

http://www.fakt.pl/wydarzenia/6-taje...ly,574256.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 13:56   #962
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Iwona Wieczorek nie żyje? Rutkowski szuka ciała

http://www.fakt.pl/wydarzenia/szukaj...lm,575785.html
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:03   #963
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Mam dziwne przeczucie, że dziewczyna może być gdzieś przetrzymywana. W piwnicy, w jakimś pokoju. Nie chce mi się wierzyć, że nagle znika i nikt przez 5 lat nie znalazł ciała i nie pojawiła się żadna informacja o dziewczynie.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 16:34   #964
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Kto oglądał film "Rewers" ten wie co może stać się z ciałem.

Myślę że Iwona nie żyje, ale mam nadzieję że zagadka jej zniknięcia ujrzy w końcu światło dzienne.
Czasami trzeba długo czekać tak jak np. historia "Różanej dziewczyny" odnalezionej w Holandii.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 21:06   #965
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Przeciez cialo mozna rozpuscic w kwasie nawet jezeli ja zabili gdzies na dzialkach, to jak to sie rozdmuchalo to wrocili i rozpuscili

Tyle lat bez dania zycia? Oby. Natasha Kampush tez byla przetrzymywana i uciekla. Z calego serca chcialabym, zeby i tak bylo w przypadku Iwony
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:55   #966
lioka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 34
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Mam dziwne przeczucie, że dziewczyna może być gdzieś przetrzymywana. W piwnicy, w jakimś pokoju. Nie chce mi się wierzyć, że nagle znika i nikt przez 5 lat nie znalazł ciała i nie pojawiła się żadna informacja o dziewczynie.
Też tak myślę, ciało raczej można szybko odnaleźć szczególnie że tam gdzie szła było dużo krzaków, bunkrów, stawów itp. myślę że może być gdzieś przetrzymywana i jeszcze jak dowiedziałam się że na jej osiedlu, jest podobno agencja towarzyska... :/ w tych czasach wszystko jest możliwe.
lioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:10   #967
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Na pudlu piszą o Krystku.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-03, 14:19   #968
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Na pudlu piszą o Krystku.
http://www.pudelek.pl/artykul/85292/...rania_gwaltow/
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 15:11   #969
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Na pudlu piszą o Krystku.

Czy on przewijał się w sprawie zaginięcia Iwony, w jej otoczeniu, będę wdzięczna za przypomnienie bo śledziłam sprawę zaginięcia na bieżąco i nie pamiętam, może coś mi umknęło, albo zapomniałam
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 15:07   #970
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Nie o Iwonie, ale obrazuje, że często przypadkowo odkrywane są zaniedbania w kwestii zaginięć.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kra...tv,591770.html
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 16:37   #971
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Niech mnie dziewczyny co tu są od początku poprawia jesli się mylę ale ten Krystek gdzieś się przewijał tutaj w wątku o Iwonie jesli mnie pamięć nie myli oczywiście
Coś czuje, że się sprawa Iwony "przy okazji" rowiąże ...
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-05, 16:47   #972
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tak, Krystek się przewijał. Dlatego są tu wklejane linki, które go dotyczą.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:00   #973
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez muciula25 Pokaż wiadomość
Niech mnie dziewczyny co tu są od początku poprawia jesli się mylę ale ten Krystek gdzieś się przewijał tutaj w wątku o Iwonie jesli mnie pamięć nie myli oczywiście
Coś czuje, że się sprawa Iwony "przy okazji" rowiąże ...
Ostatnio w Superwizjerze czy w Uwadze poruszano nawet kwestię tego wpisu o nim na wizazu, bodajże jakiejś Lidki. Ponoć jeszcze jej nie namierzono.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:41   #974
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Ostatnio w Superwizjerze czy w Uwadze poruszano nawet kwestię tego wpisu o nim na wizazu, bodajże jakiejś Lidki. Ponoć jeszcze jej nie namierzono.
Chyba częściowo ją namierzono, gdzieś o tym czytałam. Osoba podpisująca się jako Lidka zamieszczała komentarze z TORa, dlatego trudno im ją wyłowić, ale coś tam czytałam, że to jakaś 30latka. Jak ktoś używa TORa do umieszczania komentarzy, to zainteresowanie tym tematem powinno być konkretne, szczególnie, że wiadomo, że celowo się ukrywa i stara się nie dać namierzyć. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie ma potrzeba korzystać z mocno szemranych miejsc w necie, które skupiają przestępców. Nie wiem, czy to nie było tak, że Rutkowski twierdzi, że ma o niej wiedzę, ale NIKT GO NIE PYTAŁ Mega dziwna sprawa. Ciekawe tylko kiedy Krystek się wyhuśta.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 19:25   #975
muciula25
Rozeznanie
 
Avatar muciula25
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Całkiem milusia wyspa
Wiadomości: 688
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Chyba częściowo ją namierzono, gdzieś o tym czytałam. Osoba podpisująca się jako Lidka zamieszczała komentarze z TORa, dlatego trudno im ją wyłowić, ale coś tam czytałam, że to jakaś 30latka. Jak ktoś używa TORa do umieszczania komentarzy, to zainteresowanie tym tematem powinno być konkretne, szczególnie, że wiadomo, że celowo się ukrywa i stara się nie dać namierzyć. Jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie ma potrzeba korzystać z mocno szemranych miejsc w necie, które skupiają przestępców. Nie wiem, czy to nie było tak, że Rutkowski twierdzi, że ma o niej wiedzę, ale NIKT GO NIE PYTAŁ Mega dziwna sprawa. Ciekawe tylko kiedy Krystek się wyhuśta.
Ostatnio Super Wizjer mi umyka i nie widziałam, cholercia będę musiała poszukać i nadrobić ten temat ...
__________________
Rzucając we mnie kłamstwem przegrałeś bo ja rzuciłam w ciebie prawdą której ty nie udźwignąłeś ....
muciula25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 21:44   #976
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

co to jest TOR?
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 22:39   #977
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
co to jest TOR?
Rodzaj sieci służącej do maskowania twoich ruchów w internecie. Korzystają z niej np. pedofile lub hakerzy.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 09:55   #978
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

I dilerzy narkotykowi i ogólnie wszelki śmieć ludzki chcący pozostać incognito
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 14:07   #979
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Rodzaj sieci służącej do maskowania twoich ruchów w internecie. Korzystają z niej np. pedofile lub hakerzy.

Wysłane z mojego D6503
Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
I dilerzy narkotykowi i ogólnie wszelki śmieć ludzki chcący pozostać incognito
aaaa. dziekuje za wyjasnienie
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-06, 19:45   #980
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Ostatnio w Superwizjerze czy w Uwadze poruszano nawet kwestię tego wpisu o nim na wizazu, bodajże jakiejś Lidki. Ponoć jeszcze jej nie namierzono.
Masz może jakiś link do tego programu?

EDIT: Nie wiem czy to to, ale zabieram się za oglądanie: http://player.pl/programy-online/sup...5186.html#play

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2015-11-06 o 19:47
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 21:15   #981
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Masz może jakiś link do tego programu?

EDIT: Nie wiem czy to to, ale zabieram się za oglądanie: http://player.pl/programy-online/sup...5186.html#play
Tak, to ten odcinek
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-06, 22:50   #982
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

~vitalog 8 godzin i 12 minut temu
Krystek-Sutener/?/ Jeśli....Zacznie mówić... POleci wiele GRUBYCH Głów w Polsce. W Gdańsku tematem nr. 1 jest niejaki Krystek, typ z Wejcherowa niesłychanie umocowany w modnych Klubach, zwaszcza Sopotu. Typ wielokrotnie wymigiwał się od oskarżeń o gwałty na nieletnich, zastraszenia i szantaże a wymiar sprawiedliwosći był w tych sprawach jakoś nienaturalnie mało sprawny... Aż do ostatniego czasu, kiedy to rzuciła się pod pociąg 14 letnia dziewczyna z Gdańska o imieniu Anaid.. Podobno zgwałcona przez w/w typa, podobno jej ojciec - Ormianin - biorąc kogo innego za Krystka dźgnął go nożem, podobno nieszczęśnik stracił nerkę, za co krewki Ormianin przebywa w areszcie a matka - Polka - poruszyła wszelkie media i urzędy by nagłośnić sprawę no i w końcu, po wielu latach, typ trafił do aresztu śledczego... Jak za sprawę zabrała się Komenda Główna Policji z Gdańska, gdzie przekazano na jej żądanie wszystkie sprawy z województwa Pomorskiego w których przewija się Krystek i do której to Komendy zaczeli się zwracać z pytaniami o wyjaśnienia różni Rzecznicy powiadomieni przez matkę Anaid o wyczynach Krystka... Nie trzeba być asem wywiadu i posiadać iloraz inteligencji 180 by domyśleć się, że za tym ok. 40 letnim cżłowiekiem stoją nie tylko jego koledzy z bramek tych topowych lokali... Podobno - policjanci... Fama głosi, że bogaci i ustosunkowani ludzie płacili za seks z nieletnimi po tysiąc dolarów... a w/w typ miałby być właśnie sutenerem tychże kontaktów... Nadmienię, że w tych lokalach bawi nie tylko lokalna " elita " ale i panowie z całej Polski a zwłaszcza z Warszawy... I nie tylko ta " elita" ale i " elity " z których dobrze żyją Panowie Adwokaci... I zapewne nie tylko adwokaci... Odkurzono także sprawę Iwony Wieczorek ponieważ m.in zauważono, ze ostanim lokalem o jakim wiadomo, że w nim przebywała Iwona był lokal, w którym brylował i nasz " bohater..." Kluczową obecnie sprawą i pytaniem zarazem jest czy prokuratura postawi na jak największy wyrok dla sutenera czy też wybierze inny cel główny tej bulwersującej sprawy a mianowicie - możnych amatorów młodziutkich dziewcząt a jeśli tak to będzie to kolejna sprawa po Taśmach na bazie której powstanie tysiące artykułów i programów tv z tą różnicą, że tutaj już nikt nie wykpi się " służbowymi spotkaniami w interesie Kraju..." I tutaj mam mieszane uczucia, puścić tego typa za zeznania po roku czy dwuch aresztu i wziąć się za tłum pedofili czy poprzestać na nim? Odpowiedź zdaje się jasna... no ale potrzeba jest wola w tym kierunku a hamulcowych pewnie nie zabraknie i to nie tylko pośród uczestników tego haniebnego procederu, ale też wśród ich kolegów, zwłaszcza partyjnych, wszak nikt nie chce by walono w jego bęben... Darius Salamon von Danzig Jest jeszcze jedno - ale - w tej całej sprawie... Gdański wymiar sprawiedliwości... Ps. a może Krystek sam zamknął się do aresztu w obawie o własne życie?

---------- Dopisano o 23:49 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

to co wkleiłam to komentarz na wp.

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

to co wkleiłam to komentarz na wp.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 01:43   #983
molussx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Czy można gdzieś znaleźć komentarze tej "Lidki"? Co w nich dokładnie było napisane?
molussx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 19:16   #984
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez molussx Pokaż wiadomość
Czy można gdzieś znaleźć komentarze tej "Lidki"? Co w nich dokładnie było napisane?
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1665

Odgrzebałam jeszcze to: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1781
Czyli tyle osób wiedziało o "działalności" tego krystka i nikt nic nie zrobił?
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 00:23   #985
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ojaaaa 8-ooooooo
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 00:35   #986
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1665

Odgrzebałam jeszcze to: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1781
Czyli tyle osób wiedziało o "działalności" tego krystka i nikt nic nie zrobił?
pewnie ma mocne plecy.

cos wam wkleję
Jako że Reporter od dawna zajmuje się sprawą zaginionej pięć lat temu Iwony Wieczorek z Gdańska, zapytałam też panią Maję o tę dziewczynę. W odpowiedzi usłyszałam: - Rodzina Iwony nie zwracała się do mnie z prośbą o pomoc. Sama starałam się o kontakt, jednak go nie było. Sprawą Iwony interesował się detektyw, z którym współpracuję. Chcieliśmy pomóc i sprawdzić jedno wytypowane przez nas miejsce, ale nie było odzewu i zainteresowania. Trudno. Z drugiej strony, wcale też nie dziwię się mamie Iwony, że tak reaguje. Tylu teraz pojawiło się pseudo jasnowidzów, szamanów i innej maści „ekspertów”, że rodziny traktują taką pomoc bardzo niechętnie. Zbieranie informacji o zaginionej osobie, to bardzo osobistJako że Reporter od dawna zajmuje się sprawą zaginionej pięć lat temu Iwony Wieczorek z Gdańska, zapytałam też panią Maję o tę dziewczynę. W odpowiedzi usłyszałam: - Rodzina Iwony nie zwracała się do mnie z prośbą o pomoc. Sama starałam się o kontakt, jednak go nie było. Sprawą Iwony interesował się detektyw, z którym współpracuję. Chcieliśmy pomóc i sprawdzić jedno wytypowane przez nas miejsce, ale nie było odzewu i zainteresowania. Trudno. Z drugiej strony, wcale też nie dziwię się mamie Iwony, że tak reaguje. Tylu teraz pojawiło się pseudo jasnowidzów, szamanów i innej maści „ekspertów”, że rodziny traktują taką pomoc bardzo niechętnie. Zbieranie informacji o zaginionej osobie, to bardzo osobiste rozmowy. Rozmówca musi mieć pewność, że zdobyta od niego wiedza, nie zostanie (bez zgody zainteresowanych) upubliczniona i wykorzystana.

Co zaś tyczy się Iwony: patrząc na jej zdjęcie, od razu widać w jej oczach, że nie żyje. Opisałam to kilka lat temu na moim blogu.

to wywiad z ta Maja Danilewicz która szuka zaginionych. Dziwie sie ze mama Iwony ją zignorowała
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 06:56   #987
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ja się nie dziwię, olałabym wszelkich jasnowidzów. Tutaj wpis na blogu tej Mai o Iwonie: http://maja-danilewicz.blogspot.com/...e-cie.html?m=1
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 12:14   #988
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

e tam ja bym nie bagatelizowała. no pewnie ze moze sie do matki iwony zgłosic pincset pseudo jasnowidzów ale ta maja nie funkcjonuje od wczoraj zawsze mozna ja zweryfikowac chociazby przez rodziny którym pomogła kogos znalezc.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 12:21   #989
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez inakarol Pokaż wiadomość
Tak, to ten odcinek
Obejrzałam.
A wczoraj podobno aresztowali tego Krystka.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 12:25   #990
manio
Zakorzenienie
 
Avatar manio
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 678
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

dziękuję za odpowiedzi. Mam nadzieję, że ta sprawa kiedyś się wyjaśni... zdarza mi się, ze myślę o tej sprawie.. i smutno mi, że człowiek może tak bezwiednie przepaść jak kamień w wodę masakra, bo ktoś kto jest w to zamieszany chodzi sobie po świecie mam nadzieję, że sumienie nie daje im spokoju (mysle, że kilka oso jest zamieszanych w to zniknięcie) i nie śpią po nocach... nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić...

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Obejrzałam.
A wczoraj podobno aresztowali tego Krystka.

Mam nadzieję, że go "przetrzepią" i jeśli jest w to zamieszany to, że zginie marnie w ciupie
manio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-15 18:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.