BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-05, 10:28   #4741
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Ja na swoją biedronke narzekać nie mogę. Obsługa bardzo miła czasem wyciagali mnie z kolejki w ciazy czy malym dzieckuem. Ogólnie szybko rozladowuja kolejki. Porzadek w miare jest utrzymany. Jedynie sklep jest mały i nie wszystkie produkty z gazetek się pojawiają.
Mogę to samo napisać o mojej Biedronce. Wszystko mają z gazetki, czasami jakaś paleta stoi, ale trzeba zrozumieć, że się nie rozdwoją.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 10:29   #4742
ladylukier
Wtajemniczenie
 
Avatar ladylukier
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 004
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Przeraża mnie to co tu piszecie... ja w ciągu ostatniego tygodnia przepuściłam w kolejce 2 dziewczyny w ciąży i myślałam, że to normalne. Niby ciąża nie choroba, ale widziałam po kobietach w rodzinie, że ten stan do najlżejszych nie należy. I żeby nie było, starszych ludzi też często przepuszczam.
__________________
http://www.prawieogarniam.pl/

05.05. Golden Oreo
26.03. Moja przygoda z bieganiem
22.02. Neoguri - zupka chińska na wypasie
ladylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:00   #4743
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
Przeraża mnie to co tu piszecie... ja w ciągu ostatniego tygodnia przepuściłam w kolejce 2 dziewczyny w ciąży i myślałam, że to normalne. Niby ciąża nie choroba, ale widziałam po kobietach w rodzinie, że ten stan do najlżejszych nie należy. I żeby nie było, starszych ludzi też często przepuszczam.
Jakoś po tym co się naoglądałam w sklepach, komunikacji miejskiej i przychodniach to nawet bardziej wolę przepuszczać ciężarne niż emerytów. Co też czynię. Zresztą ile ciężarnych widujecie w kolejkach, a ile staruszków? Jak bym każdego dziadka zaczęła przepuszczać to bym w sklepie i pół dnia mogła spędzić.
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:11   #4744
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
napisałam kiedyś do nich z pytaniem czy wycofali produkt który lubiłam, nigdy nie doczekałam się odpowiedzi
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:14   #4745
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

co do przepuszczania staruszków, to spotkałam się z tym że taka starsza osoba z załadowanym koszykiem była mocno niezadowolona jak udało mi się wejść przed nią w kolejkę, gdzie ja miałam jedną rzecz i płaciłam kartą więc całe moje zakupy trwały o wiele krócej niż jej wykładanie towaru, no ale ja bezczelna wryłam się jej w kolejkę i ona musiała tyyyle dłużej czekać
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:21   #4746
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez malinowa87 Pokaż wiadomość
A to się już nie napalam Marzyłam o pryncypałkach przekładanych jakby powidłami śliwkowymi, szkoda, że tej śliwki nie czuć.

U mnie jest dobre ciasto truskawkowe
szkoda kasy.
lepiej kupic sobioe suche wafle i konfiture sliwkowa
Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja ost przepuscilam babke w zaawansowanej ciazy to sie prawie poryczala ze jestem 1 od poczatku ciazy ktora cos takiego zrobila
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:26   #4747
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Nigdy nie domagalam się ustąpienia w kolejce. W ciąży czułam się świetnie a maleńkie dziecko może zglodniec akurat w kolejce i domagać się cyca. Szłam tylko jak ktoś mnie przepuscil lub zaprosił do kasy
Od tego są butelki i nakarmić można odpowiednio wcześniej
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 11:26   #4748
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
co do przepuszczania staruszków, to spotkałam się z tym że taka starsza osoba z załadowanym koszykiem była mocno niezadowolona jak udało mi się wejść przed nią w kolejkę, gdzie ja miałam jedną rzecz i płaciłam kartą więc całe moje zakupy trwały o wiele krócej niż jej wykładanie towaru, no ale ja bezczelna wryłam się jej w kolejkę i ona musiała tyyyle dłużej czekać
starsi ludzie wychodza za zalozenia ze im sie wszystko nalezy wiec jak widze taka postawe to zazwyczaj nie reaguje.
nie znosze chamstwa
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:47   #4749
guniaii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 364
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
szkoda kasy.
lepiej kupic sobioe suche wafle i konfiture sliwkowa

obstawiam tylko biedronkowe

bez problemu zwracalam towar mimo wziecia naklejek

sa mini

a ja sernik i.. srodek karpatki :P


ja ost przepuscilam babke w zaawansowanej ciazy to sie prawie poryczala ze jestem 1 od poczatku ciazy ktora cos takiego zrobila
Mnie raz jedyny, kiedy byłam w 8 miesiącu ciąży, przepuścił sam z siebie w kolejce do kasy pijany facet koło 50tki. I jeszcze mi zakupy wyłożył na taśmę. Wracałam akurat prosto ze szpitala i musiałam kupić coś do jedzenia. Nigdy żadna kobieta ani nie ustąpiła mi miejsca w komunikacji ani w kolejce. Raz kiedy stałam grzecznie w kolejce przed otwarciem przychodni jedna babcia przede mną powiedziała, że mnie nie przepuści bo ona wędliny nie zdąży później kupić Nawet nie pytałam wcześniej czy mnie ktoś przepuści. Już nie wspomnę jak na mój widok przed gabinetem pobrań babcie w kolejce się prześcigały w wyliczaniu jakie to one bidulki choroby mają. Odtąd chodziłam zawsze z słuchawkami bo mi się niedobrze robiło na takie teksty.
Pewnie każda, która ma dzieci przytoczy co najmniej kilka takich historii. Temat rzeka. Szkoda tylko, że to kobiety najczęściej tak reagują.


---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Od tego są butelki i nakarmić można odpowiednio wcześniej
Dziecko to nie robot nie zawsze można wszystko zaplanować.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
starsi ludzie wychodza za zalozenia ze im sie wszystko nalezy wiec jak widze taka postawe to zazwyczaj nie reaguje.
nie znosze chamstwa
guniaii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 11:48   #4750
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Wróciły moje ulubione owsianki
Nadal produkuje je Bruggen, tylko opakowanie się zmieniło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM01464.jpg (148,0 KB, 45 załadowań)
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?

Edytowane przez Lokowana
Czas edycji: 2016-10-05 o 11:50
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:12   #4751
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
W poniedziałek nie widziałam go u siebie w B. ale zauwazyłam, ze postawili więcej pojemników na pieczywo. Umieścili w nich pączki, muffiny i drożdżówki, które wcześniej w tych pojemnikach nie były.
Wróciłam z Biedronki- chleb zniknął, więc niestety nie pomogę z ceną
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 12:17   #4752
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

2.49 kosztuje ten chleb o ile na dobrą cenowke spojrzałam
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:21   #4753
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Ja jutro lecę po mango i listerine


ja w biedronce zawsze pokornie zawsze stoje w kolejce, w takich sytuacjach ludzie brzucha nie widza. Kasjerki tylko spoglądają ale nie zaproszą w pierwszeństwie. A ludzi starszych też mam w poszanowaniu, prędzej ustąpię i wpuszczę kobietę z dzieckiem niz emeryta. Mnie w labo na glukoze baby nie chciały wpuścić bo jak to powiedziały ciąża to nie choroba. Młodsi wykazują sie większą empatią, ludzie starsi zawsze się tylko domagają.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Od tego są butelki i nakarmić można odpowiednio wcześniej

nie każdy karmi butelką przy karmieniu piersią....


---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

kupie w biedronce dobrego intensywnego earl graya?
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 12:43   #4754
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
dokładnie, mam serdecznie dosyć wrzeszczących dzieci w sklepach i restauracjach (gdzie np chciałabym spędzić miło i spokojnie czas a nie słuchając syren)



napisałam kiedyś do nich z pytaniem czy wycofali produkt który lubiłam, nigdy nie doczekałam się odpowiedzi

jestem matką dwojki małych dzieci i też mnie to strasznie denerwuje! do restauracji staramy się chodzić bez dzieci, jak juz pisalam, moje rzadko krzycza (pewnie sa za male:P), ale zdaje sobie sprawe, ze ludzi to moze draznic, bo nawet mnie drazni, zwykle staram się dac jakis wafelek - uspokojacz ale ostatnio widziałąm w pepco matkę z dwojka dzieci, lataly po sklepie., wrzeszczały, a ta w dupce to miala i sobie przez telefon z psiapsiólką gadała. chciałam az uwage zwrocic, ale szkoda mi bylo nerwow, wyszlam ze sklepu.


---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
szkoda kasy.
lepiej kupic sobioe suche wafle i konfiture sliwkowa

obstawiam tylko biedronkowe

bez problemu zwracalam towar mimo wziecia naklejek

sa mini

a ja sernik i.. srodek karpatki :P


ja ost przepuscilam babke w zaawansowanej ciazy to sie prawie poryczala ze jestem 1 od poczatku ciazy ktora cos takiego zrobila
miałam tak samo w sensie ja się poryczałam, jak mlody chlopak mi miejca w pociagu ustapil hormony albo szok

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Od tego są butelki i nakarmić można odpowiednio wcześniej

niestety tego nie da się tak zaplanować, nawet karmiąc tylko butelką, Panie karmiące piersią to już w ogóle mają ciezko.
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 13:31   #4755
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez nalezedociebie Pokaż wiadomość
Wróciłam z Biedronki- chleb zniknął, więc niestety nie pomogę z ceną
Cytat:
Napisane przez Roksana3 Pokaż wiadomość
2.49 kosztuje ten chleb o ile na dobrą cenowke spojrzałam
Dziękuję

A kakao kupowałyście?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:00   #4756
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

W kontekście dyskusji jeszcze raz powtórzę : dziczejemy jako społeczeństwo, nie liczy się dla nas drugi człowiek.
Chyba w żadnym kraju nie stoi się tyle przed przejściem dla pieszych.
Dawniej kiedy zostawiło się wózek czy koszyk, żeby pobiec po zapomnianą rzecz osoba następna w kolejce, przesuwała go do przodu, teraz ominie.
Nie zapomnę sobie jak we Francji jakaś muzułmanka z dzieckiem na rękach przepuściła mnie w kolejce, bo miałam tylko wodę. Sama to zaoferowała. U nas oczywiście musiałoby to być usankcjonowane prawnie typu kasa do iluś produktów. Przeciętny Polak z własnej woli nie będzie życzliwy.
Bardzo często do jednego sklepu idę tylko po dobry chleb i tak stoję z nim, a przede mną wypchane wózki. Nie stanowi to dla mnie problemu, ale obserwacje socjologiczne są.


---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
co do przepuszczania staruszków, to spotkałam się z tym że taka starsza osoba z załadowanym koszykiem była mocno niezadowolona jak udało mi się wejść przed nią w kolejkę, gdzie ja miałam jedną rzecz i płaciłam kartą więc całe moje zakupy trwały o wiele krócej niż jej wykładanie towaru, no ale ja bezczelna wryłam się jej w kolejkę i ona musiała tyyyle dłużej czekać
Bo to jest Twoje zachowanie hmmm... jakby to ująć, a nie chcę dosadnie. Niegrzeczne mówiąc eufemistycznie. Trochę jak w prawach dżungli.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Jaki ma kształt ? Coś podobnego jak twaróg wędzony z lidla? Tamten bardzo lubię korzystając z nadchodzących rabatów chętnie bym skorzystała.
Nie znam wędzonego z L. Ten jest okrągły, trochę gorszy od produkowanego przez firmę Jana.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2016-10-05 o 14:01
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:08   #4757
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
starsi ludzie wychodza za zalozenia ze im sie wszystko nalezy wiec jak widze taka postawe to zazwyczaj nie reaguje.
nie znosze chamstwa
mam dokładnie to samo. W komunikacji zazwyczaj ustępuję, ale nigdy jeśli jakaś pańcia mi sapie do ucha, o nieee...
Jakis czas temu jak bylam na badaniach rano (popelnilam błąd, bo przyszłam 'na otwarcie', spieszylam sie przed praca), jedna babcia mi zrobila awanture, bo ona na pewno była przede mną a ja się wcisnelam w kolejke. A tu za uja pana nie byla przede mną, byla tak charaketerystycznie kolorowo ubrana ze od razu ja zauwazylam jak weszła do budynku.... ustąpiłam dla świętego spokoju
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:11   #4758
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

monikam przesadzasz, mnie często przepuszczają ludzie w kolejce, w ciąży nigdy nie byłam i nigdy nawet nie pytam, czy mnie przepuszczą. Jak ktoś mnie zapyta to tez bez problemu pozwalam stanąć przede mną. Ostatnio starsza pani w tesco przepuściła mnie z dwoma piwkami a sama w sumie też miała niewiele zakupów (sama mi to zaproponowała). Kiedyś miałam w zakupach kaszkę dziecięcą i jak zobaczył ją facet przede mną to też powiedział, że mogę skasować się przed nim (chyba pomyślał, że dziecko w domu głodne czeka ). Mieszkałam przez chwilę w mniejszym mieście i tam regularnie (przede wszystkim panowie) przepuszczali mnie w marketach, jak miałam drobne zakupy.
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:19   #4759
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
starsi ludzie wychodza za zalozenia ze im sie wszystko nalezy wiec jak widze taka postawe to zazwyczaj nie reaguje.
nie znosze chamstwa
Nie że wszystko, ale pamiętają czasy, w których szanowało się ich.
A roszczeniowe to jest raczej młode pokolenie w stylu "zapłaciłem za bilet, mam prawo siedzieć".


---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
monikam przesadzasz, mnie często przepuszczają ludzie w kolejce, w ciąży nigdy nie byłam i nigdy nawet nie pytam, czy mnie przepuszczą. Jak ktoś mnie zapyta to tez bez problemu pozwalam stanąć przede mną. Ostatnio starsza pani w tesco przepuściła mnie z dwoma piwkami a sama w sumie też miała niewiele zakupów (sama mi to zaproponowała). Kiedyś miałam w zakupach kaszkę dziecięcą i jak zobaczył ją facet przede mną to też powiedział, że mogę skasować się przed nim (chyba pomyślał, że dziecko w domu głodne czeka ). Mieszkałam przez chwilę w mniejszym mieście i tam regularnie (przede wszystkim panowie) przepuszczali mnie w marketach, jak miałam drobne zakupy.
Mamy inne obserwacje, naprawdę kiedyś w Polsce było biedniej,ale życzliwi ludzie. Normą było pomaganie we wnoszeniu wózka do autobusu, ostatnio jakaś dziewczyna wsiadła z wózkiem, 2 chłopaków stało w miejscu na ten wózek przeznaczony i się nie ruszyli.
Na szczęście coraz więcej w komunikacji pojawia się nalepek informujących dla kogo są to miejsca, bo dziadkowi czy babce o lasce nie zrobią miejsca z własnej woli. Tak, niejeden raz to widziałam i defilowałam pół autobusu.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 14:23   #4760
Lokowana
Rozeznanie
 
Avatar Lokowana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 985
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Dziewczyny, przydługi się robi ten offtop
__________________
O gustach się nie dyskutuje to najbardziej chybione powiedzenie świata. O czym innym dyskutować? O niebieskości nieba? O maślaności masła?
Lokowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:40   #4761
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Bo to jest Twoje zachowanie hmmm... jakby to ująć, a nie chcę dosadnie. Niegrzeczne mówiąc eufemistycznie. Trochę jak w prawach dżungli.
nie byłaś nie widziałaś, a podejrzewam ze myślisz ze jak zobaczyłam tą panią to się rzuciłam byleby być przed nią w kolejce otóż powiem ci że normalnie podeszłam do kasy a ona przyszła zaraz za mną, ja się nie rozglądałam czy ktoś chce być przede mną ale po tym co pani mruczała pod nosem wywnioskowałam że myślała że uda jej się być pierwszej. no ale cóż jestem chamska bo nie pytam ludzi będących w pobliżu kasy czy zamierzają do niej podejść czy będą jeszcze pół godz się po sklepie kręcić
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:43   #4762
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Tapetka te podwyżki dla kasjerów to kpiny. Sprawdziłam dzisiaj i okazuję się, że dostają tylko pracownicy powyżej 3 lat stażu pracy.
Przy zatrudnieniu 2100 wcześniej i obecnie. Po roku czasu 2200 wcześniej i obecnie. Po 3 latach 2300 wcześniej i 2400 obecnie. Wychodzi na to, że kasjerzy ze stażem powyżej 3 lat dostaną 100 zł brutto więcej od listopada .
Co do premii za obecność zwiększyli ze 150 zł na 200 zł brutto. Jednak nie jest to moim zdaniem motywujące dla pracowników (u mnie obecnie 4 kasjerki na zwolnieniu lekarskim oraz jedna złożyła wypowiedzenie, zostało 5!! kasjerów na cały sklep).
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:51   #4763
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez Lokowana Pokaż wiadomość
Wróciły moje ulubione owsianki
Nadal produkuje je Bruggen, tylko opakowanie się zmieniło.
Skusiłam się na tę z orzechami, ale jeszcze nie jadłam . Skład zachęcający, więc nie powinnam być rozczarowana

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
W kontekście dyskusji jeszcze raz powtórzę : dziczejemy jako społeczeństwo, nie liczy się dla nas drugi człowiek.
Chyba w żadnym kraju nie stoi się tyle przed przejściem dla pieszych.
Dawniej kiedy zostawiło się wózek czy koszyk, żeby pobiec po zapomnianą rzecz osoba następna w kolejce, przesuwała go do przodu, teraz ominie.
Nie zapomnę sobie jak we Francji jakaś muzułmanka z dzieckiem na rękach przepuściła mnie w kolejce, bo miałam tylko wodę. Sama to zaoferowała. U nas oczywiście musiałoby to być usankcjonowane prawnie typu kasa do iluś produktów. Przeciętny Polak z własnej woli nie będzie życzliwy.
Bardzo często do jednego sklepu idę tylko po dobry chleb i tak stoję z nim, a przede mną wypchane wózki. Nie stanowi to dla mnie problemu, ale obserwacje socjologiczne są.
Wiem o czym piszesz, bo mam podobne spostrzeżenia, ale z drugiej strony też niejednokrotnie zostałam u nas przepuszczona w kolejce, ktoś w czymś tam pomógł lub nawet uśmiechnął się w sklepie/na ulicy - tak, to jest nadal u nas rzadkość, ale są ludzie i ludzie i wszystkich do jednego wora nie należy wkładać.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 14:57   #4764
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie że wszystko, ale pamiętają czasy, w których szanowało się ich.
A roszczeniowe to jest raczej młode pokolenie w stylu "zapłaciłem za bilet, mam prawo siedzieć".


---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



Mamy inne obserwacje, naprawdę kiedyś w Polsce było biedniej,ale życzliwi ludzie. Normą było pomaganie we wnoszeniu wózka do autobusu, ostatnio jakaś dziewczyna wsiadła z wózkiem, 2 chłopaków stało w miejscu na ten wózek przeznaczony i się nie ruszyli.
Na szczęście coraz więcej w komunikacji pojawia się nalepek informujących dla kogo są to miejsca, bo dziadkowi czy babce o lasce nie zrobią miejsca z własnej woli. Tak, niejeden raz to widziałam i defilowałam pół autobusu.
Na szaro. Ja mówię o bardziej chamskim zachowaniu.. I że by nie było sytuacja była w biedronce przy kasie gdzie pani około 60 widząc jak rozpakowuje koszyk chcąc wyjść bez zakupów poleciała do. Mnie z tekstem "posun się Gówniaro!" Fakt, wyglądam jak dziecko, ale nie mam już nawet z przodu 2 więc..
Tego właśnie nie znoszę.. Bo ja nigdy bym tak nie powiedziała do żadnego dziecka w kolejce czy gdziekolwiek indziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 16:24   #4765
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Treść usunięta

Edytowane przez kasia2209
Czas edycji: 2016-10-05 o 16:30
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 16:30   #4766
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Skusiłam się na tę z orzechami, ale jeszcze nie jadłam . Skład zachęcający, więc nie powinnam być rozczarowana



Wiem o czym piszesz, bo mam podobne spostrzeżenia, ale z drugiej strony też niejednokrotnie zostałam u nas przepuszczona w kolejce, ktoś w czymś tam pomógł lub nawet uśmiechnął się w sklepie/na ulicy - tak, to jest nadal u nas rzadkość, ale są ludzie i ludzie i wszystkich do jednego wora nie należy wkładać.
To nie ja wrzuciłam do jednego wora ludzi. Przecież dziewczyny piszą o chamskich babciach, które sprawiły, że mają uprzedzenia do innych babć może nie tak chamskich
Życzliwość wynikająca z własnej inwencji w zasadzie nie istnieje i o tym pisałam. Dzicz.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 16:36   #4767
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Dziewczyny jak Was czytam to aż się za głowę łapię i nasuwa mi się myśl - Najwięcej przykrości może sprawić matce inna matka
Nie mogę się nam samym nadziwić - dlaczego my sobie to robimy? Każda z nas zmaga się z uczuciem ciężkości, bolącymi nogami i samoakceptacją w ciąży, a następnie, jakby zapominając, co przeszła, utrudnia ten okres innej nieznajomej. Zamiast po ludzku i życzliwie przepuścić ją w kolejce to pisze teksty w stylu - ciąża to nie choroba! Nawet jesli dla Ciebie to nie choroba , to pamiętaj że każda z nas znosi ciąże inaczej - wiele z nas znosi ją o wiele gorzej niż chorobę.
Nie każdy ma też idealne dziecko i nie zawsze może sobie pozwolić na to aby zostało z opiekunką czy też kimś z rodziny. Nie widzę nić dziwnego w tym że dziecko towarzyszy rodzicom w zakupach. Dziecko to też człowiek i ma prawo mieć gorszy dzień. Nie ma co się oburzać. Poza tym nie wiesz czy to dziecko jest zdrowe, może ma jakieś dysfunkcje lub np. autyzm.
Chcemy, aby inni szanowali, ale zapominamy o tym, że tolerancja działa w dwie strony. Ramię w ramię buntujemy się dyskryminacji kobiet, po czym same dyskredytujemy inne przedstawicielki naszej płci.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-05 o 18:28 Powód: Link.
titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 17:09   #4768
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 8 105
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Jesień od kuchni https://www.opiniodajnia.pl/biedronk...-2016/#slide/1
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny




Edytowane przez nalezedociebie
Czas edycji: 2016-10-05 o 17:12
nalezedociebie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 17:12   #4769
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 17:15   #4770
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XL

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Was czytam to aż się za głowę łapię i nasuwa mi się myśl - Najwięcej przykrości może sprawić matce inna matka
Nie mogę się nam samym nadziwić - dlaczego my sobie to robimy? Każda z nas zmaga się z uczuciem ciężkości, bolącymi nogami i samoakceptacją w ciąży, a następnie, jakby zapominając, co przeszła, utrudnia ten okres innej nieznajomej. Zamiast po ludzku i życzliwie przepuścić ją w kolejce to pisze teksty w stylu - ciąża to nie choroba! Nawet jesli dla Ciebie to nie choroba , to pamiętaj że każda z nas znosi ciąże inaczej - wiele z nas znosi ją o wiele gorzej niż chorobę.
Nie każdy ma też idealne dziecko i nie zawsze może sobie pozwolić na to aby zostało z opiekunką czy też kimś z rodziny. Nie widzę nić dziwnego w tym że dziecko towarzyszy rodzicom w zakupach. Dziecko to też człowiek i ma prawo mieć gorszy dzień. Nie ma co się oburzać. Poza tym nie wiesz czy to dziecko jest zdrowe, może ma jakieś dysfunkcje lub np. autyzm.
Chcemy, aby inni szanowali, ale zapominamy o tym, że tolerancja działa w dwie strony. Ramię w ramię buntujemy się dyskryminacji kobiet, po czym same dyskredytujemy inne przedstawicielki naszej płci.
Popieram

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-05 o 18:28 Powód: Link w cytacie.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-07 20:03:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.