blond barbie - jak otrzymać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-20, 13:28   #1
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228

blond barbie - jak otrzymać?


Od zawsze mi się marzył taki blondzik... nie wiecie może jak go otrzymać? (fryzjer odpada, na razie nie mam kasy i wolę sama poeksperymentować). Obecnie mam włosy jasny blond ale są takie bardziej szarawe niż blond...


Wklejam fotki o blondziku jaki mi się marzy




Nie wiecie może czy Wellaton 12/0 dałoby radę tak zafarbować? Albo Londacolor platynowy (lub arktyczny) blond?

Błagam piszcie . Jeszcze w żadnym wątku nie widziałam takiego blondu... dlatego zakładam nowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kendra7.jpg (10,2 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra4.jpg (104,2 KB, 316 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra5.jpg (13,3 KB, 276 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra_wilkinson.jpg (21,4 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra3.jpg (19,3 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kendra6.jpg (63,7 KB, 360 załadowań)
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:33   #2
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

up
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:37   #3
Gatha
Raczkowanie
 
Avatar Gatha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 347
GG do Gatha
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

z 'joanny' jest świetny rozjaśniacz
ale później te odrosty .. ;// grrr.
Gatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 16:46   #4
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez Gatha Pokaż wiadomość
z 'joanny' jest świetny rozjaśniacz
ale później te odrosty .. ;// grrr.
A o ktorym rozjaśniaczu mówisz?
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 18:02   #5
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

ja tez stosuje rozjasniacz z joanny,
JOANNA BLOND rozjasniacz proteinowy

za 5 zl z tesco xD Jest swietny, nie niszczy wlosow, przynajmniej mi ; p

c
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:33   #6
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja tez stosuje rozjasniacz z joanny,
JOANNA BLOND rozjasniacz proteinowy

za 5 zl z tesco xD Jest swietny, nie niszczy wlosow, przynajmniej mi ; p

c
dzieki

a m,oze jeszcze ktos odpowie??
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 00:08   #7
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Ja w ogóle nie wiem jak dziewczyny mogą chwalić rozjaśniacze z Joanny...Z tego co widzę po Twoim podpisie, masz zniszczone włosy tak?To na pewno odradzam Ci ten rozjaśniacz z Joanny.Pytałaś o Wellaton.Wiesz co ja kiedyś nim robiłam i zachwalałam moja mama robi też bardzo zadowolona od wielu lat jest ,ale ostatnio jak zrobiłam nim włosy ,to miałam tak wysuszone,ze obiecałam sobie,że więcej nim nie zrobię.Mało tego miałam dziwnie żółte te włosy Także teraz już odradzam Wellaton.Kiedyś byłam naprawdę zadowolona miałam całkiem jasne wlosy ,takie właśnie "białe" Najlepiej ,to by było jakbys nałozyła jakiś profesjonalny rozjaśniacz ,a pózniej jakiś ładny odcien farby na ,to ..Ale włosy ..szkoda ich
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 09:12   #8
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie wiem jak dziewczyny mogą chwalić rozjaśniacze z Joanny...Z tego co widzę po Twoim podpisie, masz zniszczone włosy tak?To na pewno odradzam Ci ten rozjaśniacz z Joanny.Pytałaś o Wellaton.Wiesz co ja kiedyś nim robiłam i zachwalałam moja mama robi też bardzo zadowolona od wielu lat jest ,ale ostatnio jak zrobiłam nim włosy ,to miałam tak wysuszone,ze obiecałam sobie,że więcej nim nie zrobię.Mało tego miałam dziwnie żółte te włosy Także teraz już odradzam Wellaton.Kiedyś byłam naprawdę zadowolona miałam całkiem jasne wlosy ,takie właśnie "białe" Najlepiej ,to by było jakbys nałozyła jakiś profesjonalny rozjaśniacz ,a pózniej jakiś ładny odcien farby na ,to ..Ale włosy ..szkoda ich

moje wlosy po joannie sa biale i calkowicie gladkie (a stosuje ten rozjasniacz nie od wczoraj ), a nie stosuje zadnych odzywek, nawet tych ktore daja do rozjasniaczy ; ]
xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:27   #9
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Fructissa, a nie lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy i jednak wydać je na fryzjera?

Jak dla mnie, przy farbowaniu na taki kolor jest za duże ryzyko. Poza tym bardzo często takie blondy po prostu żółkną po krótkim czasie (chyba nawet wiesz o tym z autopsji )

Fryzjer załatwi to profesjonalnie i już

A jeśli nie fryzjer... poszukałabym odpowiednich kolorów w lepszych farbach, może Goldwell ?
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 09:32   #10
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Wellaton jest bardzo dobry albo spróbuj któryś z kolorów blondu z Castinga, możesz go ożywiać raz na dwa miesiące, poza tym można kupić płukanki aby pozbyć się niechcianej żółci. Dobrze jakbyś wybrała się do drogerii i popytała ekspedientki. Ja kiedyś chciałam rozjaśnić swoje włosy to zaproponowała mi inne rozjaśniacze niż Joanna, jeśli masz zniszczone włosy to nie radze eksperymentować, lepiej zainwestuj w farbę i dobry szampon do włosów blond albo farbowanych ten czerwony z Loreala jest super
__________________
W krzywym zwierciadle własnej egzystencji... Smutek jest drzewem a jego owocami łzy..




Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:23   #11
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Dziękuje dziewczyny za odpowiedź

A konkretnie używała któraś z was tego odcienia 12/0 ??


ksh- narazie skuszę się na farbowanie w domu (najwyżej się poratuje fioletowymi szamponami) a w Maju-Czerwcu idę do fryzjera
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-21, 13:33   #12
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

[quote=fructissa;6663163]Dziękuje dziewczyny za odpowiedź

A konkretnie używała któraś z was tego odcienia 12/0 ??

Ja właśnie uzywałam 12/0 ,żólte wychodzą.Ale dobrze rozjasnia. Zreszta pisalam juz o tym wczesniej ..


A Joanny Fructissa nie używaj do zniszczonych wlosow Napisz czym zrobiłas w koncu .A tak w ogole mozesz wkleic zdjecia obecnego koloru?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 16:26   #13
bafi2
Raczkowanie
 
Avatar bafi2
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 63
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez ksh Pokaż wiadomość
Fructissa, a nie lepiej zaoszczędzić trochę pieniędzy i jednak wydać je na fryzjera?

Jak dla mnie, przy farbowaniu na taki kolor jest za duże ryzyko. Poza tym bardzo często takie blondy po prostu żółkną po krótkim czasie (chyba nawet wiesz o tym z autopsji )

Fryzjer załatwi to profesjonalnie i już

A jeśli nie fryzjer... poszukałabym odpowiednich kolorów w lepszych farbach, może Goldwell ?

Jestem tego samego zdania a blond z tych zdjęc tez mi się marzy i właśnie wybieram się do fryzjera
__________________
Będę mamusią



http://www.suwaczek.pl/cache/7a6b2cd598.png
bafi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:44   #14
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

jeśli rozjaśnisz zniszczone włosy to je popalisz ale jak znam kobiety to pewnie i tak to zrobisz więc nie będę moralizować tylko radzić proponuje rozjaśniacz fryzjerski Oxykura Platinum dostępny w sklepach fryzjerskich kumpela która farbuje włosy średnio raz na dwa tygodnie go chwali i ogólnie mówi że lepsze są rozjaśniacze proszku a joanne stanowczo odradza ale co włosy to inne dzilanie tak już z chemią jest
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 17:54   #15
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

nio ja pofarbuje włoski pod koniec lutego/ początek Marca to dam znać na jaką farbę się skusiłam i jak wyszło


a fotkę obecnego kolorku wrzucę jutro- jak zrobię
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 19:53   #16
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez bafi2 Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania a blond z tych zdjęc tez mi się marzy i właśnie wybieram się do fryzjera
Farbuję od 8 lat włosy i jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takiego blondu, choć nie raz chodziłam ze zdjęciem. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje? A sama nie eksperymentuje w domu...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 20:22   #17
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Farbuję od 8 lat włosy i jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takiego blondu, choć nie raz chodziłam ze zdjęciem. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje? A sama nie eksperymentuje w domu...
czytałam kiedyś w jakiejś gazecie (to mówiła albo jaga albo kupisz ale nie pamiętam) że z bardzo ciemnych włosów nie da się tego uzyskać bo melanina jest wtedy też tak głęboko że zawsze troche złota będzie prześwitywać...koleżanka się uparala i się udało z tym że mogła sobie włosy jak gume rozciągać serio...też myślałam że to ściema ale same spróbujcie na jakimś pojedynczym włosie który wam wypadł zostawić rozjaśniacz i go nie zmywać a potem pociągnijcie za dwa końce i się rozciągniedlatego tego sposobu nie proponuje na całych włosach
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 21:09   #18
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Farbuję od 8 lat włosy i jeszcze żaden fryzjer nie zrobił mi takiego blondu, choć nie raz chodziłam ze zdjęciem. Nie wiem dlaczego tak sie dzieje? A sama nie eksperymentuje w domu...
dlatego ja wolę poeksperymentować w domu, niż wydawać ponad stówę na fryzjera Może mi w koncu wyjdzie taki blondzik
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 23:08   #19
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Na pewno Ci wyjdzie taki blond.TYLE ,ze musisz sie liczyc ze zniszczonymi wlosami jesli wyjsciowe no i kupą roboty.Zycze powodzenia I pamietaj o fotce
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-22, 10:27   #20
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Też mi się marzą takie włoski.
A fryzjerzy gó*** potrafią, miałam z 2-3 razy popalone włosy, kruszące końce i oczywiście kolor o jaki mi nie chodziło.
Wole teraz też sama popróbować.
Co myślicie o tych profesjonalnych rozjaśniaczach Joanny? --> http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/k...c-506_686.html

I tu blondy które mi się marzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40383835.jpg (37,9 KB, 344 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 40418406.jpg (45,1 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 197629731KAuEkc_ph.jpg (28,9 KB, 394 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image-82123-357290-898603c7.jpg (114,8 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image-82123-357280-2e1f94bf.jpg (28,2 KB, 414 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2166573660102406494Qrbbhk_ph.jpg (45,5 KB, 436 załadowań)
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 10:38   #21
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

powtórze jeszcze raz to jest czasem wina fryzjera ale czasem po prostu się nie da uzyskać takiego koloru na bardzo ciemnych włosach...eksperymenty mogą przynieść dobry skutek ale mogą też...Wypaść wam wszyskie włosy...ja osobiście mam podobny blądzik z tym że bardziej popielaty robiła mi koleżanka w domu i wyszło...ale nie jest idealnie równo i włosy też już nie te słowem przy jasnych swoich włosach próbujcie przy ciemnych nie polecam
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:26   #22
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

up
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 14:27   #23
fructissa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: FrÓktolandia :)
Wiadomości: 3 228
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

ja mam naturalne włoski ciemny blond, to nie wiem czemu mi nie chce wyjść taki baaaaarbiiiiiii blond
fructissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 01:48   #24
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Naturalne masz ciemny blond..A obecnie?
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 07:22   #25
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Mi taki kolor jak na fotkach wyszedł po rozjaśniaczu Palette w spayu Blonding spray... jest chyba podobny do rozjaśniacza Joanny. O dziwo mi nie zniszczył włosów o wiele bardziej zniszczone mam teraz po farbowaniu. Oczywiście rozjaśniać należy tylko na włosach blond- ciemny blond, niefarbowanych wcześniej.
Mnie efekt zadowolił, włosy miały taki naturalny blond kolor z refleksami jaśniejszymi..ludzi pytali się czym uzyskuję taki ładny kolor

jest nawet specjalny wątek o rozjaśniaczu Palette.
Z farb bardzo fajny i polecany Kolor to chyba Lorea Viking... ale nie pamietam jaka to farba czy Preference czy inna. Natomiast to był chyba właśnie taki chłopdny blond ale są też w gamie tych farb ciepłe blondy. Polecam bo tylko Loreal z farb to jedyna, która mnie nie zawiodła.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 08:53   #26
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Mi taki kolor jak na fotkach wyszedł po rozjaśniaczu Palette w spayu Blonding spray... jest chyba podobny do rozjaśniacza Joanny. O dziwo mi nie zniszczył włosów o wiele bardziej zniszczone mam teraz po farbowaniu. Oczywiście rozjaśniać należy tylko na włosach blond- ciemny blond, niefarbowanych wcześniej.
Mnie efekt zadowolił, włosy miały taki naturalny blond kolor z refleksami jaśniejszymi..ludzi pytali się czym uzyskuję taki ładny kolor

jest nawet specjalny wątek o rozjaśniaczu Palette.
Z farb bardzo fajny i polecany Kolor to chyba Lorea Viking... ale nie pamietam jaka to farba czy Preference czy inna. Natomiast to był chyba właśnie taki chłopdny blond ale są też w gamie tych farb ciepłe blondy. Polecam bo tylko Loreal z farb to jedyna, która mnie nie zawiodła.
tak...puki stosujesz odżywke z kompletu włosy są piękne....a jak się kończy to i tak musisz pofarbować odrosty i znów używasz tej cudownej odżywki a tylko spróbuj bez tej odżywki to siano takie jakiego żadna inna farba mi nie zrobiła nawet rozjaśniacz no chyba że moje włosy są jakieś wyjątkowe ale najlepiej poklikaj na kwc i wtedy wybierz farbe bądź rozjaśniacz
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:14   #27
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez city girl Pokaż wiadomość
tak...puki stosujesz odżywke z kompletu włosy są piękne....a jak się kończy to i tak musisz pofarbować odrosty i znów używasz tej cudownej odżywki a tylko spróbuj bez tej odżywki to siano takie jakiego żadna inna farba mi nie zrobiła nawet rozjaśniacz no chyba że moje włosy są jakieś wyjątkowe ale najlepiej poklikaj na kwc i wtedy wybierz farbe bądź rozjaśniacz
Ja nie musiałam stosować żadnej odżywki po farbach Loreala moje włosy są lśniące a kolor utrzymuje się długo nie to co po Wellatonie czy Garnierze włosy bure i bez połysku brr.... co do odrostów to ja włosy i tak farbuję co półtora miesiąca bo wiadomo,że warto odnowić kolor i zafarbować odrosty. Loreal moim zdaniem ma najlepsze farby.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:21   #28
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ja nie musiałam stosować żadnej odżywki po farbach Loreala moje włosy są lśniące a kolor utrzymuje się długo nie to co po Wellatonie czy Garnierze włosy bure i bez połysku brr.... co do odrostów to ja włosy i tak farbuję co półtora miesiąca bo wiadomo,że warto odnowić kolor i zafarbować odrosty. Loreal moim zdaniem ma najlepsze farby.
każdy ma nieco inny skład chemiczny włosów i na każdym farby działają inaczej zostają tylko eksperymenty
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:23   #29
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez city girl Pokaż wiadomość
już kiedy to pisałam każdy ma nieco inny skład chemiczny włosów i na każdym farby działają inaczej zostają tylko eksperymenty
Racja, co nie zmienia faktu, że najlepszesą farby profesjonalne a nie te z drogerii. Poza tym ja nigdy nie eksperymentuję jeśli chodzi o kolor- zqawsze ucinam pasmo włosów i na nim tekstuję najpierw farbę- to sprawdzona metoda
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:27   #30
city girl
Raczkowanie
 
Avatar city girl
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 125
Dot.: blond barbie - jak otrzymać?

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Racja, co nie zmienia faktu, że najlepszesą farby profesjonalne a nie te z drogerii. Poza tym ja nigdy nie eksperymentuję jeśli chodzi o kolor- zqawsze ucinam pasmo włosów i na nim tekstuję najpierw farbę- to sprawdzona metoda
i tu się z tobą zgodze i dlatego polecałam profesjonalne rozjaśniacze...a ten patent z pasmem włosów intersujący...tylko żeby sprawdzić jak wyjdą odrosty to bym musiała przy samej głowie uciąć czy jak
__________________
Jestem jak heroina - niebezpieczna, uzależniająca, ale przy mnie świat nabiera zupełnie innego wymiaru...
city girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.