Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-19, 13:45   #1831
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dwight,

weź przthamuj trochę te teksty do Tinker.



Tinker,

rozumiem Twoje emocje i Twoją rację ale nie reaguj tak nerwowo.
Mam nadzieję, że jakieś konsekwencje zostały z tego wyciągnięte? Bo pan się nie pierwszy raz dość mocno zapędza.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:46   #1832
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Za bardzo wzięłaś to do siebie. To było skierowane do wszystkich. Nie tylko do ciebie, nie tylko do kobiet. Według mnie większość w wyborze partnera chce kogoś od siebie w czymś lepszego. Tutaj przykładem były pieniądze, ale mógł to być wzrost, wykształcenie, poczucie humoru, umiejętności interpersonalne czy znajomość języków obcych.

Czemu wspomnienie kobiecie o pieniądzach to tak jakby ją od razu ą nazwać?
Nie, cytowales konkretnie mój post, więc zwracałeś się konkretnie do mnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:49   #1833
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Facet ewidentnie jest zakopleksiony i ma problemy ze soba, bo to faktycznie już nie pierwszy wątek gdzie wylewa wiadra pomyj na kobiety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:49   #1834
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Żenujące. Nie musisz wylewać na forum swoich frustracji.
To w końcu mam rację czy nie.? Bo jeśli nie mam, to jest żenujące. Jeśli mam, to wylewam frustracje.
Jedno z drugim nie może się łączyć.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:50   #1835
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dwight,
weź przthamuj trochę te teksty do Tinker.

Tinker,
rozumiem Twoje emocje i Twoją rację ale nie reaguj tak nerwowo.
Mija z całym szacunkiem, taka reakcja to nie jest żadna reakcja. Rozumiem moderatorskie nastawienie ale od moderatora czasem wymaga się rozwiązana sprawy innego niż :nie obchodzi mnie, kto zaczął, podajcie sobie ręce.
Szanuję cię, ale dwight powinien dostać i tyle.

A ty dwight nie fanzol,że c chodzi o wszystkich i wszystko, swoje poglądy masz w podpisie nawet.

Edytowane przez c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e
Czas edycji: 2019-08-19 o 13:51
c091e8898908a1b264e2bb88ceb2cf7cf162daf4_5d967d9baaf5e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:50   #1836
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To w końcu mam rację czy nie.? Bo jeśli nie mam, to jest żenujące. Jeśli mam, to wylewam frustracje.
Jedno z drugim nie może się łączyć.
Nie pogrążaj się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 13:52   #1837
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To w końcu mam rację czy nie.? Bo jeśli nie mam, to jest żenujące. Jeśli mam, to wylewam frustracje.

Jedno z drugim nie może się łączyć.
Nie masz racji. Po prostu jesteś na tyle sfrustrowany, że wymyślasz głupoty.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 14:04   #1838
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=c091e8898908a1b264e2bb8 8ceb2cf7cf162daf4_5d967d9 baaf5e;87093898]Mija z całym szacunkiem, taka reakcja to nie jest żadna reakcja. Rozumiem moderatorskie nastawienie ale od moderatora czasem wymaga się rozwiązana sprawy innego niż :nie obchodzi mnie, kto zaczął, podajcie sobie ręce.
Szanuję cię, ale dwight powinien dostać i tyle.

A ty dwight nie fanzol,że c chodzi o wszystkich i wszystko, swoje poglądy masz w podpisie nawet.[/QUOTE]

Jak wyżej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:05   #1839
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jak wyżej.
Również się zgadzam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:09   #1840
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Serio? Fajniejsze jest usłyszenie od tej wyluzowanej na punkcie pieniędzy osoby z gestem, że wisisz jej dychę niż po prostu płacenie każdy za siebie? To luźne podejście i gest wydaje się po prostu fobią przed wzięciem do ręki pieniędzy od osoby, na której się chce to wrażenie zrobić. I niby jeśli się pozwoli jej następnym razem zapłacić, zamiast wziąć zwyczajnie kasę, to zachowuje się jakąś przedziwnie rozumianą klasę. Nie żebym się z tym nie spotkała. Ale co myślę o tym, to myślę.
Ja po takim tekście po prostu wręczyłabym komuś te 10zł, zresztą sama bym zaproponowała rozliczenie.
W zaprzyjaźnionej parze, w której płacimy na zmianę też byłam, ale nigdy nie pojawiły się takie teksty. Dziękuję za takie coś.
O 6 rano to u mnie też słabo z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałam, co jest dla mnie fajniejsze, ich system mnie dziwi i mnie by męczył. Ale dla nich jest super, jakoś umieją się w tych obliczeniach połapać i nie robić zrzuty na każde piwo i papier toaletowy. Nie ma złych rozwiązań, póki dwie osoby są zadowolone.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Nie chodzi o zmianę zdania, tylko o niewypieranie się posiadania podwójnych standardów i nieprzedstawianie swojego podejścia jako prawidłowość. Sama zaczęłaś o skąpiradłach, czego się spodziewałaś?
Przedstawiam swoje podejście jako prawidłowość dla mnie. Muszę za każdym razem podkreślać, że piszę ze swojej perspektywy i nie próbuję gnoić każdego, kto ma inną? Psze bardzo.
Skąpiradło było w odpowiedzi na ,,materialistki'' i ,,blachary''. Skąpstwo lub jego brak oceniam ze swojej perspektywy, nie gnoję każdego, kto ma inną.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A Ty mówiłaś o swoich oczekiwaniach, że to facet ma zapłacić?
Pierwsza sprawa, nie pomyślałabym niczego złego o facecie, bo nie zaprotestował, gdy sama wyjęłam portfel. To dość grząski teren i nie zdziwiłoby mnie wcale, jakby ktoś pozwolił za siebie zapłacić/wziął ode mnie tę kasę zamiast wykłócać się przy obsłudze albo robić wyścigi do terminala, nawet jeśli planował co innego.
Druga sprawa, uważam, że system, który najbardziej lubię jest spoko i nie miałabym problemu, żeby go zasugerować. O, odebrałeś bilety, to ja pójdę po popcorn, co chcesz do picia? Itd.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:17   #1841
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Dwight na razie otrzymuje pisemne ostrzeżenie w wątku.

Ale, Dwight- jeszcze jeden taki tekst i znowu dam Ci bana na tymczas, aż ochłoniesz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 14:26   #1842
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Bo ze złymi opiniami nawet trzeba dyskutować. A te oparte na seksizmie są zawsze błędne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Waszym problemem jest to, że formułujecie teorie logicznie poprawne, z którymi nie można się nie zgodzić żeby nie wyjść na seksistę, ale które mają niewielkie przełożenie na prawdziwy świat. Coś jak odwieczne ,,a Twój partner, z którym masz 2 dzieci i kredyt wiedział, że Wasz związek nie jest otwarty?''.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dwight,
weź przthamuj trochę te teksty do Tinker.

Tinker,
rozumiem Twoje emocje i Twoją rację ale nie reaguj tak nerwowo.
Ma święte prawo reagować nerwowo, bo na forum dla kobiet trzymacie trollisko nienawidzące kobiet i dosrywające im gdzie popadnie.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 14:51   #1843
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
O 6 rano to u mnie też słabo z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałam, co jest dla mnie fajniejsze, ich system mnie dziwi i mnie by męczył. Ale dla nich jest super, jakoś umieją się w tych obliczeniach połapać i nie robić zrzuty na każde piwo i papier toaletowy. Nie ma złych rozwiązań, póki dwie osoby są zadowolone.
Ja nadal nie rozumiem, dlaczego to ma być lepsze od wspomnianej zrzuty albo dania dychy do ręki. A po lekceważącym przykładzie zrzuty na, he he, nawet papier toaletowy widzę, że dostrzegasz przewagę tego podejścia nad rozliczaniem się, więc to jednak ze zrozumiałym wyrażaniem myśli jest problem, nie z czytaniem.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Przedstawiam swoje podejście jako prawidłowość dla mnie. Muszę za każdym razem podkreślać, że piszę ze swojej perspektywy i nie próbuję gnoić każdego, kto ma inną? Psze bardzo.
Skąpiradło było w odpowiedzi na ,,materialistki'' i ,,blachary''. Skąpstwo lub jego brak oceniam ze swojej perspektywy, nie gnoję każdego, kto ma inną.
Miałaś znacznie więcej do napisania o ludziach z innym podejściem:
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Jeśli zadaję się ze szczodrymi ludźmi, którzy nie trzęsą gaciami przed wydaniem kilku złotych na kogoś, kogo lubią, a nawet kilkudziesięciu, bo nie zakładają, że nazajutrz spieprzy do Meksyku i się nie odwdzięczy, to czemu mój facet też nie miałby taki być? Interesują mnie ludzie z gestem, bo sama nie mam problemu żeby idąc po shota przynieść też koleżance, żeby zostawić napiwek albo postawić śniadanie gdy chcę coś zjeść, a towarzysz jest spłukany. I nudzi mnie wysłuchiwanie o kasie, o tym, co się udało wysępić, na czym zaoszczędzić, a co przyniosło niepowetowaną stratę rzędu 10 zł, a takie tematy często uwielbiają skąpcy.
, więc licz się z tym, że na to odpowiedzą. Niby się nie trzęsiesz, niby nudzi Cię wysłuchiwanie, a zawsze od takich ludzi non-stop słyszę, jaki mają problem, bo ktoś nie miał gestu, bo ktoś nie postawił, bo napiwku nie dał, bo się nie odwdzięczył, a przecież wcale, WCALE nie oczekiwali, nic a nic. Ale trzeba jeszcze raz i jeszcze raz powtórzyć. I jak to oni potrafią szastać kasą, nie przejmując się niczym. Pieniądze cały czas są tematem.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Pierwsza sprawa, nie pomyślałabym niczego złego o facecie, bo nie zaprotestował, gdy sama wyjęłam portfel. To dość grząski teren i nie zdziwiłoby mnie wcale, jakby ktoś pozwolił za siebie zapłacić/wziął ode mnie tę kasę zamiast wykłócać się przy obsłudze albo robić wyścigi do terminala, nawet jeśli planował co innego.
Druga sprawa, uważam, że system, który najbardziej lubię jest spoko i nie miałabym problemu, żeby go zasugerować. O, odebrałeś bilety, to ja pójdę po popcorn, co chcesz do picia? Itd.
Pełen luz, wywalone, patrzcie jaki można mieć fajny dystans, a jednak to Ty skreśliłabyś kogoś za niepostawienie drinka, nie skąpiradła. Z powodu pieniędzy, chociaż nie chodzi o pieniądze, tylko o gest, czyli o pieniądze. Tak, wiem, można jeszcze dorabiać coś o dżentelmeństwie, kulturze, klasie. U osoby skreślającej za niepostawienie kawy. Uhm.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Waszym problemem jest to, że formułujecie teorie logicznie poprawne, z którymi nie można się nie zgodzić żeby nie wyjść na seksistę, ale które mają niewielkie przełożenie na prawdziwy świat. Coś jak odwieczne ,,a Twój partner, z którym masz 2 dzieci i kredyt wiedział, że Wasz związek nie jest otwarty?''.
No, skoro są logicznie poprawne... To duhhh, oczywiście że tak. A Ty jak walczyłabyś ze stereotypami? Czy może uważasz, że żadne Ci nie szkodzą?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 15:38   #1844
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Waszym problemem jest to, że formułujecie teorie logicznie poprawne, z którymi nie można się nie zgodzić żeby nie wyjść na seksistę, ale które mają niewielkie przełożenie na prawdziwy świat. Coś jak odwieczne ,,a Twój partner, z którym masz 2 dzieci i kredyt wiedział, że Wasz związek nie jest otwarty?''.
Jeszcze nie występuje w trzech osobach boskich, możesz się do mnie zwracać w liczbie pojedynczej.

Mylicie się, towarzyszu, nie głoszę na forum takiej opinii, więc nie muszę jej bronić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 15:40   #1845
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie występuje w trzech osobach boskich, możesz się do mnie zwracać w liczbie pojedynczej.

Mylicie się, towarzyszu, nie głoszę na forum takiej opinii, więc nie muszę jej bronić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 17:40   #1846
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ja nadal nie rozumiem, dlaczego to ma być lepsze od wspomnianej zrzuty albo dania dychy do ręki. A po lekceważącym przykładzie zrzuty na, he he, nawet papier toaletowy widzę, że dostrzegasz przewagę tego podejścia nad rozliczaniem się, więc to jednak ze zrozumiałym wyrażaniem myśli jest problem, nie z czytaniem.

Miałaś znacznie więcej do napisania o ludziach z innym podejściem:
, więc licz się z tym, że na to odpowiedzą. Niby się nie trzęsiesz, niby nudzi Cię wysłuchiwanie, a zawsze od takich ludzi non-stop słyszę, jaki mają problem, bo ktoś nie miał gestu, bo ktoś nie postawił, bo napiwku nie dał, bo się nie odwdzięczył, a przecież wcale, WCALE nie oczekiwali, nic a nic. Ale trzeba jeszcze raz i jeszcze raz powtórzyć. I jak to oni potrafią szastać kasą, nie przejmując się niczym. Pieniądze cały czas są tematem.

Pełen luz, wywalone, patrzcie jaki można mieć fajny dystans, a jednak to Ty skreśliłabyś kogoś za niepostawienie drinka, nie skąpiradła. Z powodu pieniędzy, chociaż nie chodzi o pieniądze, tylko o gest, czyli o pieniądze. Tak, wiem, można jeszcze dorabiać coś o dżentelmeństwie, kulturze, klasie. U osoby skreślającej za niepostawienie kawy. Uhm.

No, skoro są logicznie poprawne... To duhhh, oczywiście że tak. A Ty jak walczyłabyś ze stereotypami? Czy może uważasz, że żadne Ci nie szkodzą?
Zaczęłam odpisywać, ale zdałam sobie sprawę, że większością mojej odpowiedzi byłoby tłumaczenie, czego NIE napisałam a co mi wmawiasz, no i wysiadłam na sugestii, że papier toaletowy jest czymś hehe. Generalnie nabijasz się z mojego podejścia jednocześnie krytykując to, że ja się nabijam z czegoś, co dla mnie jest dziwne/śmieszne. Można się tak przerzucać w nieskończoność, tyle że ja się szybko czymś takim nudzę. Ciao.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie występuje w trzech osobach boskich, możesz się do mnie zwracać w liczbie pojedynczej.
Stewardesa poczuła widać, że to też do niej, skoro odpisała. Ale masz rację, nie powinnam zwracać się zbiorczo, sorka.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Mylicie się, towarzyszu, nie głoszę na forum takiej opinii, więc nie muszę jej bronić.
Jasne, nie oczekuję tego. To był przykład podejścia, które ładnie brzmi pod względem logicznym, wydaje się obiektywne, ale w praktyce, w naszych warunkach, jest dość absurdalne. Można każdej kobiecie w tym wątku, która chciała dostać czasem kwiatka napisać, że w takim razie sama powinna najpierw kupić go facetowi. Czy poleci i kupi? Wątpliwe. Czy facet się ucieszy z kwiatuszka? Super, jakby mógł i nie uchodził przy tym za dziwaka, ale przypuszczam, że większość mężczyzn nie jest zbyt kwiatolubnych. Część facetów chce je dawać, część kobiet chce je dostawać, czy nie można ich zostawić w spokoju nie wmawiając im seksizmu, materializmu i innych -izmów?
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:21   #1847
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Waszym problemem jest to, że formułujecie teorie logicznie poprawne, z którymi nie można się nie zgodzić żeby nie wyjść na seksistę, ale które mają niewielkie przełożenie na prawdziwy świat. Coś jak odwieczne ,,a Twój partner, z którym masz 2 dzieci i kredyt wiedział, że Wasz związek nie jest otwarty?''.
Skoro mają niewielkie przełożenie na prawdziwy świat (wg twoich doświadczeń), to widocznie otaczają cię seksiści i seksistki.
Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Część facetów chce je dawać, część kobiet chce je dostawać, czy nie można ich zostawić w spokoju nie wmawiając im seksizmu, materializmu i innych -izmów?
Widać, że niewiele zrozumiałaś z opinii, które krytykujesz. Nie chodzi o samo upodobanie do dostawania kwiatków, tylko o przypisywanie upodobania z góry do płci zamiast jednostki.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:23   #1848
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Zaczęłam odpisywać, ale zdałam sobie sprawę, że większością mojej odpowiedzi byłoby tłumaczenie, czego NIE napisałam a co mi wmawiasz, no i wysiadłam na sugestii, że papier toaletowy jest czymś hehe. Generalnie nabijasz się z mojego podejścia jednocześnie krytykując to, że ja się nabijam z czegoś, co dla mnie jest dziwne/śmieszne. Można się tak przerzucać w nieskończoność, tyle że ja się szybko czymś takim nudzę. Ciao.


Stewardesa poczuła widać, że to też do niej, skoro odpisała. Ale masz rację, nie powinnam zwracać się zbiorczo, sorka.


Jasne, nie oczekuję tego. To był przykład podejścia, które ładnie brzmi pod względem logicznym, wydaje się obiektywne, ale w praktyce, w naszych warunkach, jest dość absurdalne. Można każdej kobiecie w tym wątku, która chciała dostać czasem kwiatka napisać, że w takim razie sama powinna najpierw kupić go facetowi. Czy poleci i kupi? Wątpliwe. Czy facet się ucieszy z kwiatuszka? Super, jakby mógł i nie uchodził przy tym za dziwaka, ale przypuszczam, że większość mężczyzn nie jest zbyt kwiatolubnych. Część facetów chce je dawać, część kobiet chce je dostawać, czy nie można ich zostawić w spokoju nie wmawiając im seksizmu, materializmu i innych -izmów?
"I nie robią zrzuty na każde piwo i papier toaletowy" - te przedmioty nie zostały użyte specjalnie, bo są tanie i śmieszne by było się za nie rozliczać? Jakimś cudem nie napisałaś o samochodzie czy meblach.

Ja się nabijania nie wypieram. Ty tak, dlatego Ci pokazuję, gdzie to zrobiłaś.

Jeszcze nie widziałam wątku, w którym ktoś zaproponowałby kupienie kwiatka facetowi albo czegoś porównywalnego i po stwierdzeniu autorki, że jej chłopak tego nie lubi, dalej to wpierał. Więc co błędnego jest w samej propozycji?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 18:37   #1849
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

No nie wiem, ja tam często kupowałam moim facetom prezenty bez okazji, tak po prostu, żeby sprawić im małą przyjemność - np. Ich ulubione piwo, jakąś czekoladę, kolorowe skarpety, takie pierd.oły do 10 zł. Czasem po prostu szłam np. Do rossmanna i tam im kupowałam jakieś pierdoły, typu facet pracował w rekawicach roboczych, wspominał coś o kremie do rąk, więc kupowałam mu krem do rąk. Czasem spodobał mi się jakiś żel pod prysznic to też kupowałam.
Czy to się czymś różni od kupowania kwiatka dla kobiety?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-19, 20:29   #1850
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.

Natomiast kilka dni wcześniej faktycznie udało mi się uniknąć gościa biadolącego o źle wydane 9zł, a skąpstwo to był tylko czubek góry lodowej jak się okazało.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 22:40   #1851
Shockeddd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 263
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.
No cóż jakoś nie widziałem by to kobiety zapraszały na randki, więc wg mnie jeśli nie mają chęci to niech po prostu odmówią, a nie oczekiwania, że facet zapłaci. Ja oczywiście gdyby nie padło nic jak płacimy to bym zapłacił, ale jeśli kobieta chce pół na pół to wiadomo, że nie oponowałbym. Wg mnie w tym nie ma nic złego. A przynajmniej ja w ten sposób odsiewałem osoby, dla których liczy się kasa, a nie to jakie wrażenie się wywarło.


Ten Twój przykład to faktycznie jakiś patologiczny, ale ja pisałem o normalnych podziale 50/50, a nie żałowaniu kasy na napiwek.
Shockeddd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 22:41   #1852
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.

Natomiast kilka dni wcześniej faktycznie udało mi się uniknąć gościa biadolącego o źle wydane 9zł, a skąpstwo to był tylko czubek góry lodowej jak się okazało.
Byłam kiedyś na "randce" w cukierni. Płacąc za siebie zostawiłam napiwek, a on uznał, że ten napiwek im się nie należy i dał mi tą kasę z powrotem .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 22:44   #1853
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Shockeddd Pokaż wiadomość
No cóż jakoś nie widziałem by to kobiety zapraszały na randki, więc wg mnie jeśli nie mają chęci to niech po prostu odmówią, a nie oczekiwania, że facet zapłaci. Ja oczywiście gdyby nie padło nic jak płacimy to bym zapłacił, ale jeśli kobieta chce pół na pół to wiadomo, że nie oponowałbym. Wg mnie w tym nie ma nic złego. A przynajmniej ja w ten sposób odsiewałem osoby, dla których liczy się kasa, a nie to jakie wrażenie się wywarło.


Ten Twój przykład to faktycznie jakiś patologiczny, ale ja pisałem o normalnych podziale 50/50, a nie żałowaniu kasy na napiwek.
Serio uwazasz, że jak kupisz lasce kawe/piwo za 10 zł to ona leci na hajs?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-19, 23:40   #1854
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Serio uwazasz, że jak kupisz lasce kawe/piwo za 10 zł to ona leci na hajs?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
Tu chyba chodzi bardziej o to, ze jesli kobieta wymaga płacenia za siebie to leci na kasę. W sensie, że nawet nie zaproponuje, że zapłaci za siebie, tylko z góry zakłada, że od płacenia jest facet

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 03:14   #1855
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;87094689]
Widać, że niewiele zrozumiałaś z opinii, które krytykujesz. Nie chodzi o samo upodobanie do dostawania kwiatków, tylko o przypisywanie upodobania z góry do płci zamiast jednostki.[/QUOTE]
Wtręt nie na temat, tematem jest to, czy można mieć oczekiwania wobec randkowicza, jeśli nie spełnia się ich w dokładnie ten sam sposób, a nie upodobania a płeć.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
"I nie robią zrzuty na każde piwo i papier toaletowy" - te przedmioty nie zostały użyte specjalnie, bo są tanie i śmieszne by było się za nie rozliczać? Jakimś cudem nie napisałaś o samochodzie czy meblach.
Przecież się rozliczają za nie? Ubzdurałaś sobie, że uważam ich system za lepszy i że swoim niewrażliwym językiem mogłam obrazić uczucia... yyy... zrzuty? Osób, które się tak zrzucają?
Tak jak większość znanych mi osób nie kupuję regularnie mebli ani samochodów, a płacenie za te rzeczy to zwykle dużo bardziej złożona sprawa nie mająca absolutnie nic wspólnego z codziennymi wydatkami, których przykłady podałam (oczywiście w ramach czystej kpiny, bo papier toaletowy jest taki zabawny).
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 05:17   #1856
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Takie kompletne skąpiradło w ciele męskim to widziałam kilka miesięcy temu w jednej restauracji, bo siedziało przy sąsiednim stoliku i chyba rozliczało się z partnerką za zjedzony obiad. Jej chyba zabrakło kasy, bo w pewnej chwili facet dość głośno skomentował, że zawsze jej brakuje a to 2 zł a to 5 i już się tego uzbierało i że następnym razem rozliczy ją z całości braków. Ona odparła, że przeciez zatankowała auto a on odwarknął, że przecież też tym autem się woziła.

Nie wiem, kim dla siebie byli. Ale serdecznie jej współczułam i dziwiłam się, że znosi takiego buraka.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 05:28   #1857
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.

Natomiast kilka dni wcześniej faktycznie udało mi się uniknąć gościa biadolącego o źle wydane 9zł, a skąpstwo to był tylko czubek góry lodowej jak się okazało.

Chociaż Ty mądrze prawisz
Zgadza się- jeśli facet już na początku ma węża w kieszeni, to słabo to wróży na przyszłość, np. kiedy kobieta będzie na wychowawczym z dziećmi-taki będzie chciał, żeby zrobiła zakupy dla całej rodziny za 50zł miesięcznie
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 06:02   #1858
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez chacaos Pokaż wiadomość
Przecież się rozliczają za nie? Ubzdurałaś sobie, że uważam ich system za lepszy i że swoim niewrażliwym językiem mogłam obrazić uczucia... yyy... zrzuty? Osób, które się tak zrzucają?
Tak jak większość znanych mi osób nie kupuję regularnie mebli ani samochodów, a płacenie za te rzeczy to zwykle dużo bardziej złożona sprawa nie mająca absolutnie nic wspólnego z codziennymi wydatkami, których przykłady podałam (oczywiście w ramach czystej kpiny, bo papier toaletowy jest taki zabawny).
To Ty się oburzasz "hehe" wstawionym obok papieru, jakbyś w życiu żadnej formy ironii nie widziała i sama nie stosowała. Nie wiem, dlaczego wybrałaś sobie spinać się akurat tym i tak Cię to uraziło

Widocznie mają jakiś uznany za lepszy system rozliczania, skoro podkreślałaś, że się nie zrzucają, jakby było w tym coś złego. Ja się pytam, jaka jest różnica.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:06   #1859
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.

Natomiast kilka dni wcześniej faktycznie udało mi się uniknąć gościa biadolącego o źle wydane 9zł, a skąpstwo to był tylko czubek góry lodowej jak się okazało.
Ja bym nie wytrzymała i głośno to przy tym kelnerze skomentowała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 08:45   #1860
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ktoś wspominał, że partner może ze skąpca zamienić się w normalną osobę jak się zakocha. Działa to dokładnie na odwrót. Jeśli na poziomie randek, gdzie chcemy wypaść jak najkorzystniej już pojawia się wąż w kieszeni, to można liczyć w przyszłości na skarpetki na urodziny, albo brak możliwości ściągnięcia alimentów na dziecko.

Byłam ostatnio na randce już nie z rasowym skąpcem, ale ze świrem. On zapraszał, więc to po jego stronie leżało moim zdaniem uregulowanie rachunku. Jednak ja za każdym razem pytam grzecznościowo, czy nie chce na pół. Mężczyźni nawet w przypadku kiepskiego spotkania odmawiają, ale ten się uradował, a przy kelnerze, gdy okazało się, że nie możemy zapłacić dwoma kartami zaczął studiować paragon, wyliczył co do złotówki, ile kosztował mój drink i domagał się, żebym odnalazła gotówkę, bo on nie wie co robić. Udało mi się coś wyszperać, dołożyłam jeszcze napiwek, a on... zgarnął nawet ten napiwek do swojego portfela patrząc mi w oczy. Wszystko obserwował stojący przy nas kelner.

Natomiast kilka dni wcześniej faktycznie udało mi się uniknąć gościa biadolącego o źle wydane 9zł, a skąpstwo to był tylko czubek góry lodowej jak się okazało.
Powiedziałaś, że dajesz napiwek?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.