Suchość skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-19, 22:26   #1
waysofexistence
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 7

Suchość skóry


Drogie kobiety!

Zapisałam się na forum, aby podzielić się z Wami moim problemem. Ostatnio zauważyłam, ze moja skóra jest sucha, szczególnie na łokciach oraz udach. Pojawiają się również małe czerwone krosteczki... a wczoraj podczas kąpieli zauważyłam, że na biodrach wyszły mi jakieś czerwone pręgi, najpierw myślałam, ze to rozstępy i się przeraziłam, bo jestem szczupła i ostatnio nawet trochę schudłam, ale dziś rano już tych prążków nie było, jednak w tym miejscu skóra jest sucha i szorstka... Czy poleciłybyście mi jakąś dobrą maść na nawilżenie skóry? Trochę martwią mnie te krostki na nogach.. A moze wybrać się z tym do lekarza?
waysofexistence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 05:49   #2
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Suchość skóry

Krostki to może byc zapalenie mieszków włosowych i z tym zdecydowanie trzeba się wybrać do lekarza.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:18   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Suchość skóry

Cytat:
Napisane przez waysofexistence Pokaż wiadomość
Drogie kobiety!

Zapisałam się na forum, aby podzielić się z Wami moim problemem. Ostatnio zauważyłam, ze moja skóra jest sucha, szczególnie na łokciach oraz udach. Pojawiają się również małe czerwone krosteczki... a wczoraj podczas kąpieli zauważyłam, że na biodrach wyszły mi jakieś czerwone pręgi, najpierw myślałam, ze to rozstępy i się przeraziłam, bo jestem szczupła i ostatnio nawet trochę schudłam, ale dziś rano już tych prążków nie było, jednak w tym miejscu skóra jest sucha i szorstka... Czy poleciłybyście mi jakąś dobrą maść na nawilżenie skóry? Trochę martwią mnie te krostki na nogach.. A moze wybrać się z tym do lekarza?
Lepiej wybrać się do lekarza. W ramach badań profilaktycznych można też (np. razem z morfologią) zrobić przynajmniej badanie TSH (rodzinny może dać skierowanie).
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-20 10:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.