Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-18, 18:03   #151
CauseImHappy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 131
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87763894]Nie wiemy, co się stało za kulisami. Jestem pewna, że coś tam między nimi nie pykło poza kamerami, bo ten wyjazd Asi do domu nie zrobił się znikąd. Adam się starał na tyle, na ile można wobec kobiety, która być może nie podoba się fizycznie - zorganizował wycieczkę, proponował wspólne wyjścia na wakacjach, przygotował obiad, ale Asia była przerażona. Teraz moim zdaniem jest na odwrót. Adam stracił energię do starań, a teraz Asia niezadowolona, że ona przyjechała a on nie okazuje entuzjazmu.

Zarzucanie Adamowi braku życzliwości jest tutaj nie fair. Co miał na siłę ją trzymać w chacie, jak chciała wyjechać? Ona wyjeżdża przed czasem, a on miał jeszcze przytulać się na pożegnanie, całować w policzek? Tam raczej nie było atmosfery na takie gesty...
Ciekawe są te skrajne komentarze ;-) W jednym wątku ktoś pisał, że Aga z Wojtkiem na weselu przesadzili ze zbyt namiętnym całowaniem przed kamerą. Teraz czytam tutaj, że w programie mają słabe kumpelskie buziaki, że nie ma chemii. No nie dogodzisz :-D

PS: Zauważyliście, jak producenci celowo robią kontrowersyjny montaż, aby wzbudzić zainteresowanie? W poprzednim odcinku, jak była zapowiedź obecnego odcinka, to filmik sugerował, że Aśka spotka się sam na sam z kumplem. Teraz widać, że to spotkanie we trójkę. Tak właśnie łatwo można manipulować uczuciami i scenami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też leje z tego montażu w zapowiedzi Wojtek mówi, że cieszy się, ze Aga wyjeżdża i ciach. A w odcinku jednak trochę inny wydźwięk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CauseImHappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 19:00   #152
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87763894]Nie wiemy, co się stało za kulisami. Jestem pewna, że coś tam między nimi nie pykło poza kamerami, bo ten wyjazd Asi do domu nie zrobił się znikąd.

Zarzucanie Adamowi braku życzliwości jest tutaj nie fair. Co miał na siłę ją trzymać w chacie, jak chciała wyjechać? Ona wyjeżdża przed czasem, a on miał jeszcze przytulać się na pożegnanie, całować w policzek? Tam raczej nie było atmosfery na takie gesty...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Owszem, może to być montaż ale to on powiedział, że nie chce żeby Asia nocowała a ona żaliła się, że chciałaby zostać... czy nieuważnie oglądałam i sobie coś wymyślam?

Ja też uważam, że mama Wojtka jest super. W ogóle jest taka ... racjonalna mocno, taka normalna. Bardzo mądre słowa wypowiedziała, że nie ważne jak oni bardzo lubią Agę, to ma być tylko i wyłącznie Wojtka decyzja, żeby nie sugerował się ich zdaniem przy podejmowaniu decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 19:17   #153
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Owszem, może to być montaż ale to on powiedział, że nie chce żeby Asia nocowała a ona żaliła się, że chciałaby zostać... czy nieuważnie oglądałam i sobie coś wymyślam?

Ja też uważam, że mama Wojtka jest super. W ogóle jest taka ... racjonalna mocno, taka normalna. Bardzo mądre słowa wypowiedziała, że nie ważne jak oni bardzo lubią Agę, to ma być tylko i wyłącznie Wojtka decyzja, żeby nie sugerował się ich zdaniem przy podejmowaniu decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw Adamowi zależało i zarówno jadąc z USC na wesele, jak i w podróży pytał kto do kogo pojedzie i kiedy Asia do niego, a ona bała się tych rozmów i unikała. Może już ma dość.

Mama Wojtka
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 19:34   #154
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez CauseImHappy Pokaż wiadomość
Też leje z tego montażu w zapowiedzi Wojtek mówi, że cieszy się, ze Aga wyjeżdża i ciach. A w odcinku jednak trochę inny wydźwięk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, montaż śmiechowy
Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Owszem, może to być montaż ale to on powiedział, że nie chce żeby Asia nocowała a ona żaliła się, że chciałaby zostać... czy nieuważnie oglądałam i sobie coś wymyślam?

Ja też uważam, że mama Wojtka jest super. W ogóle jest taka ... racjonalna mocno, taka normalna. Bardzo mądre słowa wypowiedziała, że nie ważne jak oni bardzo lubią Agę, to ma być tylko i wyłącznie Wojtka decyzja, żeby nie sugerował się ich zdaniem przy podejmowaniu decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy to było? Nie zauważyłam momentu, w którym Adam mówił jej, żeby nie nocowała. Wydaje mi się, że ona z jakiegoś powodu postanowiła wrócić do domu, oznajmiła mu to i liczyła na to, że będzie ją zatrzymywał. A on sam miał dosyć, to nie pchał się do błagania, by została.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 19:47   #155
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Co do metrażu Wojtka - nie, ja się absolutnie nie czepiam, napisałam to.
Po prostu malutkie to mieszkanko, ale nie ma w tym nic złego nie czepiam się, że o jejku, jak tak można mieszkać, tylko po prostu małe mieszkanie, tyle.
Ale właśnie może jest większe i kręcą jeden pokój.


.
Nie jest, w tym odcinku lektor mówił że zaczynają wspólne życie na 20m2.

A co do komentarzy jak tak można, no nie wiem, znam rodziny pięcioosobowe, które miały mieszkania 36m2 i jakoś wszyscy przeżyli
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 21:08   #156
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87764841]Tak, montaż śmiechowy Kiedy to było? Nie zauważyłam momentu, w którym Adam mówił jej, żeby nie nocowała. Wydaje mi się, że ona z jakiegoś powodu postanowiła wrócić do domu, oznajmiła mu to i liczyła na to, że będzie ją zatrzymywał. A on sam miał dosyć, to nie pchał się do błagania, by została.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Siostra Adama mogłaby z nim pogadać, może coś by pomogło A przyjaciółka z Asią. Ci eksperci to lepiej nie.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 21:10   #157
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Przyjaciółka i przyjaciel rozmawiali z Asią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 21:18   #158
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Wg mnie to standardowa kawalerka , 28 metrów. Nie jest to wielki hangar , ale kurczę , Wojtek byl kawalerem. Ważne , ze nie mieszkał z mamusia...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwykłą kawalerka 28 m2 to jest pokój, kuchnia i łazienka. Oni na jakichś 10-12 m2 śpią, siedzą na sofie przed tv, gotują i jedzą siedząc przy barku na hokerach. Tam będzie góra 16 m2 łącznie z łazienką. Jestem na bieżąco w metrażach bo staram się kupić własnie pierwsze w życiu lokum i łażę od mieszkania do mieszkania (tzn łaziłam przed wirusem). I wcale nie musiała im tam wejść "ekipa", tylko jeden gość z kamerą albo i sami to nakręcili (tak jak kręcą w samochodzie z deski rozdzielczej).

A co do buziaków - wydaje mi się, że pierwsze, te na weselu, były jeszcze dość namiętne i dlatego może ktoś się "czepiał", że przesadzają. A teraz albo im uczucia poszły w inne strony i buziaki stały się cmokami bardziej, albo kwestia montażu. Wygląda to kumpelsko. Byłoby mi szkoda, gdyby się rozwiedli, bo oboje fajni i razem też fajnie wyglądają.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-04-18 o 21:25
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 22:14   #159
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

To coś ode mnie:

Agnieszka i Wojtek - mnie tego typu kobiety trochę przerażają, czyli taka druga matka - synuś niech posiedzi, odpocznie, nie wstaje, bo się spoci, a mama tu sprzątnie i ugotuje. I to jej "możesz teraz pościelić łóżeczko" Wojtusiu, załóż spodenki, nie biegaj w majteczkach Wydaje mi się, że Wojtek się ulotni.

Asia i Adam - cóż, ona mu się ewidentnie nie podoba, on jej pewnie też, ale jednak chciałaby to pchnąć dalej. Koleś nawet nie próbuje nawiązać z nią bliższego kontaktu, te gadki o dystansie to można sobie włożyć między bajki. Mowa ciała go zdradza.

Oliwia i Łukasz - mało ich, jakiś wydumany kryzys, byle coś pokazać. Koleś przystojniak, jakby mi takiego dali w programie to by tapczan zadrżał i sprężynki zaskrzypiały Facet z potencjałem, ona mogłaby trochę mniej złośliwie podchodzić, mniej ironicznie, ale ja to znaju, to taka warstwa ochronna, mam to samo.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 22:55   #160
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
To coś ode mnie:

Agnieszka i Wojtek - mnie tego typu kobiety trochę przerażają, czyli taka druga matka - synuś niech posiedzi, odpocznie, nie wstaje, bo się spoci, a mama tu sprzątnie i ugotuje. I to jej "możesz teraz pościelić łóżeczko" Wojtusiu, załóż spodenki, nie biegaj w majteczkach Wydaje mi się, że Wojtek się ulotni.

Asia i Adam - cóż, ona mu się ewidentnie nie podoba, on jej pewnie też, ale jednak chciałaby to pchnąć dalej. Koleś nawet nie próbuje nawiązać z nią bliższego kontaktu, te gadki o dystansie to można sobie włożyć między bajki. Mowa ciała go zdradza.

Oliwia i Łukasz - mało ich, jakiś wydumany kryzys, byle coś pokazać. Koleś przystojniak, jakby mi takiego dali w programie to by tapczan zadrżał i sprężynki zaskrzypiały Facet z potencjałem, ona mogłaby trochę mniej złośliwie podchodzić, mniej ironicznie, ale ja to znaju, to taka warstwa ochronna, mam to samo.
Zgadzam sie co do wszystkiego co napisałaś, zwłaszcza co do Agi. Niby ma charakterek i wszystko, ale pod spodem kryje się typowa Matka Polka co to leci mężusiowi gotować i sprzątać. Dobrze że chociaz Wojtek nie pozwolił żeby wszystko sama robiła.

Oliwia i Łukasz jakby ich w programie w ogóle nie było.

Asia i Adam to od początku przegrana sprawa. Co do jej nagłego wyjazdu to narrator sugerował, że były jakieś napięcia i coś sie wydarzyło, co ją do tego popchnęło. Na pewno było tam o wiele więcej niż to co nam pokazali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 23:47   #161
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
Zgadzam sie co do wszystkiego co napisałaś, zwłaszcza co do Agi. Niby ma charakterek i wszystko, ale pod spodem kryje się typowa Matka Polka co to leci mężusiowi gotować i sprzątać. Dobrze że chociaz Wojtek nie pozwolił żeby wszystko sama robiła.

[/URL]
Może ona uważa, że deklarując już na wstępie gotowość do prac domowych okazuje swoje zaangażowanie i chęć tworzenia rodziny z Wojtkiem? Później będzie tak samo leniwa jak on, a teraz próbuje pokazać się od dobrej strony jako potencjalna partnerka... Nie wiem. Ja jestem bałaganiarz i różne rzeczy mi w ogóle nie przeszkadzają we własnym domu, ale u każdego nowego zyciowego partnera w domu jakoś tam koło siebie na początku ogarniałam, żeby nie wypaść na fleję... No ok, nigdy o świcie i nigdy aż w takim zakresie, ale na pewno bardziej niż u siebie.

Inna opcja - te 20m2 zastała tak zasyfione i zagracone, ze nie zdzierżyła i zabrała się za ogarnianie miejsca, w którym ma spędzić przynajmniej kilka dni. A jej dogadywanie i spiskowanie z mamą na temat brudnego gara może naprawdę się Wojtkowi należało :P Chociaż szczerze mówiąc wątpię, żeby jego mama dopuściła do zapuszczenia tego lokum, zwłaszcza przed przyjazdem telewizji. Chociaż gara nie dopilnowała
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-19, 06:37   #162
Essence89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 695
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87764841]Tak, montaż śmiechowy Kiedy to było? Nie zauważyłam momentu, w którym Adam mówił jej, żeby nie nocowała. Wydaje mi się, że ona z jakiegoś powodu postanowiła wrócić do domu, oznajmiła mu to i liczyła na to, że będzie ją zatrzymywał. A on sam miał dosyć, to nie pchał się do błagania, by została.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Prostuję, to faktycznie wyszło od Joanny. Nie wiem, musiałam coś robić i nie usłyszałam zdania, że to jej decyzja. Słyszałam tylko (tu cytaty niedokładne)'wydaje mi się żebym została, gdyby on chciał ale on nie chce, tak mi się wydaję' i jego słowa 'nie wyobrażam sobie, że ja pójdę do pracy a dziewczyna mi od 7 rano na chacie będzie siedziała i nie wiedziała co ze sobą zrobić'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Essence89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 10:07   #163
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Nie jest, w tym odcinku lektor mówił że zaczynają wspólne życie na 20m2.

A co do komentarzy jak tak można, no nie wiem, znam rodziny pięcioosobowe, które miały mieszkania 36m2 i jakoś wszyscy przeżyli
Można przeżyć i w 20 osób w jednym pokoju. Czy to jakiś argument?

I znowu nie dziwię się, że Wojtek takie mieszkanie ma, skoro był sam. Nie wiem, czy to jego, czy wynajmuje.
Dla mnie po prostu ta przestrzeń byłaby za mała nawet dla mnie i kota, czułabym się źle. Oni może mają inaczej, tak jak każdy lubi inną jajecznicę .

Nie zgodzę się do końca, że Asia pojechała, bo tak. Adam powiedział, że w sumie dobrze, co będzie mu się pałętać po mieszkaniu czy jakoś tak. Był zdystansowany. Nie czuć, żeby miał do niej jakąś sympatię. Na początku miała go podwieźć, a on gdzieś zwiał na przystanek, ledwo się pożegnał.
No ja na jej miejscu też bym sobie pojechała do domu.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 10:47   #164
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Oni nawet komunikować się nie potrafią. Na pożegnanie miała go gdzieś podwieźć, a później coś tam gadał o tym przystanku, ona nie wiedziała jak się zachować. Czy już się żegnają czy co. Także tam żadnych rozmów miedzy nimi nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 10:53   #165
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Oni nawet komunikować się nie potrafią. Na pożegnanie miała go gdzieś podwieźć, a później coś tam gadał o tym przystanku, ona nie wiedziała jak się zachować. Czy już się żegnają czy co. Także tam żadnych rozmów miedzy nimi nie było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie uważam, że to jej czy jego wina, bo obydwoje się sobą nie podobają, ale ona się zachowuje w moim odczuciu z większą klasą i jeszcze coś tam próbuje.

Komunikowała się całkiem konkretnie; wcześniej powiedział, żeby go podwiozła, a ona pyta "wsiadasz", a on coś tam odmrukuje. Tak samo z tymi zdjęciami.
Po prostu on jest bardzo obojętny.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:06   #166
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Ciekawe czy przyjedzie do niej w następnym odcinku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:50   #167
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Inna opcja - te 20m2 zastała tak zasyfione i zagracone, ze nie zdzierżyła i zabrała się za ogarnianie miejsca, w którym ma spędzić przynajmniej kilka dni. A jej dogadywanie i spiskowanie z mamą na temat brudnego gara może naprawdę się Wojtkowi należało :P Chociaż szczerze mówiąc wątpię, żeby jego mama dopuściła do zapuszczenia tego lokum, zwłaszcza przed przyjazdem telewizji. Chociaż gara nie dopilnowała
Nie każda mama szarogęsi się w domu dorosłego dziecka, nie wyglądało na to, żeby mama Wojtka zaglądała pod jego nieobecność, to bardzo dobrze wg mnie. Mieszka poza tym daleko, Wojtek musiał po nią jechać.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Essence89 Pokaż wiadomość
Prostuję, to faktycznie wyszło od Joanny. Nie wiem, musiałam coś robić i nie usłyszałam zdania, że to jej decyzja. Słyszałam tylko (tu cytaty niedokładne)'wydaje mi się żebym została, gdyby on chciał ale on nie chce, tak mi się wydaję' i jego słowa 'nie wyobrażam sobie, że ja pójdę do pracy a dziewczyna mi od 7 rano na chacie będzie siedziała i nie wiedziała co ze sobą zrobić'

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może chodziło mu o to, że w jej nastroju i nastawieniu nie będzie wiedziała? Ona jest tak męcząca, że naprawdę na jego miejscu już po ostatnim dniu wycieczki miałabym dość. Jaka klasa?
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 10:47   #168
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Właśnie oglądam z nudów amerykańską wersję i tam pary po śłubie idą sam na sam na śniadanie z rodziną nowego małżonka a potem podróż poślubną odbywają razem.

Później już na etapie mieszkania razem mieli razem warsztaty kulinarne i rozmawiają o swoich doświadczeniach, problemach i o tym jak im idzie.
W sumie to jest to dość ciekawa forma bo fajnie widać jak pary odbierają siebie na wzajem.
Co myślicie?
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 12:59   #169
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Właśnie oglądam z nudów amerykańską wersję i tam pary po śłubie idą sam na sam na śniadanie z rodziną nowego małżonka a potem podróż poślubną odbywają razem.

Później już na etapie mieszkania razem mieli razem warsztaty kulinarne i rozmawiają o swoich doświadczeniach, problemach i o tym jak im idzie.
W sumie to jest to dość ciekawa forma bo fajnie widać jak pary odbierają siebie na wzajem.
Co myślicie?
Można gdzieś obejrzeć obcojęzyczne wersje, ale z napisami albo lektorem?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-20, 13:20   #170
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Można gdzieś obejrzeć obcojęzyczne wersje, ale z napisami albo lektorem?
Ja oglądam na lifetime,jak ktoś ma cyfromy polsat to powinien mieć ten kanał. Lecą w sumie bardzo czesto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 14:24   #171
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

ja oglądam na dailymotion ale nie ma napisów.
https://www.dailymotion.com/video/x7py0d0
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 20:13   #172
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Matka Łukasza piękna mu robiła "reklamę" przed Oliwią.

Oskar dzwoniący do ojca Agnieszki... Czy tylko dla mnie to jest mega dziwne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 20:20   #173
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87787400]Matka Łukasza piękna mu robiła "reklamę" przed Oliwią.

Oskar dzwoniący do ojca Agnieszki... Czy tylko dla mnie to jest mega dziwne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ha ha, no! "Mój Oskar" - hit!
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 20:23   #174
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
Ha ha, no! "Mój Oskar" - hit!
Zablokowali mi ostatnie 15 minut 10 odcinka i już nie można go oglądać za darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 20:28   #175
ashika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 232
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

I jak po odcinku do przodu? Jakies newsy? Zmiany?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

I jak tam odcinek do przodu? Jakies ciekawostki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ashika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:01   #176
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez ashika Pokaż wiadomość
I jak tam odcinek do przodu? Jakies ciekawostki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Asia i Adam lepiej, ale nadal bezkontaktowo. Trzymają dystans zanim to się zrobiło modne ) Zaskoczyło mnie, że Adam jej się podoba i że chciałaby z nim tworzyć związek. Matka Asi - bez komentarza, co za okropna baba Ale czy to własnie jej zachowanie ma aż taki wpływ na to, że Asi i Adamowi nie za bardzo idzie w tym związku - no nie wiem...

Aga i Wojtek super, za tydzień Wojtek chyba zdeklaruje się z chęcią pozostania w małżeństwie. Też uważam, że relacja z Oskarem jest niezdrowa.

Oliwia albo jest naprawdę głupiutka, albo przykrywa tym nieustannym chichraniem się zdenerwowanie i tremę przed kamerami. I choć jej dowcipy mają poziom wód gruntowych, to żarcik Łukasza z drążkiem zmiany biegów zrobił jeszcze większy podkop Podsumowując: śmieszkują, droczą się i wzajemnie wprawiają się w zażenowanie. Ale może tak własnie lubią.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-04-24 o 21:04
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:09   #177
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;87787436]Zablokowali mi ostatnie 15 minut 10 odcinka i już nie można go oglądać za darmo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No mi to samo.

Dziewczyny, napiszecie co było w tych ostatnich 15 minutach, pliz??

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Asia i Adam lepiej, ale nadal bezkontaktowo. Trzymają dystans zanim to się zrobiło modne ) Zaskoczyło mnie, że Adam jej się podoba i że chciałaby z nim tworzyć związek. Matka Asi - bez komentarza, co za okropna baba Ale czy to własnie jej zachowanie ma aż taki wpływ na to, że Asi i Adamowi nie za bardzo idzie w tym związku - no nie wiem...

Aga i Wojtek super, za tydzień Wojtek chyba zdeklaruje się z chęcią pozostania w małżeństwie. Też uważam, że relacja z Oskarem jest niezdrowa.

Oliwia albo jest naprawdę głupiutka, albo przykrywa tym nieustannym chichraniem się zdenerwowanie i tremę przed kamerami. I choć jej dowcipy mają poziom wód gruntowych, to żarcik Łukasza z drążkiem zmiany biegów zrobił jeszcze większy podkop Podsumowując: śmieszkują, droczą się i wzajemnie wprawiają się w zażenowanie. Ale może tak własnie lubią.
Mnie się wydaje, że u Asi i Adama duży progres, a nie wiemy co tam poza kamerami rodzinka Asi wyczynia, że ma to aż taki wpływ na nią. Dodatkowo w poprzednim odcinku Adam wcale nie był jakiś negatywnie nastawiony, pewnie potrzebował chwili ciszy tak samo jak Wojtek i Łukasz, żeby zobaczyć czy zatęskni za Asią, a tu już szum w TV. Faceci zawsze wycofują się do jaskini jak mają rozkminę
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:11   #178
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez Markowianka Pokaż wiadomość
No mi to samo.

Dziewczyny, napiszecie co było w tych ostatnich 15 minutach, pliz??
Rozmowa Asi z Adamem na murku (ona się zwierzyła z problemów rodzinnych, on jej nawet nie objął, ale był miły), zwiedzanie Śląska przez Oliwię i Łukasza (żenujące żarty po obu stronach) i przyjazd Adama do mieszkania Asi (podoba mu się mieszkanie, Asia chyba nadal nie).
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:15   #179
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Rozmowa Asi z Adamem na murku (ona się zwierzyła z problemów rodzinnych, on jej nawet nie objął, ale był miły), zwiedzanie Śląska przez Oliwię i Łukasza (żenujące żarty po obu stronach) i przyjazd Adama do mieszkania Asi (podoba mu się mieszkanie, Asia chyba nadal nie).
Na murku widziałam i widziałam, że ją obejmował, więc nie wiem wtf

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Dzięki za streszczenie ostatnich minut!
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 21:36   #180
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia - odcinek do przodu

W tym odcinku wreszcie pokazali więcej Łukasza i Oliwii, ale chyba jednak lepiej było jak ich mniej było widać. Ona jest strasznie denerwująca, a on tym "żartem" w aucie pokazał nowy poziom żenady.

Asia i Adam: tutaj chemii nigdy nie było i dalej nie ma. Ona widać, że jest okropnie spięta a on jest wprawdzie miły, ale widać że mu nie zależy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 12:45:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.