Panny Młode 2021 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-19, 18:41   #721
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

U nas też sala, Dj, fotograf, kamera i fajrant

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 18:56   #722
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
My jeszcze nie wiemy co z kamerą, nie jesteśmy fanami.
Rezerwacje w urzędzie na ślub w plenerze robi się nie szybciej niż pół roku przed? Czy mylę z czymś innym?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Tak, wcześniej nie podpiszesz żadnych papierów. Polecam mieć już ustalone z miejscem plenerowym zanim pójdziecie do USC, jest łatwiej. My załatwiliśmy z zamkiem i w usc pani pytała już o ustalenia, czy miejsce wie, wyraża zgodę, będzie gdzie wszystko ustawić etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 18:58   #723
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
My jeszcze nie wiemy co z kamerą, nie jesteśmy fanami.
Rezerwacje w urzędzie na ślub w plenerze robi się nie szybciej niż pół roku przed? Czy mylę z czymś innym?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
My nie bierzemy kamerzysty. Zainwestowaliśmy w fotografa, ma świetne zdjęcia i spoko cenę, bo jest zawodowym fotografem. Mamy pakiet sesja narzeczeńska, reportaż i plener.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 19:19   #724
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dla mnie fotograf i kamerzysta to były najbardziej priorytetowe sprawy, chciałam mieć na prawdę dobrych bo to jest jeden dzień pamiątka na całe życie i na szczęście się udało 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 19:27   #725
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
My nie bierzemy kamerzysty. Zainwestowaliśmy w fotografa, ma świetne zdjęcia i spoko cenę, bo jest zawodowym fotografem. Mamy pakiet sesja narzeczeńska, reportaż i plener.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ile dajecie za ten pakiet? Mam taki sam i ciekawa jestem czy przeplacilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dla mnie fotograf i kamerzysta to były najbardziej priorytetowe sprawy, chciałam mieć na prawdę dobrych bo to jest jeden dzień pamiątka na całe życie i na szczęście się udało 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też. Uważam że kamerzystę mam świetnego, fotografa dobrego w kierunku bardzo dobrego, ale na wyższą półkę uznałam że mnie po prostu nie stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-06-19 o 21:17
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 21:38   #726
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Tak, wcześniej nie podpiszesz żadnych papierów. Polecam mieć już ustalone z miejscem plenerowym zanim pójdziecie do USC, jest łatwiej. My załatwiliśmy z zamkiem i w usc pani pytała już o ustalenia, czy miejsce wie, wyraża zgodę, będzie gdzie wszystko ustawić etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
O plenerze już rozmawialiśmy z właścicielem przy pierwszej wizycie. Pokazał nam jeziorko z wyspą, na której mają się odbywać uroczystości.

Również ważny jest dla mnie fotograf. Budżet ok. 4k.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-19, 22:36   #727
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie powiedzcie jakie są u was stawki za fotografa i kamerzystę? I z jakiego miasta jesteście? Ciekawa jestem

U mnie Słupsk
Fotograf - 2200 nasz dobry znajomy, oczywiście fotograf zawodowy że tak powiem w cenie reportaż ślubny od przygotowań do oczepin + plener
Kamerzysta - 3000 , dwie osoby są więc kręcą z różnych perspektyw 🤩 w cenie godzinny film + teledysk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-19, 22:41   #728
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A ile dajecie za ten pakiet? Mam taki sam i ciekawa jestem czy przeplacilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Dla mnie też. Uważam że kamerzystę mam świetnego, fotografa dobrego w kierunku bardzo dobrego, ale na wyższą półkę uznałam że mnie po prostu nie stać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz kosztuje 3.500 zł - w tej cenie mamy też ileś zdjęć w większym rozmiarze wydrukowanych, foto album, pendrive. Jak robiłam rekonesans to bałam się do niego napisać, bo ceny były 5 tysięcy wzwyż miło się rozczarowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 07:28   #729
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Właśnie powiedzcie jakie są u was stawki za fotografa i kamerzystę? I z jakiego miasta jesteście? Ciekawa jestem

U mnie Słupsk
Fotograf - 2200 nasz dobry znajomy, oczywiście fotograf zawodowy że tak powiem w cenie reportaż ślubny od przygotowań do oczepin + plener
Kamerzysta - 3000 , dwie osoby są więc kręcą z różnych perspektyw 🤩 w cenie godzinny film + teledysk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz fotograf 4 tysiące (braliśmy dodatkowo sesję w innym dniu i płacimy za paliwo plus nocleg, bo ma do nas kawałek), a kamerzysta 5400 (też dodatkowo braliśmy plener w innym dniu i filmik dla rodziców). Okolice Wrocławia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 12:31   #730
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Nasz kosztuje 3.500 zł - w tej cenie mamy też ileś zdjęć w większym rozmiarze wydrukowanych, foto album, pendrive. Jak robiłam rekonesans to bałam się do niego napisać, bo ceny były 5 tysięcy wzwyż miło się rozczarowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie foto 3900 zł. Niżej w okolicy nie ma jak się nie chce mieć pozowanych zdjęć w sztucznych pozach. Pakiet z sesją narzeczeńską i plenerem, w dniu ślubu 12 h pracy. Album chyba też jest.


Pisałam do kilku fotografów i chyba żaden mnie nie zachwycił jeśli chodzi o zdjęcia z samej imprezy. Jedna fotografka miała je na trochę lepszym poziomie, ale kosztowała 1000 zł więcej niż reszta.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 13:46   #731
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

U nas fotograf 4400zl. Nie pamiętam co jest dokładnie w pakiecie bo rok temu podpisywaliśmy. Zależało nam właśnie na tym fotografie. Robi zdjęcia, na których widać emocje, żadne pozowane.
Kamery nie bierzemy bo to drugie tyle kasy. Nie chcieliśmy brać po kosztach i mieć beznadziejny film. Ale jestem pewna pięknych zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Aa u mnie Kraków i okolice

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2020-06-20 o 15:09
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 14:59   #732
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Nasza fotograf 2200 i w cenie jest również sesja w innym dniu niż ślub. Kamerzysta nie pamiętam dokładnie ale chyba 3500, i również jest plener w innym dniu na którym będą ujęcia z drona. Niedaleko trójmiasta Ale fotografowie z trójmiasta bardzo drodzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 20:44   #733
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie nie ma wesel (kuzynostwo się porozstawało z partnerami), u narzeczonego też (ma sporo straszne rodzeństwo, które już dawno po ślubach i za kilka lat będziemy chodzić na wesela do ich dzieci ). W 2016/2017 mieliśmy maraton wesel znajomych, głównie narzeczonego.

Dzisiaj dostałam ofertę z sali tegorocznej, październikowej. 50 zł różnicy na osobie, z poprawinami 95 zł. Podjęliśmy więc decyzję, że zostajemy przy dacie majowej. Poprawiny, o ile będą chęci, zrobimy w ogrodzie.

W weekend pogoda ma być okropna, więc robimy research foto i DJów.

Sala, foto i dj, to chyba święta trójca? Potem można odpocząć od planowania?

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
My załatwiliśmy w kolejności: sala, zespół, fotograf, kamerzysta

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Dla mnie fotograf i kamerzysta to były najbardziej priorytetowe sprawy, chciałam mieć na prawdę dobrych bo to jest jeden dzień pamiątka na całe życie i na szczęście się udało 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam identyczne podejście sama uwielbiam fotografię, hobbystycznie robię zdjęcia, jest to dla mnie istotna kwestia w tym ważnym dniu.

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Właśnie powiedzcie jakie są u was stawki za fotografa i kamerzystę? I z jakiego miasta jesteście? Ciekawa jestem

U mnie Słupsk
Fotograf - 2200 nasz dobry znajomy, oczywiście fotograf zawodowy że tak powiem w cenie reportaż ślubny od przygotowań do oczepin + plener
Kamerzysta - 3000 , dwie osoby są więc kręcą z różnych perspektyw 🤩 w cenie godzinny film + teledysk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas fotograf 4 tys. (udało się ,,zarezerwować" takiego mojego wymarzonego ), myślałam, że będzie drożej, ale dojazd ma nieduży więc cena też niezawyżona. Mamy też opcję mini sesji w dniu ślubu, będziemy się czaić na zachód słońca kamerzysta 5 tys.
Ślub mamy w miejscowości w okolicach Lublina. Fotograf z Lublina, kamerzysta z Warszawy i do tego udało się bo nie potrzebuje noclegu (ma rodzinę w Lublinie i tam przenocuje)

A my jutro mamy ostatni dzień nauk
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 10:43   #734
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Wczoraj odebraliśmy zaświadczenie o naukach, jutro idziemy do księdza zaklepać termin.
Nawet nie wiedziałam, że te zaświadczenia to takie ładne dają.. Myślałam, że na zwykłej kartce bedzie i tyle.:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 20:32   #735
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cześć, jak weekend?

My, tak jak założyliśmy, wzięliśmy się za DJa i foto. Z muzyką poszło gładko, dobre ceny - myślę, że nie będzie problemu.
Foto jeszcze w proszku, nie odpisują tak szybko jak DJe

Ogólnie narzeczony jęczy mi o ten ślub kościelny, bo pod dachem i nie trzeba się martwić o namioty, a poza tym to nikt ze znajomych i rodziny nie brał takiego ślubu cywilnego I jeszcze się zastanawia, bo może byśmy jednak inną salę wzięli trzymajcie mnie, bo jednak narzeczonego zmienię



Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 20:42   #736
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Wczoraj odebraliśmy zaświadczenie o naukach, jutro idziemy do księdza zaklepać termin.
Nawet nie wiedziałam, że te zaświadczenia to takie ładne dają.. Myślałam, że na zwykłej kartce bedzie i tyle.:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chyba zależy od Kościoła. My mamy na kartkach. Taki indeks po prostu w formie kartek i tam pieczątki poprzybijane. A u Was jak to wygląda?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 20:45   #737
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Livia kurczę mnie też po wyborach nachodziły wątpliwości. To chyba normalne także trzymaj się Ja nawet koszmar miałam po wyborze zespołu

No my na razie nadal spokój i nic nie planujemy, ale muszę się z tż wybrać do kościoła może mają już otwarte zapisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-21, 20:58   #738
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Livia kurczę mnie też po wyborach nachodziły wątpliwości. To chyba normalne także trzymaj się Ja nawet koszmar miałam po wyborze zespołu

No my na razie nadal spokój i nic nie planujemy, ale muszę się z tż wybrać do kościoła może mają już otwarte zapisy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że koszmar będę przeżywać z sukienką. Już sama myśl o chodzeniu po salonach sprawia, że boli mnie głowa.
Żeby jeszcze podobał mi się konkretny fason, ale nie - mnie się podobają skrajności i znając życie zakocham się w jakiejś super-drogiej.

Zapraszanie gości 3 miesiące przed będzie ok? Bo mój mówi, że dwa miesiące, to przecież i tak mega szybko.
Jak nic zmienię chłopa




Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 05:12   #739
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Myślę, że koszmar będę przeżywać z sukienką. Już sama myśl o chodzeniu po salonach sprawia, że boli mnie głowa.
Żeby jeszcze podobał mi się konkretny fason, ale nie - mnie się podobają skrajności i znając życie zakocham się w jakiejś super-drogiej.

Zapraszanie gości 3 miesiące przed będzie ok? Bo mój mówi, że dwa miesiące, to przecież i tak mega szybko.
Jak nic zmienię chłopa




Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
My to jak mamy ślub we wrześniu to chcemy rozdawać koło wielkanocy w kwietniu , zanim całą rodzinę zjadę to raz a dwa że to już wrzesień szkoła , niektorzy mają jakieś wyjazdy urlopy więc wolę żeby wiedzieli szybciej

Co do sukienki ja już przebieram nogami nie mogę się doczekac

Ale z TŻ masz ubaw przynajmniej się nie nudzisz

Ja dzisiaj idę z siostrą i tata na sushi w ramach jutrzejszego dnia ojca, ale się najem 🤤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 08:16   #740
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Hej
My w sobotę byliśmy na ślubie u mojej przyjaciółki. Pierwszy raz byłam na takim ślubie z 20 kilkoma osobami, ale PM wyglądała ślicznie później wracaliśmy do siebie bo szlam na noc do pracy 🤦☠♀️ Zapisałam się w ramach dodatkowej pracy na umowę zlecenie u mnie w firmie. Obcięli 10% etatu więc chciałam załatać ten brak 🤣 Dalej czuje się nie wyspana 🥱🥱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 08:28   #741
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
To chyba zależy od Kościoła. My mamy na kartkach. Taki indeks po prostu w formie kartek i tam pieczątki poprzybijane. A u Was jak to wygląda?
Kurde, nie mogę wrzucić zdjęcia, nie wiem czy z telefonu się nie da czy co. Wyskakuje mi, że funkcja jest wyłączona przez właściciela.
Ale dostaliśmy ładne, typowo slubne teczki z napisem "Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela" i w srodku cos w stylu dyplomu za konkurs, też jakiś cytat i pod spodem wszystko wypisane, kto i jakie nauki odbył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 08:50   #742
Karolina36889
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode 2021

Może być powrót Wirusa. I wówczas bęziemy przekładać zaplanowane na jesień wesela. Oby nie
Karolina36889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 09:13   #743
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Jeśli będzie nawrót i nasze majowe wesele nie będzie się mogło odbyć w normalnym gronie, to zrobimy tylko ze świadkami.
Szkoda, że grypą się tak nikt nie przejmuje i wszyscy chodzili do pracy zasmarkani z kaszlem, nie używając maseczek ani płynów dezynfekujących.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 09:33   #744
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny nie straszcie z tym powrotem wirusa
Całe szczęście, że nie mamy tv i nie słucham tych newsów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 09:40   #745
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Dokładnie tak, nie czytajcie już, jak ma wrócić to wroci a my musimy nauczyć się z nim żyć nikt co roku nie będzie znowu paraliżował całego kraju nie panikujmy bądźmy dobrej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 09:51   #746
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

My wczoraj o tym z Tżtem dyskutowaliśmy i jak coś to tak naprawdę mamy do załatwienia tylko kwestię z zespołem - bo jak będziemy mieć obiad na 30 osób (gdyby goście odmówili, bierzemy to pod uwagę, że ze 150 osób zostanie nam garstka), to tylko z tego zrezygnujemy.
Z salą będziemy próbować się dogadać, mamy nadzieję że właścicielka będzie ludzka i zrobimy u niej właśnie małe przyjęcie/obiad.

Z fotografa nie rezygnujemy. A sukienkę/ garnitur i obrączki tak czy tak trzeba by było kupić.

Alkohol kupimy na ostatnią chwilę, jak będziemy wiedzieć ile osób ostatecznie będzie. Dekoracje, ciasta, tort, kwiaty, samochód mamy od sali, więc tym się nie przejmuje.


A tak naprawdę to decydujący będzie miesiąc przed weselem. Bo nawet jak teraz ludzie deklarują się, że będą, to różnie to może być.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 12:00   #747
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Karolina36889 Pokaż wiadomość
Może być powrót Wirusa. I wówczas bęziemy przekładać zaplanowane na jesień wesela. Oby nie
Nawet jak będzie to już po roku wszyscy się nauczą z tym obchodzić- w tym roku to jest szok bo czegoś takiego wcześniej nie było. Mnie się wydaje że będzie ok.

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Zapraszanie gości 3 miesiące przed będzie ok? Bo mój mówi, że dwa miesiące, to przecież i tak mega szybko.
To zależy chyba skąd masz gości i czy muszą daleko przyjeżdżać na wasz ślub- my założyliśmy że im dalej muszą przyjechać tym wcześniej powinni wiedzieć. Rok wcześniej wydrukowaliśmy pocztówki z save the date i rozdaliśmy wszystkim żeby potem nie było sytuacji "no teraz to nie mam urlopu" , same zaproszenia na czerwiec rozdawaliśmy w lutym-marcu, ale nie skońćzyliśmy bo przyszedł wirus więc tym którzy nie zdążyli dostać musimy wydrukować na nowo z inną datą. Jak masz gości dość lokalnie to wydaje mi się ze 1.5 - 2 miesiące jest tak optymalnie.

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Cześć, jak weekend?
Powiem wam dziewczyny że bałam się jak się ten weekend przetoczy- pierwotnie to w sobote mielibyśmy mieć ślub. Zamiast tego pojechaliśmy na cały dzień na plaże żeby o tym nie myśleć, a jak wróciliśmy do domu wieczorem to czekały na nas u sąsiadów trzy przesyłki od róznych znajomych z kwiatami, winem, prosecco, i czekoladkami i karteczkami że wprawdzie nie tak miał ten dzień wyglądać ale myślą o nas i za to będziemy bawić się za rok W ogole się nie spodziewaliśmy i aż sie nam ciepło na serduchu zrobiło. Dużo osób też do nas pisało , dzwoniło sprawdzić jak się mamy- w sumie wyszedł dość zajęty dzień i koniec końców nie było tak źle jak się martwiłam, za to po raz kolejny upewniłam się jakich mam super ludzi wokół siebie
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:58   #748
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Zapraszanie gości 3 miesiące przed będzie ok? Bo mój mówi, że dwa miesiące, to przecież i tak mega szybko.
Jak nic zmienię chłopa




Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
My planujemy zapraszać gości końcówka kwietnia i w maju (ślub mamy na początku sierpnia), a chcielibyśmy na miesiąc przed wiedzieć już kto będzie, a kogo nie będzie (czyli na początku lipca).

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Kurde, nie mogę wrzucić zdjęcia, nie wiem czy z telefonu się nie da czy co. Wyskakuje mi, że funkcja jest wyłączona przez właściciela.
Ale dostaliśmy ładne, typowo slubne teczki z napisem "Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela" i w srodku cos w stylu dyplomu za konkurs, też jakiś cytat i pod spodem wszystko wypisane, kto i jakie nauki odbył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z opisu domyślam się, że musi to mega ładnie wyglądać my niestety nie mamy takich teczek, ale nauki same w sobie podobały mi się i to chyba najważniejsze

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Szkoda, że grypą się tak nikt nie przejmuje i wszyscy chodzili do pracy zasmarkani z kaszlem, nie używając maseczek ani płynów dezynfekujących.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
Z ust mi to wyjęłaś. Jakby rozumiem powagę sytuacji, ale mam świadomość, że wirusy były, są i będą. Ten grypy tak szybko mutuje, że co roku mamy inny typ i wcale nie jest bezpieczny. Moja mama ma wadę serca po przejściu grypy..

Cytat:
Napisane przez Karolina36889 Pokaż wiadomość
Może być powrót Wirusa. I wówczas bęziemy przekładać zaplanowane na jesień wesela. Oby nie
Ale jak powrót wirusa? on cały czas jest i będzie. To wirus, nie rozpłynie się w powietrzu. To, że pozwolili nie nosić maseczek na zewnątrz i otworzyli wszystko to tylko dlatego, że gospodarka nie udźwignęłaby tej sytuacji jakby trwała w nieskończoność. Jedyne o czym powinnyśmy marzyć to trafienie z lekiem, albo nadzieja, że wirus zmutuje i straci zdolność do tak łatwego zakażania ludzi. Szczepionka to niedoczekanie, ile testów musiałoby zostać przeprowadzonych, żeby zacząć machać nią na lewo i prawo.
Musimy nauczyć się z nim żyć, ja jestem dobrej myśli, wydaje mi się, że wesela w 2021 roku odbędą się bez przeszkód
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 19:23   #749
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Właśnie wróciliśmy od księdza. Bardzo się ucieszył, że mamy już zrobione nauki, bo mówi że z tym młodzi mają zawsze największy problem. Terminu jeszcze nie zaklepał, bo mówi, że nie ma jeszcze terminarza na następny rok, kazał przyjść w grudniu. Powiedział co i kiedy mamy donieść, jakich dokumentów wymaga i w sumie tyle. Śmiał się, że tłumów u nas nie ma, jak się trafi pięć ślubów w ciągu roku to już tłok, więc luzik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 20:01   #750
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Jestem cały czas na łączach z fotografami i jeden dosyć konkretnie mnie zaskoczył - zapytał bowiem jaki charakter ma mieć nasz ślub, bo on przyjmuje tylko śluby kościelne
Spotkałyście się z czymś takim?

A w starym się obudził wedding planer. Nie wiem ile on tych ślubów chce wziąć, ale prowadzi rozmowy z jeszcze jedną salą




Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.