Jakie ćwiczenia polecacie na ......... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-08, 12:39   #1
elonarapie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2

Jakie ćwiczenia polecacie na .........


Witam, ważę około 88 kilogramów przy wzroście 186 cm. Ogólnie nie jestem jakiś gruby ale przydało by mi się troszkę brzuch odchudzić no i jeszcze zrobiłem się pyzaty hehe od jakiegoś czasu zmusiłem się i sobie prawie codziennie ćwiczę (rozciąganie, brzuszki, pajacyki) efektów jeszcze nie ma ale znacznie lepiej się czuje. Moje pytanie to: jakie ćwiczenia polecacie żebym że tak powiem śmiesznie schudł na twarzy ? no i brzuszek też. Co do diety to trochę jest tu problem bo jem to co inni domownicy no i nie powiem że czekolady nie lubię ale chęci mam do ćwiczeń.
elonarapie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 13:45   #2
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Jakie ćwiczenia polecacie na .........

Cytat:
Napisane przez elonarapie Pokaż wiadomość
Witam, ważę około 88 kilogramów przy wzroście 186 cm. Ogólnie nie jestem jakiś gruby ale przydało by mi się troszkę brzuch odchudzić no i jeszcze zrobiłem się pyzaty hehe od jakiegoś czasu zmusiłem się i sobie prawie codziennie ćwiczę (rozciąganie, brzuszki, pajacyki) efektów jeszcze nie ma ale znacznie lepiej się czuje.
i nie będzie
Cytat:
Moje pytanie to: jakie ćwiczenia polecacie żebym że tak powiem śmiesznie schudł na twarzy ? no i brzuszek też. Co do diety to trochę jest tu problem bo jem to co inni domownicy no i nie powiem że czekolady nie lubię ale chęci mam do ćwiczeń.
najlepiej ograniczyć ruszanie szczęką w czasie jedzenia

a tak serio to zacznij robić jakiś porządny trening siłowy i ogarnij miskę bo nie ma cudownych sposobów i nikt tego za Ciebie nie zrobi.
Zwykle z tego co je się w domu idzie coś sensownego wybrać, z kilku potraw zrezygnować lub je ograniczyć, dołożyć zieleniny i zdrowych tłuszczów, pilnowac regularności i się nie przejadać.
zobacz u mnie w podpisie na 10PŻ, może to da Ci jako taki poglad na to jak jeść.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 14:27   #3
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jakie ćwiczenia polecacie na .........

Bez urazy, ale rozbawiłeś mnie do łez. Chłop i jakieś pajacyki uskutecznia i myśli, że schudnie(i może jeszcze rzeźbę zrobi, hę?).
Co się z tą młodzieżą dzieje- na siłowni na uniwerku(zajęcia przymusowe w ramach studiów) też 90% chłopaczków garnie się do stepperków, o,5 kilowych hantelek i innych damskich sprzętów.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 22:58   #4
waker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 156
Dot.: Jakie ćwiczenia polecacie na .........

Zrób tak:
1. Zdecyduj się na siłownię i dietę.
(jak się zdecydujesz to przejdź do pkt. 2 a jak nie to zgiń przepadnij.)
2. Ułóż sobie dobrą dietę i dobry plan treningowy
(jak już sobie ułożysz wszystko to przejdź do pkt. 3 a jak nie to zgiń przepadnij.)
3. Trenuj sumiennie, nie obijaj się na siłowni, prowadź dobrze dietę nie podjadaj.
(jak już to będziesz robił to przejdź do pkt. 4 a jak nie to nie powiem co.)
4. Po roku czasu możesz ocenić efekty jak wyglądałeś przed rokiem a jak teraz.

No to tyle, ile z tej lekcji wyniesiesz to już twoja sprawa.
Dziękuje
waker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 07:48   #5
elonarapie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie ćwiczenia polecacie na .........

rapunzel8 powiedz mi w jakim celu masz konto na tym forum ? żeby nabijać sobie posty, które nikomu nie pomogą tak ?
nie zaglądałem wcześniej na fora tego typu i sam sobie wybrałem jakieś ćwiczenia ale głownie na rozciąganie i nie widzę nić śmiesznego w pajacykach bo przecież każdy ruch jest dobry tak ? co nie oznacza że po pajacykach muszę od razu schudnąć. Do najbliższej siłowni mam spory kawałek bo jakieś 35 km i nie wiem czy będę miał na to czas, najlepiej jak by mi ktoś doradził jak można w domu ćwiczyć (tzn jakie ćwiczenia dobrać i w jakich seriach) więc jak ktoś ma chęci to proszę o odpowiedź a jak nie to docinek mi nie potrzeba. Dziękuje
elonarapie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 13:47   #6
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Jakie ćwiczenia polecacie na .........

Nikt tutaj nie ułoży dla ciebie diety ani gotowego planu treningowego z wyszczególnieniem kolejnych ćwiczeń jakie masz wykonywać- to jest praca, którą sam musisz wykonać i nikt ci tego na tacy nie poda. Dostaniesz tylko ogólne wskazówki jak w poprzednich postach. Ale wiedza na ten temat jest w internecie całkowicie za darmo, trzeba po prostu poczytać- również na tym forum można się dowiedzieć sporo czytając już istniejące tematy.

Poza tym błędnie założyłeś, że schudniesz w ogóle nie zmieniając diety(która z tego co piszesz nie jest właściwa) i wyłącznie ćwicząc. Otóż jest praktycznie niemożliwe żeby schudnąć cały czas jedząc za dużo i dodając do tego jakiś umiarkowany wysiłek fizyczny.
O wiele łatwiej schudnąć tnąc kalorie i nie ruszając się wcale niż tą pierwszą metodą.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.