Mamy wrześniowe 2021 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-14, 16:09   #2251
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Zazdro, ja jeszcze nic nie czuję, wczoraj wieczorem przez chwilę takie dziwne uczucie miałam w brzuchu, ale nawet nie wiem, czy to to, czy mi się jedzenie przesuwało

Dziewczyny, a czy poleciacie ubranka z F&F (Tesco)?
Ubranka fajne, ale jakoś mały wybór w Tesco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Patka3008 dziękuje Czuje się ogolnie dobrze.
Chociaz poczatki były trudne...bo już na pierwszej wizycie mającej potwierdzic ciaze powiedziano mi o duzym krwiaku, który jeśli pęknie to może pociagnac zarodek za sobą...no i będzie po ciązy. Od razu zaczely się solidne mdlosci i wymioty trwajace caly dzien..i tak okolo miesiaca....a ja się potwornie balam ze podczas tych wymiotow ten kwiak w koncu peknie...tak mną rzucalo siła ze srodka żolądka. Ostatecznie krwiak pękł w pewnej czesci a reszta się wchlonela Ale wtedy to balam się nawet kichnac czy kaszlnac

Tydzien temu zakonczylam izolacje ...mialam Covid bezobjawowy. Test zrobilam bo mąż mial goraczke i kaszel i wyszedl mu test pozytywny.
Co do covida....to mysle ze we wrzesniu już będzie luz....przynajmniej tak jak patrze na swoją rodzine. Ja z męzem przechorowani. Siostra z mezem tez przechorowani. Rodzice zaszczepieni. Wiec tak w naszej najblizszej rodzinie już nie mialby się jak tez wirus przenosic. Oczywiscie wierze ze można zachorowac po szczepieniu, jak i po zachorowaniu...ale już to ryzyko zgonow i lądowania pod respiratoratorami jest mniejsze. Chociaz pewnie nadal bedą nam zabierac anestezjologow i innych specjalistow z oddzialow polozniczo-ginekologicznych...aby pomagali na covidowych.
A tak w ogole ciąże prowadze we Wrocławiu w Medicoverze, ale teraz zmieniam Medicover na prywatnego lekarza bo z dotychczasowego nie jestem zadowolona.

Theali super ze maz mogl poczuc ruchy Ja czuje od 17 tygodnia co podobno jest dość wczesnie jeśli się jeszcze nie rodzilo Zanim je poczulam to kupilam detektor tętna plodu...bo po poprzedniej stracie nie wyobrazalam sobie czekac na kolejną wizyte miesiac i nie wiedziec czy maluch nadal żyje (bo niestety takie mysli ciagle mialam). Męza jeszcze do sprawdzania ruchow „nie przystawialam” bo są za zadkie. Ale po moich nieudanych probach odnalezienia bicia serca detektorem mąż stal się specjalistą w tym. Ja szukalam i szukalam i nic...a mąż przyklada urzadzenie i od razu slychac....wie już gdzie ;P zawsze po lewej stronie brzucha, mega nisko.

19tydz +5 dni
Dobrze że czujesz się już dobrze i że zachorowania macie już za sobą teraz już na szczęście idzie już z górki, wychodzę z założenia że jak w tych pierwszych kilkunastu tygodniach nic się nie stało to teraz ryzyko maleje z każdym kolejnym dniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Ja ogólnie ruchy czuję wcześnie, w ciąży ze starszakiem w 16tc i z każdą kolejną wcześniej fajne to. Akurat tą mam wyjątkowo lajtową, bo poprzednio na tym etapie były bardzo wyraźne, z Leośkiem wręcz bywały już prawie bolesne, a teraz to takie uderzenia motylka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić też Pepco. Ceny dobre, jakość bawełny ok.
Ja już po wizycie, wszystko w porządku ,nadal chłopak dostałam skierowanie na krzywą.
Dziś zaczynam 20 TC, za niecałe 2 tyg mam połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
To ja już chyba ostatecznie mogę stwierdzić, że mam w brzuchu chłopaka, skoro na 20 tygodni się potwierdziło Dzisiaj z zadziwiającym uporem kopał głowicę USG podczas badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Jak ja się cieszę, że ten dzień powoli się kończy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 16:19   #2252
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Ja też już się czaje na zakupy właśnie po polowkowych, bo jak na razie to nie ma nawet sugestii co do płci dzidziolka🤣
A mam późno, bo dopiero za 1,5 tyg.

Dziewczyny, ktore maja juz dzieci: czy laktator się przydaje? Jeśli tak, to elektryczny czy manualny? Używa się go zeby odciągnąć mleko gdy mamy nadmiary, żeby podkręcić laktacje, czy jeszcze w jakimś innym celu? #jestemzielona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jeśli zależy Ci na kp, to najlepiej mieć go zanim pojawi się maluch na świecie, bo jak już jest potrzebny... To bywa potrzebny na gwałt ja używałam głównie do rozkręcenia laktacji i jestem mu za to niezmiernie wdzięczna odciągać później też mi się zdarzało, ale bardzo rzadko,nie miałam takiej potrzebny (macierzyństwo w czasach pandemii). Polecam zainwestować w elektryczny, nieporównywalna wygoda. Ja kupiłam Avent Natural, bo zależało mi żeby cicho pracował; jest dość delikatny, ale ostatecznie sprawdził mi się w 100% , polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Młode mi się w brzuchu rozszalało, mężowi się wczoraj wieczorem udało na zewnątrz kopniaka wyczuć
W zeszłym tygodniu mój mąż też poczuł mega konkretne kopniaki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 16:55   #2253
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czytam Wasz wątek już od dłuzszego czasu i postanowiłam nieśmiało do niego dołączyć

Mam 37 lat i jedno marzenie- mieć dziecko. Mam za sobą ciąże obumarłą- 1,5 roku temu na badaniach prenatalnych w 12 tyg ciazy stwierdzono wade genetyczną. Kazano czekac 4 tygodnie az dziecko podrośnie by zrobić amniopunkcje. Najgorsze tygodnie mojego zycia...inni lekarze mowili: „ten dzidziuś umrze od razu przy porodzie-przy odlaczeniu od pani”; ”a dlaczego nikt pani tej ciazy jeszcze nie przerwal?”. W 16 tygodniu ciazy stawilam się na amniopuncje, by potwierdzic wadę genetyczna- nie zrobiono jej, nie było już po co....wady genetyczne zatrzymaly rozwój dziecka i serce. Potem poród martwego dziecka w szpitalu- 10 h bólu na oxytocynie. Dookola plakaly noworodki a ja wiedzialam ze swojego nie uslysze..kolejna trauma.

Dziś zyje na nowo i jestem w 20 tygodniu ciazy. Po stracie ciązy cięzko się cieszyc następna....po prostu cięzko uwierzyc ze będzie dobrze.....przed kazdą wizytą u lekarza boje się ze uslysze cos zlego. Ale na razie nie jest zle...było dużo strachu z krwiakiem który pekl....ale dobrze wyszly badania I Trymestru. Za dwa tygodnie ide na połówkowe. Mysle ze po nich będę mogla odetchnac z ulga i uwierzyc w szczesliwe rozwiazanie, które powinno być 6 września.
Wierze, że mnie zrozumiecie i dołaczycie do swojego grona

Witaj trzymam kciuki żeby wszystko było ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ja czuję kopniaki czasem nawet solidne. Myśle, ze TZ by już mógł poczuć ale ciężko trafić zeby akurat był obok bo jednak to są sporadyczne kopniczki.

Ja mam detektor tętna, dała mi szwagierka ale leży i nie użyłam jeszcze ani razu boje się, ze nie wykryje i tylko strachu się najem

Laktator w pierwszej ciąży kupiłam beznadziejny - elektryczny z canpol Pomógł mi, czasem coś ściągnęłam ale głośny jest. Musiałam kombinować. Teraz myśle żeby kupić avent elektryczny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

To ile mamy chłopców a ile dziewczynek? Prowadzimy jakis spis?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 16:56   #2254
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zwyklylogin o super, że jesteś z Wrocławia, ja też ja chodzę do luxmedu, bo mam pakiet z pracy, a dodatkowo chodzę do Ginemedica, bo tam lekarz jest konkretniejszy i sprzęt jest lepszy niż w Luxmed
Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić też Pepco. Ceny dobre, jakość bawełny ok.
Ja już po wizycie, wszystko w porządku ,nadal chłopak dostałam skierowanie na krzywą.
Dziś zaczynam 20 TC, za niecałe 2 tyg mam połówkowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratki!
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
To ja już chyba ostatecznie mogę stwierdzić, że mam w brzuchu chłopaka, skoro na 20 tygodni się potwierdziło Dzisiaj z zadziwiającym uporem kopał głowicę USG podczas badania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba nie był w nastroju do USG : cojest: gratki

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 17:05   #2255
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Witaj trzymam kciuki żeby wszystko było ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Ja czuję kopniaki czasem nawet solidne. Myśle, ze TZ by już mógł poczuć ale ciężko trafić zeby akurat był obok bo jednak to są sporadyczne kopniczki.

Ja mam detektor tętna, dała mi szwagierka ale leży i nie użyłam jeszcze ani razu boje się, ze nie wykryje i tylko strachu się najem

Laktator w pierwszej ciąży kupiłam beznadziejny - elektryczny z canpol Pomógł mi, czasem coś ściągnęłam ale głośny jest. Musiałam kombinować. Teraz myśle żeby kupić avent elektryczny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

To ile mamy chłopców a ile dziewczynek? Prowadzimy jakis spis?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że Theali może uaktualnić co już wiemy na pierwszej stronie
I poproszę o dopisanie wizyty kontrolnej 10.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 17:16   #2256
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Myślę, że Theali może uaktualnić co już wiemy na pierwszej stronie
I poproszę o dopisanie wizyty kontrolnej 10.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie córka i wizyta 21.04 tez proszę o uaktualnienie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 17:28   #2257
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

A tak przyszłościowo orientuje się się jak to jest z USG na NFZ? Czy NFZ refunduje tylko pappa i połówkowe czy to trzeciego trymestru też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 18:01   #2258
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Myślę, że Theali może uaktualnić co już wiemy na pierwszej stronie
I poproszę o dopisanie wizyty kontrolnej 10.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
10 kwietnia? Nie maja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:01   #2259
zwyklylogin
Rozeznanie
 
Avatar zwyklylogin
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 557
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

marijka ja pytalam zapisujac sie na polowkowe..to mi powiedziano ze USG prenatalne III trymestru nie wchodzi w NFZ. Zostalam do nich skierowana ze wzgledu na moj wiek (37).

U mnie bedzie dziewczynka (06 wrzesnia), a połówkowe mam 23 kwietnia
zwyklylogin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:04   #2260
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

I u kogo jeszcze płeć zaznaczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:07   #2261
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Czesc dziewczyny !
Jak samopoczucie ?
Też tak boli Was głowa że nic tylko śpicie czuje się słabo psychicznie z tym że mało produktywna jestem

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Młode mi się w brzuchu rozszalało, mężowi się wczoraj udało na zewnątrz kopniaka wyczuć

Ooo super że udało mu się wyczuć, ja czuje jak się wierci szczególnie wieczorem ale jeszcze to za delikatne ruchy żeby mój poczuł

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
Patka3008 dziękuje Czuje się ogolnie dobrze.
Chociaz poczatki były trudne...bo już na pierwszej wizycie mającej potwierdzic ciaze powiedziano mi o duzym krwiaku, który jeśli pęknie to może pociagnac zarodek za sobą...no i będzie po ciązy. Od razu zaczely się solidne mdlosci i wymioty trwajace caly dzien..i tak okolo miesiaca....a ja się potwornie balam ze podczas tych wymiotow ten kwiak w koncu peknie...tak mną rzucalo siła ze srodka żolądka. Ostatecznie krwiak pękł w pewnej czesci a reszta się wchlonela Ale wtedy to balam się nawet kichnac czy kaszlnac

Tydzien temu zakonczylam izolacje ...mialam Covid bezobjawowy. Test zrobilam bo mąż mial goraczke i kaszel i wyszedl mu test pozytywny.
Co do covida....to mysle ze we wrzesniu już będzie luz....przynajmniej tak jak patrze na swoją rodzine. Ja z męzem przechorowani. Siostra z mezem tez przechorowani. Rodzice zaszczepieni. Wiec tak w naszej najblizszej rodzinie już nie mialby się jak tez wirus przenosic. Oczywiscie wierze ze można zachorowac po szczepieniu, jak i po zachorowaniu...ale już to ryzyko zgonow i lądowania pod respiratoratorami jest mniejsze. Chociaz pewnie nadal bedą nam zabierac anestezjologow i innych specjalistow z oddzialow polozniczo-ginekologicznych...aby pomagali na covidowych.
A tak w ogole ciąże prowadze we Wrocławiu w Medicoverze, ale teraz zmieniam Medicover na prywatnego lekarza bo z dotychczasowego nie jestem zadowolona.

Theali super ze maz mogl poczuc ruchy Ja czuje od 17 tygodnia co podobno jest dość wczesnie jeśli się jeszcze nie rodzilo Zanim je poczulam to kupilam detektor tętna plodu...bo po poprzedniej stracie nie wyobrazalam sobie czekac na kolejną wizyte miesiac i nie wiedziec czy maluch nadal żyje (bo niestety takie mysli ciagle mialam). Męza jeszcze do sprawdzania ruchow „nie przystawialam” bo są za zadkie. Ale po moich nieudanych probach odnalezienia bicia serca detektorem mąż stal się specjalistą w tym. Ja szukalam i szukalam i nic...a mąż przyklada urzadzenie i od razu slychac....wie już gdzie ;P zawsze po lewej stronie brzucha, mega nisko.

19tydz +5 dni

Witaj!
Trzymam kciuki oby teraz było wszystko dobrze
Właśnie z tym covidem ja się obawiam że znowu na lato poluzuja wszystko i ja jesień będzie kolejna fala jeszcze większa

Super kolejna Wrocławianka masz już plan który szpital wybierasz ?

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88643191]Zwyklylogin o super, że jesteś z Wrocławia, ja też ja chodzę do luxmedu, bo mam pakiet z pracy, a dodatkowo chodzę do Ginemedica, bo tam lekarz jest konkretniejszy i sprzęt jest lepszy niż w Luxmed Gratki! Chyba nie był w nastroju do USG : cojest: gratki

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Piona ja tak samo luxmed tylko tam badania i l4 a do właściwego lekarza do ginemedica głównie po to bo chce rodzic u tej lekarki w szpitalu do którego lekarza chodzisz ?

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Myślę, że Theali może uaktualnić co już wiemy na pierwszej stronie
I poproszę o dopisanie wizyty kontrolnej 10.04

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ciagle nie wiem jak mówią że chłopak raz dziewczynka może na połówkowych coś się okaże

A u Ciebie chłopak już pewny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 18:20   #2262
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
A tak przyszłościowo orientuje się się jak to jest z USG na NFZ? Czy NFZ refunduje tylko pappa i połówkowe czy to trzeciego trymestru też?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli się nie mylę, to na NFZ przysługują tylko 3 USG na całą ciążę: prenatalne, połówkowe i 3 trymestru natomiast pappa jest refundowana powyżej 35 roku życia

(tak to wygląda w przychodni przyszpitalnej w której jestem zapisana)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez runawaytrain
Czas edycji: 2021-04-14 o 18:27
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:23   #2263
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez zwyklylogin Pokaż wiadomość
marijka ja pytalam zapisujac sie na polowkowe..to mi powiedziano ze USG prenatalne III trymestru nie wchodzi w NFZ. Zostalam do nich skierowana ze wzgledu na moj wiek (37).

U mnie bedzie dziewczynka (06 wrzesnia), a połówkowe mam 23 kwietnia
Dzięki. Tak właśnie słyszałam. Ja też mam wskazanie na wiek (36)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:23   #2264
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Jeśli się nie mylę, to na NFZ przysługują tylko 3 USG na całą ciążę: prenatalne, połówkowe i 3 trymestru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzy USG w ramach wizyt a refundowane prenatalne w przypadku wskazań to są dwie oddzielne kwestie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:24   #2265
emes1454
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
I u kogo jeszcze płeć zaznaczyć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie raczej chłopak będzie. A połówkowe 22kwietnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emes1454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 18:30   #2266
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Trzy USG w ramach wizyt a refundowane prenatalne w przypadku wskazań to są dwie oddzielne kwestie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przychodni przyszpitalnej na NFZ gdzie jestem zapisana to są, tak jak pisałam, prenatalne, połówkowe i 3 trymestru, nie odbywają się w trakcie normalnych wizyt prenatalne robiłam tylko prywatnie, ale połówkowe mam prywatnie i na NFZ, to dam Wam za tydzień znać czy to połówkowe z prawdziwego zdarzenia czy tylko trochę dokładniejsze standardowe usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 19:04   #2267
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Theali ja podam Ci do uzupełnienia pierwszej strony w piątek

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny !
Jak samopoczucie ?
Też tak boli Was głowa że nic tylko śpicie czuje się słabo psychicznie z tym że mało produktywna jestem




Ooo super że udało mu się wyczuć, ja czuje jak się wierci szczególnie wieczorem ale jeszcze to za delikatne ruchy żeby mój poczuł




Witaj!
Trzymam kciuki oby teraz było wszystko dobrze
Właśnie z tym covidem ja się obawiam że znowu na lato poluzuja wszystko i ja jesień będzie kolejna fala jeszcze większa

Super kolejna Wrocławianka masz już plan który szpital wybierasz ?



Piona ja tak samo luxmed tylko tam badania i l4 a do właściwego lekarza do ginemedica głównie po to bo chce rodzic u tej lekarki w szpitalu do którego lekarza chodzisz ?



Ja ciagle nie wiem jak mówią że chłopak raz dziewczynka może na połówkowych coś się okaże

A u Ciebie chłopak już pewny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do dr Curyło a Ty? W luxmedzie do kogo chodzisz?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 19:11   #2268
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88643480]Theali ja podam Ci do uzupełnienia pierwszej strony w piątek



Do dr Curyło a Ty? W luxmedzie do kogo chodzisz?

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


W ginemedica do Nestorowicz a w luxmedzie do Toman


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 19:14   #2269
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88643480]Theali ja podam Ci do uzupełnienia pierwszej strony w piątek [/QUOTE]

Jasne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-14, 19:43   #2270
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
10 kwietnia? Nie maja?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maja maja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny !
Jak samopoczucie ?
Też tak boli Was głowa że nic tylko śpicie czuje się słabo psychicznie z tym że mało produktywna jestem




Ooo super że udało mu się wyczuć, ja czuje jak się wierci szczególnie wieczorem ale jeszcze to za delikatne ruchy żeby mój poczuł




Witaj!
Trzymam kciuki oby teraz było wszystko dobrze
Właśnie z tym covidem ja się obawiam że znowu na lato poluzuja wszystko i ja jesień będzie kolejna fala jeszcze większa

Super kolejna Wrocławianka masz już plan który szpital wybierasz ?



Piona ja tak samo luxmed tylko tam badania i l4 a do właściwego lekarza do ginemedica głównie po to bo chce rodzic u tej lekarki w szpitalu do którego lekarza chodzisz ?



Ja ciagle nie wiem jak mówią że chłopak raz dziewczynka może na połówkowych coś się okaże

A u Ciebie chłopak już pewny?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, jeszcze nic nie potwierdzone na 100%. Też czekam do połówkowych.

Ja bym chciała spać a nie mogę z wiadomego powodu i źle się czuję, taka totalnie bez siły i niewiele ma to wspólnego z ciążą. To robią z człowiekiem pobudki w nocy co 2h i wstawanie przed 5

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-14, 21:45   #2271
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wiecie jak ja ostatnio śpię? Aż dziwne, ze mi to odpowiada i chodzę wyspana Córka zasypia 20-21. Ja chciał nie chciał zawsze zasnę z nią. Budzę się przeważnie 22-23. Idę wtedy się umyć, coś tam sobie zjem i siedzę coś oglądam albo na telefonie buszuje. Ok 23:30- 24 córka sie przebudza to idę się położyć do niej i oczywiście zasypiam. Budzę się 1-2 i orientuje się, ze nie wzięłam tabletek i nie umyłam jeszcze zębów. No i już wtedy kładę się ostatecznie do łóżka i przez to,
Ze spałam wcześniej nie mogę zasnąć wiec 2-3 dopiero zasypiam. Wstaje o 7 rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Skad jesteście?
Jest jakas dziewczyna z Warminsko- Mazurskiego bądź z Mazowieckiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 08:16   #2272
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Wiecie jak ja ostatnio śpię? Aż dziwne, ze mi to odpowiada i chodzę wyspana Córka zasypia 20-21. Ja chciał nie chciał zawsze zasnę z nią. Budzę się przeważnie 22-23. Idę wtedy się umyć, coś tam sobie zjem i siedzę coś oglądam albo na telefonie buszuje. Ok 23:30- 24 córka sie przebudza to idę się położyć do niej i oczywiście zasypiam. Budzę się 1-2 i orientuje się, ze nie wzięłam tabletek i nie umyłam jeszcze zębów. No i już wtedy kładę się ostatecznie do łóżka i przez to,
Ze spałam wcześniej nie mogę zasnąć wiec 2-3 dopiero zasypiam. Wstaje o 7 rano.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Skad jesteście?
Jest jakas dziewczyna z Warminsko- Mazurskiego bądź z Mazowieckiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja ze Śląska, wylęgarni wirusa ostatnio

To i tak dobrze śpisz, jakieś 5h snu masz jeśli wstajesz o 7. Ja ostatnio zaczynam dzień przed 5 po nocy pobudek co 2h. Naprawdę mam nadzieję, że następna pociecha będzie spała lepiej niż starsze rodzeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 08:32   #2273
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Kghyt a masz dwie karty ciąży (jedna Ginemedica, a druga Luxmed) czy jedną?

POLAshi Wrocław

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:16   #2274
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644151]Kghyt a masz dwie karty ciąży (jedna Ginemedica, a druga Luxmed) czy jedną?

POLAshi Wrocław

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Jedna, tą co na początku w luxmedzie mi założyli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:29   #2275
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Wykończy mnie ta pogoda. Pierwszy raz od początku ciąży się poddałam i wzięłam paracetamol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:34   #2276
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Jedna, tą co na początku w luxmedzie mi założyli.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie ja też mam z luxmedu a powiedz mi czy ten lekarz do którego chodzisz po L4 nie robi problemu z wystawieniem l4?
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Wykończy mnie ta pogoda. Pierwszy raz od początku ciąży się poddałam i wzięłam paracetamol

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurcze, to odpoczywaj

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:37   #2277
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644315]Właśnie ja też mam z luxmedu a powiedz mi czy ten lekarz do którego chodzisz po L4 nie robi problemu z wystawieniem l4?[/QUOTE]

Mój w Luxmedzie sam proponował od razu po potwierdzeniu (z wyliczeń 7+3, z USG 8+1). Wzięłam cztery tygodnie później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 09:54   #2278
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Pogoda strasznie dołująca u nas od wczoraj nieprzerwanie pada. Jak patrzę na prognozy to płakać się chce oby to się zmieniło szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:06   #2279
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dołująca i ciśnienie spada, a wraz z nim moje idzie w dół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 10:15   #2280
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88644315]Właśnie ja też mam z luxmedu a powiedz mi czy ten lekarz do którego chodzisz po L4 nie robi problemu z wystawieniem l4?O kurcze, to odpoczywaj

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Nie nigdy, za każdym razem pyta czy przedłużamy l4, a nawet raz byłam u innego lekarza w luxmedzie bo do tej co chodzę nie było terminów i tez bez problemu dał. A miałaś jakis problem w luxmedzie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.