Czy to zestawienie będzie pasować? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-02, 18:54   #1
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15

Czy to zestawienie będzie pasować?


Proszę o sugestie w sprawie mojego pomysłu na image w dniu ślubu. Czy te elementy tworzą całość, czy macie może jakieś inne pomysły na dodatki do mojej sukienki. Osoba, która nie jest związana emocjonalnie, trzeźwym okiem spojrzy na kwestie doboru ewentualnych pasujących do siebie elementów . Dziękuję jeśli podzielicie się swoimi wizjami
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:49   #2
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

myśle,że fryzurka 2.bardzo łądnie moze sie komponować.
wybrałabym długie kolczyki i już bez łańcuszka na szyję-chyba że coś drobnego.
Akurat mi się kapelusze nie podobają,ale jeśli ci pasuje do urody-to jak najbardziej jestem za
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 19:51   #3
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

moim zdaniem fryzurka tego typu do takiej sukni i kapelusza będzie pasować idealnie
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 20:42   #4
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Fryzurka rzeczywiście mnie zachwyciła, ale jestem brunetką i zastanawia mnie, czy na moich włosach będzie widać urok tej fryzurki.. Poradzę się jeszcze fryzjerki, ale na chwilę obecną obstawiam tą .
Co do biżuterii myślę o bardziej okazałych kolczykach (może nie tak dużych jak na wskazanej przeze mnie 3 fotografii - np.o połowę mniejsze, ale w takim stylu) bez ozdoby na szyję.
Jestem otwarta na wszelkie sugestie
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 21:08   #5
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Moja koleżanka z pracy miala właśnie taki kapelusz mi sie szalenie podobało, ale ja lubię wszystko co inne hehe i sama też nie będę mieć welonu.
Fryzurka dwa naprawde super.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 13:48   #6
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Kobietki wiecie co? Tak sobie myślę, że nie wiem, czy się rozumiemy. Wg Was fryzurka nr 2 to ta blond czy czarna? Dzięki za zainteresowanie moją sprawą

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

I jeszcze jedno - moja gafa. Nie napisałam Wam,że kapelusz będę mieć tylko na sesję, a w kościele chciałam mieć welon. Wydaje mi się, że kapelusz może zepsuć fryzurę i jak zdejmę go po wejściu na salę to zostanę z kiepską zdeformowaną fryzurą :/
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 14:02   #7
wiewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
Kobietki wiecie co? Tak sobie myślę, że nie wiem, czy się rozumiemy. Wg Was fryzurka nr 2 to ta blond czy czarna? Dzięki za zainteresowanie moją sprawą

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

I jeszcze jedno - moja gafa. Nie napisałam Wam,że kapelusz będę mieć tylko na sesję, a w kościele chciałam mieć welon. Wydaje mi się, że kapelusz może zepsuć fryzurę i jak zdejmę go po wejściu na salę to zostanę z kiepską zdeformowaną fryzurą :/
Hej ja tez bede miala kapelusz
bede w nim w kosciele i mam przyczepiony do kapelusza welon a pozniej odepne welon i wepne we wlosy.
obie fryzurki sa ladne i beda pasowac.
co do bizuterii to jakies dlugie kolczyki ale jesli masz dluga szyje.nie dawalabym do tej sukni juz lancuszka bo kwiatek jest ozdoba.pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez wiewka
Czas edycji: 2010-06-03 o 14:04
wiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-03, 16:33   #8
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Szczerze mówiąc, to mi to kapelusz zupełnie mi nie podchodzi... ten kształt taki trochę .. kowbojski, bo zagięty od tyłu do przodu.. Jakoś mi się wydaje, że w kapeluszu cały bajer to to, że zasłania, a ten jest przejrzysty. Myślę, że do tej ładnej sukienki (czy taką suknie planujesz, czy chodziło tylko o kapelusz?) i fryzurek fajnie by wyglądał kapelusz nieduży, cienki ,ale nie przejrzysty, taki trochę miękki, ale nie "lejący". Poza tym powstaje dodatkowy problem z fryzurką po zdjęciu kapelusza, a fryzurki obie piękne A i jeszcze jedno, już nie do Ciebie tylko do Wiewki, stanowczo uważam, że kapelusz i welon to dwa grzyby w barszczu.

Edytowane przez kfaska
Czas edycji: 2010-06-03 o 22:58
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 22:16   #9
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

piszę tutaj nie na prv , chodziło mi o ostatnie zdjęcie czyli ciemną fryzurkę.
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:20   #10
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Sukienkę i kapelusz mierzyłam w salonie razem, więc efekt łączenia widziałam na sobie. Wydaje mi się, że modelka ma kapelusz za bardzo odchylony do tyłu - może stąd to "kowbojskie" wrażenie . Jak ja założyłam kapelusz, bardziej rondo zasłaniało mi twarz i wydaje mi się, że wyglądało to bardzo kobieco i elegancko.
A sądzicie, że fryzura po zdjęciu kapelusza będzie wyglądać tak samo? Zaznaczam, że będę mieć grzywkę na bok, więc czy ona nie będzie zdeformowana po zdjęciu kapelusza? Na dzień dzisiejszy jestem za tym, że kapelusza nie założę w dzień ślubu tylko na sesję właśnie z tego powodu..
mafda - dziękuję za odpowiedź
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 10:24   #11
wiewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

do kfaska :kazdy lubi to co lubi
a ja wole barszcz z duza iloscia grzybow

Edytowane przez wiewka
Czas edycji: 2010-06-04 o 10:25
wiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 10:30   #12
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Jasne, ze tak, to tylko moje zdanie. To Ty masz się dobrze czuć. Ale po to tu piszemy żeby poznać zdanie innych, więc wyraziłam swoje. A oczywiście decyzję podejmiesz po swojemu, bo to Tobie się ma podobać.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:40   #13
wiewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
Proszę o sugestie w sprawie mojego pomysłu na image w dniu ślubu. Czy te elementy tworzą całość, czy macie może jakieś inne pomysły na dodatki do mojej sukienki. Osoba, która nie jest związana emocjonalnie, trzeźwym okiem spojrzy na kwestie doboru ewentualnych pasujących do siebie elementów . Dziękuję jeśli podzielicie się swoimi wizjami
WitajJestem ciekawa czy sie zdecydowałaś na ten image?
jak juz pisalam ja tez mialam kapelusz i jestem z efektu bardzo zadowolona.
wiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 16:33   #14
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
Sukienkę i kapelusz mierzyłam w salonie razem, więc efekt łączenia widziałam na sobie. Wydaje mi się, że modelka ma kapelusz za bardzo odchylony do tyłu - może stąd to "kowbojskie" wrażenie . Jak ja założyłam kapelusz, bardziej rondo zasłaniało mi twarz i wydaje mi się, że wyglądało to bardzo kobieco i elegancko.
A sądzicie, że fryzura po zdjęciu kapelusza będzie wyglądać tak samo? Zaznaczam, że będę mieć grzywkę na bok, więc czy ona nie będzie zdeformowana po zdjęciu kapelusza? Na dzień dzisiejszy jestem za tym, że kapelusza nie założę w dzień ślubu tylko na sesję właśnie z tego powodu..
mafda - dziękuję za odpowiedź
A czy ślub będzie raczej stylizowany na retro?
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 13:26   #15
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

wiewka na fryzurę próbną idę 26-07-2010 czyli już w poniedziałek. Przeglądałam fryzurki i myślę, że najbardziej będzie jednak pasować gładki kok. Wydrukuję kilka zdjęć i uzgodnię z fryzjerką co da się zrobić z moich włosów . Kapelusz bardzo bym chciała, jednak mniej korzystnie wyglądam z bardzo gładkim przodem bez grzywki, więc nie chcę zrezygnować z grzywy.. Ty pewnie miałaś zaczesane włosy na gładko? Masz może jakieś zdjęcie? Byłabym bardzo wdzięczna za informację jak wygląda w praktyce decyzja na kapeusz . Mnie tylko w zasadzie z kapeluszem chodzi o deformację fryzury..

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Denise ślub nie będzie miał stylizacji, mimo to chciałabym, żeby wszystkie elementy współgrały ze sobą . A możesz mi zdradzić jaki miałaś zamysł zadając to pytanie..?
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:14   #16
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Kobietki z uwagi na fakt zbliżającej się fryzury próbnej - 3 dni - może miałybyście jakieś zdjęcia fryzurek do mojej sukni? Będę wdzięczna za wszelką pomoc
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:53   #17
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
wiewka na fryzurę próbną idę 26-07-2010 czyli już w poniedziałek. Przeglądałam fryzurki i myślę, że najbardziej będzie jednak pasować gładki kok. Wydrukuję kilka zdjęć i uzgodnię z fryzjerką co da się zrobić z moich włosów . Kapelusz bardzo bym chciała, jednak mniej korzystnie wyglądam z bardzo gładkim przodem bez grzywki, więc nie chcę zrezygnować z grzywy.. Ty pewnie miałaś zaczesane włosy na gładko? Masz może jakieś zdjęcie? Byłabym bardzo wdzięczna za informację jak wygląda w praktyce decyzja na kapeusz . Mnie tylko w zasadzie z kapeluszem chodzi o deformację fryzury..

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Denise ślub nie będzie miał stylizacji, mimo to chciałabym, żeby wszystkie elementy współgrały ze sobą . A możesz mi zdradzić jaki miałaś zamysł zadając to pytanie..?
Pewnie Już mówię , więc kapelusz skojarzył mi się z taką elegancką stylizacją retro , koronkowymi rękawiczkami , parasolką lub etolką , gdzieś widziałam na zdjęciu spróbuję poszukać i wkleić , stąd mój zamysł

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2010-07-23 o 11:58
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 18:07   #18
wiewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
Proszę o sugestie w sprawie mojego pomysłu na image w dniu ślubu. Czy te elementy tworzą całość, czy macie może jakieś inne pomysły na dodatki do mojej sukienki. Osoba, która nie jest związana emocjonalnie, trzeźwym okiem spojrzy na kwestie doboru ewentualnych pasujących do siebie elementów . Dziękuję jeśli podzielicie się swoimi wizjami

Witajmam krecone wlosy i mam grzywke.wlosy mialam na boku.niestety nie potrafie wstawic zdjec.
http://www.euro-styl.com/zdjecia/fry...aleria6/03.jpg
http://www.euro-styl.com/zdjecia/fry...eria6/s_04.jpg
mailam podobny ale bez kwiatow.tez przyklejone mialam cyrkonie zlote i srebrne na jednym boku na slimaczkach.jesli uda mi sie wstawic zdjecie zrobie to niezwlocznie.
pozdrawiam
wiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 11:20   #19
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Mnie się ta fryzurka u góry bardzo podoba , jest nieskomplikowana i elegancka , będzie pasować do całości , ale myślę ,że jednak pod kapeluszem włoski mogą stracić kształt ... A kiedy jest ślub? Masz jeszcze czas żeby poeksperymentować?

Wrzucam kilka fotek nisko upiętego koka ( domyślam się ,że o takiego Ci chodziło sądząc ze zdjęcia )

Edytowane przez Denise
Czas edycji: 2010-07-24 o 11:40
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 19:47   #20
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cześć dziewczynki, jestem po próbnej fryzurze..
Ciekawa jestem waszego zdania na jej temat. Opinie innych osób oraz fryzjerki utwierdziły mnie w przekonaniu, że zaryzykuję kapelusz do kościoła.. Uważają, że jest znaczna różnica w wizerunku z kapeluszem i welonem, na plus dla kapelusza oczywiście.. No i fryzurę dziś starałam się, aby była wykonana w kontekście kapelusza, więc oceńcie same i przekażcie swoje opinie czy coś poprawiać czy zostawić taką wersję..
Oto fryzura, którą się inspirowałam - tylko ją mogę załadować i dodać.
Nie mogę dodać zdjęć zrobionych dziś aparatem, czemu? Bardzo długo mi jeładuje i bezskutecznie. Czy one mają za duży rozmiar? Jak mogłabym Wam pokazać moje zdjęcia?
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 06:57   #21
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

mi się fryzurka bardzo podoba!
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:19   #22
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Mnie również! Bardzo stylowa , zdjęcia pewnie mają zbyt duży rozmiar i dlatego nie chcą się załadować , należałoby je zmniejszyć np : w Paintcie lub tutaj www.jak-zmniejszyc-fotke.pl , trzeba tylko wgrać zdjęcie i wybrać pożądany format i gotowe
Denise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 09:44   #23
wiewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 37
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Fryzurka bardzo mi sie podoba.
Kapelusz zrobi wielkie wrazenie w kosciele na gosciach i Twoim TŻ.
sama to przezyłam i czulam sie wspaniale widzac te twarze.
wiewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 20:57   #24
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Nie mam szczęścia do wysłania tych zdjęć.. Robię 3 podejście i wciąż mam jakieś problemy techniczne. Ale jestem twarda..
Przesyłam zdjęcia fryzurki próbnej, mnie w sukience i kapeluszu i wiązanki. Wiązankę wybierałam wczoraj - to ta długa na rogu z białych lilii. Dodam jeszcze eustomę, żeby komponowała się z sukienką i kapeluszem. A lilie będą u mnie biało różowe i róg będzie w kolorze sukienki z upiętą wzdłuż zieloną trawką. Jestem ciekawa co sądzicie na temat moich decyzji. Każda wypowiedź jest dla mnie ważna, pozytywna i negatywna. Mam jeszcze trochę czasu na ostateczne decyzje, więc..
Wypowiadajcie się
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:56   #25
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Moim zdaniem wszystko pięknie prócz kapelusza. W welonie wyglądasz ślicznie, dziewczęco, nie dominuje on Twojej cudnej sukni. Natomiast kapelusz jakby zasłaiał suknię i Ciebie całą. Fryzurka świetna i fantastyczna, oryginalna wiązanka.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:12   #26
panna kinia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 655
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Cytat:
Napisane przez brydka_motyl Pokaż wiadomość
Nie mam szczęścia do wysłania tych zdjęć.. Robię 3 podejście i wciąż mam jakieś problemy techniczne. Ale jestem twarda..
Przesyłam zdjęcia fryzurki próbnej, mnie w sukience i kapeluszu i wiązanki. Wiązankę wybierałam wczoraj - to ta długa na rogu z białych lilii.
Fryzura naprawdę świetna! Elegancka, prosta i w dodatku pasuje Ci.
Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko pięknie prócz kapelusza.
Zgadzam się. Cała wizja była bardzo fajna, ale jakoś nie za bardzo mi się widzi ten kapelusz. Może to po prostu kwestia modelu?
Jako przeciwniczka wpinania sobie kawałku drogiej firanki w głowę zaproponuję przeaanalizowanie sprawy toczka lub eleganckiego stroika?
__________________
LUDZKA SIŁA
WYRASTA ZE SŁABOŚCI
panna kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 08:11   #27
moniczka_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar moniczka_2010
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 982
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Kwiat we włosach pięknie by się wkomponował
__________________
moniczka_2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:05   #28
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Dziewczynki czyli ten kapelusz, o który tak zabiegałam nie podoba się Wam?
Z innym modelem kapelusza sprawa odpada, ponieważ ślub jest 04-09-2010 i nie chcę biegać za doborem innego modelu - tym bardziej, że suknię będę wypożyczać i nie będę mogła mierzyć zestawu sukni i kapelusza razem. Odcień sukni też sprawia problem w doborze kapelusza w ciemno, więc myślę, że ciężko będzie zdecydować się na cokolwiek innego.. W salonie sukien pani od razu proponowała mi ten kapelusz..
P.S. Cieszę się, że reszta Wam się podoba
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 18:34   #29
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

nie wyglądasz źle w tym kapeluszu. Na pewno dostojniej niż w welonie. Masz twarz do której pasuje i kapelusz i welon i nawet kwiat tylko wpięty we włosy, tak więc wybierz opcję, w której będziesz się czuła najlepiej. Zawsze możesz też mieć kapelusz tylko na sam ślub, a potem przygotowany kwiat do wpięcia, bo wygodniej Ci będzie po ceremonii, jak kapelusz zdejmiesz.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-19, 16:55   #30
brydka_motyl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 15
Dot.: Czy to zestawienie będzie pasować?

Już po.. Przesyłam Wam zdjęcie ostatecznego wizerunku, który pozostanie w mej pamięci i nie trzeba już podejmować żadnych decyzji
brydka_motyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.