Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-26, 20:46   #4171
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy ktos ma jakies doswiadczenie z tym sklepem:
https://perfumio.pl
Czy to podróby?


Pytanie juz nieaktualne.
Edytowałam .
Doczytalam w poprzednich pośach.

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2018-06-27 o 16:24
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 16:50   #4172
WhoeverIcanbe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Hej dziewczyny! Zawsze zamawiam perfumy w Empiku i do tej pory byłam zadowolona - tym razem odebrałam perfumy na prezent i są źle zafoliowane... była przyklejona naklejka „woda perfumowana” żeby nie rzucało się to w oczy ale niestety rzuca się! Czy tak sie zdarza, czy ktoś je wcześniej odpakowywał? Teraz zaczęłam mieć wątpliwości co do oryginalności.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3565337E-22F2-400B-95E3-2D39BFBE1921.jpg (52,5 KB, 65 załadowań)
WhoeverIcanbe1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:51   #4173
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

To juz złe zafoliowanie też świadczy o nieoryginalności? Moim zdaniem świadczy jedynie o tym, że perfumy zostały odfoliowane i zafoliowane z powrotem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 17:56   #4174
WhoeverIcanbe1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Nie o to chodzi, że na pewno świadczy o nieoryginalności - po prostu jestem zaskoczona bo pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją a w jaki poradnik nie spojrzeć pierwsza zasada zawsze brzmi że perfumy powinny być dobrze zafoliowane 😃 dlatego postanowiłam zapytać czy to się zdarza (mi jeszcze nigdy) i czy mam się czym martwić
WhoeverIcanbe1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 21:24   #4175
alinek38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Uwaga na tą perfumerie Afrodyta. Kupiłam perfumy i dałam się nabrać. Na stronie jest napisane że zapachy sa orginalne ale ze są to testery czyli że może brakować koreczka lub mogą być zapakowane w inny zastępczy a że mi to akurat nie przeszkadzało to zakupiłam 2 zapachy które okazały się podruba nad podrubami i koło oryginału to one leżały☠ PROBLEM Z ODESŁANIEM PRZESYŁKI PRZESYŁKA NIE ZOSTAŁA ODEBRANA PRZEZ NICH PRZEZ CO MIAŁA LEŻEĆ 2 TYG NA POCZCIE I DO MNIE WRÓCIĆ ALE NIE WRÓCIŁA I NIE WIEM CO Z NIMI DO TEJ PORY. I TAK 0 PERFUM I 0 400 ZL KASA POSZŁA.
alinek38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:04   #4176
daniels
Zadomowienie
 
Avatar daniels
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 011
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

widać po cenach, że podróby.
daniels jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-29, 22:10   #4177
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez alinek38 Pokaż wiadomość
Uwaga na tą perfumerie Afrodyta. Kupiłam perfumy i dałam się nabrać. Na stronie jest napisane że zapachy sa orginalne ale ze są to testery czyli że może brakować koreczka lub mogą być zapakowane w inny zastępczy a że mi to akurat nie przeszkadzało to zakupiłam 2 zapachy które okazały się podruba nad podrubami i koło oryginału to one leżały☠ PROBLEM Z ODESŁANIEM PRZESYŁKI PRZESYŁKA NIE ZOSTAŁA ODEBRANA PRZEZ NICH PRZEZ CO MIAŁA LEŻEĆ 2 TYG NA POCZCIE I DO MNIE WRÓCIĆ ALE NIE WRÓCIŁA I NIE WIEM CO Z NIMI DO TEJ PORY. I TAK 0 PERFUM I 0 400 ZL KASA POSZŁA.
Owa perfumerie na tym forum znamy. Byla o niej mowa 2 strony wstecz, tutaj Gdybys zerknela zaoszczedzilabys sobie teraz problemow.
To, ze ktos pisze, ze zapachy sa "orginalne" (chociaz powinno byc orYginalne) to nic nie znaczy. Kazdy moze tak napisac. Za oryginalnosc decyduje mnostwo innych czynnikow, a w tej perfumerii az daje po oczach cena owych "wytworow" sugerujacych, ze oryginalu sie nie dostanie.
Dlaczego dopiero po fakcie wchodzisz na to forum i piszesz o tej perfumerii? Nie moglas zajrzec przed zakupem? Mamy liste polecanych perfumerii.
Teraz moge ci jedynie wspolczuc, ze narobilas sobie klopotu.

Pytanie: odeslalas perfumy zgodnie z ich regulaminem? Bron boze za pobraniem, bo zadna perfumeria i inne sklepy tego nie robia, nie odbieraja przesylek.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-30, 10:23   #4178
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez WhoeverIcanbe1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Zawsze zamawiam perfumy w Empiku i do tej pory byłam zadowolona - tym razem odebrałam perfumy na prezent i są źle zafoliowane... była przyklejona naklejka „woda perfumowana” żeby nie rzucało się to w oczy ale niestety rzuca się! Czy tak sie zdarza, czy ktoś je wcześniej odpakowywał? Teraz zaczęłam mieć wątpliwości co do oryginalności.
Może były odfoliowane przez dystrybutora w celu umieszczenia zabezpieczenia antykradzieżowego? Nie jestem pewna czy folie zakładają producenci czy na dalszym etapie, na pewno w niektórych są zabezpieczenia w innych nie ma, więc jakoś do środka dostać się muszą.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-30, 19:46   #4179
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez alinek38 Pokaż wiadomość
Uwaga na tą perfumerie Afrodyta. Kupiłam perfumy i dałam się nabrać. Na stronie jest napisane że zapachy sa orginalne ale ze są to testery czyli że może brakować koreczka lub mogą być zapakowane w inny zastępczy a że mi to akurat nie przeszkadzało to zakupiłam 2 zapachy które okazały się podruba nad podrubami i koło oryginału to one leżały☠ PROBLEM Z ODESŁANIEM PRZESYŁKI PRZESYŁKA NIE ZOSTAŁA ODEBRANA PRZEZ NICH PRZEZ CO MIAŁA LEŻEĆ 2 TYG NA POCZCIE I DO MNIE WRÓCIĆ ALE NIE WRÓCIŁA I NIE WIEM CO Z NIMI DO TEJ PORY. I TAK 0 PERFUM I 0 400 ZL KASA POSZŁA.
Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Owa perfumerie na tym forum znamy. Byla o niej mowa 2 strony wstecz, tutaj Gdybys zerknela zaoszczedzilabys sobie teraz problemow.
To, ze ktos pisze, ze zapachy sa "orginalne" (chociaz powinno byc orYginalne) to nic nie znaczy. Kazdy moze tak napisac. Za oryginalnosc decyduje mnostwo innych czynnikow, a w tej perfumerii az daje po oczach cena owych "wytworow" sugerujacych, ze oryginalu sie nie dostanie.
Dlaczego dopiero po fakcie wchodzisz na to forum i piszesz o tej perfumerii? Nie moglas zajrzec przed zakupem? Mamy liste polecanych perfumerii.
Teraz moge ci jedynie wspolczuc, ze narobilas sobie klopotu.

Pytanie: odeslalas perfumy zgodnie z ich regulaminem? Bron boze za pobraniem, bo zadna perfumeria i inne sklepy tego nie robia, nie odbieraja przesylek.
Zaniu, ten sklep nie jest godny, żeby nazywać go perfumerią :/ A te pozytywne opinie o wytworach tam sprzedawanych to piszą chyba sami sobie.

Naprawdę nie mogę się nadziwić, ze są osoby, które wciąż dają się "złowić" i nabrać na te wyjątkowe okazje. I w ogóle ich nie zastanawiają tak niskie ceny testerów np. najnowszych perfum luksusowej marki 100 ml testery Chanel nie występują w cenach poniżej 200 zł. To powinno dać do myślenia, jaki tam mają asortyment A za mniej niż 200 zł można kupić markowe i oryginalne perfumy w sprawdzonej perfumerii internetowej, albo i stacjonarnie w wielu sieciowych drogeriach.

I ja również Ci współczuję nerwów, ale też nie rozumiem, czemu dopiero teraz piszesz na forach perfumowych (i chciało Ci się specjalnie rejestrować na fragrantice, żeby o tym napisać), skoro my tu bardzo dobrze wiemy, co sprzedają w tych afodytach i innych tego typu przybytkach, a przed zakupem nie chciało Ci się sprawdzić opinii o tym miejscu?

Możesz zlokalizować przesyłkę po nr nadania. Jakie zapachy od nich kupiłaś? Czy zrobiłaś zdjęcia tych flakonów przed ich odesłaniem? Kontaktowałaś się w ogóle z tym sklepem, ze chcesz zwrócić towar? Jakiś odzew był?
Możesz napisać do oficjalnego dystrybutora tych perfum na Polskę, opisując sytuację i załączając zdjęcia (jeśli je zrobiłaś).
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-04, 10:58   #4180
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Zaniu, ten sklep nie jest godny, żeby nazywać go perfumerią :/ A te pozytywne opinie o wytworach tam sprzedawanych to piszą chyba sami sobie.
..
Racja.
Zreszta autorka sie juz nie odzywa, wiec nawet nie mamy co liczyc na odp.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 23:40   #4181
Kamilasalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 124
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Hej, przeszukałam lupke i nie znalazłam nic o perfumeri M.perfumy-sp.pl ktoś może z Niej zamawiał? Akurat jest piękna cena😏
https://m.perfumy-sp.pl/chanel-coco-...00-ml-p127970/
Kamilasalek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 10:13   #4182
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Kamilasalek Pokaż wiadomość
Hej, przeszukałam lupke i nie znalazłam nic o perfumeri M.perfumy-sp.pl ktoś może z Niej zamawiał? Akurat jest piękna cena😏
https://m.perfumy-sp.pl/chanel-coco-...00-ml-p127970/
Cena zarowno za 50-tke czy 200-tke nie jest piekna. Mozna kupic taniej.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 10:27   #4183
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Cena zarowno za 50-tke czy 200-tke nie jest piekna. Mozna kupic taniej.
Wrzuć jakiś link z 200-setką, bo widzę same wyższe ceny i ciekawe jestem gdzie ją taniej mają.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 11:22   #4184
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Wrzuć jakiś link z 200-setką, bo widzę same wyższe ceny i ciekawe jestem gdzie ją taniej mają.
660 u kalaapsa KLIK
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 13:29   #4185
Kamilasalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 124
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Cena zarowno za 50-tke czy 200-tke nie jest piekna. Mozna kupic taniej.
Ideałów nie ma 😊 Nie siedzę 24h na necie i nie przetrzepuje ofert. Cena wydaje mi się dobra jak na 200ml a nie za mała na podróbkę😊
Kamilasalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 13:59   #4186
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Kamilasalek Pokaż wiadomość
Ideałów nie ma 😊 Nie siedzę 24h na necie i nie przetrzepuje ofert. Cena wydaje mi się dobra jak na 200ml a nie za mała na podróbkę😊
Cena - 891zł nie jest dobra. Prawie w każdej polecanej perfumerii znajdziesz taniej. Tylko Ty pewnie patrzysz na cenę 50ml

Moim zdaniem strona sklepu celowo jest taka nieczytelna. Ludzie nie czytają dokładnie ofert, więc pewnie niejeden się nabierze. Chociaż to i tak bez sensu, bo później mnóstwo zwrotów. No chyba, że to perfumeria z serii tych, po których za kilka miesięcy śladu nie będzie tak czy inaczej, ja bym zakupów tam nie ryzykowała. Nawet tych z korzystną ceną
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-07, 14:54   #4187
Kamilasalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 124
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez ciabol Pokaż wiadomość
Cena - 891zł nie jest dobra. Prawie w każdej polecanej perfumerii znajdziesz taniej. Tylko Ty pewnie patrzysz na cenę 50ml

Moim zdaniem strona sklepu celowo jest taka nieczytelna. Ludzie nie czytają dokładnie ofert, więc pewnie niejeden się nabierze. Chociaż to i tak bez sensu, bo później mnóstwo zwrotów. No chyba, że to perfumeria z serii tych, po których za kilka miesięcy śladu nie będzie tak czy inaczej, ja bym zakupów tam nie ryzykowała. Nawet tych z korzystną ceną
I to by bylo Logiczne wyjasnienie, możliwe że strona jest tak zaprojektowana bo patrząc na cenę pokazuje 580 za 200ml a ladujemy do koszyka i mamy 50ml. W kazdym razie mój blad😉
Kamilasalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 09:51   #4188
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Kamilasalek Pokaż wiadomość
I to by bylo Logiczne wyjasnienie, możliwe że strona jest tak zaprojektowana bo patrząc na cenę pokazuje 580 za 200ml a ladujemy do koszyka i mamy 50ml. W kazdym razie mój blad��
Przyznam, że jak odpaliłam teraz tę ofertę na telefonie, to widzę u góry jak byk tytuł dotyczący pojemności 200 ml... A potem w treści mowa o 50 ml. Cena 580 zł za 50 ml to jakiś kosmos .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 09:56   #4189
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Kamilasalek Pokaż wiadomość
Ideałów nie ma 😊 Nie siedzę 24h na necie i nie przetrzepuje ofert. Cena wydaje mi się dobra jak na 200ml a nie za mała na podróbkę😊
Nikt nie siedzi 24h na necie. Wystarczylo sprawdzic jednym kliknieciem jak ksztaltuja sie ceny. Ba....nawet jest stworzona do tego celu wyszukiwarka na tym forum (jesli ceneo ci nie sluzy).
I nie wiem jakim cudem cena 891 zl/200ml wydaje ci sie dobra, skoro na rozbiorce, w ktorej uczesniczylas flaszka byla po 774zl.
A skoro myslalas, ze cena 582zl jest za 200ml to juz powinno cie to zastanowic.

Cytat:
Napisane przez Kamilasalek Pokaż wiadomość
I to by bylo Logiczne wyjasnienie, możliwe że strona jest tak zaprojektowana bo patrząc na cenę pokazuje 580 za 200ml a ladujemy do koszyka i mamy 50ml. W kazdym razie mój blad😉
Strona z automatu jest tlumaczona z j.czeskiego. Przeciez czytajac widac, jakie jest tlumaczenie.
I nie wiem jak ty patrzysz, bo ja widze 580 za 50-tke

Ale mniejsza z tym.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 10:00   #4190
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
I nie wiem jak ty patrzysz, bo ja widze 580 za 50-tke
Żanno, ja też, jak pisałam wyżej, w tytule widzę pojemność 200 ml...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 10:06   #4191
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Jak klikam w 200ml,to jest cena 580zł, potem klikam "do koszyka" i dopiero po przejściu do koszyka widać, że to 50ml. Czasem zakupy robi się bardzo szybko, żeby się załapać na super okazje, nie sprawdzi się koszyka i można się niemiło rozczarować. Niby nie oszustwo, ale wolę robić zakupy tam, gdzie jest od razu przejrzyście opisane

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 10:08   #4192
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Żanno, ja też, jak pisałam wyżej, w tytule widzę pojemność 200 ml...
Gdzie pisalas wyzej, bo ja nie widze postu?
Edit:
juz widze, musialam odswiezyc strone.

Aniu, w tytule jest owszem coco mademoiselle 200ml.
Nizej, "varianta: 50ml", cena 582 zl. Obok: KUPIC.

Potem nizej:
wybierz opcji:
1) 50ml - 582, kod 100440, ilosc szt. , kupic.
2)200 ml - 891, kod 203117, ilosc szt, kupic.


Nizej: dosc wyraznie 582zl. Ale zwroc uwage co jest nad tym 582. Jest wpisany kod produktu 100440. No to chyba wiadomo, ze chodzi o 50ml. I tutaj juz nie ma obok "KUPIC". Wiec wystarczy popatrzec, jak sie ksztaltuja ceny obok "kupic" i ilosci szt.
Albo...wrzucic zwyczajnie do koszyka. I wyjdzie szydlo z worka.


I strona jest zaprojektowana mniej wiecej jak inne, jesli chodzi o ceny: pokazuje cene "od". Czyli od 582, ale sa podane 2 warianty produktu. Zarowno na str jak i poprzez ich wyszukiwarke. Wypluwa wynik, ale z informacja "od".

Wiec widocznie ja dostrzegam takie rzeczy, a wy nie
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."

Edytowane przez zania
Czas edycji: 2018-07-08 o 10:14
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 10:13   #4193
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

U mnie jest "wybierz opcję" klikam 200ml i jest cena 582zł, jak dla mnie strona jest conajmniej dziwna
Kodów mi nie pokazuje

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Iryska75
Czas edycji: 2018-07-08 o 10:15
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 10:19   #4194
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
U mnie jest "wybierz opcję" klikam 200ml i jest cena 582zł, jak dla mnie strona jest conajmniej dziwna
Kodów mi nie pokazuje

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Ja mam tak jak na zalaczniku.
Jednym slowem, trzeba uwazac. Tym bardziej na strony przetlumaczone w kiepski sposob i na perfumerie o zerowej informacji, chociazby na tym forum. Bo o cenach to chyba nie musze mowic i dotyczy to nie tylko perfum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (47,7 KB, 41 załadowań)
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 11:00   #4195
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez zania
Wiec widocznie ja dostrzegam takie rzeczy, a wy nie
Żaniu, ale ja to też dostrzegam, chodziło mi tylko o to, że tytuł jest ewidentnie mylący. Strona jest słabo dopracowana, za pierwszym razem, gdy zaznaczyłam opcję 200 ml i kliknęłam „kupić”, otrzymałam info, że mogę kupić tylko jedną sztukę (jedna była zaznaczona), a za drugim razem po zaznaczeniu opcji 200 ml i kliknięciu „kupić”, wskoczyła mi opcja 50 ml.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 11:10   #4196
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Rzeczywiście wszystko widać, ale u mnie ta strona wygląda inaczej

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 11:14   #4197
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Tak to wyglądaScreenshot_2018-07-08-12-12-32-508_com.android.browser.jpeg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 11:20   #4198
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Tak to wygląda
U mnie wygląda tak samo, nie jak u Żanny.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 13:16   #4199
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ja kilka dni temu zauważyłam, że przy przeglądaniu stron na telefonie nie zmienia mi się cena jak zmieniam pojemność perfum. Tak mam np. na stronie empik i tutaj niestety też. Nie wiem w czym leży problem, wcześniej tak nie było :-(
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-08, 13:31   #4200
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Iryska75 Pokaż wiadomość
Tak to wyglądaZałącznik 7588691

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Ja widzę tak jak Żania tylko, że ja na kompie, Ty widzę na telefonie, pewnie stąd te różnice. W mobilnej wersji strony pewnie nie pokazuje wszystkiego.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:02.