Oryginał czy podróbka? Część V - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-29, 16:14   #1501
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez comoseksualna Pokaż wiadomość
Czesc- perfumerii nie ma w polecanych, na Ceneo malo opinii, choc jest podana jako zaufana. A ja nigdy tej flachy nie mialam w dloni, strzal w ciemno. Jest jakis kod na opakowaniu, ale nie wchodzi w swiezomierz, na samej butelce brak oznaczen. Zapach jest angelowy, wgryzl mi sie w nadgarstek, ale nie wiem. Do tego butelka na dole dosc niestarannie wykonana, moze ktos ma go w zasobach (najlepiej pojemnosc 100ml) i sprawdzi, czy tez nie ma zadnych oznaczen oprocz nalepki na flaszce i czy dol tez tak brzydkawo wykonczony.
Sporo sklepów które sprzedają oryginały nie ma ujętych w liście polecanych. Rekomendacja Ceneo nie jest wyznacznikiem, bo tam do niedawna widniały dwa sklepy z syfem.
Już tyle było mówione o staranności wykonania, szczególnie testerów, że sobie daruję pisanie kolejny raz.

W tym sklepie nie kupowałem jeszcze, ale oferta wygląda ok na pierwszy rzut oka.
Kwesta kodów i tego czy czytają je świeżomierze, czasem tak test, że kodu nie ma albo nie czyta na jego podstawie daty produkcji.
Tak się składa, że mam ten zapach w takiej pojemności. Kupiłem w pewnym sklepie, flaszka niczym się nie różni od Twojej, wykończenia też pozostawiają trochę do życzenia (ale to norma w większości marek, nawet Clive Christian, Kurkdjian czy Amouage robią koślawce).

Grawer jest, u Ciebie też 3R, poszukaj a znajdziesz.
A jakie to oznaczenia są na opakowaniu, których świeżomierz nie czyta?
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 21:25   #1502
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez comoseksualna Pokaż wiadomość
Czesc- perfumerii nie ma w polecanych, na Ceneo malo opinii, choc jest podana jako zaufana. A ja nigdy tej flachy nie mialam w dloni, strzal w ciemno. Jest jakis kod na opakowaniu, ale nie wchodzi w swiezomierz, na samej butelce brak oznaczen. Zapach jest angelowy, wgryzl mi sie w nadgarstek, ale nie wiem. Do tego butelka na dole dosc niestarannie wykonana, moze ktos ma go w zasobach (najlepiej pojemnosc 100ml) i sprawdzi, czy tez nie ma zadnych oznaczen oprocz nalepki na flaszce i czy dol tez tak brzydkawo wykonczony.
Gdzie jest podana? Na liscie naszej wizazowej jej nie ma.
Jesli znalazlas wzmianke w poscie Lucho to nie oznacza to, ze przeszla weryfikacje jako ta, ktora mozna wpisac na liste.

Doczytalam: chodzilo ci o pedet? Zaraz poprosze o poprawienie. Kiedys perfumeria.pl=pedet.pl
Obecnie pod adresem pedet.pl=perfumy.pl
Nie wiem co to za twor, ale poprzednie powiazania z perfumeria.pl nie sa juz aktualne. Jesli w jakis sposob sa (ktos wykupil) to dla mnie zmiana wlasciciela nie gwaratuje, ze perfumeria jako tako (juz jako sklep) jest wiarygodna.

Jesli chodzi o Muse. Mam tylko 30-tke i 50-tke. Zadnych nalepek nie posiadam. Jedna malutka wielkosci 1 gr albo i mniejszej mam na srebrnej czesci 30-tki. 50-tka łysa.
Flakony maja grawej w gornej czesci szkla odpowiednio 3P (na kartoniku dodatkowo 16040) i 6X. Zaden kod mi nie wchodzi, ale nawet ich wtedy nie sprawdzalam, bo wiem, ze mam oryginaly. Flakony jak spod igly. Nie mam tej podstawki jak u ciebie, bo to nie ta pojemnosc.
Ale u ciebie poza ta podstawka wszystko ladnie wyglada Podstawka w sumie tez, ale nie mam porownania

Cytat:
Napisane przez Lucho Pokaż wiadomość
Sporo sklepów które sprzedają oryginały nie ma ujętych w liście polecanych. Rekomendacja Ceneo nie jest wyznacznikiem, bo tam do niedawna widniały dwa sklepy z syfem.
Już tyle było mówione o staranności wykonania, szczególnie testerów, że sobie daruję pisanie kolejny raz.

W tym sklepie nie kupowałem jeszcze, ale oferta wygląda ok na pierwszy rzut oka.
Kwesta kodów i tego czy czytają je świeżomierze, czasem tak test, że kodu nie ma albo nie czyta na jego podstawie daty produkcji.
Tak się składa, że mam ten zapach w takiej pojemności. Kupiłem w pewnym sklepie, flaszka niczym się nie różni od Twojej, wykończenia też pozostawiają trochę do życzenia (ale to norma w większości marek, nawet Clive Christian, Kurkdjian czy Amouage robią koślawce).

Grawer jest, u Ciebie też 3R, poszukaj a znajdziesz.
A jakie to oznaczenia są na opakowaniu, których świeżomierz nie czyta?
Lucho, jak nie kupowales, to wywal ja ze swojej listy. KLIK Post 4292
Ok, teraz tez juz wiem o co chodzi.
Wiec edytuj prosze nazwy perfumerii, bo nie zrobiles spacji i mozna blednie odczytac.
Chodzi mi o online perfumy.pl - polacz nazwe. Obecna sugeruje, ze chodzi o perfumy.pl
Oraz Oraza perfumy.pl jw --- zmien nazwe na oraza.com.pl

Musze jeszcze napisac do Neyry
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 01:02   #1503
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Gdzie jest podana? Na liscie naszej wizazowej jej nie ma.
Jesli znalazlas wzmianke w poscie Lucho to nie oznacza to, ze przeszla weryfikacje jako ta, ktora mozna wpisac na liste.

Doczytalam: chodzilo ci o pedet? Zaraz poprosze o poprawienie. Kiedys perfumeria.pl=pedet.pl
Obecnie pod adresem pedet.pl=perfumy.pl
Nie wiem co to za twor, ale poprzednie powiazania z perfumeria.pl nie sa juz aktualne. Jesli w jakis sposob sa (ktos wykupil) to dla mnie zmiana wlasciciela nie gwaratuje, ze perfumeria jako tako (juz jako sklep) jest wiarygodna.

Jesli chodzi o Muse. Mam tylko 30-tke i 50-tke. Zadnych nalepek nie posiadam. Jedna malutka wielkosci 1 gr albo i mniejszej mam na srebrnej czesci 30-tki. 50-tka łysa.
Flakony maja grawej w gornej czesci szkla odpowiednio 3P (na kartoniku dodatkowo 16040) i 6X. Zaden kod mi nie wchodzi, ale nawet ich wtedy nie sprawdzalam, bo wiem, ze mam oryginaly. Flakony jak spod igly. Nie mam tej podstawki jak u ciebie, bo to nie ta pojemnosc.
Ale u ciebie poza ta podstawka wszystko ladnie wyglada Podstawka w sumie tez, ale nie mam porownania


Lucho, jak nie kupowales, to wywal ja ze swojej listy. KLIK Post 4292
Ok, teraz tez juz wiem o co chodzi.
Wiec edytuj prosze nazwy perfumerii, bo nie zrobiles spacji i mozna blednie odczytac.
Chodzi mi o online perfumy.pl - polacz nazwe. Obecna sugeruje, ze chodzi o perfumy.pl
Oraz Oraza perfumy.pl jw --- zmien nazwe na oraza.com.pl

Musze jeszcze napisac do Neyry
Zania, nie przesadzajmy, to że ja tam jeszcze nie kupiłem nie znaczy, że nie moge jej uważać za wiarygodną pod wpływem opinii wielu innych osób. Tą zasadą to w wielu sklepów z listy polecanych nie powinien brać pod "moje" zestawienie, bo nie kupowałem. No ale jak czytam i poleca w sklepie sporo osób, które znają się na rzeczy, to czemu miałbym nie zaufać? Nie tylko tu są spece od perfum.
Pod nazwami są podpięty adresy do sklepów, poza tym, wszystko jest wyraźnie napisane, nie widzę sensu edycji, czytać umie kazdy.
Nie demonizujmy, każdy robi zakupy ba własną odpowiedzialność, nikogo za rękę prowadził nie będę, ktoś nie ma zaufania do czyjegoś doświadczenia, to niech kupuje gdzie ma ochotę, ja nie będę ani zmuszał ani przekonywał. Wpadkę zaliczyć można wszędzie, dostać zwietrzałe czy uszkodzone perfumy nawet z najlepszych sklepów, chyba z tego powodu osoba, której się trafiła galeria sztuka, nie będzie mieć pretensji do osoby, która zamieszcza liste. A jak ktoś wymaga absolutnego wymuskania i pewności oryginału, doradza wizytę w stacjonarne typu Sephora, Douglas, Quality.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:13   #1504
comoseksualna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Garbno
Wiadomości: 18
GG do comoseksualna
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Jej, spokojnie.



Napisalam, ze na Ceneo jest jako polecana, ale Lucho juz mnie wyjasnil.



I faktycznie- zrobilam przegrzebke na fejsbukowym swiecie perfum- mnostwo lasek wstawialo flakony z niechlujnym wykonczeniem dna, sa pewne, ze to oryginaly. I sam mowisz, ze i Twoj uroda nie grzeszy

Na opakowaniu kartonika jest jakis kod, na flaszce jest 3R, tak tak. Takze jestem juz spokojna. W przyplywie niepewnosci pobieglam wczoraj do D. robic testy nadgarstkowe mojego i tamtejszego- to samo. Ten sam zapach, trwalosc, rozwiniecie. Dziekuje wiec za odpowiedzi, nie kupilam podroby.

Buziaki, milego dnia!
__________________
zapomniałam, że od kilku lat wszyscy giną (jakby nigdy ich nie miało być) w stu tysiącach jednakowych miast giną, jak psy...
comoseksualna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 08:25   #1505
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez comoseksualna Pokaż wiadomość
Jej, spokojnie.
Jesteśmy spokojni

Cytat:
Napisalam, ze na Ceneo jest jako polecana, ale Lucho juz mnie wyjasnil.
Lepiej jednak weryfikować sklepy tu niż na Ceneo


Cytat:
I faktycznie- zrobilam przegrzebke na fejsbukowym swiecie perfum- mnostwo lasek wstawialo flakony z niechlujnym wykonczeniem dna, sa pewne, ze to oryginaly. I sam mowisz, ze i Twoj uroda nie grzeszy
No nie grzeszy, ale też nie ma tragedii, słabo wyglądają metalowe wykończenia u dołu flakonu, niechlujnie odlane.

Cytat:
Na opakowaniu kartonika jest jakis kod, na flaszce jest 3R, tak tak. Takze jestem juz spokojna. W przyplywie niepewnosci pobieglam wczoraj do D. robic testy nadgarstkowe mojego i tamtejszego- to samo. Ten sam zapach, trwalosc, rozwiniecie. Dziekuje wiec za odpowiedzi, nie kupilam podroby.
Bardzo dobrze, że wątpliwości rozwiane Głupio tak używać zapachu i zastanawiać się czy ma się oryginał czy podróbę.

Cytat:
Buziaki, milego dnia!
Nawzajemnie
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 09:09   #1506
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85730801]Zania, nie przesadzajmy, to że ja tam jeszcze nie kupiłem nie znaczy, że nie moge jej uważać za wiarygodną pod wpływem opinii wielu innych osób. Tą zasadą to w wielu sklepów z listy polecanych nie powinien brać pod "moje" zestawienie, bo nie kupowałem. No ale jak czytam i poleca w sklepie sporo osób, które znają się na rzeczy, to czemu miałbym nie zaufać? Nie tylko tu są spece od perfum.
Pod nazwami są podpięty adresy do sklepów, poza tym, wszystko jest wyraźnie napisane, nie widzę sensu edycji, czytać umie kazdy.
Nie demonizujmy, każdy robi zakupy ba własną odpowiedzialność, nikogo za rękę prowadził nie będę, ktoś nie ma zaufania do czyjegoś doświadczenia, to niech kupuje gdzie ma ochotę, ja nie będę ani zmuszał ani przekonywał. Wpadkę zaliczyć można wszędzie, dostać zwietrzałe czy uszkodzone perfumy nawet z najlepszych sklepów, chyba z tego powodu osoba, której się trafiła galeria sztuka, nie będzie mieć pretensji do osoby, która zamieszcza liste. A jak ktoś wymaga absolutnego wymuskania i pewności oryginału, doradza wizytę w stacjonarne typu Sephora, Douglas, Quality.[/QUOTE]
Ty ja możesz uważać za wiarygodną. Natomiast nie wszyscy siedzą na innych forach by wiedzieć, że sklep jest ok.
Na naszej liście jej nie ma, wyszukiwarka malo wypluwa. To akurat nawiązuje do mojej prośby abyś poprawił to o czym mowilam, bo wyszukiwarka wypluwa haslo, które owej perfumerii nie dotyczy tylko onlineperfumy i Orazy, bo wstawiłes spacje. Ale ok. Nie chcesz nie poprawiaj.

To że ktoś gdzieś coś poleca...no ok. Ale my mamy też swoje forum. Dobrze by bylo, zeby tutaj też znalazły się wzmianki. Jak na razie nie ma, więc i z listy robi wypad. Wiemy jak trafiają tam perfumerie.

Zresztą, po co ja się produkuje, zeby wszystko było cacy.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-30, 09:45   #1507
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ty ja możesz uważać za wiarygodną. Natomiast nie wszyscy siedzą na innych forach by wiedzieć, że sklep jest ok.
Na naszej liście jej nie ma, wyszukiwarka malo wypluwa. To akurat nawiązuje do mojej prośby abyś poprawił to o czym mowilam, bo wyszukiwarka wypluwa haslo, które owej perfumerii nie dotyczy tylko onlineperfumy i Orazy, bo wstawiłes spacje. Ale ok. Nie chcesz nie poprawiaj.

To że ktoś gdzieś coś poleca...no ok. Ale my mamy też swoje forum. Dobrze by bylo, zeby tutaj też znalazły się wzmianki. Jak na razie nie ma, więc i z listy robi wypad. Wiemy jak trafiają tam perfumerie.

Zresztą, po co ja się produkuje, zeby wszystko było cacy.
Ok, polikwidowałem te spacje, mam nadzieję, że już uwag nie będzie.


Mówiłem tyle razy, lista jest tworzona z moich doświadczeń, jak i osób którym ufam w kwestiach zakupów. Nie jest to oficjalna forumowa lista, ta jest w pierwszym poście. Przecież z Neyrą zostało uzgodnione i zaakceptowane, że sama zdecyduje czy proponowane sklepy przeze mnie da na liste. Ja nie widziałem żadnych jej sugestii, że jak sklep nie trafia na oficjalną listę, to ja mam go usunąć ze swojej. Ja zrobiłem tę listę, więc prosiłbym o odrobinę szacunku dla tej pracy, a przynajmniej aby nie decydowano beze mnie co ma z niej zrobić wypad. Lista była robiona aby pomóc innym, a nie wywołać konflikty, nie po to robiłem to wszystko aby potem po grzbiecie obrywać. Nie mam zamiaru się nikomu narzucać. Jak ta lista zawadza, to proszę Nayrę o skasowanie jej i wykasowanie jej ze wszystkich cytatów.


Pis & Law

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2018-08-30 o 09:50
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-30, 15:34   #1508
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85735411]Ok, polikwidowałem te spacje, mam nadzieję, że już uwag nie będzie.


Mówiłem tyle razy, lista jest tworzona z moich doświadczeń, jak i osób którym ufam w kwestiach zakupów. Nie jest to oficjalna forumowa lista, ta jest w pierwszym poście. Przecież z Neyrą zostało uzgodnione i zaakceptowane, że sama zdecyduje czy proponowane sklepy przeze mnie da na liste. Ja nie widziałem żadnych jej sugestii, że jak sklep nie trafia na oficjalną listę, to ja mam go usunąć ze swojej. Ja zrobiłem tę listę, więc prosiłbym o odrobinę szacunku dla tej pracy, a przynajmniej aby nie decydowano beze mnie co ma z niej zrobić wypad. Lista była robiona aby pomóc innym, a nie wywołać konflikty, nie po to robiłem to wszystko aby potem po grzbiecie obrywać. Nie mam zamiaru się nikomu narzucać. Jak ta lista zawadza, to proszę Nayrę o skasowanie jej i wykasowanie jej ze wszystkich cytatów.


Pis & Law[/QUOTE]
Ok. W sumie masz rację. Nie powinnam cie prosić o edycję twojej listy, bo to twoja lista. Wpisujesz co chcesz. Sorry.
Bardziej mi chodziło o fakt nazywania jej zaufanej opierając to na naszej wizazowej liście.
Z wizazowej listy jest usunięta, bo poprzednie powiązania z perfumeria.pl są już nieaktualne. Kiedyś pedet byl równoznaczny z perfumeria.pl Teraz domenę prowadzi ktoś inny i powiązanie jest tylko z perfumy.pl , która wg kryteriów na podstawie których dany sklep jest dopisywany do listy, nie mogla się na niej znaleźć.
Chodzilo mi o powiązania o nic więcej, a tym bardziej o okazywanie braku szacunku Tym bardziej, że wiesz, że sama z twojej listy skorzystałam. No, ale...

Im mniej się będę angazowac tym może lepiej.

Robta co chceta! Peace & Love
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 11:56   #1509
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
Ok. W sumie masz rację. Nie powinnam cie prosić o edycję twojej listy, bo to twoja lista. Wpisujesz co chcesz. Sorry.
Bardziej mi chodziło o fakt nazywania jej zaufanej opierając to na naszej wizazowej liście.
Z wizazowej listy jest usunięta, bo poprzednie powiązania z perfumeria.pl są już nieaktualne. Kiedyś pedet byl równoznaczny z perfumeria.pl Teraz domenę prowadzi ktoś inny i powiązanie jest tylko z perfumy.pl , która wg kryteriów na podstawie których dany sklep jest dopisywany do listy, nie mogla się na niej znaleźć.
Chodzilo mi o powiązania o nic więcej, a tym bardziej o okazywanie braku szacunku Tym bardziej, że wiesz, że sama z twojej listy skorzystałam. No, ale...

Im mniej się będę angazowac tym może lepiej.

Robta co chceta! Peace & Love
Myślę, że na PW wszystko sobie wyjaśniliśmy
Wizażowa lista to Wozażowa lista, pod nią się podpisuje Neyra, ma inne kryteria niż ja
Moje są może mniej restrykcyjne zasady, ale ufam tym sklepom, a jak już to ja bym ze swojej usunął kilka tych co są na Wizażowej, bo mi mocno podpadły, ale odosobnione przypadki wpadek, nie mogą wpływać na całość oceny.


I dlatego też listy Allegro nigdy nie zrobię, bo dopiero by było wątpliwości. Wśród moich zaufanych sprzedających jest cała masa, których na Wizażowej nie ma.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:51   #1510
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Witam serdecznie i przychodzę z problemem:/ Zakupiłam My Burberry Black na Empiku i martwi mnie to, że flakon ma małe skazy na szkle- jakby malutkie dziurki. Korek w środku nie ma tez napisów- a z tego co widzę w filmie na kanale Ogród perfum Agaty to chyba powinien mieć napisy? Z kodu: AJ7L07CR na checkcosmetics wynika, że data produkcji to 2017, na świeżomierzu kod nie wchodzi. Poratujcie opinią, może ktoś ma buteleczkę? Moja to 50 ml Przecież to Empik, pewnie panikuję...
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-31, 15:57   #1511
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez Tasienkaaa Pokaż wiadomość
Witam serdecznie i przychodzę z problemem:/ Zakupiłam My Burberry Black na Empiku i martwi mnie to, że flakon ma małe skazy na szkle- jakby malutkie dziurki. Korek w środku nie ma tez napisów- a z tego co widzę w filmie na kanale Ogród perfum Agaty to chyba powinien mieć napisy? Z kodu: AJ7L07CR na checkcosmetics wynika, że data produkcji to 2017, na świeżomierzu kod nie wchodzi. Poratujcie opinią, może ktoś ma buteleczkę? Moja to 50 ml Przecież to Empik, pewnie panikuję...
Zdjęcia...
Jeśli ktokolwiek ma Ci to zweryfikować, to musi zobaczyć zdjęcia, chyba nie każesz nam sobie wyobrażać flaszki z tego opisu?
Jednakże Empik jest sprawdzony, nie wydaje mi się aby podróbę sprzedali. Skazy flakonów to temat rzeka, są coraz powszechniejsze, kilka bąbelków powietrza w szkle absolutnie nie świadczy o podróbce.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-31, 16:34   #1512
Tasienkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Tasienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 702
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;85764166]Zdjęcia...
Jeśli ktokolwiek ma Ci to zweryfikować, to musi zobaczyć zdjęcia, chyba nie każesz nam sobie wyobrażać flaszki z tego opisu?
Jednakże Empik jest sprawdzony, nie wydaje mi się aby podróbę sprzedali. Skazy flakonów to temat rzeka, są coraz powszechniejsze, kilka bąbelków powietrza w szkle absolutnie nie świadczy o podróbce.[/QUOTE]
Dziękuje za odpowiedź. Proszę, załączam zdjęcia, choć nie widać na nich zapewne tych małych ubytków. Absolutnie nikogo nie oskarżam, po prostu najbardziej zaniepokoił mnie ten korek, może te pierwsze wody produkowali z napisami, a potem nie? Dlatego miło, jakby znalazł się ktoś, kto posiada nowszą wersję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171045.jpg (78,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171100.jpg (112,4 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171113.jpg (106,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171129.jpg (104,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171214.jpg (101,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171259.jpg (94,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171341.jpg (59,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_170942.jpg (133,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_170957.jpg (130,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20180831_171006.jpg (115,6 KB, 18 załadowań)
Tasienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 11:27   #1513
Kamilasalek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 124
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Przychodze tutaj, z My Burberry Black 50ml.
Oryginał? Podobno kupiony na iperfumy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg received_270321050255761.jpg (67,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg received_2047650792212520.jpg (71,5 KB, 32 załadowań)
Kamilasalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:02   #1514
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Pomóżcie proszę

https://www.olx.pl/oferta/aura-thier...7-IDvtRPS.html
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:14   #1515
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dziewczyny jak myślicie - oryginał czy podróbka?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 02d7e_JgSxnFBbYAkqErUxJrMoNSmT.jpeg (85,7 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 04b74_KjLBSXVmt7YJUdKWegVDarSi.jpeg (82,4 KB, 57 załadowań)
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-16, 21:20   #1516
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez zywieczdroj Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak myślicie - oryginał czy podróbka?
na 100% podróba
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 13:33   #1517
nika23
Raczkowanie
 
Avatar nika23
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 342
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cześć Dziewczyny! Ja też mam prośbę o weryfikację oryginalności Olympea EDP. Zdjęcia trochę niewyraźne. Czy da się na ich podstawie stwierdzić czy to oryginał?
nika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:11   #1518
zywieczdroj
Zakorzenienie
 
Avatar zywieczdroj
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 11 439
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
na 100% podróba
dziękuję
zywieczdroj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-17, 19:43   #1519
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Czy to jest podróbka , czy orginał? Miss Dior 100ml. tester
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-18, 08:47   #1520
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Czy to jest podróbka , czy orginał? Miss Dior 100ml. tester
Z jednego zdjęcia ciężko stwierdzić
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 08:49   #1521
lawmore
Zakorzenienie
 
Avatar lawmore
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 5 487
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez nisia1908 Pokaż wiadomość
Z jednego zdjęcia ciężko stwierdzić
Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
Czy to jest podróbka , czy orginał? Miss Dior 100ml. tester
Na tym zdjęciu wygląda ok, ale kluczowe w przypadku miss dior są zdjęcia kodu na tylnej ścianie i podstawy flakonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szukam
Chanel Coromandel
wymieniam


moja kolekcja

lawmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:49   #1522
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Witajcie. Proszę o pomoc w weryfikacji.Czy te perfumy sa oryginalne?
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:50   #1523
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Cytat:
Napisane przez lawmore Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu wygląda ok, ale kluczowe w przypadku miss dior są zdjęcia kodu na tylnej ścianie i podstawy flakonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem , niestety dysponuję tylko tym zdjęciem. Mimo to dziękuję Zrezygnowałam ,bo sprzedawca robił trudności z wysłaniem dodatkowych fotek ,a dla mnie to stało się podejrzane.
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:50   #1524
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114305.jpg (173,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114414.jpg (123,0 KB, 47 załadowań)
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:52   #1525
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dalsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114519.jpg (80,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114513.jpg (114,5 KB, 27 załadowań)
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 10:56   #1526
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114438.jpg (243,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20180918_114334.jpg (201,4 KB, 34 załadowań)
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 13:19   #1527
dziewoja
Raczkowanie
 
Avatar dziewoja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 346
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Dziewczyny proszę o odp czy te perfumy sa oryginalne? Niby jest kod ale nakrętka i kokardą sa z plastiku. Sama nie wiem jak powinno być?

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

N2p i zapach jest mega nietrwaly. Popryskalam się 2h temu i nic nie czuć...A to edp .
__________________

dziewoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 18:14   #1528
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 475
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Wydaje mi się, że naklejka powinna być w "okienku", a tu ścianka frontowa flakonu jest płaska.
Być może były edycje z jednolitą ścianką przednią a ja tu mieszam, ale warto się upewnić.
Od tylnej strony etykiety są napisy Christian Dior Parfums, pojemność itp.Wydaje mi się, że twoja jest zupełnie czysta? Nie ma napisów? Czy niewyraźna fotka?
Niezbyt widać ujście grzybka więc nie widać, czy jest prawidłowy.
Jeśli chodzi o kod na flakonie , to mnie niepokoi trochę grubość czcionki. Flakony Miss Dior , z którymi miałam do czynienia miały cienkie te znaki stanowiące kod.
Nie chciałabym tu namieszać, ale może moja wypowiedź zachęci innych do wypowiedzi i będzie można rozwiać wątpliwości.
Pozdrawiam

Edytowane przez 108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20
Czas edycji: 2018-09-18 o 18:16
108c410e37025b61f70ac3abf4d6e10fd655bace_6584d32569b20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 19:22   #1529
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

[1=108c410e37025b61f70ac3a bf4d6e10fd655bace_6584d32 569b20;85880933]Wydaje mi się, że naklejka powinna być w "okienku", a tu ścianka frontowa flakonu jest płaska.
Być może były edycje z jednolitą ścianką przednią a ja tu mieszam, ale warto się upewnić.
Od tylnej strony etykiety są napisy Christian Dior Parfums, pojemność itp.Wydaje mi się, że twoja jest zupełnie czysta? Nie ma napisów? Czy niewyraźna fotka?
Niezbyt widać ujście grzybka więc nie widać, czy jest prawidłowy.
Jeśli chodzi o kod na flakonie , to mnie niepokoi trochę grubość czcionki. Flakony Miss Dior , z którymi miałam do czynienia miały cienkie te znaki stanowiące kod.
Nie chciałabym tu namieszać, ale może moja wypowiedź zachęci innych do wypowiedzi i będzie można rozwiać wątpliwości.
Pozdrawiam[/QUOTE]Mam to samo podejrzenie... ale nie pamietam jak to wygladalo w przypadku MD Cherie... moze kiedys bylo inaczej? Krzywa ta rurka, jakas gruba sie wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-18, 19:55   #1530
nisia1908
Zakorzenienie
 
Avatar nisia1908
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 339
Dot.: Oryginał czy podróbka? Część V

Podróbka widać po zdjęciu tyłu, po pierwsze rurka i kod zbyt widoczny od spodu naklejki powinny być napisy z pojemnością itp. a tam nie ma nic
nisia1908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-20 09:53:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:08.