Czy iść do prostytutki? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-02-09, 07:42   #121
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Bawi mnie gadanie że " kobiety seksualnie nic mi nie dały" A robiłeś coś w tym kierunku? Zainteresowałeś sobą? Jeśli nie jesteś atrakcyjny seksualnie to będziesz miał tylko koleżanki. Pytanie ile ty dałeś z siebie. Kultura jest u nas taka że to facet robi kroki do kobiety a rzadziej ona. Chyba że jest bardzo zainteresowana. Typowy facet który jest sam uważa że to one powinny za nim latac i jeszcze za nic nogi rozkładać po prostu dlatego " że jest"
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 08:02   #122
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Bawi mnie gadanie że " kobiety seksualnie nic mi nie dały" A robiłeś coś w tym kierunku? Zainteresowałeś sobą? Jeśli nie jesteś atrakcyjny seksualnie to będziesz miał tylko koleżanki. Pytanie ile ty dałeś z siebie. Kultura jest u nas taka że to facet robi kroki do kobiety a rzadziej ona. Chyba że jest bardzo zainteresowana. Typowy facet który jest sam uważa że to one powinny za nim latac i jeszcze za nic nogi rozkładać po prostu dlatego " że jest"
A mnie to obrzydza, tak jakby istniał taki obowiązek. Odpowiedź nasuwa się jedna, nie dla psa kiełbasa
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 08:44   #123
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
A mnie to obrzydza, tak jakby istniał taki obowiązek. Odpowiedź nasuwa się jedna, nie dla psa kiełbasa
W ogóle co to znaczy "kobieta nie dała"? Co ja mam komu dać, bo nie wiem? Jeśli ktoś mi się podoba seksualnie to z nim pójdę do łóżka za obopólną korzyścią. Jeśli nie - nie pójdę. Nad czym tu dywagować? Że kobiety nie wskakują same do łóżka nieatrakcyjnego fizycznie i umysłowo człowieka? No dziw nad dziwy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 09:30   #124
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Moim zdaniem jednak taki niski facet (175 cm w dół) wygląda karykaturalnie jak przypakuje. Niski przypakowany wygląda gorzej od niskiego chudego. Dlatego przypakowanie to nie jest złota recepta dla każdego jak tutaj mówicie. U niskich najlepiej wygląda szczupła, delikatnie umięśniona sylwetka bez bycia chudotlustym. Wysocy faceci natomiast lepiej wyglądają gdy są umięśnieni, są bardziej proporcjonalni. Wysocy z minimalnym tłuszczykiem odpowiednio rozłożonym na całe ciało również super wyglądają
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 11:25   #125
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Bawi mnie gadanie że " kobiety seksualnie nic mi nie dały" A robiłeś coś w tym kierunku? Zainteresowałeś sobą? Jeśli nie jesteś atrakcyjny seksualnie to będziesz miał tylko koleżanki. Pytanie ile ty dałeś z siebie. Kultura jest u nas taka że to facet robi kroki do kobiety a rzadziej ona. Chyba że jest bardzo zainteresowana. Typowy facet który jest sam uważa że to one powinny za nim latac i jeszcze za nic nogi rozkładać po prostu dlatego " że jest"

Całkiem sporo dałem od siebie. Niektóre starałem się zainteresować sobą pół roku, niektóre 2 tygodnie, zagadywałem i zapraszałem niezliczoną liczbę dziewczyn. Dawałem też sporo zainteresowania, współczucia itp. Czy jakaś kobieta choćby się za mną obejrzała? Nie. Wiem że kobiety uważają "men deserve nothing" - wliczając w to zwykłą uprzejmość. Więc nie uważam bym też cokolwiek był im coś winien, tak jak przejmowanie się tym, że nie lubią prostytucji.


PS a co do wyglądu to oczywiście, parę miesięcy codziennej siłowni, fryzura, kosmetyczka, na ciuchy akurat mnie nie stać jakoś specjalnie, więc to nie.

Edytowane przez using namespace std
Czas edycji: 2021-02-09 o 11:32
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 11:50   #126
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ale to tak nie działa, że ty dajesz jej współczucie, a ona ci seks. Obrzydliwe
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 12:00   #127
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ja nie handluje współczuciem, moje zainteresowanie było szczere. Ale odpowiadałem na pytanie White_dove czy sam wychodziłem z inicjatywą. I tak, wychodziłem.

Czy kobiety jakąś podstawę do tego, że nie będę chodzić do prostytutek? Jeśli tak, co to za podstawa
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 12:01   #128
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jednak taki niski facet (175 cm w dół) wygląda karykaturalnie jak przypakuje. Niski przypakowany wygląda gorzej od niskiego chudego. Dlatego przypakowanie to nie jest złota recepta dla każdego jak tutaj mówicie. U niskich najlepiej wygląda szczupła, delikatnie umięśniona sylwetka bez bycia chudotlustym. Wysocy faceci natomiast lepiej wyglądają gdy są umięśnieni, są bardziej proporcjonalni. Wysocy z minimalnym tłuszczykiem odpowiednio rozłożonym na całe ciało również super wyglądają
O to mi chodziło. Napisałem, że niekoniecznie czym większe mięśnie tym lepiej ale czym mniej tłuszczu to tak - lepiej.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 12:05   #129
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale to tak nie działa, że ty dajesz jej współczucie, a ona ci seks. Obrzydliwe

tobie nawet na myśl nie przyszło, by wczuć się w moją pozycję i mnie zrozumieć.
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 12:13   #130
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
tobie nawet na myśl nie przyszło, by wczuć się w moją pozycję i mnie zrozumieć.
Ale ja wcale nie mam zamiaru rozkminiać, co ma w głowie typ, który może coś takiego napisać. Idź sobie do prostytutki, nikogo to specjalnie nie obchodzi.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 12:44   #131
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez dominika152 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jednak taki niski facet (175 cm w dół) wygląda karykaturalnie jak przypakuje. Niski przypakowany wygląda gorzej od niskiego chudego. Dlatego przypakowanie to nie jest złota recepta dla każdego jak tutaj mówicie. U niskich najlepiej wygląda szczupła, delikatnie umięśniona sylwetka bez bycia chudotlustym. Wysocy faceci natomiast lepiej wyglądają gdy są umięśnieni, są bardziej proporcjonalni. Wysocy z minimalnym tłuszczykiem odpowiednio rozłożonym na całe ciało również super wyglądają
no ale ten typ konkretnie napisal, ze ma wysoki wzrost, chude rece/nogi i gruby brzuch. wiec jak najbardziej wskazana jest silownie.

w dodatku jest roznica miedzy byciem przpakowanym i "spuchnietym" a wysportowanym z ladna sylwetka. Taka poprawia wyglad przy kazdym wzroscie. Ale zgadzam sie, ze proporcje sa bardzo wazne. Sama preferuje facetow mojego wzrostu (miedzy 165-175), i zauwazylam, ze czesto maja lepsza, bardziej wyprostowana postawe ciala niz wysocy, ktorzy sie garbia.
Duzo tez zalezy od preferencj, wole 100x niskiego, nawet niech bedzie prypakowany czy gruby, od wysokiego slendermana
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 13:10   #132
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Następny, dla którego wszystkie kobiety to jeden byt, myślący i zachowujący się identycznie.

Skoro tak uważasz, autorze, to wszyscy faceci sa agresywni, męscy, nigdy nie płaczą, mają kupę kasy, dobrą robotę i są w stanie utrzymać kobietę z piątką dzieci. No i brody mają takie fajne.

Cooo? Ty taki nie jesteś? Ale jak to? Przecież faceci tacy są!!11oneone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 17:06   #133
dominika152
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 302
Dot.: Czy iść do prostytutki?

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;88498414]no ale ten typ konkretnie napisal, ze ma wysoki wzrost, chude rece/nogi i gruby brzuch. wiec jak najbardziej wskazana jest silownie.

w dodatku jest roznica miedzy byciem przpakowanym i "spuchnietym" a wysportowanym z ladna sylwetka. Taka poprawia wyglad przy kazdym wzroscie. Ale zgadzam sie, ze proporcje sa bardzo wazne. Sama preferuje facetow mojego wzrostu (miedzy 165-175), i zauwazylam, ze czesto maja lepsza, bardziej wyprostowana postawe ciala niz wysocy, ktorzy sie garbia.
Duzo tez zalezy od preferencj, wole 100x niskiego, nawet niech bedzie prypakowany czy gruby, od wysokiego slendermana[/QUOTE]

Wiem, ale tak ogólnie mówiłam, bo tu co chwila ktoś pisze: siłownia, siłownia, siłownia, niezależnie od przypadku danej osoby. Jest mnóstwo sposobów żeby schudnąć i nie trzeba odrazu latać na siłownie. Tak jakby siłownia to było panaceum na wszystkie problemy. Dla mnie np: niskiego wzrostu nie da się nadrobić siłownią ani czymkolwiek, w dodatku dla mnie niski napakowany wygląda karykaturalnie (szerokie barki przy niskim wzrośnie jak taki "kloc"), ale tobie niscy nie przeszkadzają i o to mi chodziło. Każda ma inne podejście, jak trafi swój na swego to nic nie trzeba będzie zmieniać.
dominika152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 17:55   #134
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ale od samego chodzenia na silownie nikt się pakerem z wyglądu nie zrobi. Można się wyrzeźbić bez wyglądania jak kafar
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 18:03   #135
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale od samego chodzenia na silownie nikt się pakerem z wyglądu nie zrobi. Można się wyrzeźbić bez wyglądania jak kafar
dokladnie, wysportowany na silowni nie rowna sie przypakowany kloc
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 20:24   #136
Jarek555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 23
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.

Edytowane przez Jarek555
Czas edycji: 2021-02-09 o 20:32
Jarek555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 22:26   #137
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.
Przeciętna kobieta i tak pilnuje siebie bo przy wadze w normie słyszy komentarze że ma nadwagę i jest gruba, regularnie chodzi do fryzjera, domowa pielegnacja włosów, skóry, robi paznokcie, często mejkap, patrzy w co się ubiera żeby jak najkorzystniej wyglądać ukryć lub uwidocznić co trzeba, przed pandemią chodziły na fitness i siłkę a teraz ćwiczą w domu. No sorry czemu ma polecieć na typa co nawet diety nie ogarnie żeby pozbyć się nieatrakcyjnego odstającego brzucha
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-09, 23:13   #138
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.
No i wszystko jasne. Bo przecież dla przeciętnej nie trzeba się starać, niczego wyrzekać, niczego w sobie zmieniać, bo kobieta w tej wersji powinna być szczęśliwa, że w ogóle jakiegoś chłopa zarwała.

Chłopie, czy Ty sam siebie słyszysz? No rozkraczyła się bieda i płacze, jak mawiała moja babcia.

Posłuchaj: przez całe życie doskonalimy się, zmieniamy. Ty tkwisz w tym samym punkcie i nawet się nie starasz, by to jakoś zmienić. W dodatku kobiety traktujesz tak przedmiotowo, że nie dziwię się, że żadna Cię nie chce. Nawet ta "przeciętna", cokolwiek przez to rozumiesz. Nie masz nic do zaoferowania żadnej kobiecie.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 04:17   #139
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Ale tu "lekka nadwaga" nie jest adekwatna. Już bardziej, gdyby kobieta miala wielki biust, szerokie bary a przy tym spory brzuch i cienkie nóżki, są takie figury nieproporcjonalne. Autorze, z taką byś chciał stworzyć związek czy raczej nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Czas edycji: 2021-02-10 o 04:18
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-10, 07:11   #140
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.
Już mi o nic nie chodzi.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 08:53   #141
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.

A ja myślałam, że ćwiczy się, i/lub stosuje dietę dla siebie, dla swojego zdrowia, dla własnego lepszego samopoczucia, żeby poprawić parametry wyglądu i własnej samooceny...żeby sobie bardziej się podobać (a jako skutek uboczy, także otoczeniu, czyli w Twoim przypadku kobietom).
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 09:25   #142
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No i wszystko jasne. Bo przecież dla przeciętnej nie trzeba się starać, niczego wyrzekać, niczego w sobie zmieniać, bo kobieta w tej wersji powinna być szczęśliwa, że w ogóle jakiegoś chłopa zarwała.

Chłopie, czy Ty sam siebie słyszysz? No rozkraczyła się bieda i płacze, jak mawiała moja babcia.

Posłuchaj: przez całe życie doskonalimy się, zmieniamy. Ty tkwisz w tym samym punkcie i nawet się nie starasz, by to jakoś zmienić. W dodatku kobiety traktujesz tak przedmiotowo, że nie dziwię się, że żadna Cię nie chce. Nawet ta "przeciętna", cokolwiek przez to rozumiesz. Nie masz nic do zaoferowania żadnej kobiecie.

W ogóle o co chodzi z tym "przedmiotowym traktowaniem"? Jak już ktoś kogoś przedmiotowo traktuje, to kobiety męzczyzn. Nigdy nie spotkałem się by facet użył pytania "po co z nią jesteś" za to kobiety czesto pytają siebie nawzajem "po co ci on" - widać postrzegają mezczyzn nie jako byt sam w sobie, ale do osiągnięcia czegoś - czyli jako narzędzie. I myśla że męzczyźni też tak mają, więc trąbią o "przedmiotowym traktowaniu"
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 11:09   #143
Lipoliz
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 163
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Chłopie, czy Ty sam siebie słyszysz? No rozkraczyła się bieda i płacze, jak mawiała moja babcia.
Nie ma sensu, szkoda nerwów. Kolega trochę jak ten z wątku "szukam rozmówczyni o seksie..." Ponarzekać i jest ulga.

Albo jeszcze tylko o siłowni, do niego: Wzrost nie ma nic do tego, nie jest przeszkodą, co do kręgosłupa, to wręcz może pomóc gdy ćwiczenia odpowiednio dobrane a przede wszystkim POPRAWNIE WYKONYWANE, takie np. wyciskanie sztangi to chyba nie ma nic do kręgosłupa.
Lipoliz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:04   #144
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
W ogóle o co chodzi z tym "przedmiotowym traktowaniem"? Jak już ktoś kogoś przedmiotowo traktuje, to kobiety męzczyzn. Nigdy nie spotkałem się by facet użył pytania "po co z nią jesteś" za to kobiety czesto pytają siebie nawzajem "po co ci on" - widać postrzegają mezczyzn nie jako byt sam w sobie, ale do osiągnięcia czegoś - czyli jako narzędzie. I myśla że męzczyźni też tak mają, więc trąbią o "przedmiotowym traktowaniu"
Nie umiesz w relacje międzyludzkie to strasznie widać. Pytają tak bo często są są głównym źródłem cierpienia i kulą u nogi po którym sprzątają, ogarniają, któremu piorą a jedyną korzyścią jest że ma się z kim iść na wesele i czasem śmieci wyniesie. Pytanie po co ci on ma uwidocznić że samemu życie byłoby prostsze a a nie wymienieniu korzyści materialnych No i ponownie - po kij ci kobieta skoro to takie złe miągwy co śmią mieć jakiekolwiek wymagania? Nie jesteś w stanie zaoferować nic, nawet w seksie na łatwiznę o przecież nie musisz podniecić i zadowolić prostytutki, z przeciętną dziewczyną też pewnie byś biadolił że egoistyczna bo tobie wystarczy włożyć a miągwa traktuje cię przedmiotowo bo więcej wymaga i dzisiejsze baby są roszczeniowe.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:24   #145
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Jarek555 Pokaż wiadomość
Nie mam zamiaru iść na siłownie. Po pierwsze przez wzrost i kręgosłup nie mogę po drugie nie da mi to gwarancji na znalezienie partnerki. Ćwiczenia nie nauczą mnie obycia z kobietami tak poza tym, a to jest za wielkie wyżeczenie, te wszystkie diety, jakieś gainery. Wole już rower. A co do kostek to nie wiem o co tobie chodziło. Najgorszą rzeczą jest zmieniać się i ćwiczyć dla kogoś, jak ktoś robi to dla siebie to jest ok i popieram. Ale ćwiczyć żeby tylko podobać się płci przeciwnej jest słabe sorry. Tak jak pisałem ja noe szukam modelki, tylko zwykłą przeciętną kobiete która może mieć lekką nadwage.
[złe słowo] chlopie jak potłuczony. wszytko ci nie pasuje. jesteś po prostu paskudnym człowiekiem. Jesteś brzydki w środku i to widać na ekranie a co dopiero musi być na żywo...

na siłownię chodzi osoby z problemami z kręgosłupem- tak niesamowite prawda? mój kolega jest trenerem personalnym i fizjoterapeuta i prowadzi osoby po wypadkach, operacjach ( np skoliozy) Lepiej nie dedukuj zanim stwierdzisz ze nie można.
Ćwiczenia i. dieta. uczą charakteru, wysiłek i praca nad soba buduje osobowość i wzmacnia poczucie własnej wartości. To na pewno jest cos co przyciąga potencjalne partnerki.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-10 o 14:17 Powód: Słownictwo.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:35   #146
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Nie umiesz w relacje międzyludzkie to strasznie widać. Pytają tak bo często są są głównym źródłem cierpienia i kulą u nogi po którym sprzątają, ogarniają, któremu piorą a jedyną korzyścią jest że ma się z kim iść na wesele i czasem śmieci wyniesie. Pytanie po co ci on ma uwidocznić że samemu życie byłoby prostsze a a nie wymienieniu korzyści materialnych No i ponownie - po kij ci kobieta skoro to takie złe miągwy co śmią mieć jakiekolwiek wymagania? Nie jesteś w stanie zaoferować nic, nawet w seksie na łatwiznę o przecież nie musisz podniecić i zadowolić prostytutki, z przeciętną dziewczyną też pewnie byś biadolił że egoistyczna bo tobie wystarczy włożyć a miągwa traktuje cię przedmiotowo bo więcej wymaga i dzisiejsze baby są roszczeniowe.

Mówisz jak kapitalista. Nie podoba ci się praca w Amazonie? To nie musisz pracować, mam 10 na twoje miejsce. I właśnie widzę, że traktujesz mężczyzn przedmiotowo. Dla nas kontakt z kobietą jest potrzebą samą w sobie. Dla ciebie musi być jakaś korzyść, nie może być cierpienia. A poza tym co kobiety oferują? Stroją i malują się "dla siebie" - nie dla mężczyzn. Dusza mężczyzn ich nie obchodzi, ciało też nieszczególnie.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Daję kobietom co tylko mogę, a później słyszę komentarze jak tu "myślisz że za współczucie będziesz miał seks. Obrzydliwe"
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:38   #147
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
[złe słowo] chlopie jak potłuczony. wszytko ci nie pasuje. jesteś po prostu paskudnym człowiekiem. Jesteś brzydki w środku i to widać na ekranie a co dopiero musi być na żywo...

na siłownię chodzi osoby z problemami z kręgosłupem- tak niesamowite prawda? mój kolega jest trenerem personalnym i fizjoterapeuta i prowadzi osoby po wypadkach, operacjach ( np skoliozy) Lepiej nie dedukuj zanim stwierdzisz ze nie można.
Ćwiczenia i. dieta. uczą charakteru, wysiłek i praca nad soba buduje osobowość i wzmacnia poczucie własnej wartości. To na pewno jest cos co przyciąga potencjalne partnerki.
Amen.

Oczywiście niekoniecznie siłownia (niektórzy chyba zresztą tego określenia używają zamiennie z "zrób coś ze sobą - postaw na ruch, ćwicz"). Na kręgosłup jakieś wzmacniające i mniej forsowne, ogólnorozwojowe. Dla lepszej sprawności i lepszego samopoczucia psychicznego. Rower na kręgosłup to ja nie wiem, czy pomoże.

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
(...)
Dla nas kontakt z kobietą jest potrzebą samą w sobie.

(...)

Jakich "nas"? Jakieś stowarzyszenie reprezentujesz?



Trollolollo incello.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-02-10 o 14:17 Powód: Słownictwo w cytacie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:41   #148
using namespace std
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 316
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Dla mężczyzn ogólnie, trochę znam mężczyzn, wiesz? A ty tylko z tego faktu, że los obdarował cię łaską bycia kobieta wyzywasz mnie od incelów i troli. Check your priviledge!
using namespace std jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:46   #149
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
Mówisz jak kapitalista. Nie podoba ci się praca w Amazonie? To nie musisz pracować, mam 10 na twoje miejsce. I właśnie widzę, że traktujesz mężczyzn przedmiotowo. Dla nas kontakt z kobietą jest potrzebą samą w sobie. Dla ciebie musi być jakaś korzyść, nie może być cierpienia. A poza tym co kobiety oferują? Stroją i malują się "dla siebie" - nie dla mężczyzn. Dusza mężczyzn ich nie obchodzi, ciało też nieszczególnie.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Daję kobietom co tylko mogę, a później słyszę komentarze jak tu "myślisz że za współczucie będziesz miał seks. Obrzydliwe"
Weź zajarz jeden z drugim, że damska za przeproszeniem dupa nie należy się facetom jak psu micha. Co Wy za żale wylewacie, że tyle dajecie od siebie, a chętnej na seks brak. Mamy Wam współczuć czy co? Czy wystawiać te tyłki przez okno, żeby takie życiowe melepety mogły sobie ulżyć, bo to nie wiem jakiś nasz obowiązek jest?

Widocznie jesteście aż tak kiepscy, że nikt Was nie chce i tyle, to Wasz problem i Wasza wina. Jakoś inni znajdują sobie pary, i wcale nie żadne adonisy z furami na stanowisku prezesa.

Pretensje kurna mają, że nikt ich nie chce, no nie mogę.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-02-10, 12:55   #150
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Czy iść do prostytutki?

Cytat:
Napisane przez using namespace std Pokaż wiadomość
Mówisz jak kapitalista. Nie podoba ci się praca w Amazonie? To nie musisz pracować, mam 10 na twoje miejsce. I właśnie widzę, że traktujesz mężczyzn przedmiotowo. Dla nas kontakt z kobietą jest potrzebą samą w sobie. Dla ciebie musi być jakaś korzyść, nie może być cierpienia. A poza tym co kobiety oferują? Stroją i malują się "dla siebie" - nie dla mężczyzn. Dusza mężczyzn ich nie obchodzi, ciało też nieszczególnie.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Daję kobietom co tylko mogę, a później słyszę komentarze jak tu "myślisz że za współczucie będziesz miał seks. Obrzydliwe"
No tak, jednak zdrowy człowiek dąży żeby być w życiu SZCZĘŚLIWYM więc związek ma nie przynosić cierpienia. No sorry żadna nie będzie zaciskać zębów bo bycie w związku jest twoją "potrzebą samą w sobie". Lepsze jest bycie singlem niż bylejaki związek przynoszący cierpienie. I ty tu mówisz o uczuciach jak chciałbyś komunistycznego przydziału kogokolwiek bo nikt z własnej woli nie chce się zgłasza się do cierpienia przy tobie xd
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-27 22:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.