Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urodzą :) - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-26, 11:55   #2731
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Co aptecznego potrzeba dla malego dziecia? Ja jestem zielona. Wiem że nożyczki jakes, pawczki do uszu i emolient do kąpieli xD
Emolienty do kapieli tylko jak sa konieczne, tak to lepiej unikać

Ja zamawiam pampersy, platki kosmetyczne, octenisept, sol fizjologiczna do oczu, wit. D, szczoteczke do włosów, gruszke do noska, plyn do kapieli, pieluchy tetrowe, butelke i mleko na w razie w, patyczki z ogranicznikiem, chusteczki nawizane, zestaw do paznokci, krem i zasypke alantan, a dla siebie wlkady poporodowe, podklady na lozko, wkladki laktacyjne, tantum rosa, majtki siateczkowe nie wiem czy to wszystko

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 11:59   #2732
sunfloweros
Raczkowanie
 
Avatar sunfloweros
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 445
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość

Świeże mamusie: miałyście ta ciemna linie na brzuszku? Moja coraz bardziej widoczna się robi, a cieszyłam się ze jej nie mam. Kiedy to zniknęło u Was?
Ja mam prawie od samego początku ciąży. Ale za to póki co pępek jeszcze mam wklęsły
sunfloweros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:03   #2733
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Bejata szalejesz ! My teraz mamy male lozko 140x200 w sumie to bardzije wersalka.



Mamy jechac na zakupy wlasnie lozko i pare innych rzeczy. Bylo w planie lozko sypialniane ale Tez 140x200 ale chyba jednak wezmiemy 160x200 nie bedzie w pokoiku juz w ogole miejsca tylko taki naly kwadrat przejscia z 1 m na 0,5 m ale jednak wieksze łozko lepsze. Pokoik mamy na prawde mały ale trudno. To bedzie tylko sypialnia i rzeczy Kropka a nasze bedzie w tym co teraz spimy i zrobimy salon

Bierzcie większe! Duże łóżko to jest komfort nie do przecenienia- a że w łóżku spędzamy 1/3 życia, to na tym nie warto oszczędzać




Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość

U mnie dziś 29+5 a tez mam +5kg ale ty szczuplutka to mozesz przybierac ladnie, ja sobie nie moge pozwolic zeby za duzo przytyć, ale na szczęście dieta weszla mi w nawyk wiec nie jest zle

U mnie też 29+5 ale na plusie 8 kg


[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86638509]

Gadałam wczoraj chwilę z szefową i wieczorem z koleżanką z pracy, to obydwie rozmowy mnie utwierdziły w tym, że to już nie jest moje miejsce i nie moja bajka.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]


Ale co ci powiedziały? Żebyś szukała nowej pracy? Odmówiły ci wsparcia na przyszłość? Nie widzą dla ciebie szans rozwoju (ścieżki kariery, awansów, podwyżek)?
Czy po prostu widać że to nie są osoby dla ciebie i się po prostu jako ludzie nie dogadujecie?


Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Sylwia, bardzo ładna ta kurteczka. Strasznie podobają mi się jasne kurtki, ale bym musiała ja chyba codziennie prac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam beżowy płaszcz zimowy- raz w roku idzie do pralni chemicznej i starczy, choć przyznaję że uważam dosyć na niego (zwłaszcza podchodząc do auta ). Minusem jest fakt, że jest dość wąski, a sięga za pupę i jak wsiadam do auta/schylam się czy kucam żeby na przykład buty założyć, to rozrywam sobie zamek u dołu (a nie mam tego zamka dwustronnego, tylko klasyczny, zapinany z dołu do góry).


Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
My ogólnie chcemy trójkę, ale zobaczymy co wyjdzie. I ja z chęcią posiedzę z nimi w domu W niedzielę próbowałam przekonać kuzynkę, żeby się zdecydowali jeszcze na czwarte bo im takie cudne te dzieciaki wychodzą, a teraz będą mieć większe mieszkanie to akurat Oczywiście wszystko w żartach, bo już trzecie było niespodzianką, ale trzeba przyznać, że dzieciaki mają śliczne i kochane, aż miło na nie patrzeć i się nimi zajmować. Była na badaniach bioderek z małą i lekarz śmieszek jej wstawił pieczątkę "za rok do kontroli z kolejnym dzieckiem"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Uroczy komentarz lekarza


Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Oj Pajka trzymam kciuki tak czy siak. I ze Beatę bo chyba Wy dwie teraz na celowniku

Ile u Was w szpitalu trzymają po porodzie? Ja wyszlam rowne 48 h po cc. Wydaje mi sie ze bardzo szybko.

Ja wlasnie obudze dzidzie, wystroje i jedziemy w odwiedziny do Antka ( do siostry)

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

W Gdyni trzymają dwie doby po sn i max 3 doby po cc.


Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Sylwia ja obstawiam ze jak we wtorek cc to w piątek do domku. A z chęcią posiedzialabym z tydzien

Duże łóżka są super!!!

Świeże mamusie: miałyście ta ciemna linie na brzuszku? Moja coraz bardziej widoczna się robi, a cieszyłam się ze jej nie mam. Kiedy to zniknęło u Was?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mnie wyszła teraz myślałam że to odcisk od legginsów czy spodni, ale jednak jest to linea negra...


Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Co aptecznego potrzeba dla malego dziecia? Ja jestem zielona. Wiem że nożyczki jakes, pawczki do uszu i emolient do kąpieli xD

Nie używaj emolientów na zaś- tylko jak skóra nie daje sobie rady inaczej


Nam polecano do higieny noworodka poniższe kompresy:
https://www.aptekagemini.pl/kompresy...sztuk-40g.html


Ta włóknina się nie rozwarstwia, nie zostawia kłaczków i doskonale się nadaje do przemywania oczu, uszu, kikuta pępka czy dziąseł I kosztują doprawdy grosze
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:05   #2734
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ej któraś napisała o mleku m na wyrazie wu.
Tez to zrobie. Kupię dziś. Bo w razie wu lepiej mieć. Dziekuje !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:07   #2735
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ej któraś napisała o mleku m na wyrazie wu.
Tez to zrobie. Kupię dziś. Bo w razie wu lepiej mieć. Dziekuje !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Prosze

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

I niech ten dzien sie konczy...mam takie nerwy ze zaraz eksploduje a do tego przez nerwy zaczął bolec mnie brzuch i znow mam skurcze...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:12   #2736
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Sporo tego wychodzi faktycznie w tej aptece. Dobrze ze tu są już bardziej zorientowane osoby, kopalnia wiedzy normalnie chociaż u mnie do takich zakupów to jeszcze trochę ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:14   #2737
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod



Nosiła któraś poleca lub nie pas poporodowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 12:27   #2738
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość


Nosiła któraś poleca lub nie pas poporodowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Podobno to zlo!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:33   #2739
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Linie mam już od jakiegoś 20 tygodnia, nie jest jakaś super wyraźna, ale jest.
Co do zakupów aptecznych przy moim ubezpieczeniu za pobyt w szpitalu dostałam dwie karty do aptek o łącznej wartości 400 zł. Fakt, składki odprowadzałam, ale teraz mam dodatkową kasę
Na następnej wizycie położna będzie mi opowiadać o pielęgnacji noworodka, zobaczymy co poleci, co do emolientow, już na pierwszym spotkaniu odradzała na początek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:34   #2740
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
To czekamy która pierwsza się rozpakuje
Ja apteczne rzeczy kupuje tak raz na jakiś czas coś sobie dorzucę. Widzę ile u siostry tego pozostawało, więc staram się do tego podejść jakoś na luzie. Jak coś mąż dokupi.
W Lidlu dziś wzięłam małe pieluszki lupilu, 2-5kg w myśl by przetestować kilka rodzai
Zaraz siadam do allegro, muszę pozamawiac trochę rzeczy do łazienki bo ikea kawałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas Lupilu i Dada z Biedry super się sprawdzają. Zarówno ta wersja premium jak i komfort
Raz na jakiś czas jest promo i cena super korzystna. Kiedyś brałam hurtem teraz już mniej, strasznie bym chciała żeby mój Dwulatka zaprzyjaźnił się na stałe z nocnikiem tudzież kibelkiem i nakładką.. Bo od przypadku do przypadku udaje mi się Go przekonać.. Cóż do osiemnastki raczej w pieluchę robić nie będzie także chill

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:35   #2741
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

A niektórzy właśnie mówią ze super sprawa i przyspiesza regenerację taki pas... :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 12:37   #2742
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ja nie mam lini za to pępek robi mi się odstajacy, nie podoba mi się
Majeczka tak jak piszą dziewczyny emolientow nie poleca się dla dziecka które nie ma problemów ze skórą.
Tak samo pasy poporodowe.
Mleko dokupie takie jak w szpitalu pewnie, chociaż czytałam ranking i najbardziej polecają nan chyba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:40   #2743
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Aha 😀 no to teraz jak bede na zwolnieniu to zaczne ofarniac i interesowac sie tym tematem
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:58   #2744
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość


Nosiła któraś poleca lub nie pas poporodowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nosila i teraz tez pewnie kupie
Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Podobno to zlo!

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Dlaczego?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 12:59   #2745
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Ja mam koszyk na gemini na ok. 500 zł. Się nazbierało. :/

Ale są tam też droższe rzeczy typu termometr, aspirator.

A jaki termometr masz? Nie mogę się zdecydować, podobno microlife to zło, muszę TŻ napuścić na badania techniczne dostępnej oferty


Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Ja nie mam lini za to pępek robi mi się odstajacy, nie podoba mi się
Majeczka tak jak piszą dziewczyny emolientow nie poleca się dla dziecka które nie ma problemów ze skórą.
Tak samo pasy poporodowe.
Mleko dokupie takie jak w szpitalu pewnie, chociaż czytałam ranking i najbardziej polecają nan chyba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najlepszy skład ma bodaj Capri Care- nie ma przynajmniej słodzików (maltodekstroza, syrop glukozowy, itd), olejów złych (olej/oleina palmowa, olej sojowy) i po prostu ma skład "ludzki", bo jak się przejrzy składy tych mm, to się można za głowę złapać...


Koleżanka kupiła puszkę Nan, czy Nutramigen i dała do powąchania- no wypisz wymaluj karma dla rybek!




Dziewczyny, a co sądzicie o laktatorach?



Zastanawiam się nad Lansinohem elektrycznym na dwie piersi- chcę karmić piersią, ale nie być uwiązana wiecznie w domu (tylko odgrzać czasem ściągnięte moje mleko, bądź zostawić to TŻ), a dodatkowo koleżanki mi robią baby shower, więc koszt byłby mniejszy- dołożę ile będzie brakowało z własnej kieszeni...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 13:24   #2746
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Bierzcie większe! Duże łóżko to jest komfort nie do przecenienia- a że w łóżku spędzamy 1/3 życia, to na tym nie warto oszczędzać







U mnie też 29+5 ale na plusie 8 kg





Ale co ci powiedziały? Żebyś szukała nowej pracy? Odmówiły ci wsparcia na przyszłość? Nie widzą dla ciebie szans rozwoju (ścieżki kariery, awansów, podwyżek)?
Czy po prostu widać że to nie są osoby dla ciebie i się po prostu jako ludzie nie dogadujecie?





Mam beżowy płaszcz zimowy- raz w roku idzie do pralni chemicznej i starczy, choć przyznaję że uważam dosyć na niego (zwłaszcza podchodząc do auta ). Minusem jest fakt, że jest dość wąski, a sięga za pupę i jak wsiadam do auta/schylam się czy kucam żeby na przykład buty założyć, to rozrywam sobie zamek u dołu (a nie mam tego zamka dwustronnego, tylko klasyczny, zapinany z dołu do góry).





Uroczy komentarz lekarza





W Gdyni trzymają dwie doby po sn i max 3 doby po cc.





Mnie wyszła teraz myślałam że to odcisk od legginsów czy spodni, ale jednak jest to linea negra...





Nie używaj emolientów na zaś- tylko jak skóra nie daje sobie rady inaczej


Nam polecano do higieny noworodka poniższe kompresy:
https://www.aptekagemini.pl/kompresy...sztuk-40g.html


Ta włóknina się nie rozwarstwia, nie zostawia kłaczków i doskonale się nadaje do przemywania oczu, uszu, kikuta pępka czy dziąseł I kosztują doprawdy grosze
Pracuję w banku, mamy plany sprzedażowe, wieczne rozliczenia jak nie idzie, oferta jest do a do tego bank jest w trakcie fuzji, więc wszyscy mają ciśnienie, żeby zachować swoje stołki, co z kolei powoduje ciągłe naciski i stres. Poza tym do pracy wychodzę z domu przed 8 a wracam ok. 18, więc swoje dziecko widzę mniej więcej 2-2.5h na dobę, z czego większość tego czasu albo szykujemy się do wyjścia albo do spania. Do tego było w ostatnim czasie trochę niekorzystnych dla mnie decyzji i sytuacji i po prostu nie chcę wracać.

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
U nas Lupilu i Dada z Biedry super się sprawdzają. Zarówno ta wersja premium jak i komfort
Raz na jakiś czas jest promo i cena super korzystna. Kiedyś brałam hurtem teraz już mniej, strasznie bym chciała żeby mój Dwulatka zaprzyjaźnił się na stałe z nocnikiem tudzież kibelkiem i nakładką.. Bo od przypadku do przypadku udaje mi się Go przekonać.. Cóż do osiemnastki raczej w pieluchę robić nie będzie także chill

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Mój młody przekonał się kiedyś sam jak biedny miał jelitówkę... Oczywiście nie życzę, ale od tamtego czasu zaczął się załatwiać na nocnik, chyba pielucha zaczęła go brzydzić

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
A niektórzy właśnie mówią ze super sprawa i przyspiesza regenerację taki pas... :/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja nosila i teraz tez pewnie kupieDlaczego?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Podobno rozleniwia mięśnie i nie wspomaga ich prawidłowego powrotu do "normy".

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 13:26   #2747
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86639636]Pracuję w banku, mamy plany sprzedażowe, wieczne rozliczenia jak nie idzie, oferta jest do a do tego bank jest w trakcie fuzji, więc wszyscy mają ciśnienie, żeby zachować swoje stołki, co z kolei powoduje ciągłe naciski i stres. Poza tym do pracy wychodzę z domu przed 8 a wracam ok. 18, więc swoje dziecko widzę mniej więcej 2-2.5h na dobę, z czego większość tego czasu albo szykujemy się do wyjścia albo do spania. Do tego było w ostatnim czasie trochę niekorzystnych dla mnie decyzji i sytuacji i po prostu nie chcę wracać.


[/QUOTE]


No to faktycznie nie ma co wracać w takim razie... Powodzenia w szukaniu nowej i fajnej pracy
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 13:32   #2748
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No to faktycznie nie ma co wracać w takim razie... Powodzenia w szukaniu nowej i fajnej pracy
raczej w szybkich i skutecznych staraniach

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 13:47   #2749
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Nosiła któraś poleca lub nie pas poporodowy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tego co słyszałam po cc chyba się nie powinno, poza tym podobno rozleniwia mięśnie.


Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co sądzicie o laktatorach?
Polecam kupić i mieć już w szpitalu. Ja osobiście po cc nie miałam pokarmu przez pierwsze dni nic a nic a że miałam do tego wklęsłe brodawki to mała nie łapała nawet przez kapturki żeby pobudzić chociaż próbowałam przystawiać. Może gdybym miała laktator już w szpitalu to udałoby mi się rozhulać laktację i karmić piersią. A niestety laktator zamówiłam ale nie zdążył dojść przed porodem. Korzystałam w domu ale mała do tego czasu już całkowicie odrzuciła pierś, pokarm tyle co się pojawił zaraz praktycznie zanikł i skończyłyśmy na mm



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 13:58   #2750
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja nosila i teraz tez pewnie kupieDlaczego?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Rozleniwia podobno mięśnie, mogą byc problemy, jak nie teraz to na starość.

A to moja smieszka20190326_133549.jpeg20190326_133904.jpeg

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 14:07   #2751
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86639672] raczej w szybkich i skutecznych staraniach

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]




Toć to jest tak oczywiste że nie trzeba pisać
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 14:19   #2752
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Ale wesolutka!!

Haha ja właśnie czytam ze po cc super, ze powinno się nosić, nawet moja znajoma która jest eco-bio trochę za bardzo na naturę nastawiona (wg mnie) nosiła ten pas. Żeby przyspieszyc regenerację. Ale na moja logikę tez przychylam się do opini rozleniwienia organizmu. Muszę wejść w temat głębiej Popytam położnych i fizjoterapeutów, dokupić można zawsze.

Znalazłam sobie zajęcie na dziś : F3DC9947-7A4F-4C40-8403-93DB917C874C.jpg
Wrzuciłam 2 smoczki, tez avent i 1 nuk.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 15:43   #2753
aga019
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 708
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Rozleniwia podobno mięśnie, mogą byc problemy, jak nie teraz to na starość.

A to moja smieszkaZałącznik 7669905Załącznik 7669906

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Jak słodka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aga019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 16:07   #2754
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Sylwia słodka pyza w cyckach to chyba śmietanę masz a nie mleko

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 18:06   #2755
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Byliśmy dziś na sprawdzeniu bioderek i jest ok, do kontroli z kolejnym dzieckiem
Co do laktatora - ja żałuję że nie miałam od razu, zakodowalam że będzoe się lało strumieniami z cycow i laktator kupię na spokojnie w domu. Ostatecznie mąż jeździł i szukał na szybko, kupił właśnie ten na L któraś z Was tu wspominała, na 2 piersi. Ale mnie się nie przydał, więc niepotrzebnie wydalismy tyle kasy (czeka na 2 dziecko, może wtedy się przyda).
Jeśli chodzi o mleko to też kupiliśmy hipp, a potem stwierdziliśmy że będziemy dawać to, co w szpitalu, także jak któraś chce, mam na zbyciu hipp combiotik, oddam za darmo (termin do grudnia bodajże).
Sylwia, widzisz, widziałam że zrzucisz szybko! Ja +28kg dokładnie, jeszcze mi zostało trochę do zrzucenia. Planuję 10kg ale 5kg już mnie będzie satysfskcjonowac. W domu ubieram się w legginsy i koszulki męża, a na wyjścia mam kilka setów na Magdę Gessler
Swoją drogą - Sylwia, to Twoje dziecię to czysty tata, nie wyprze się za żadne skarby!
Pajka, rodzisz?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 18:24   #2756
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A jaki termometr masz? Nie mogę się zdecydować, podobno microlife to zło, muszę TŻ napuścić na badania techniczne dostępnej oferty





Najlepszy skład ma bodaj Capri Care- nie ma przynajmniej słodzików (maltodekstroza, syrop glukozowy, itd), olejów złych (olej/oleina palmowa, olej sojowy) i po prostu ma skład "ludzki", bo jak się przejrzy składy tych mm, to się można za głowę złapać...


Koleżanka kupiła puszkę Nan, czy Nutramigen i dała do powąchania- no wypisz wymaluj karma dla rybek!




Dziewczyny, a co sądzicie o laktatorach?



Zastanawiam się nad Lansinohem elektrycznym na dwie piersi- chcę karmić piersią, ale nie być uwiązana wiecznie w domu (tylko odgrzać czasem ściągnięte moje mleko, bądź zostawić to TŻ), a dodatkowo koleżanki mi robią baby shower, więc koszt byłby mniejszy- dołożę ile będzie brakowało z własnej kieszeni...
Dodałam microlife, ale wlasnie raczej go nie kupię. Mam w zakładkach dodany inny z dobrymi opiniami - sanity termometr babytemp.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Rozleniwia podobno mięśnie, mogą byc problemy, jak nie teraz to na starość.

A to moja smieszkaZałącznik 7669905Załącznik 7669906

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No cały tata!!!
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 18:40   #2757
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;86640226]Sylwia słodka pyza w cyckach to chyba śmietanę masz a nie mleko

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Hehe a co dopiero martwilam sie ze malo mleka mam
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na sprawdzeniu bioderek i jest ok, do kontroli z kolejnym dzieckiem
Co do laktatora - ja żałuję że nie miałam od razu, zakodowalam że będzoe się lało strumieniami z cycow i laktator kupię na spokojnie w domu. Ostatecznie mąż jeździł i szukał na szybko, kupił właśnie ten na L któraś z Was tu wspominała, na 2 piersi. Ale mnie się nie przydał, więc niepotrzebnie wydalismy tyle kasy (czeka na 2 dziecko, może wtedy się przyda).
Jeśli chodzi o mleko to też kupiliśmy hipp, a potem stwierdziliśmy że będziemy dawać to, co w szpitalu, także jak któraś chce, mam na zbyciu hipp combiotik, oddam za darmo (termin do grudnia bodajże).
Sylwia, widzisz, widziałam że zrzucisz szybko! Ja +28kg dokładnie, jeszcze mi zostało trochę do zrzucenia. Planuję 10kg ale 5kg już mnie będzie satysfskcjonowac. W domu ubieram się w legginsy i koszulki męża, a na wyjścia mam kilka setów na Magdę Gessler
Swoją drogą - Sylwia, to Twoje dziecię to czysty tata, nie wyprze się za żadne skarby!
Pajka, rodzisz?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Icannotfly Pokaż wiadomość
Dodałam microlife, ale wlasnie raczej go nie kupię. Mam w zakładkach dodany inny z dobrymi opiniami - sanity termometr babytemp.

No cały tata!!!
Oj tak, nawet linie wlosow mają identyczna

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 18:44   #2758
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

A ja na klub wrzuciłam foto naszego wielkuludka

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 19:27   #2759
majeczka0123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 695
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Sylwia jaka pyza sliczna 😍 dosłownie czysty tata



Ja bym sie nie obraziła jakby po ciąży mi zostało mi co najwyzej 55-56 kg i cycki 😀



Gryzelda trzymam kciuki żebys nie wracała do tej pracy tylko innej jaką jest mama razy dwa

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
A ja na klub wrzuciłam foto naszego wielkuludka

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja nie moge zobaczyć cos chyba źle sie dodało albo nie wiem
majeczka0123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-26, 20:19   #2760
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 15. W tej części wszystkie już zachodzą a niektóre urod

Sylwia tak! Miałam pisać to już kiedyś ale córka to calutki tata, co widzę zdjęcia to o tym myślę
Ciekawe czy moja też będzie jak tata
Ja mam obecnie +10kg i trochę mi z tym źle, ale dobrze dziewczyny że mówicie o tym że spada to szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 20:20:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.