duphaston na wywołanie miesiączki help!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 18:13   #1
graffitgirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6

duphaston na wywołanie miesiączki help!!


witam dziewczyny szukałam mojego przypadku wszedzie ale nigdzie nic nie znalazlam więc stwiedzilam otworzyc nowy wątek . No wiec zaczne od początku 22 lipca dostalam okres 7 sierpnia robilam to bez zabezpieczenia z mezem i w tym miesiącu powinnam dostac okres 20 sierpnia nie dostalam a mam bardzo regurlarny od kilku dni mam sluz dziwny bialo przezroczysty lekko zolty ... poszlam do ginekolora nie widzial ciazy stwierdzil ze moe byc za krotki czas dal mi tabletki duphaston na wywolanie miesiaczki i tutaj moj problem wszyscy pisza ze dostali okres na drugi dzien a ja jem je 2x na dzien przez 3 dni i nic nadal mam ten sluz dziwny co ja mam myslec ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

nikt nic nie wie??????
graffitgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 18:13   #2
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

1. Zrób badanie krwi - będziesz mieć pewność, czy jesteś w ciąży, czy nie.
2. Czytałaś ulotkę?

Cytat:
Możliwe skutki uboczne: W nielicznych przypadkach w trakcie leczenia może pojawić się krwawienie międzymiesiączkowe, któremu można zapobiec zwiększając dawkę dydrogesteronu. Mogą także wystąpić: plamienia, zmiana objętości krwi traconej w czasie menstruacji, wtórny brak miesiączki, nudności i wymioty, zmiany parametrów czynności wątroby, żółtaczka (rzadko), bolesność i/lub wzmożone napięcie gruczołów sutkowych, świąd, alergiczne reakcje skórne, stany depresyjne, ból głowy (w tym także typu migrenowego), wzdęcia, zmiany libido. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychofizyczną i zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn.
Co do koloru śluzu - jeśli nie szczypie i nie swędzi, to nie ma się raczej czym przejmować. Niektóre kobiety mają podobny właśnie na kilka dni przed okresem.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 18:25   #3
instant_with_milk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 149
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Mi gin przepisal ten lek w pierwszym trymestrze na PODTRZYMANIE ciazy
instant_with_milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 18:49   #4
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Z tego, co kojarzę Duphaston to lek na niedobór progesteronu, który najbardziej potrzebny jest organizmowi właśnie do podtrzymania ciąży, niemniej w ulotce można przeczytać, że stosowany jest również przy braku miesiączki, bolesnym miesiączkowaniu, podczas PMSu itd. itd.
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:04   #5
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez graffitgirl Pokaż wiadomość
witam dziewczyny szukałam mojego przypadku wszedzie ale nigdzie nic nie znalazlam więc stwiedzilam otworzyc nowy wątek . No wiec zaczne od początku 22 lipca dostalam okres 7 sierpnia robilam to bez zabezpieczenia z mezem i w tym miesiącu powinnam dostac okres 20 sierpnia nie dostalam a mam bardzo regurlarny od kilku dni mam sluz dziwny bialo przezroczysty lekko zolty ... poszlam do ginekolora nie widzial ciazy stwierdzil ze moe byc za krotki czas dal mi tabletki duphaston na wywolanie miesiaczki i tutaj moj problem wszyscy pisza ze dostali okres na drugi dzien a ja jem je 2x na dzien przez 3 dni i nic nadal mam ten sluz dziwny co ja mam myslec ?

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

nikt nic nie wie??????
ja np wiem ze wywolanie miesiaczki=poronienie , a leki poronne sa w polsce zabronione wiec cokolwiek Ci lekarz przepisal na pewno nie mialo na celu zabicia dziecka

wiem tez ,ze sa w aptece testy ciazowe, ktore potrafia pokazac ciaze juz po kilku dniach, wiec moze skocz, kup i zrob zamiast panikowac i sie zastanawiac?
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:13   #6
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

duphastonu nie łyka się non stop. Ja brałam ten lek na wywołanie miesiączki jak luteina nie dawała rady. Pierwszy raz zrobiłam taki błąd, że łykałam jak luteinę, czyli łykałam i czekałam na miesiączkę i nic. Zadzwoniłam do lekarki a ta, że mam odstawić i wtedy na drugi dzień powinna być miesiączka, Tak też było. Potem brałam przez kolejne kilka miesięcy w 19 dniu cyklu, przez 7 kolejnych dni. Odstawiałam i na drugi dzień miałam miesiączkę. Dopuki będziesz duphaston brała nie powinnaś dostać krwawienia bo to lek, który też służy podtrzymaniu ciąży. Musisz go brac przez kilka dni ( mi kazano 7) i odstawić.
Na pewno lekarz kazał Ci brać dwa razy dziennie?
Dziwne, że nie wyjaśnił Ci jak ten lek działa i jak masz go dawkować.

Edytowane przez Nameria
Czas edycji: 2014-08-24 o 19:15
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:18   #7
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja np wiem ze wywolanie miesiaczki=poronienie

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2014-08-24 o 19:20
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-24, 19:25   #8
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja np wiem ze wywolanie miesiaczki=poronienie , a leki poronne sa w polsce zabronione wiec cokolwiek Ci lekarz przepisal na pewno nie mialo na celu zabicia dziecka
duphaston zawiera hormon taki jak progesteron. Dlatego jest stosowany na podtrzymanie ciąży keidy właśnie brakuje progesteronu. Również przy zaburzeniach miesiaczkowania stosuje się ten hormon.
To nie jest lek, który służy poronieniom !!
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 19:32   #9
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
duphaston zawiera hormon taki jak progesteron. Dlatego jest stosowany na podtrzymanie ciąży keidy właśnie brakuje progesteronu. Również przy zaburzeniach miesiaczkowania stosuje się ten hormon.
To nie jest lek, który służy poronieniom !!
ja zrozumialam autorke tak ,ze chce boi sie ,ze zaszla w ciaze i chce poronic - tak sie ''ladnie'' mowi na swiadome usuwanie dziecka - ''wywolanie miesiaczki''
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 21:53   #10
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Pokaż wiadomość
ja zrozumialam autorke tak ,ze chce boi sie ,ze zaszla w ciaze i chce poronic - tak sie ''ladnie'' mowi na swiadome usuwanie dziecka - ''wywolanie miesiaczki''
ale Duphaston nie jest środkiem wczesnoporonnym...
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 00:37   #11
carpediem
Rozeznanie
 
Avatar carpediem
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 937
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
ale Duphaston nie jest środkiem wczesnoporonnym...
Ba, nawet to środek podtrzymujący ciążę, jak to już wyżej napisano .
carpediem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-25, 08:26   #12
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
ale Duphaston nie jest środkiem wczesnoporonnym...
Cytat:
Napisane przez carpediem Pokaż wiadomość
Ba, nawet to środek podtrzymujący ciążę, jak to już wyżej napisano .
tyle to ja wiem, bo sama wyzej napisalam ,ze byc niem nie moze... tylko w takim razie nie rozumiem o co chodzi autorce z tym wywolaniem miesiaczki
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:39   #13
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Ja zrozumiałam to tak, że chce wywołac okres który jej się spóźnia ale to też dla mnie dziwne. Trochę nie rozumiem dlaczego elkarz przepisał jej duphaston, może zauważył brak cyklu ( ja tak mialam, nie dochodziło do owulacji ). Spóźnił jej się tylko o 4 dni
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:02   #14
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Ja biore te tabletki od jakiegos roku a nawet dluzej od 14 dnia cyklu przez 10 dni miesiaczka wystepuje u mnie po 2/3 dniach ... Ale ostatnio wystapila nawet po 2 tygodniach takze skoro lekarz przepisal Ci te tabletki na wywolanie miesiaczki a wykluczyl ciaze to tak pewnie jest.. W niektorych przypadkach tabletki na wywolanie nie skutkuja wiec lekrz przepisuje zastrzyki i po zastrzykach juz w 100 procentach powienien pojawic sie okres ...
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:00   #15
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Również brałam ten lek na wywołanie miesiączki, gdy okres spóźniła mi się 10 dni. Okazało się, że mam torbiel na jajniku. Brałam dwie tabletki dziennie, po dwóch dniach dostałam okres.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 12:09   #16
Stookrotka
Raczkowanie
 
Avatar Stookrotka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 413
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Jeżeli lekarz przepisał ci Duphaston to chyba mówił Ci jak masz go brać. Przeważnie bierze się do 7 dni, odstawia i czeka sie na miesiączkę. Może być tak że w trakcie brania dostanie się miesiączkę to odstawiamy od razu też.
Skoro nie masz miesiączki i ciąża jest wykluczona (?) to ma on wywołać miesiączkę, ale nawet jeżeli by sie okazało że jesteś w ciąży to będzie on podtrzymywać ciąże i nie wyrządzi krzywdy.
Robiłaś test ciążowy? w USG może być niewidoczna wczesna ciąża, zrób badanie krwi a nie sie stresujesz...
Stookrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-27, 12:21   #17
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Ja bralam duphaston i dostalam okresu po 2 tygodniach
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 00:35   #18
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

ja brałam Duphaston kilka dni (ale nie pamiętam ile dokładnie, bo to było ponad trzy lata temu) i dostałam po odstawieniu. natomiast podczas przyjmowania Luteiny50 dostałam w trakcie, ale ogólnie była dla mnie za słaba.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.


sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 10:56   #19
Kiciuss18
Przyczajenie
 
Avatar Kiciuss18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Hej dziewczyny Mi gin przepisał duphaston na uregulowanie miesiączki, miałam brac od 14dc przez 12 dni po jednej tabletce, problem w tym że nawet nie zaczełam go brac bo miesiączka sie nie pojawiła i nie pojawia sie do tej pory a to juz 4 miesiące...Bywało że nie miałam co dwa miesiące ale nie cztery...i co tu teraz myśleć ? czy zacząć go brać na wywołanie okresu ? i w jakich dawkach ? Dodam że nie mam możliwości iść teraz do lekarza, straciłam tymczasowo ubezpieczenie a na prywatne wizyty mnie nie stac. A i miałam tez gruczoł w piersi od hormonów pojawiający się tylko przed miesiączką. co robić ? prosze o rade
Kiciuss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-28, 12:49   #20
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Ja leczę się Duphastonem od roku i miesiaczka wystepuje PO ODSTAWIENIU (u mnie zazwyczaj po drugim dniu od ostawienia w nocy, lub pod wieczor). Slyszalam ze jesli nie wystapi w ciagu 10 dni po odstawieniu, to wtedy jest problem.

Cytat:
Napisane przez Kiciuss18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Mi gin przepisał duphaston na uregulowanie miesiączki, miałam brac od 14dc przez 12 dni po jednej tabletce, problem w tym że nawet nie zaczełam go brac bo miesiączka sie nie pojawiła i nie pojawia sie do tej pory a to juz 4 miesiące...Bywało że nie miałam co dwa miesiące ale nie cztery...i co tu teraz myśleć ? czy zacząć go brać na wywołanie okresu ? i w jakich dawkach ? Dodam że nie mam możliwości iść teraz do lekarza, straciłam tymczasowo ubezpieczenie a na prywatne wizyty mnie nie stac. A i miałam tez gruczoł w piersi od hormonów pojawiający się tylko przed miesiączką. co robić ? prosze o rade
Nie bylo nawet zadnego plamienia?
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 15:24   #21
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: duphaston na wywolanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez instant_with_milk Pokaż wiadomość
Mi gin przepisal ten lek w pierwszym trymestrze na PODTRZYMANIE ciazy
Moja Siostra też go musiała zażywać w 7 miesiącu ciąży bo istniało ryzyko przedwczesnego porodu.
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 18:14   #22
Kiciuss18
Przyczajenie
 
Avatar Kiciuss18
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Mialam zaczac brac w 14 dc ale sek w tym ze nie ma cyklu bo nie ma miesiaczki. Wiec chce zaczac brac zeby ta miesiaczke wywolac. Od czterech miesiecy zero miesiaczek zero plamien...doslownie nic
Kiciuss18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 19:46   #23
Agaciok xD
Wtajemniczenie
 
Avatar Agaciok xD
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 647
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez Kiciuss18 Pokaż wiadomość
Mialam zaczac brac w 14 dc ale sek w tym ze nie ma cyklu bo nie ma miesiaczki. Wiec chce zaczac brac zeby ta miesiaczke wywolac. Od czterech miesiecy zero miesiaczek zero plamien...doslownie nic
wiec mysle ze mozesz zaczac brac... ale dlugosc zazywania powinna byc ustalona przez lekarza (?)
__________________

Agaciok xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 21:33   #24
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Gdy nie miałam okresu lekarka mi przepisała Duphaston i brałam przez 5 dni po 2tab na dzień, Od kolejnego cyklu brałam od 16-25 dzień cyklu 2x1 tab. Pani doktor powiedziała, że jak się unormuje to nie muszę brać. Zrobiłam przerwę i okresu brak. Zastosowałam ponownie 5dni 2x1tab i czekam na okres.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-17, 15:38   #25
Mamelka83
Przyczajenie
 
Avatar Mamelka83
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Ja dostałam wczoraj Duphaston 2x2 przez 7dni. na wywołanie miesiączki która nie powróciła po porodzie (choć wcale za nią nie tęsknię :P )
Dostałam też glob. Macmiror na st.zap.
Teraz zgłupiałam bo jeśli będę brała i to i to i w trakcie kuracji np. jutro dostane miesiączkę to bedę musiała przerwać globulki i się nie doleczę-no bez sensu
No a znowu zwlekać z nimi na czas po krwawieniu które może pojawić się jutro a równie dobrze i za 2-3 tyg.
Do du*** Nie znam dnia ani godziny!
Mamelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 09:33   #26
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Unhappy Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Dziewczyny pomóżcie. Byłam u ginekologa i przepisał mi DUPHASTON z powodu bardzo bolesnych miesiączek o ile w ogóle je miałam. Tabl. mam brać od 15-26 d.c. Początkiem maja zaczęłam kuracje, okres dostałam 15.05 który trwał zaledwie 3 dni i był skąpy. Od 22.05 mam plamienia a wczoraj dostałam @ i leci mi bardzo dużo. W ta sobotę miałam zacząć kolejną kurację. Nie wiem czy to normalne? Czy też muszę znów iść do gin?
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-29, 12:34   #27
Mamelka83
Przyczajenie
 
Avatar Mamelka83
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Cytat:
Napisane przez agaciupaga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie. Byłam u ginekologa i przepisał mi DUPHASTON z powodu bardzo bolesnych miesiączek o ile w ogóle je miałam. Tabl. mam brać od 15-26 d.c. Początkiem maja zaczęłam kuracje, okres dostałam 15.05 który trwał zaledwie 3 dni i był skąpy. Od 22.05 mam plamienia a wczoraj dostałam @ i leci mi bardzo dużo. W ta sobotę miałam zacząć kolejną kurację. Nie wiem czy to normalne? Czy też muszę znów iść do gin?
Mi się wydaje, że krwawienia mogą się pojawiać i to jest normalne. Może to 15.05 to było tylko plamienie przez 3 dni a dopiero teraz rzeczywista miesiączka. Ja bym brała Duphaston normalnie tak jak zalecił gin.czyli kontynuacja od soboty. Dla pewności jeśli masz możliwość kons. tel z ginem lub wizyty to zawsze można skorzystać.
Mamelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 12:06   #28
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

To krwawienie 15.05 to musiał być okres ponieważ było go bardzo dużo. Wyżej się pomyliłam. Tak samo jak i tym razem, po 3 dniach mi się skończył teraz tylko czekać na 16 d.c. chyba ze znów coś się podzieje wtedy zostaje wizyta u gin. Dziękuję za radę
Jestem na forum nowa i nie wiem czy był poruszany temat ciąży a raczej jej brak. Nie to żebym chciała juz mieć dzidzia ale niemożliwe mi się wydaje ze od 4 lat współżyje bez żadnego zabezpieczenia i do tej pory nawet tzw. Wpadki nie bylo. Przyznam ze bardzo mnie to martwi a za 2 lata planujemy ślub i od razu starania. Byłam u kilku gin, miałam pęcherzyki na jajnikach jak okres mi się zatrzymywał i dlatego teraz ten duphaston. Miała może któraś z was choć podobnie?

Edytowane przez agaciupaga
Czas edycji: 2015-05-31 o 12:09
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-07, 11:54   #29
agaciupaga
Zadomowienie
 
Avatar agaciupaga
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 674
Question Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

Dziewczyny, żadna z was nie ma takich problemów?
agaciupaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 13:28   #30
kasia6565
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: duphaston na wywołanie miesiączki help!!

<regulamin>

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2015-12-01 o 00:18
kasia6565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 17:33:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.